Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

U mnie spokojnie odliczam dni do urlopu ..jeszcze tylko miesiąc :) w piątek Roberto ma Geburstag ,zamówił stolik w jednej z najlepszych knajp w okolicy i tam uczcimy z jego znajomymi ten dzień a w sobotę idziemy do teatru :D Dom się konczy po urlopie planuję się tam przenieść ... przewożę tam moje graty ale ciuchy jeszcze w domu bo zawsze można termin przeprowadzki przesunąć :D ale tak naprawdę to już mam chęć aby tam się wynieść choć i tak będę tęsknić za domem rodzinnym :( u nas dziś taka zimnica ze nie pytajcie ..... szyby w aucie trzeba było drapać :( nic nie zrobimy trzeba ten okres jakoś przetrzymać ;) pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ze mielismy dzisiaj wolne, pojechalismy do mojej mamy na urodziny.Dobrze ze moj starszy brat tam byl, bo jak zwykle impreza nie udana dzieki mojej mamie.Komandos w drodze powrotnej caly czas mowil ze moja mama jest bardzo agresywna.Ona nie mowi tylko krzyczy,nic nie moglismy pogadac bo kazdy temat ja denerwowal. Najlepiej czuje sie u siebie w domku :) w sobote maly jedzie na tydzien do ojca do warszawy to bedzie luzik.Dzieci maja jeszcze nastepny tydzien ferii.Ja od 12ego wezme tydzien urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
A mi sie wlasnie zjeb*tzn zepsula pralka Ona miala tak raz w roku odskok.Prala normalnie a jak wchodzil program wirowania to buczala i sie nie wirowalo.Przepychalismy waz odpluwowy i na rok byl spokoj.Latem znowu tak miala.Za kazdym razem mielismy zamiar kupic nowa ale jak ta znowu ruszala-to i po co dzisiaj znowu jej odbilo(traz po 2 miesiacach)Przepchalismy wa ale chyba popa odplywowa siadla Zamowilismy nowa bo ja juz nerow na ta nie mam.Pewnie zaraz i tak by padla bo swoje lata ma nowa pralka:)Ale sie ciesze sama wybralam:)elektrolux Juz szykuje rzeczy,zeby miala co krecic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Pralce dzisiaj foch puscil i ostatni raz sie mi przysluzyla.No dziala,cholera,dziala Ale i tak musi odejsc na emaryture bo juz zamowiona nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Kobietki:) forum wrze znowu widzę ;P efa a mi tel sie zrabal smsy nie odczytuje nie odbiera i wyciagnelam stara zeby zobaczyc co jest grane a nowa chyba wlasnie sie przestraszyla i juz dziala ;) nie kumam ;P do tego przeziebiona jestem wiec dzis wolne dostalam od szefa i sie kuruje:/ i teraz testuje moich opiekunów kto lepiej sie mna zajmuje :D zobaczymy kto wygra ranking bo nie moge sie zedcydowac ;) a twoj syn to widze zadomowil sie w tym wrocku na dobre ;P a co u was? anja zazdroszcze po moim urlopie prawie sladu nie ma ostatnia opalenizna schodzi :/. drach jak zawsze u Ciebie sie dzieje ;) Byle do przodu : buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka ta komorka to jak moja pralka.Ze strachu sie naprawila;D ale ja jutro bede miala swoja nowiutka praleczke:) blueoczka to ilu masz tych pielegniarzy?:P mlody mieszka we Wroclawiu juz:)do mnie bedzie tylko przyjezdzal w odwiedziny Dziewczyny czytalysnie Opowiesci budyjskie dl malych i duzych? Podobno super ksiazka Dzis ja zdobylam i mam czytac jako prace domowa od psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej efa tej ksiazki nie czytalam, ale czytalam kiedys ksiazke ktora napisal Dalaj Lama.Cos baaardzo, bardzo madrego.Nie dziwie sie ludziom ze przechodza na buddyzm.Sama bym sie nie zdecydowala, ale oni wyznaja bardzo madre zasady. U mnie zero czasu,bardzo duzo pracy.Od poniedzialku mam urlop...w koncu :) Buzki Laski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolnilam sie dzisiaj z pracy...nie wytrzymalam juz tej orki :(....istnieja granice wszystkiego...jak sie ogarne to napisze wiecej...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co opisywalas wiele razy moze wykończyć czlowieka....ciągłe niezadowolenie, jakie okazywal Twoj pracodawca!!!!! BARDZO DOBRZE ZROBILAS  !!!!!! zycie mamy tylko jedno nie warto go marnowac ! Już od dawna dojrzewalas do tej decyzji , GRATULUJE DOBREJ DECYZJI :-) glowa do gory POWODZENIA ! jak dojdziesz do siebie napisz co ostatecznie pomoglo podjac decyzje..... Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach dobrze zrobilas! ilez mozna sie dac upokarzac, z Twoja inteligencja Efa nowa praleczka! super ;'))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona17111
