Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość anja1976
Hay ;) wczoraj byłam na pierwszej lekcji angielskiego .... jeszcze pojde pare razy ale jestem podłamana ... zobacze czy dam rade :P A_ona _ona co nie nie piszesz ? jak tam apolla ???? nie mogę się wyleczyć przeziebiona od dwóch tyg jestem :O pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Hay ;) wczoraj byłam na pierwszej lekcji angielskiego .... jeszcze pojde pare razy ale jestem podłamana ... zobacze czy dam rade :P A_ona _ona co nie nie piszesz ? jak tam apolla ???? nie mogę się wyleczyć przeziebiona od dwóch tyg jestem :O pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja a dlaczego nie masz dac rady ? maszeruj tam ambitnie :)na poczatku zawsze jest hu....nie fajnie ;) ale z biegiem czasu polepszy sie.Nie mozesz nas zawiezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Czesc :) zapłaciłam z góry za cały rok ...nie było innej mozliwosci ... teraz nie mam wyjscia ... :O w domu wszyscy sie smieją ze mnie hahaha moj tata powiedział ze konie tez sa w roznych kategoriach jedne sportowe a drugie na pole :D :D :D ja nadaję sie raczej na pole :P ale spróbuje i zobacze co bedzie dalej :) zawsze moge zrezygnowac .... w sobotę jestem zaproszona do kina przez weterynarza :D oczywiscie ze ide a co :) chcialabym zobaczyc co po niektorych miny jak to czytają :D :P pozdrowienia dla wszystkich i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D a co ty sie anja minami przejmujesz? daje ci ktos na chleb czy sama na niego zarabiasz.Masz prawo zyc tak jak uwazasz i wara innym od tego :P z tym angielskim to baaardzo dobry pomysl, obojetnie jak, zawsze czegos sie nauczysz a to juz zawsze cos :D moj urlop przebiega tak leniwie ze sama siebie nie poznaje :D codziennie wstaje ok. 11ej i luzik caly dzien, zero pospiechu, nikt mnie nie sciga ze musze to czy tamto...kocham takie zycie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Drach To nie o Was chodzi. ... Chodzi mi o takich którzy nie mają odwagi nic pisać tylko KRYTYKUJĄ bo tak najprosciej :-P Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja przeciez to oczywiste do kogo to bylo :P....przy okazji pozdrawiam ,, jadowity jezorek " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Dziewczyny u nas nadal pada:O Pije wlasnie herbatke z nalewka aroniowa:P Co tu mozna robic w taka pogode barowa?:O Drach zazdroszcze chociaz w taka aure to naet nie zal mi chodzic do pracy.co innego latem jak mozna isc na plaze,rozlozyc lezaczek,wywalic cialko do sloneczka popijajac zimne piwko:) a pozniej rower wieczorem wszystkie letnie ogrodki moje:D To by mi odpowiadalo Z tej pogody tyle dobrego,ze codziennie moj syn dzwoni i mowi-mamo leje i leje.O ktorej skonczysz to przyjade po Ciebie Z cukru nie jestem ale radosc ze syn mysli o matce-bezcenna:) Anja nie poddawaj sie:)Czlowiek duzo moze:)Dasz rade z angielskim Fajnie,ze sie umowilas z doktorkiem:) Blueoczka-jak zdrowko? A ona ona pochwal sie apolllem:) Ja na razie mam przerwe w aktywnosci fizycznej.Pokochalam bieganie ale pogoda mnie pokonala Wybieram sie na sale i nie wiem co wybrac silownie i spinning(na tej silowni maja tylko zorganizowane zajecia z rowerom,na razie 2 godz tyg)czy isc na fitness Kurcze sama nie wiem Pozdrawiam Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa fuck..jak mozna pokochac bieganie?????no jak ????? dziewczyno napieprzasz w pracy za dziesieciu, skad ty masz jeszcze sile biegac? no na rowerze rozumiem, bez przeginania oczywiscie.Ja najlepiej wypoczywam na kanapce w domku, cieplutko, cichutko.Moge