Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

tylko sie zapytalam :D widac ze im przystojniejszy facet tym glupszy :D musze mojego syna starszego przeszkolic, zeby uwazal bo go tez tak beda traktowac. dobra , ide spac bo rano...ARBEIT MACH FREI !!!!!! spijcie slodko, nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Dzien dobry :) A_ona _ona ale sie porobiło ... tak potwierdzam faceci to debile albo ja na normalnego nie miałm okazji trafić ..inaczej nie mogę sobie tego wytłumaczyć ... moj R ma 41 lat a GÓW***A we łbie wiec wiek tu chyba nie ma znaczenia ... ale jestes PIĘKNA kobietą DASZ RADE ;) najwazniejsze ze masz gdzie mieszkać i znalazłaś domek ;) zgadzam sie z Wami ze od pierwszego spotkania musi coś zaiskrzyć ... ale same wiecie jak u mnie było ... nie dopuszczałam nikogo do siebie a wrecz wyszukiwałam u weterynarza np czerwony krawat :D próbowałam na siłę sobie wmawiać ze moj R jest najwspanialszym gosciem i takiego juz nie ma i nie znajde ...:O co jest bzdurą bo jak weterynarz założyłby super koszule itd tez wyglądałby super ...tylko ze to w moim pustm łbie jest zakodowane :D i nie umiem sobie z tym poradzić ... :O acha zapomniałam o wzoscie facet MUSI być wysoki a reszte można powolutku dopracować :D:D:D miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) a ja sie wqczoraj rozpisalam i mi net padl i wszytsko poszlo sie ..... :P w kazdym razie trzeba walczyc o swoje czasem odpuscic a czasem nie ;) A ona ona Nie mow mi czy cos ze mna jest nie tak,moja kolezanka tez tak ma ladna wysoka dziewczyna z poczuciem humoru kazdy sie na nia oglada a nie moze faceta znalez\c wyobrazasz to sobie i Ty piszesz to samo???? ja nie wiem za mocno sie angazujecie albo mniewlascuwych facetow przyciagacie nie mamapojecia ale nie mozna rezygnowac i zamykac sie a on atak robi nie wiem jak u Ciebie bo to ze teraz jt gorzej nie znaczy ze tak ma byc. Glowa do gory! sama wiesz jak jest czasem facet musi dlugooo dojzewac do decyzji powaznych polanow 39 to dla mnie staruszek za duza roznica wieku dzielo was duzo. jak dla mnie. drach powoli dasz rade nie ma co sie spieszyc i tak masz wszysytko synow mieszkanie i kota .... niedlugo tez komandos ..;P Anja nie wiedzialam ze twoj R taki stary ;) wszystko ma swoje miejsce i czas tak mowia :P Tylko kiedy ten czas i jakie miejsce ;) Weterynarz nie jest dla Ciebie chyba ;) Buzka a ja ide sie szykowac na piwko z dziewczynami ;) a potem z M sie widze ... dzis mijaja 3 lata od pierwszego spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D blueoczka, ale dowalilas...39 lat to staruszek :D a ja przeciez bede miec na nastepny juz tydzien 41 :D anja to normalne ze czasami nam ten czerwony krawat przeszkadza, przeciez nie bierze sie pierwszego lepszego faceta z ulicy tylko w danym momencie musi cos zaskoczyc.Dla mnie np. facet w sandalach to porazka :D ja rozumiem lato, goraco itd. ale po prostu jak widze w sandalach i jeszcze skarpetkach to moze byc super apollo,ale zadnej szansy nie dam:D moze jestesmy nienormalne, ale kazdy ma prawo wyboru, my tez nie dla wszystkich jestesmy piekne :D o wlasnie, napiszcie co waszym zdaniem przekresla faceta juz od pierwszego wejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Blueoczka ubijemy Cie za staruszkow ... :D:D:D dla mnie podstawa jest ... facet musi być wysoki !!!! mieć piękny usmiech z pieknymi białymi zabkami :D drach sposób ubioru dla mnie tez jest wazny... sandałki białe skarpetki koszule z krótkim rekawem nie przechodza u mnie natomiast wiem ze to jest rzecz do zmiany a wez tu takiego 1,62 w kapeluszu naciągnij jak ja np