Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

ja nic o tym filmie nie slyszalam,kupilam gazete w Polsce i film byl dolaczony.Rola Juliette Binoche jest super, zagrala wysmienicie :D byl moment jak juz nie ruszalam nic slodkiego i znowu jakos samo przyszlo :P macie w Polsce taki program w tv : Poszukiwana synowa ?U Niemcow wiekszosc to oglada, ja tez :D do programu zglaszaja sie faceci ( glaby i idioci, tak zebyscie mialy jasnosc ) i kobiety ( piekne i madre inaczej :P .Wiekszosc facetow to po 40tce, mieszkajacych z mama.Sluchajcie, ja nie wiem skad oni biora tam tych ludzi.Smieje sie w pracy, ze jak obcokrajowiec oglada ten program to ma super obraz narodu niemieckiego :D Jeszcze taki mielismy program : Wiesniak szuka zony...O BOSZE :O :O :O ci ludzie tam wygladaja na conajmniej 10 lat starszych, porazka :D a ona ona to jest chyba najdluzsza przeprowadzka nowoczesnej Europy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Hay :) Drach poszukiwana synowa nie oglądałam ale wiesniek szuka zony widziałam pare razy ...masakra :O :O :O zastanawiałam sie czy to aby napewno fakty hahahah :D A_ona _ona dzielnie cwiczy gwiazdeczka :D nie ma dla nas czasu :D napisze Wam coś A_ona_ona Ty tego nie czytaj :D :D :D Byłam wczoraj na kawie z weterynarzem :D było miło przyniósł mi mały bukiecik kwiatkow na powitanie :D oczywiscie ja go zaprosiłam nie liczyłam aby on mnie zaprosił jak ostatnio odmowiłam spotkania ...ale zgodził sie bez jakiegokolwiek ale... :D ale wiecie co jest najgorsze ... dajcie mi jakies lekarstwo na pozbycie sie starych smieci czyli R bo inaczej strzelę se w łeb :O zacznę czytać i oglądać filmy ktore polecacie ... łapie Q***WA takiego doła :O ze nie umiem sie pozbierac :O do tego jestem przeziębiona :O miłego tygodnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Hay :) Drach poszukiwana synowa nie oglądałam ale wiesniek szuka zony widziałam pare razy ...masakra :O :O :O zastanawiałam sie czy to aby napewno fakty hahahah :D A_ona _ona dzielnie cwiczy gwiazdeczka :D nie ma dla nas czasu :D napisze Wam coś A_ona_ona Ty tego nie czytaj :D :D :D Byłam wczoraj na kawie z weterynarzem :D było miło przyniósł mi mały bukiecik kwiatkow na powitanie :D oczywiscie ja go zaprosiłam nie liczyłam aby on mnie zaprosił jak ostatnio odmowiłam spotkania ...ale zgodził sie bez jakiegokolwiek ale... :D ale wiecie co jest najgorsze ... dajcie mi jakies lekarstwo na pozbycie sie starych smieci czyli R bo inaczej strzelę se w łeb :O zacznę czytać i oglądać filmy ktore polecacie ... łapie Q***WA takiego doła :O ze nie umiem sie pozbierac :O do tego jestem przeziębiona :O miłego tygodnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Hay :) Drach poszukiwana synowa nie oglądałam ale wiesniek szuka zony widziałam pare razy ...masakra :O :O :O zastanawiałam sie czy to aby napewno fakty hahahah :D A_ona _ona dzielnie cwiczy gwiazdeczka :D nie ma dla nas czasu :D napisze Wam coś A_ona_ona Ty tego nie czytaj :D :D :D Byłam wczoraj na kawie z weterynarzem :D było miło przyniósł mi mały bukiecik kwiatkow na powitanie :D oczywiscie ja go zaprosiłam nie liczyłam aby on mnie zaprosił jak ostatnio odmowiłam spotkania ...ale zgodził sie bez jakiegokolwiek ale... :D ale wiecie co jest najgorsze ... dajcie mi jakies lekarstwo na pozbycie sie starych smieci czyli R bo inaczej strzelę se w łeb :O zacznę czytać i oglądać filmy ktore polecacie ... łapie Q***WA takiego doła :O ze nie umiem sie pozbierac :O do tego jestem przeziębiona :O miłego tygodnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Hay :) Drach poszukiwana synowa nie oglądałam ale wiesniek szuka zony widziałam pare razy ...masakra :O :O :O zastanawiałam sie czy to aby napewno fakty hahahah :D A_ona _ona dzielnie cwiczy gwiazdeczka :D nie ma dla nas czasu :D napisze Wam coś A_ona_ona Ty tego nie czytaj :D :D :D Byłam wczoraj na kawie z weterynarzem :D było miło przyniósł mi mały bukiecik kwiatkow na powitanie :D oczywiscie ja go zaprosiłam nie liczyłam aby on mnie zaprosił jak ostatnio odmowiłam spotkania ...ale zgodził sie bez jakiegokolwiek ale... :D ale wiecie co jest najgorsze ... dajcie mi jakies lekarstwo na pozbycie sie starych smieci czyli R bo inaczej strzelę se w łeb :O zacznę czytać i oglądać filmy ktore polecacie ... łapie Q***WA takiego doła :O ze nie umiem sie pozbierac :O do tego jestem przeziębiona :O miłego tygodnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
ale zdublowało ...problemy techniczne SORRY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
ale zdublowało ...problemy techniczne SORRY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anja i bardzo dobrze dobrze zrobilas ze zaprosilas weterynarza :D czasy sie zmienily, mam nadzieje ze bylo milo :P sluchaj, nie rozumiem tylko dlaczego masz dola? dziewczyno !!!!!zacznij isc do przodu, nie ogladaj sie za siebie bo znowu tylko stracisz... no a jak bylo z doktorkiem?dawal jakies znaki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Mam takiego dola że masakra :O :O :O Nie umiem pozbyć się z głowy R ... On dzwoni czasem i chciałby zacząć od początku od nowa, a ja sama nie wiem czego chce ...wariatka :O zdaje sobie sprawy że nawet gdybyśmy byli razem będzie dobrze miesiąc dwa i znów wszystko wróci jak bumerang :O Jakby nie było to było 7 lat to nie takie proste ... Było dużo hu***ch dni ale były też super czasy np w berlinie :O Drach doktorek bardzo miły na przywitanie przyniósł mi mały bukiecik kwiatkow ... Ogólnie było baaaardzo miło ;-) zaprosilam go do mojej ulubionej restauracji posiedzielismy 4 godz było dużo tematów między innymi temat nauki języka angielskiego (zaczynam od października) zaproponował dodatkowe korepetycje w razie gdybym czegoś nie zakumala :-D :-D :-D To by była nauka hahaha ogólnie widać że jest b zainteresowany ..pisał później czy dobrze dojechalam do domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Najgorsze jest to że wiem iż był to toksyczny związek a jednak mi go brakuje ... Ktoś kiedyś mi powiedział że jak będę na dnie wtedy się opamietam i odbije od niego... Ja już dawno czuje dno a odbić się nie mogę... :-( Może gdyby nie dzwonił gdybym wiedziała że ma nowa kobietę jest mu dobrze było by mi łatwiej z tym się pogodzić a tak jak on dzwoni skomle przez tel udaje lub nie że jest mu ciężko i że jeździł przez tyle lat na daremno itd poszłam wtedy do przodu i się nie oglądała za siebie a w tym przypadku mam wyrzuty sumienia i wiem że wina leży zawsze pośrodku :O chciałabym zamknąć ten rozdział a nie potrafię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam R, nie wiem na ile powazne sa jego zamiary, ale zawsze uwazam, ze jezeli ludzi cos laczy, a u was na to wyglada ze tak, to powinni sprobowac. Ale zeby sprobowac, to najpierw trzeba sobie zdac sprawe co tak naprawde jest dla nas najwazniejsze i wtedy przedstawic to drugiej stronie.jezeli tego nie zaakceptuje lub mowiac nieladnie oleje, umawiac sie dalej z doktorkiem :P nic nie tracisz, a moze w koncu bedziesz radosniejsza, bo juz od dluzszego czasu wyczuwam ze pomimo tego