ewentualnie sie krecic po kuchni cos gotowac czy upiec...i jak dzieci siedza kolo mnie lub wystarczy ze mam ich w zasiegu wzroku to juz jest urlop :)komandos rano pojechal do dusseldorfu, wroci w nocy...ugotowalam mu wieczorem polskiej zupki ogorkowej :P i zabierze jutro do mamy, mam nadzieje ze nie bedzie mialczala :O musi tylko powiedziec ze to jakies niemieckie danie, bo inaczej nie zje.To psychicznie chora kobieta i musimy jakos sobie z nia radzic.Wczoraj mielismy ruskie pierogi to wiadomo bylo ze nie ma co babce zanosic bo jak jej wytlumaczyc ze to niemieckie danie :P na tyle to babka zalapie :D Ona je prawie wszystko co ugotuje ( poza pierogami, pomidorowa i bigosem....wiecej dla nas zostaje :P ), dla niej robie cos extra niemieckiego, np.....smazona kielbase :P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D Apollo jest super widzielismy sie codziennie od piatku! zwariowalam chyba hahah miks ojciec Anglik mama Chinka ciacho jak cholera :D wyglada jak Keanu Reves troche, dobrze sie rozumiemy ma super poczucie humoru chwilami placze ze smiechu a co najciekawsze eksio sie odzywa :] chyba wyczul ze cos sie kreci bo pytal znow czy mam chlopaka :D nie chodzil mi internet ostatnio a pozatym jestem tak zabiegana ze nie moge sobie palcem do dupy trafic :D a tak pozatym jade do Amsterdamu z bratem na koncert w nastepny czwartek ;-) i zaczynam prace trenera w styczniu i czeka mnie teraz sporo cwiczen i nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Babcia nie wiem co dobre:D uwielbiam pierogi ale latem jadlam kilka razy w tyg wiec teraz staram sie omijac pierogarnie z daleka:P Co tam nie mama-ze szpinakieem i serkiem czosnkowym,z serem zoltym,mieskiem mielonym i pieczarkami,z boczkiem i czyms tam jeszcze na ostro,slodko(tylko takich nie lubie)i slono naprawde bieganie mozna pokochac;)sluchawki w uszy i sie smiga.i spokoj,blogi spokoj.telekon nie dzwoni,nikt nic nie chce cisza wewnetrza,gra tylko muzyka ja jak biegam czuje taka wolnosc trudno to opisac w ogole taki ze mnie adehadowiec.nie usiade w miejscu.jak wpadam do domu to latam,sprzatam,nie potrafie siedziec nie umiem tez przesiadywac w domu ale teraz w ta pogode to pewnie czesciej bedzie mozna mnie tu spotkac rano przed praca ogarniam,wstaje ok6tej po pracy lece,przebieram sie i wskakuje na rower,albo ide biegac raczej cos czynnego musze sie dobic taka mam nature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ze ja jestem juz dobita w pracy...dziennie robie kilkanascie kilometrow w firmie, na zmiane odbieram 3 telefony ktore mam zawsze przy sobie...wk...denerwuja mnie :P okrutnie...ja wogole jak slysze sygnal w komorce to noz mi sie otwiera:P najczesciej mam wylaczony sygnal...i komandos dobija sie kolejno do moich dzieci na komorki...co sie stalo mamusi ze nie odbiera :D ja to chyba najbardziej czuje sie wolna ...jak prowadze auto....oj to moj zywiol...muzyczka full i dalej :D :D :D ja musze tak duze tempo w pracy trzymac, ze jak mam wolne to najchetniej juz bym nic nie robila...doslownie nic..:P a ona ona to jak twoja ,,KIJANKA ":P ( facet podobny do keenu R.)to ten sam typ...oj to wiekszosc bab kasalo by go chetnie jak reksio szynke :D, co nie ? kijanki sa fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Hallo ;-) Efa ja też nienawidzę biegać ale np jazde na łyżworolkach rower kocham. ...czyje właśnie tak jak Ty totalnie blogi spokój wyciszenie i mega zmęczenie :-P Najgorsze że teraz nie można pojeździć. .. No cóż ale teraz muszę się zająć nauka :O A_ONA_ONA mój typ mmmmmniam :-P a właściwie to typ który większości się podoba więc będziesz zmuszona do pilnowania :-P to ja w tym przypadku za niego dziękuje :-D wolę kogoś zwykłego! Miłego dnia! u nas dzis piękna sloneczna pogoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomysłu na nika