cześć mam na imię Justyna... nie wiem od czego zacząć... mam 23 lata mój partner 28 jesteśmy razem 5 lat mamy 4 wspaniałych dzieci... jak się poznaliśmy było cudownie szanował mnie troszczył się kochał po prostu książę z bajki (a może ja to tak widziałam), w połowie mojej pierwszej ciąży zaczęło się psuć... stał się zaborczy zazdrosny bić mnie... obecnie nasz dzień nie obędzie się bez kłutni już nie pamiętam kiedy powiedział do mnie po imieniu albo kochanie zawsze mnie woła po nazwisku lub zwraca się do mnie idiotka itp... dzień w dzień slyszę ty ku....o, sz....to itp... nie mogę nic w domu powiedzieć jak się odezwę nie po jego myśli zaraz jest awantura... dzień w dzień słysze że jestem do niczego i nikim powoli sama zaczynam w to wierzyc... moje pieniądze jakie dostaję zabiera mi ja nie mam ani grosza przy sobie.. z domu rzadko kiedy wychodzę raz na tydzień czasami dzieci niestety nie traktuje lepiej też je wyzywa od idiotów itp mają 3,2 1 lat i 2 miesiące w domu mi nie pomoże ani przy dzieciach nie wiem kiedy ostatni raz przebrał dzieci poza dniami kiedy byłam na porodówce... wtedy też gdy zadzwonił usłyszałam pierwsze słowa "co za bachora urodziłaś" niestety przez niego nie mam znajomych dlatego tu piszę... moi rodzice nie żeyją jego matka nie ma na niegi wpływu zresztą też jest nie lepsza... nie wiem co mam zrobić z jedej strony go kocham a z drugiej nie chce już tak żyć nie chcę aby dzieci cierpiały... nasza miłość była spełnieniem mojego największego mażenia o założeniu rodziny o dzieciach a dziś widzę że to chyba nie ma sensu... dziewczyny proszę pomużcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajoooooo
yyyyy 23 lata i 4 dzieci??? dziewczyno odejdz od tego dnoja zawnioskuj o alimenty na 4 dzieci powinnas dostac jakies 4 tysie i dasz sobie rade lepiej bez tego gnoja. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
co tsks cisza?:Pi tylko dyplomatyczne pozdrowienia:classic_cool: ide pobiegac pisac,pisac,pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
zyjecie? drach co u Ciebie? a ona ona? anja? blueoczka? jozefina-jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! zbieram sie wlasnie na impreze u mnie nic nowego wlasciwie, poznaje jakis tam kolesi, ale to jedna wielka porazka co jeden to "lepszy" hehe pelno cwaniakow ktorzy albo szukaja na boku a maja zony, dziewczyny albo sciemniaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Jutro swieto zmarlych:( w pracy wolne,pojde do taty piekna ta jesien,moze dlatego tak mnie 1 listopada nie przygnebia a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk, puk - jest tam ktoś? Dziewczyny nudno bez Was, odzwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja jestem:)A Ty gosciu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czemu pozwalacie,żeby taki fajny temat umarl?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiść
hello///czytałam Was chętnie! co z Wami! Anja, Drach!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someone like you
Może kogoś zanteresuje i odpowie: f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5750622 zapraszam wszystkich! Bardzo dziękuję z góry za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie drach znowu pogoniła komandosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
e nie,chyba nie drach jak tam?:) Anja na urlopie:) dziewczyny nie pisza:( chyba sama bede pisala albo z pomaranczami:) ja dzisiaj ostatni dzien w pracy i 3 dni wolnego:)huuura nie pamietam kiedy ostatnio mialam 3 dni wolnego bede smazyla nalesniki jutro albo w niedziele a tak poza tym to wielki dol:(nie wiem czy to jesien,,wyjazd mlodego czy inne czynniki:( placze codziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×