ze starasz sie zapomniec to jestes bardzo nieszczesliwa.R wie ze teraz nie bedzie juz tak latwo jak kiedys, moze chlopak przemyslal.gdyby mu nie zalezalo,albo mialby jakas lafirynde na oku to nie startowalby ponownie. Rob jak uwazasz, jakbym kochala faceta i widzialabym ze mu zalezy rowniez to skakalabym z radosci,pamietaj ze wszystko mozna ulozyc,wszystko zalezy wylacznie od nas :D powodzenia Mala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Drach łatwiej zbudować chatkę od podstaw niż remontować pałac, ale lepiej będzie się żyć w zrekonstruowanym pałacu niż zbudowanej nowej lepiance, ponieważ kiedy budujesz nowe, wydaje się, że budujesz pałac, ale skoro jeden już popadł w ruinę, znaczy, że nie znasz się na budowaniu pałaców i wielce prawdopodobne, powstanie tylko lepianka... Ty jesteś psychologiem... Jestem tak złamana że nie umiem się podnieść .. Do pracy chodzę bo muszę ...robię dobra minę do złej gry... :-( Myślę że wchodząc dwa razy do tej samej rzeki to daremne... Ale sama nie wiem co jeszcze się u mnie wydarzy ale wiesz czego najbardziej brakuje ... Dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski melduje sie ze zyje! Nie mam Internetu do piatku podobno.. Pisze z telefonu.anja! Moim Zdaniem z r nie bedZiesz sZczesliwa, do mnie tez kazdy jeden byly wydzwania predzej cZy pozniej chce wrocic, faceci tak maja chca wrocic Bo bylo im wygodnie a ciezko mila dziewczyne znalesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona nigdy nie bylam w sytuacji ze ktos do kogos chcial wrocic...taka jestem baba jaga :P mnie sie wydaje ze anja ma szanse wyprostowac ten uklad,ale musi PORZADNIE POTRZACHNAC R! inaczej nic z tego... nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie ze im sie uda, bo ona juz wie czego chce... napisze pozniej, pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Wiem że zależy mu bardzo ... Mnie też ... Ale czy to wystarczy... ?! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy, jezeli czlowiek bardzo tego pragnie( oboje ! ),to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Dzwonił wczoraj R i dosłownie błagał abym przyjechałą do niego na weekend ..powiedziałm ze nie przyjede nie mam kasy ,powiedział ze przyjedzie po mnie i kupi mi co bede chciała :D super tylko ze ja tak nie chce ... jedyne co mam w głowie to ze najszybciej na Swięta Bozego Narodzenia chce sie wyprowadzić od rodzicow (trwają prace remontowe) i ewentualnie jeszcze raz zamieszkać razem sami bez kogokolwiek ...ale zobaczymy co sie bedzie działo i czy moj pomysł bedzie dobra mysla ... :O lekarze od weterynarza umawiają mnie na sylwestra z nim ... masakra jakaś przeciez ja nie wiem co bedzie jutro :O i stawiają mnie w bardzo niezręcznej sytuacji :O miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anji
bo taka pipa z ciebie, co cie tu trzyma, siedzisz sama i sie ogladasz za jakims wetem a potem z niego szydzisz, swinio. I jeszcze mu nadzieje robisz, a on traci czas na ciebie zamiast poszukac jakiejs sensownej laski. Wyjedz do tego berlina, co cie w tym burdelu trzyma? Tam lepsze zycie, piekne miasto, poza tym blisko PL. Korzystaj ze on jeszcze chce cokolwiek z toba robic, bo tu juz mozesz chlopa nie znalezc :-0 jestes taka... bez polotu jakby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Do anji Ci którzy są wtajemniczeni wiedzą co mnie tu trzyma ... Ciebie to go***no powinno obchodzic :-D Cala Polska tak wygląda a dlaczego ???? Bo de***li nie brakuje jak w Twoim przypadku :-D Resztę pozostawiam bez komentarza tak się najdalej zachodzi :-) :-P Tipisch POLAND :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, drach mówcie co chcecie ja na związek z R jestem na nie! Facet oszukiwał ja, wychodził sobie na imprezki, zareczyl sie a za chwile zerwal, nie nie i jeszcze raz nie. To boli wiem ale przestanie a to ze on zadzwoni i płacze i blaga nie wzrusza mnie, jeszcze przekupić chce :p nie będziesz z nim szczęśliwa bo pietno tego co robił będzie wracać jak bumerang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anji