załoze szpilki 10 cm :D nie ma szans ... ;) :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! nie uwazam go za staruszka, cialo ma lepsze niz niejeden 20 latek!! , przystojny bardzo wysoki, madry, wysportowany moglabym wymieniac bez konca moze ja za bardzo sie angazuje ale ja traktuje zwiazki powaznie nie szukam faceta na jedna noc itd nie uwazam ze to moja wina ze nie jestesmy razem moze on poprostu nie czuje tego co ja , ale nic to, ide jutro na randke :P nie bede sie zalamywac , niejako przyzwyczailam sie do tego ze zwiazki mam nietrwale ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D a ona ona zeby to wszystko bylo takie proste to nie bylo by rozwodow, zdrad i samotnych ludzi. No musi chyba zdarzyc sie cos takiego, ze ten facet zauwazy w tobie wlasnie te super cechy,ktore ty widzisz u niego ( kobiece cechy), pokrecilam troche, ale ty mnie na pewno zrozumiesz. ja uwielbiam u faceta jak jest czuly, tak normalnie na codzien ( nie pamietam czy to sie pisze razem czy osobno :D ).Jak dzwoni kilka razy dziennie, nie namolnie i wypytuje sie jak urzad skarbowy, tylko po prostu z tesknoty, jak przechodzac kolo mnie poglaszcze mnie po glowie, jak kukamy tv przytuli mnie albo chociaz pogladzi po rece i jak patrzy na mnie to w oczach ma najprawdziwsze szczescie...i jak robi mi sniadanie, obiad i kolacje i wiele wiele innych rzeczy ....I JAK SMIESZA GO TE SAME RZECZY I TE SAME SMUCA... po prostu jak ma podobna wrazliwosc.I nie wydaje mi sie ze jestem odosobniona, ja potrzebuje uczucia do zycia, to moze byc rowniez milosc do dzieci,do zwierzat,do faceta.Ja jestem baaaaardzo uczuciowa i taka miekka ( jak mnie ktos nie wk....zdenerwuje na przyklad :)....no i doszlismy do sedna....gdyby komandos mnie nie wk...denerwowal od czasu do czasu, to to jest ten wymarzony facet o ktorym napisalam wyzej....bo np. strazak jest przystojny, mily,rozrywkowy ale caloksztaltem komandos go przebija.... acha, i u polaka nie lubie jak nie potrafi sie wyslowic lub pisze najleprze przez rz ( moj mlodszy syn dzisiaj tak napisal zyczenia do mojej bratowej, ale jemu mozemy wybaczyc, nigdy nie uczyl sie pisac po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
HAY ;) A_ona_ona to nie takie proste jakby sie wydawało ... :O Drach ma racje taki facet jest wart wszystkiego a idelnego i tak sie nie znajdzie kazdy ma swoje wady ... Ja dzie tez jestem zdołowana na maxa :O :( moj R napisał mi wczoraj : JESTES MAŁA SZCZESLIWA ? spikaj słodko ! no i wez zasnij ... :O:O:O dzis mało ze niewyspana to jeszcze oczy popuchniete ... miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja haha przypomnial sobie wrr na cholere sie odzywa chyba po to zeby zobaczyc czy dalej jestes za nim... moze chce powrotu gdzies tam w glebi a moze sie znow bawi ... Drach wiem o co Ci chodzi ;-) chyba wiekszosc kobiet szuka tego samego a dzis J napisal mi jak mi mijaja dni wolne czy dobrze sie bawie? ech :D po cholere sie odzywa nastepny madry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona wiesz dlaczego sie odzywa? bo faceci sa gorsi od bab, to my musimy ( takie czasy nastaly po prostu) czesciej nosic spodnie.Ja nie lubie facetow niezdecydowanych,, chcialbym a boje sie ", niech juz popelnia bledy, ale niech cos robi...jak te matki wychowuja synow?...chyba tak jak ja, bardzo duzo robie za nich sama, blad, wiem, ale napieprzam im jezorem non stop ze to nie jest dobre,bo kobiety beda mialy z nimi zle, ja to robie z milosci a oni wykorzystuja :P nie ma dobrej recepty chyba...ale jak sie facet odzywa,to chyba dobry znak, co nie? tzn. ze mysli o nas...wiem, wiem