Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

A_ona_ona A u nas leje :( brzydko caly tydzien i nie zapowiadaja poprawy do srody :( Za wiele lata nie bylo i pewnie juz nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dziewczyny ide do pracy...na sama mysl krew mnie juz zalewa.Telefonowalam dzisiaj z anja, zeby zapytac co na ,,froncie"...powiedziala:,,Tylko sie nie denerwuj...zalozyli w firmie wszedzie kamery, jestesmy non stop obserwowani. mozecie sobie wyobrazic moja reakcje :O do czego te sku****y sie posuna.W pewnych miejscach powinny byc kamery,logiczne,ale my pracujemy w takim miejscu ze to zakrawa juz na przesladowanie...wrecz jest zalosne. komandos tak klal....kochalam moja prace kiedys...teraz jej nienawidze !!!!!Moze inaczej...prace kocham....znienawidzilam tylko pewne osoby.Nienawisc byla mi zawsze obca, nie znalam tego uczucia...dzieki mojemu szefowi juz wiem jak to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach Jak w pracy przeżyłaś pierwszy dzien po dluuuuugim odoczynku ? ;) Milego wieczoru gwiazdy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezylam :D kamery wszedzie, tym obk****encom nudzi sie po prostu :P ten z ktorym ,, nie dogaduje sie " jest od wczoraj 2 tyg. na urlopie, to mozna bylo wytrzymac.Dzisiaj jestesmy z dziewczynami same,to powinien byc luzik :) trzymajcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny odebralam mamuske ze szpitala wczoraj :) w Londynie dalej wsciekly upal a w nocy jest masakra ;) ale co jest fajne to ze nie ma tu prawie wogole komarow ;) Drach kamery? masakra tez bym sie wkurzyla, u nas np z serii durnowatych pomyslow na koniec dnia liczyc musimy ile mamy lyzek i widelcow i zapisywac i podpisywac ;) sztucce gina ale co z tego jak zginie to nikt nie ponosi odpowiedzialnosci wiec niewiem po co ta szopka ;) smialam sie ze niedlugo bedziemy ziarenka kawy liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbeczka2
Dziewczyny, ja rok temu również rozstałam się z mężczyzną z którym byłam przez ponad 8 lat - kawał czasu. Nie radziłam sobie zupełnie. Wpadłam w depresję,. Praktycznie przez całe dnie siedziałam w domu. Mama jednak doradziła mi abym skorzystała z pomocy psychologicznej. Wybrałam się do tej pracowni psychorozwoju w Warszawie: http://psychoterapia-kielczyk.pl/zespol/ i muszę przyznać, że pomogli mi stanąć na nogi. Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy specjalistów a nie samemu się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie przed chwila jeden niemiec wk...zdenerwowal na facebooku :P moja kolezanka,niemka,wstawila takie ostrzezenie ( z policji tutaj)zeby nie uwazac jak sie tankuje,bo rozdaja za darmo jakies breloczki itd. i ze tam sa zamontowane chipy i pozniej bandyci wiedza gdzie sie czlowiek porusza i okradaja domy itd.I ze specjalizuja sie w tym grupy przestepcze z rumunii. i jakis palant skomentowal to u niej tak: nie przejmuj sie u nas jest duzo Polakow ( mamy 35 km do granicy,to logiczne :P ) i oni tez sobie rozne rzeczy zabieraja :O to ja podpisalam : na przyklad co ???? on juz nic nie dopisal...niemki wiedza ze jestem niemilosiernie przewrazliwiona na tym punkcie i pojde na noze...taka jestem patriotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zdenerwowalam, ze zamiast zeby uwazac napisalam zeby nie uwazac, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :0 Forum sie ruszyło:) Ja urlopuje drugi dzien sie smaze :P narzaie czerwony buraczek ale potem bedzie git:) drach ja mam wszdedzkie tez kamery ipodsluchy w pracy odkad pamietam prawie 7 lat i jakos sie przyzwyczailam :) anja Dobrze moiwsz :) i ze stawiasz warunki :) dorobilas sie masz swoje zycie plany realizujesz sie. A