I teraz mam odpowiedz czemu jestes sama.... glupia chamska pipa. Zostaw tego weta chociaz bo za szkoda chlopaka dla ciebie. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
A_ona_ona Powiem Ci że wiem że masz rację ale ciężko się z tym pogodzić ... :-( Wiem że wróci wszystko jak bumerang :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zesz ty...ale tutaj mlyn :D do anji nie uwazsz ze cie troche ponioslo? :D przeciez widac ze dziewczyna nie moze sobie poradzic z cala sytuacja i to my w ramach,, pomocy" namawialysmy ja na kawe z doktorkiem.Przeciez to nic strasznego :D widze ze ogolnie to wyglada tak, ze chcialybyscie zeby dziewczyna zrobila tak jak wy tego chcecie...a tak sie dziewczyny nie da... pewne sytuacje potrafia czlowieka przerosnac...jednych emocje innych wbicie gwozdzia :P ( np. komandos ) nie wolno nikogo obrazac tylko dlatego ze ma odmienne zdanie !!!!!! rozumiem ze czlowiek moze sie wk....zdenerwowac :D ale sa granice...bynajmniej u mnie. Teraz do rzeczy...dlatego ta sytuacja jest tak skomplikowana, poniewaz wiemy co R juz nawywijal...ale nie tracimy jako obserwatorki nic...anja1976 podejmie( lub nie) ryzyko ponownego zejscia sie.Przeciez jej nie zabronimy :D A moze sie uda....a moze nie...samo zycie, lepiej popelniac bledy niz nic nie robic i czekac na manne z nieba. Wyluzujcie...ona juz wie tam w srodku jak to rozegrac...i jak go kopnie w du...tylek to tez bedzie jej decyzja... Staram sie nie oceniac , mam wlasne zdanie, logo...pozwalam innym po prostu zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) drach dla scislosci :) to jak nie bylas w tej sytuacji Ty ciagle pozwalasz wracac swojemu komandosowi wiec dokonujesz wyboru czy go olac na dobre czy dajesz szanse ;););) wiec nie do konca nie masz podobnie jak anja czy ja ;);) ze pozwolilam na powrot:) anja ja ze wzgledu na moja sytuacje i powroty to tez bym dala ostatnia szanse i zamieszkala na swoim z R. sokoro znowu o Ciebie walczy cos musi byc w tym... bo Ty go tak olewasz i zbywasz a on ciagle probuje walczy... moze jednak... ;) a z weterynarzem narazie nie kombinuj ;) buziaki :) a ona ona cieta na facetow ;) stosujesz "krotkie ciecie" ale wlasne przezycia robia swoje :) efa co tam slychac na wybrzezu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka zaszlo chyba malenkie nieporozumienie... pozwalajac komus na powrot...mialam na mysli sytuacje jak np. rozchodze sie z kims na dobre,definitywnie,gdzie zadna ze stron przez jakis czas na przyklad nie widzi powrotu.Ja w takiej sytuacji nie bylam nigdy. Z komandosem to wyglada troszke inaczej, ja musialam co jakis czas postawic faceta do pionu ( tzn. uzmyslowic mu co jest dla mnie wazne ), nie bylismy w sytuacji gdzie strony np. obwiniaja sie, ublizaja sobie, obrzucaja sie pretensjami itd., rozmowa zawsze byla konkretna, albo facet przemyslisz sobie i sie dostosujesz,albo droga wolna...jakos zawsze w pore zaskakiwal :D co do anji, rowniez uwazam ze powinna sprobowac zycia z R,ale na swoim.Wiem ze sytuacja jest na tyle