ze to za malo, ale juz cos :D milego dzionka Laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Przed wczoraj bylismy z m u znjoamych tych co bylismy na slubie ale sie naogladalismy jak wywijalismy na parkiecie :D a cp tam u was jak week.?? a co do tego to ze moiwlam staruszek bylo z przmruzeniem oka.., ;) ale dla mnie chodzilo o roznice wieku ,,,, bo ogolnie dla mnie facet 40 lat czy kobieta to mlodzi ludzie nie o ten sens mi chodzilo. zreszta co ja bede sie tlumaczyc juz poszlo...:) buziaki milego wieczoru:) a j a jestem po buszowaniu na zakupach z moja kumpela obeszlysmy chyba wszhytskie galerie ;) we wrocku ;) padam ;) potem bylo piwko na odprezenie i ploty ;) a jutro do pracy buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Przed wczoraj bylismy z m u znjoamych tych co bylismy na slubie ale sie naogladalismy jak wywijalismy na parkiecie :D a co do tego to ze moiwlam staruszek bylo z przmruzeniem oka.., ;) ale dla mnie chodzilo o roznice wieku ,,,, bo ogolnie dla mnie facet 40 lat czy kobieta to mlodzi ludzie nie o ten sens mi chodzilo. zreszta co ja bede sie tlumaczyc juz poszlo...:) buziaki milego wieczoru:) a j a jestem po buszowaniu na zakupach z moja kumpela obeszlysmy chyba wszhytskie galerie ;) we wrocku ;) padam ;) potem bylo piwko na odprezenie i ploty ;) a jutro do pracy buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie pisze a obok mnie lezy kocica :D...ona jest taka piekna.... meble, kanapa,stolik i wykladzina juz kupione...ale odbiore to wszystko w nastepna sobote bo transport sie spie....zepsul :D moje dzieci sa kotem zachwycone, ja tez...do szczescia juz nic mi nie potrzeba, mam juz wszystko o czym marzylam....no moze jeszcze z kilka par butow i bedzie dobrze :P teraz sobie leze na lozeczku i kukam polskie kabarety, musze byc na biezaco :D....milego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach pokaz fotke tego kota wrzuc na FB ;-)) dzis mialam super dzien, rano prowadzilam zajecia pozniej pojechalam na rolki po rolkach tenis i frisby, pobiegalam troche i lece na pysk, jutro do pracy na 06:30 ;( piekna pogoda dzis w Londynie az sie zyc chce :D acha i mam mieszkanie przeprwadzka w sobote! i to gosc ktory dal mi wypowiedzenie wzial nowa chate na wynajem pokoi i pierwsza bylam ja ogladac i wybierac sobie pokoj ;-)) bedzie pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do draszki
Czy razem z kotem przygarnelas komandosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
🖐️pomaranczo witam dziewczyny🌼 wczoraj bylam zrobic zdjecia do dowodu:)zeszlo 3 godziny:D u mojej kochanej fotografki piesek nam troche utrudnial prace,psotnik jeden nasmialam sie za wszystkie czasy wieczorem poszlysmy z psiapsiolami na grzane winko bo mnie cos rozklada dzisiaj mamy zamiar isc na pokaz akrobacji samolotowych ale sama nie wiem czy wychodzic przewialo mnie w piatek:( drach poka kota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano do was napisalam i mi wszystko wpie....zezarlo, tzn. laptop sie wylaczyl :D zdjecia kota na fb juz sa od wczoraj, pieknaaa :D to nie takie proste przyjac od razu komandosa, kot jest meble kupione, kase dal...musi sie bardziej postarac :P zobaczymy co wymysli na moje urodziny i wtedy moze wykonam jakis konkretny ruch...ja mam czas :D efa zdjecia na fb sa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej drach:)a ja kota nie widze;) no ja mialam wczoraj niezla zabawe z tym psiakiem:D a fotografka jeszcze-nie ruszaj sie,popatrz tam a ten mi klamerki przy butach gryzl:D dzisiaj caly dzien na rowerku:)zwiedzalysmy z funfela nadmorskie male miejscowosci cale 7 godzin:D ale sie dotlenilam i lodzik byl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach ja kota nie widze chyba mam limitowany dostep do Twojego profilu ;-))) Efa ale masz fajnie a mi sie marzy znow wyjazd ;-) chociaz powinnam sie uczyc no i przeprowadzka : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja 1976