Anja, napisz jak z weterynarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Pisałam że idziemy do kina w sobotę ;-) napisze więcej w przyszłym tyg. ... Jak na razie pisze BARDZO miłe smsy :-P Drach Ty nam się rozleniwisz na AMEN :-D POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Kijanka Hahaha reksia Hahaha :-D :-D :-D Drach monitor opluty :-D :-D :-D Świetny tekst! !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego, jak od poniedzialku znowu kierat :(....doceniam po prostu ( w totalnie leniwy sposob :P )chwile blogiego spokoju, zero telefonow,klientow itd.i fizycznej roboty naturalnie. weterynaria gora :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Dziewczyny u mnie tez slonce:) :) :) Piekny dzien:)Wskakuje realizowac sie przy myciu okien;) Pozniej pojde na spacer Anja na co wybieracie sie do kina?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam dziewczyny a ja wole faceta ktory jest przystojny zeby mi sie podobal a nie zwykly zebym sie nie musiala martwic czy ktos mi go gwizdnie, jak bedzie chcial byc ze mna to bedzie jak nie to niech spada :D a co ja uzyje to moje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje a ona ona...facet musi nam sie podobac...ale ja mialam taka sytuacje ze strazakiem, jak gdzies wychodzilismy to baby jak nienormalne sie za nim ogladaly.On nie dal nigdy po sobie poznac ze zwraca uwage na inne kobiety, to bylo u niego super...komandosa juz przylapalam jak sie ogladnal normalnie za jedna lafirynda ( fakt byla baaardzo zgrabna, moze nie piekna, ale taka z nogami do nieba).I nie zrobilam mu cyrku...bo musialabym go chyba zabic zeby mi ulzylo...ale tego uklucia nie zapomne nigdy.Wiem ze faceci kukaja na inne kobiety..ale ja tego NIE TOLERUJE...ZERO KONKURENCJI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
każdy jeden się ogląda niektórzy bezczelnie inni dyplomatycznie ale bez wyjątku :-D Ja jednak wolę tych "zwykłych " facet musi mieć to coś jak dla mnie :-P A_ona_ona O mnie możesz być spokojna ja Ci go nie skubne :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy anja ,, zwykly facet" ? ja tylko przystajniakow :P ( logiczne ze w czuprynce tez musi taki facet miec poukladane...ale mam slabosc wlasnie do facetow za ktorymi ogladaja sie kobiety...za komandosem tez kukaja :P...a ja taka mala wredna zmija jeszcze do niego podskakuje, jak skocze to tak do ramienia mu siegam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ja sie musze z facetem dopasowac,musi miec to cos wazne zeby dabal-no nie tak jak kobieta,o siebie zadnych zelkow,kolczykow i innych dziwact nie toleruje facet to facet a nie solara:Dczy jakis metroseksualny czy jak tam to sie zowie:P i co najwazniejsze chyba-musi miec pasje cos co lubi robic,jakis hobby(oprocz ksiazek,spacerow i ogladania filmow:P) bo jak sie nie pytam kogos o zainteresowania to owszem maja ale film,ksiazka i spacery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Good morning :) dla mnie facet musi miec to coś i podstawa wysoki ! poza tym musi miec cos w łbie umiec coś w domu zrobić byc zaradnym kochac sznować i wogóle dla mnie księciem z bajki :D odpadaja wszelkie tatułaże kolczyki i wszelka bizuteria oraz napakowani dresiarze ! w gre wchodzi tylko obraczka :P Ja przemyslałam wszystko na wiele sposobow i tak naprawde w wiekszosci osób można