skomplikowana ze on jest w DE a ona ma ustawiona pozycje w PL,ktores bedzie musialo podjac baaardzo trudna decyzje.Wierze ze im sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach to bylo troche z przymruzeniem oka przciez wiem jak wyglada twoja sytuacja ;)wiem ze chodzilo ci o definitywny koniec ;) ja tez czuje ze jeszcze moze uda sie ... to wszystko naprawic u anji choc z drugiej strony wiele sie miedzy nimi wydarzylo i ciazko o niketorych sprawach zapomniec.... ale warto probowac!!! skoro raz sie poswiecil dla niej i wrocil do Pl to moze zrozumial swoj błąd ze miejsce jego jest tam gdzie ukochana :D. buziaki anja i drach, efa, a ona ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiesz kiedy jest troche smutno? w zyciu czasami jest tak bardzo wszystko skomplikowane ze pomimo jak sie kogos kocha to nie tak latwo podjac decyzje.prosty przyklad, R pracuje w DE,jezeli tam siedzi tzn.ze ulozyl sobie zycie tutaj,mowiac krotko ma z czego zyc,anja ma firme w PL.Rzucenie wszystkiego przez jedna ze stron bedzie bardzo trudnym wyborem.Ona moze w DE taka sama firme otworzyc ( rejestracja firmy tutaj kosztuje 20 euro),ale tutaj musi zaczynac od poczatku i to nie jest juz takie proste. Najgorsze bedzie jak kazde z nich zacznie naciskac ze jedno musi zrezygnowac dla drugiego,kazde z nich ma juz jakas mala stabilizacje...moze sie okazac ze nie uda sie przeskoczyc pewnych spraw. Ja na miejscu anji np. zaryzykowalabym biznes w DE,Goldmeister tutaj ma calkiem niezle.Nie wiem natomiast czy R moze zarobic w swoim fachu w PL tyle co w DE.Obawiam sie jednego, ze proza zycia moze nie pozwolic im na zbudowanie czegos trwalego.jezeli on juz lekko przeginal,to teraz wypadaloby miec go na oku. Czekamy co zycie pokaze,czasami samo nam szykuje najprostrze rozwiazania. Dzisiaj jade do mamy na urodziny, tzn. wszyscy jada.Mam nadzieje ze bedzie spokojnie. Acha i zapomnialam wam napisac ze caly pokoj wypoczynkowy jest juz urzadzony...i teraz mam juz ladnie i wygodnie :) W DE piekna pogoda, slonko swieci...przesylam slonko do PL...milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blueoczki
Dziewczyno jak Ty cos napiszesz to nijak nie można zrozumieć.Wyrażaj sie trochę prościej,w krótkich zdaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nikogo nie zmusza do czytania czyjejs wypowiedzi. To zajmij sie czytaniem KROTKICH wypowiedzi drach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Jestem nr 1 hahaha :-D Drach od pierwszego spotkania wiedział że JA kraju nie zmienię ... Zdecydował po jakimś czasie że on nie ma wiele do stracenia ( " zwykła praca " ) I wróci do kraju dlatego zdecydowaliśmy się na takie "chwilowe" życie a tu sprawa się skomplikowała bardzo :O. Szczerze mówiąc nigdy na powrót nie naciskalam specjalnie , myślałam prymitywne iż samo się rozwiąże :-D i tak jak piszesz najprostsze rozważanie ... rowna się nowa osoba ... :O musialabym mieć nierówno pod sufitem aby wszystko zostawić i zaczynać od 0 :-D Moich rodziców i mnie samej zbyt wiele to kosztowało ... W berlinie mogę być co weekend z nowa osoba która będzie chciała dzielić że mną życie w pl ... Nie będzie to łatwe bo sentyment zostanie co nie znaczy że niemożliwe :-D napisze Wam za jakiś czas jak się u mnie wszystko potoczyło ...teraz mogę napisać że go kocham i boli a co będzie hmmm wielka niewiadoma choć wiem że większość nawet z Was przekreslila mój związek a ja... No cóż nadzieja umiera ostatnia i prościej jest siebie oszukiwać ... :O Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×