Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość anja1976
Drach dzięki za zaproszenie ,może jak kiedyś pojadę do berlina to Cię odwiedze ;-) Tak bardzo tęsknię za berlinem ... :O będzie bardzo mi go brakować :O Mam nawet jeszcze bon do zrealizowania ... Może pojadę choć na dwa dni ale już do hotelu ....sentyment zostanie u mnie na zawsze... R nie dzwoni nie pisze jest dobrze nie chce już do tego wracać ..chce zamknąć ten rozdział na amen :-( super pomysł Drach jak się z nim spotkam to popytam ...będzie o czym rozmawiać ;-) mam ochotę zaprosić go na kawę ale troszkę mam obawy czy aby się nie zaraził po sylwestrze ... Ale czasem szczęściu trzeba pomóc ;-) buziaki i udanego dnia Wam życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
A gdzie reszta sie podziała ... Efa , blueoczka ,A_ona_ona , dammar ........... piszcie i zarazajcie pozytywną energią ;) wakacje sie skonczyły ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja kobito przestan sie ludzic ! kij z nim wiem ze ciezko jest bo jestes sama ale jak ktos sie pojawi wartosciowy w Twoim zyciu to bedziesz sie smiala z tego co przezywasz teraz dziewczyny spotkajmy sie w koncu! ja moge leciec do DE nie ma sprawy zrobmy sobie babski weekend przy winie z cola ;-)) ja zapierdzielam teraz w pracy, wczoraj 11 godzin przedwczoraj 16, nie mam czasu sie pakowac heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
A_ona_ona wiem wiem może i masz troszkę racji , patrzysz sceptycznie ... Natomiast ja jestem uparta i jednak spróbuje .. :-P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja chcesz poznac fajnego faceta? niemca?pytam serio, bardzo serio.Przyjaciel komandosa jest sam, juz tak troche dlugo, nie ze jakis paszkwil, ale tak sie zycie ulozylo.Znam gostka bardzo dobrze, szuka kobiety na stale, tzn. takiej ktora chcialaby sie przeprowadzic do niego do niemiec.Pomysl, moze to nie berlin, ale my mamy tam 100 km i zawsze mozna podjechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Drach gdyby to było wszystko takie proste... Dobrze wiesz ze u mnie warunek ze to facet musi ze mna zamieszkać w pl.. Ja nie mam możliwości wyjazdu , gdyby taka była to siedzialabym dawno w Berlinie z Moim R .... A ja stworzyłam sobie obóz w polsce .:-( :-( :-( Ale fajnie ze o mnie pomyślałas ;-) danke :-D Powiem Wam ze dziś mam dola okrutnego... Dzwonił R nie wiem po jakiego h***ja... Mówił ze bardzo tęskni i chciał usłyszeć mój głos... Qrwa cały dzień do bani i jeszcze teraz pisał ze jak wróci z pracy po 12 czy może zadzwonić... :-( Nie umiem sobie racjonalnie tego wytłumaczyć , dlaczego kochamy się a żyć razem nie potrafimy... :-( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo proste, jestescie do siebie przyzwyczajeni i oboje juz na tyle wygodni ze nie chce wam sie szukac kogos innego.Nie mowie ze to zle, ale tak jest przy hustawkach emocjonalnych. jezeli twoj swiat jest w pl to nie zmieniaj tego na sile.Ja nie mialam swojego swiata w pol dlatego jestem w de :D i swoj swiat dopiero tutaj stworzylam :D dobra, ide spac...kocica wydziwia...tzn. bawi sie wlasnie...dobranoc. Od 8 pazdziernika mam urlop, moge wtedy przyjechac do berlina na spotkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) odzywam sie zeby nie bylo ze zapomnialam o Was ;) Jakie tutaj propozycje ;) sa skladane ze ho ho ;) drach dzieki za propozycje:) Anja dzieki ze o mnie myslisz w razie czego ;) a ona ona no walsnie ciagle gadamy gadamy a spotkania nie ma :D u mnie ok m potulny sie robi czasem cos tam wychyli sie ale dajemy rade :) troszke wiecej sie widzimy ...:) a drach co do pracy to mam podobnie dzis mnie tak wkurzali corka szefa ze nie moglam z nia pracowac juz wolalam z moja chirurg asystowac przy wszczepaniu implantow ostatnio zabieg za zabiegiem przynajmniej rozwijam sie a nie stoje w miejscu coraz ciekawsze zabiegi implantologiczne i protetyczno-rtodontyczne na implantach super;) mnie to kreci ;) buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie delektuje sie mysla ze jutro nie musze ogladac tych obkurwiencow u mnie w pracy, oraz ze pier....stuknie mi :D 41 lat :D Jezu, dlaczego ja juz jestem taka stara? nie chodzi mi o wyglad, bo daja mi jakies 34-35, tzn. jest dobrze :D...bardziej mi chodzi o uplyw czasu tak ogolnie, ze juz mam tylko przed soba jakies 40 lat zeby cieszyc sie moimi dziecmi. wczoraj bylo zebranie w szkole u malego, pojechalam ze starszym synem.Sluchajcie, cala klasa nowa bo to 1 klasa gimnazjum ( u niemcow 7 klasa, u nas leci po podstawowce dalej, do 12ej klasy)...a jego wychowawca o zadnym, sluchajcie o zadniutkim dziecku nic nie powiedzial tylko opowiadal jaki to moj maly madry i utalentowany.My z mlodym naturalnie bylismy szczesliwi, bo chociaz nie mamy nic przeciwko Niemcom( no moze co poniektorzy powinni dostac po mordzie :P )...to maly Polak w szkole o najwyzszym poziomie bije na leb niemcow.Moj maly orzel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach wszystkiego naj🌼,spelnienia marzen🌼🌼 wieczorem wypije za Twoj piekny wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do draszki