Cześć , wczoraj szukałam kota Drach i nie mogłam znależć :D a dzis z samego rana wygrzebałam u syna a pozniej doczytałam ;) PIEKNY KOT !!!!! uwielbiam jak moje ze mną spią i na zmianę mrucza pod uchem .... bezcenne :) miłego tygodnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sliczna, co nie? dzisiaj byla do 15ej sama, lekko nawydziwiala, liczylam sie z tym, mloda kocica...ale ogolnie jest kochana, wylacznie po polsku do niej mowimy i rozumie juz jak ja wolamy.Mlody cos do niej zawolal po niemiecku, maly podlecial i cyrk mu odwalil ze do kota tylko polsku ma mowic :D spi z nami, bawi sie, jest fajnie... w pracy wk....denerwuja mnie...to sa takie parchy ze szkoda gadac, wiedzieli juz od ponad miesiaca ze w sobote u anji na dzialce robimy urodziny....I DZISIAJ TE SKU*****NY powiedzieli ze w sobote mam z anja pracowac od 12.00 do 18.00, gdzie w piatek ja mam wolne i automatycznie w sobote powinnam tez miec.Powiedzialam im ze sie nie wyrobimy...a gdzie tam...mama anji jedzenie i cala impreze przygotuje dla mnie( zadarmo), karola jest tez super. No to dziewczyny, jezeli nie macie planow na weekend zapraszam na Dokland jak mowi moj kumpel turek, bo nie wypowie ,,Dojczland" :D, nocleg macie zapewniony i wyzywienie :D oferta zawiera rowniez rozniste napoje wyskokowe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Dzien dobry , Drach dwa razy nam nie mów ... :D spakuje sie zabiore po drodze Blueoczka i sie zdziwisz jak nas zobaczysz :D napoje wyskokowe... lecze sie po weekendzie jeszcze wczoraj mnie muliło tak zaszałam na disco w sobote :D w niedziele przyjechali do nas goscie z "dojczlandu" i wieczorem poijali sobie winko jak wróciłam zaczeli mnie nim czestować a u mnie od razu odruch wymiotny na sama mysl :D oj ale sie pochorowałam ...alkoholik to ze mnie nie bedzie :D :D :D teraz jezeli cos rusze to tylko Twój przepis winko z cola ;) miłego dnia dziewczynki ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Drach jezeli bedzie potrzebny weterynarz to chetnie służę pomocą :D :D :D bedzie pretekst do odwiedzenia goscia a jest godny polecenia :D słodka ta Wasza kotka niech Wam rozrabia to sama uciecha miec kota w domu ..nie wyobrazam sobie zycie bez kociakow :D w tej chwili u mnie w domu sa 4 hahahahhah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja ja calkiem powaznie napisalam to zaproszenie, jezeli naprawde mozecie przyjechac to dawajcie :D ja kocham wszystkie zwierzeta, koty tez.Chociaz zawsze chcialam miec psa, ale ze wzgledu na tryb naszego zycia nie mozemy sobie na niego pozwolic, szkoda...moze na emeryturze spelnie swoje najwieksze marzenie :) z weterynarzem pomysl bardzo dobry...zawsze mozna przy wizycie zejsc na inne tematy.Ale mam dla ciebie pretekst zeby go zagadac.Ja juz naczytalam sie o rasie mojej kocicy od cholery i to w roznych jezykach, ale ,,twoj" weterynarz nie musi wiedziec ze masz bystra kolezanke :P, zapytaj sie go czy przy rasie main coon sa jakies specjalne zalecenia i czy jezeli moja kocica jest wylacznie w mieszkaniu, wogole nie wychodzi na dwor,to czy musi miec wszystkie szczepienia( nie ma i nie bedzie miec kontaktu z zadnymi zwierzetami). Widzisz jaki ci znalazlam powod do zaczepki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×