wiem ze R to zaakceptuje ;) Trudno bedziecie mieszkac u Ciebie to bedzie jego dom ;)co do innych spraw mam to samo podejscie :) kibicuje:) a ona ona korzystaj z tego co masz jeszcze sie naurlopujesz teraz kariera ;) wazna ;P i biznes :P efa jak nad morzem pewnie bosko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...efa ma urlopowa pogode caly rok :P....w zimie tez jest fajnie nad morzem... dzisiaj podpuscilam niemca tego ktory montowal kamery ( niemki przyznaly,ze niemcy jeszcze dlugo beda sie uczyc od Polakow :P),zeby mi pokazal gdzie sa kamery i jak dzialaja.Bal sie na poczatku, ale zmiekl i ....teraz mamy w czapce...wiemy jaki maja zasieg i jak je omijac :P Niemcy moga w kazdej chwili nas sprawdzac,nawet przez komorke jak ich nie ma w firmie.Wszystko mozna kukac przez internet. teraz moga nas cmoknac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa te blumki na oknie to byly z jakies okazji ?przegapilam cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach to byla taka uroczystosc rocznicowa;)tyle szt ile lat:) a okazja bedzie w nastepna srode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach ja wlasnie kocham morze o kazdej porze roku:)piekne jest latem,piekniejsze jesienia podczas sztormow(zawsze mysle,ze Neptun sie rozgniewal:D) a jeszcze piekniejszy widok zima gdy skutek sie lodem wiadomo latem piekne zachody slonca,plazowanko itd:) codziennie jestesmy nad morzem wieczorem-spacerujemy,jemy lody,ławeczkujemy,bawimy sie na imprezach w plenerze własnie w ten weekend jest projekt plaza TVN chociaz przez chwile mozna poczuc sie jak wczasowicz:D\ a tego mi brakuje,takiego luzu i odpoczynku w tyg mialam wolne to caly dzien plazowalam z przyjaciolka weekend niestety w pracy i tak leci w domu ogolnie ostatnio bylo zle a jak dalej bedzie to czas pokaze mam nadzieje,ze lepiej:) pozdrawiam Was slonecznie lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach ja wlasnie kocham morze o kazdej porze roku:)piekne jest latem,piekniejsze jesienia podczas sztormow(zawsze mysle,ze Neptun sie rozgniewal:D) a jeszcze piekniejszy widok zima gdy skutek sie lodem wiadomo latem piekne zachody slonca,plazowanko itd:) codziennie jestesmy nad morzem wieczorem-spacerujemy,jemy lody,ławeczkujemy,bawimy sie na imprezach w plenerze własnie w ten weekend jest projekt plaza TVN chociaz przez chwile mozna poczuc sie jak wczasowicz:D\ a tego mi brakuje,takiego luzu i odpoczynku w tyg mialam wolne to caly dzien plazowalam z przyjaciolka weekend niestety w pracy i tak leci w domu ogolnie ostatnio bylo zle a jak dalej bedzie to czas pokaze mam nadzieje,ze lepiej:) pozdrawiam Was slonecznie lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa jak ktos mieszka nad samym morzem,to gdzie jedzie na wakacje?jezeli wogole wyjezdza...zawsze myslalam ze dla was to jedyny kierunek to gory :D serio... nad polskim morzem jest dosyc drogo...jak przed 2 laty bylam na Usedom...to z Allbeck do Swinoujscia jest 2 km, wiecie?wiecie. I po niemieckiej stronie bylo taniej niz po polskiej...chociaz w Swinoujsciu jest pieknie....i w kolobrzegu statki pirackie sa najlepsze :P opowiadam tu niemcom o tych statkach,wszyscy od razu mowia ze bardzo chetnie by nimi poplyneli ( reklama musi byc :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach jak jezdziłam do dziwnowka nad morze jak bylam mala jeszcze z rodzicami to pamietam ze jezdzilismy do swinoujscia promem i do albecku statkiem niemcy mieli brzydsze morze. A czy ja wiem czy tak drogo zalezy gdzie ja jezdze do mnalych miejscowowsci mielno-uniescie dziwnowek czy ;pobierowo i jest tyle roznych knajpek czy sklpeow ze mozna cos tanszego wybrac zalezy co mialas na mysli ;) dla