znalesc to COS wystarczy dobry fryzjer dobre ubranie za kilka setek euro i model gotowy :P To jest dla mnie "zwykły gosc" czyli normalny człowiek MODELI miałam sporo w swoim zyciu i gdybym miała powiedziec co sobą reprezentowali to jak jeden bez wyjątku.....LENIE ,KOMPLETNIE DO NICZEGO TYMBARDZIEJ DO PRACY zadufani w sobie a reprezetacyjnie to taki gosc w domu mi nie potrzebny tylko na wyjscie :P Niestety moge sie przyznac ze moj ex R był z tych modeli do d***y tz do niczego :P w taki sposób myslenie przepier *** 7 lat :( MIŁEGO DNIA Wam zycze w ten słoneczny ale mroznu u nas poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Efa idziemy na BITWA POD WIEDNIEM :) na 18 sta :P wiec wieczór zapowiada sie długi i mam nadzieje ze bedzie udany :P z baletów jutro nici ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Drach jeszcze jednego nie dodałam ja jednak wolę aby za mna sie oglądali :P nie koniecznie za MOIM facetem jestem okrrutnie zazdrosna i w tym przypadku musiałabym mu załorzyć na szyję drut kolczasty :P :P :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu za bardzo ale dodam jedno stwierdzenie i zgadzam sie z anja ladna miska jesc nie daje!!! co z tego ze bedzie przystojny ciacho ze hej kobiety beda zazdroscic co z tego ??? uroda przeminie a w glowie jak bedzie mial poukladane to mu to zostanie predzej niz ta cala uroda po 25 latach... buzka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dobrze napisalyscie, ale przeciez jedno nie wyklucza drugiego...tzn. mozna miec przystojnego faceta, ktory dla nas jest ,,zwykly"...rozumiecie mnie?no nie mowcie mi ze facet nie musi sie podobac...jarzebinka juz wie co mam na mysli :P ...dlaczego tak dlugo szukamy tego jedynego?bo wllasnie staramy sie dopasowac to wszystko razem,nie glupi,nie cham,nie agresywny, czysty, kulturalny,wysoki przystojniak :D dla mnie wazne jest bardzo zeby facet w srodku byl taki cieply, zyczliwy, taki ktorego rusza placzace dziecko lub wykrecona lapka u psa. Dzisiaj komandos zdal znowu egzamin :)...cala noc tak bardzo bolala mnie glowa ze wymiotowalam juz rano...pisalam Wam juz ze jak mam migrene to ,,nie zyje"...no i oczywiscie te pieprzone tabletki skonczyly sie....o 6 rano komandos pyta sie co sie dzieje , krotko powiedzialam ze glowa mnie boli, od razu wyskoczyl z lozka,pojechal do apteki I ZADZWONIL DO SZEFA ZE JESTEM CHORA I MUSI SIE MNA DZISIAJ OPIEKOWAC...szkoda tylko ze po tej tabletce jestem ,, na chwiejnych nogach", to bardzo silne tabletki, inaczej bol nie przejdzie.Moglibysmy cos tam wymyslec dzisiaj, gdzies pojechac...a tu du****pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Drach podaj mi nazwę tyg prochów jeśli możesz? moja mama ma takie migreny 3 dni zero światła zapachów kompletne nic tylko okrutny ból głowy i wymioty .... Nic kompletnie nie pomaga .... Migreny to okrutna choroba współczuję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niemczech to ,,Formigren" mozna kupic bez recepty( drozsze),na recepte tansze, w Polsce kupowalam ,,Sulmigren"tabletki na bazie bursztynianu, w opakowaniu znajduja sie 2 malenkie piguleczki, opakowanie polskie kosztuje ok. 45 zl, te niemieckie tez sa pakowane po 2 szt i kosztuja bez recepty ok. 12 euro. Po tych tabletach bol przechodzi prawie natychmiast, nawet taki wielki ze glowe rozrywa, ale musisz troche zostac w lozku, najlepiej wziazc tablete i zasnac, po przebudzeniu zero bolu ....ALE....czujesz sie jak po drinku, dosyc slabo...i nie wolno jechac autem, reakcja jest opuzniona totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×