Wszystkiego Najlepszego, duzo zdrowia, bo to najwazniejsze, spelnienia marzen, radosci, milosci, nie zmieniaj sie i pisz tutaj bo jestes takim motorem nie tylko dla waszego grona ale i dla podczytywaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Drach Alles Gute zum Geburtstag Ty NASZA GWIAZDO !!! buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
pije grzanca:P Drach Twoje zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co drach na to wszytsko czy sie spisal komandos i drach go przygarnela ;) czekamy i zero wiadomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammar 14
Drach wszystkiego naj naj najlepszego!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki Laski za wszystkie zyczenia :D jestem w pracy i zero czasu ( z piatku jeszcze nadrabiam zaleglosci )...urodziny byly piekne...dostalam duuuuzo prezentow... dla scislosci :P....komandos przyszedl w nocy 14ego o 24ej z wielkim bukietem i przepieknymi kolczykami...i zostal...no przeciez nie bede dluzej taka wredna :D.....i wczoraj znowu dal kase...widac oplacilo sie go ,,postawic do pionu" :P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo nudno, spier....zepsula sie wczoraj wieczorem pralka, a jak wiadomo bez pralki jak bez reki...komandos kupil nowa, no przeciez ktos musial :P...podoba mi sie takie podejscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a u nas dzisiaj radosny dzien:)Mlody zdal prawko w dniu swojej 18nastkki swietujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dziewczyny co u Was? a ona-przeprowadzona? u Was tez tak rano zimno?u mnie o 7mej jest tak 8C:Opozniej slonce ale poranki takie chlodne pozdrawiam i zycze slonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
o maj gat 3C?:O a w dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to widac ze u Was pizdzi jak u Niemcow :D chociaz w niedziele ma byc 26-27 stopni.... efa u ciebie to zawsze bedzie chlodniej :D a onaona juz na nowym? dawaj jakas mala relacje z zycia londynskiego:D a wogole to najwazniejsze dziewczyny ze jutro juz weekend i nie bede ogladac tych obkurwiencow w pracy :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
jesien zbliza sie wielkimi krokami albo juz przyszla:P mialam isc biegac po pracy ale bylo tylko 10C:Ono i padalo:Oi wialo jak to u mnie-wszystko na raz dziewczyny obejrzalam przed chwila Chlopca w pasiastej pizamie:) Piekny film,pozostawiajacy refleksje na dlugo Drach cos dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dziewczyny zapadly w sen zimowy:P ide dzisiaj do kina na Jestes Bogiem:)z funfela,przyjaciołą:) Kochamy sie zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa czytalam ksiazke w wersji polskiej i niemieckiej, super.Ja zawsze wole ksiazki od filmow. jak mialam 16 lat przeczytalam ,,milczenie owiec",dlugo pozniej nakrecili film, pomimo oskarow nie bylam juz taka zachwycona, tak samo bylo z wieloma innymi ksiazkami, np. trylogia tolkiena.Nawet harrego Pottera lepiej sie czyta niz oglada. w wersji niemieckiej zawsze jakos wydaja mi sie ksiazki ,,ubogie".Nasz jezyk jest bardziej literacki, nawet jak obejzycie shreka w wersji niemieckiej czy krolewne sniezke i 7 krasnoludkow dla doroslych, to pomimo tego ze niemcy tez staraja sie zeby bylo wesolo,nic nie pobije polskich tekstow :D ogladalam dzisiaj film,,sponsoring",z punktu psychologicznego -SUPER ! u nas tez juz troche zimnawo, zaraz wypijemy kawusie z komandosem i wciagniemy cos slodkiego :D acha, waze 59-60kg, waga sie zatrzymala, wczoraj chcialam kupic jeansy, maszeruje z 3 parami do przymierzalni,wszystkie za male, no dupsko mi uroslo :P moja mama twierdzi ze po 40tce kazdy tak ma...no to sie tego trzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach co tam waga:Pjak sie kocha slodkie:) ja tez lubie cukier w gebie i chocbym miala biegac codziennie to i tak cos slodkiego wciagne:0 sponsoring dobry choc jak dla mnie przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×