mnie swinoujscie i kolobrzeg to raczej duze miasta i ludzie ktorzy tam mieszkaja znaja je na tyle ze wiedza gdzie jest fajnie albo jakies kanjapki czy puby przejezdni nie i nie czuja tego klimatu bylam w kolobrzegu pare lat temu i niestety wole mniejsze klimatyczne miejscowosci. Choc w kolobrzegu super port i pare fajnhych miejsc ;P. z Reszta tam gdzie jest morze tam jest supewr bo kocham te klimaty i zazdroszcze efie kazdego dnia ze moze sobie o kazdej porze dnia i nocy wyjsc na plaze pobiegac czy zamoczyc nozki :P uwielbiam to i to sa wakacje a efa ma je codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej chyba znam kolobrzeg,swinoujscie,miedzyzdroje,pobierowo.I najlepsze sa statki w kolobrzegu :P nie potrafie plywac, panicznie boje sie glebokiej wody,ale te statki sa najlepsze :D :D :D dla mnie podczas wypoczynku najwazniejsze sa ceny knajp :D moje dzieci uwielbiaja restauracje,im wyzszy poziom tym lepiej.Oni nie musza nic zwiedzac,tylko od restauracji do restauracji :D na plazy tez nie lezymy bo nie lubimy. dobra, anja zadzwonila i jade zaraz do niej do ogrodka grillowac...milego wieczoru wam zycze....acha zapomnialam, komandos kupil mi dzisiaj torbe i buty na imieniny,baaaardzooo ladne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kocham morze ... w Polsce jest super tylko ta pogoda... bylam w ubiegłym roku na 7 dni dwa w kratke a pozostale lało , jestem wyleczona z Polskiego morza na 10 lat :D Miedzyzdroje , Swinoujscie , Dziwnow to miejscowosci ktore kocham :) sentyment pozostal z wakacji ktore co roku jako dziecko spedzalam z rodzicami w tych wlasnie miejscowosciach i nie pamietam brzydkiej pogody zawsze bylo pieknie slonecznie :) Do niemiec tez jezdzilismy auto zostawialismy przed granica i spacerkiem szliśmy do Albeku .... Knajpy tez kocham , smarzalnie ryb z tarasem na plazy , rozbijanie parawanow i lezakowanie ula la :) .....ale sie rozmarzylam :) ;) Efa ZAZDROSZCZE !!!!!!!! Urlopowe plany juz mam ale dopiero na listopad ;) Milego weekendu GWAZDY :* pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaa zapomnialam :D pamieta ktos dancingi pod molo w Miedzyzdrojach ?????? W zeszlym roku tez bylam jest tam super :D :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestes zona, czy mast kontakt z jego rodzicami, to wyslijcie go na przymusowy odwyk (wnioskuje sie do komisji gminnej rozwiazujacej problemy alkoholwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Cześć dziewczyny. U nas też piękna pogoda. Miałam dwa dni wolnego i wykorzystałam to na Max. Ja akurat za morzem nie przepadam, gorąco i tłok i leżenie na plaży też jakoś do mnie nie przemawia. Kocham góry. Najlepszy odpoczynek to namęczyć się wchodząc na szczyt. Kiedyś jak się uda sprawie sobie chatkę na bardziej górzystym terenie niż obecnie. Morze lubię chyba tylko wtedy gdy Jest sztorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello GWIAZDY :) co tu taka cisza ??? wszyscy na urlopie czy jak ?! pogodę mamy piękną :) efa tak Ci zazdroszczę ......;) u mnie bez zmian rodzice jadą w sobote na urlop jak co roku Międzyzdroje :D nie jestem zadowolona bo przypadnie mi duuuzo dodatkowej roboty :( ja zdecydowałam się ze jade w listpopadzie do Tajlandii :) zaliczka wpłacona wiec nie ma odwrotu ;) roberto jak na razie się zastanawia ale myslę ze nie pojedzie on stawia na narty a ja nie mogę pojąć jaki to urlop w zimie :D :P ja potrzebuję słonca , wygrznia się,palmy i drineczka w ręku :) za parę dni mam geburstag ...już mnie nosi :( nie poszło nic po mojej myśli przez ten rok ...może lepiej nie planować ?! :O przedłużyłam termin inseminacji do końca roku :D :P :D pozdrawiam !!! buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien pracowalam z bolem glowy, wlasnie mi przeszlo....i jeszcze po pracy pojechalam 60 km mojemu mlodemu auto kupic.Juz w drodze do domu nie moglam wytrzymac z bolu. Ale to nic, mlody jest szczesliwy...komandos chyba jest zazdrosny.Zeby on wiedzial ze za caly samochod zaplacilam sama,za zarejstrowanie juz zaplaca moi rodzice..to chyba by nie przezyl.Nie moglam mu powiedziec,wie mniej dluzej zyje :D:P Lubie jak dzieci sa szczesliwe, ale to juz wiecie... jutro wieczorem Niemcy organizuja dla mnie grilla z okazji imienin...obchodze cale zycie na anny,jak moja mama.Mam tak na drugie i jakos tak wyszlo.Jutro jade rano do Polski do mamy a wieczorem...party :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach znowu migrena?:wspolczuje Z moim mlodym tez mamy swoje tajemnice;)nikt oproz nas-matek tego nie zrozumie Mozemy sie wzajemnie poklocic miedzy soba ale o tym inni nigdy nie wiedza A klocimy sie czasami:D mlody wlasnie jest w trakcie pakowania,przeprowadzka dopiero pod koniec wrzesnia ale on juz przytachal kartony i sie do nich pakuje:( jutro mu powiem,zeby wyniosl albo schowal ten karto bo jak zobaczylam go po przyjsciu z pracy to smutno mi sie zrobilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Jutro wzielam wolne bo dostaje na leb Juz mam spakowana torbe na plaze,rano tylko zrobie bulki i ide na caly dzien jestem mistrzynia lezenia na sloncu-tak od 9tej do 18tej:D czytam gazety,przysnie mi sie,pozniej dolacza do mnie moja przyjaciolka K donosi obiadek,kotleciki:Di tak leniuc****my w drodze powrotnej zahaczamy jakies zapiekanki,lody i mamy urlop co prawda jednodniowy ale po takim wolnym mam akumulatorki naladowane na conajmniej tydzien ciezkiej pracy Kocham morze:)jestem codziennie przy plazy-a to spacerujemy,pijemy piwko przy glownym zejsciu na plaze,czasami jezdzimy wieczorem rowerkami albo biegamy U mnie od dzisiaj sunrise.Miasto sie bawi:)Tlumy mlodziezy Wczoraj bylysmy z K.zobaczyc .scene.Imponujaca:) Teraz siedze przy otwartym balkonie i disco mam w pokoju Jeszcze jutro a w niedziele after party na plazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
u mnie juz poimieninowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem efa jak sie czujesz, pisalam wam jak mnie bylo smutno jak mlody szukal mieszkania.Dlatego mu kupilam auto :D wiedzialam ze jak kupie mu auto to juz nie bedzie tak ambitnie szukal nowego lokum :D ja z mlodym rozmawiam w 98 procentach o wszystkim..codziennie siedzimy sobie wieczorkiem na balkonie.Ja wogole mam cos takiego ze w towarzystwie moich dzieci - odpoczywam. I moge na niego ZAWSZE liczyc.Juz teraz wiem ze na starosc to on bedzie tym ktory sie mna zaopiekuje.Fajne uczucie :) dobra , jade zaraz do Polski...schowajcie sie gdzies w cien, wlaczcie wentylatory,zimne napoje w lapke i daj Boze przezyc ten szalony weekend :D pa, buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy PIEKNA pogode ! kocham lato i słońce , po pracy zaraz na basen i będę dooopke maczać w wodzie leżąc na materacu :D jestem opalona na maxa ale uwielbiam się grzać w promieniach słonecznych:) Efa ja tez się pakuje powoli ...mam część swoich rzeczy przeniesionych, październik najpóźniej :) ale jak znosiłam z góry mój posag :D zbierany przez 30 lat :P moja mama tez miała łzy w oczach i było jej smutno cały dzień się krzątała i nie mogła miejsca znaleźć ,choć powinno stać się to już dawno ... nie ma reguły kiedy zawsze rodzice będą cierpieć na początku ...ja TEŻ :( az się przyzwyczaimy do nowych sytuacji :) jozefina, blueoczka urlopujecie ale zajrzyjcie tu do nas ;) a_ona_ona z żyjesz GWIAZDO ??? :* miłego weekendu laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×