Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Drach na pogotowiu bylam wczoraj dali wiecej lekow przecibolowych zel i kopa do domu, dzis zalatwilam wizyte w szpitalu, na srode, przykladam lod i jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po spaniu, 3 godz tej nocy, przyjezdza do Londynu stary znajomy, na dwa dni do pracy i zatrztma sie u mnie, bedzie fajnie, przynajmniej oderwe mysli od bolu, to nic ze wygladam jak pol doopy za krzaka hheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-jeszcze jeden dzien musisz wytrzymac moze jakis stan zapalny sie zrobil:(wspolczuje i przytulam dziewczyny tak sie polklocilam z x ze nawet nie pytajcie.najchetniej najadlabym sie prochow i zasnela na zawsze zyc mi sie nie chce:( od wczoraj rycze:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade na ostry dyzur nie wytrzymam do jutra... narazie dziewczyny.. nie moge spac budze sie co chwile z bolem a srodki przeciwbolowe mam naprawde silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie laski wylazcie z dolow, Efa przytulam :* ciesz sie ze Cie nie boli tak jak mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-to jakies komplikacje,dobrze,ze jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
w niedziele byl temat picia,wiec mowie X,ze do swiat jak sie napije to mnie nie bedzie i nie chodzi mi o zwykle piwo czy 2 wieczorem-bo tak pije 5-6 razy w tyg ale o picie w dzien,kiedy dzwooni o 10tej i mowi ,ze idzie sie napic a o 14tej zachlany ja wracam o 17tej a ten nie wie co sie dzije:Ospi jak bobas-raczki w gorze:O no wiec mowie o tym piciu a ten zlosliwie mnie podjudza,ze moze jajeczko,moze z chlopakami swiadomie wprowadza mnie w stan niepewnosci ze zlosliwym usmiechem na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wczoraj wpol dni musialam przejeche z jednego miejsc na drugie dzwonie czy przyjedzie-14ta godzina on oki ,podjedzie z kumplem,kolegi autem przyjechali,wsiadlam X cos niewyraznie wyglada(wg mojej oceny)wiec zapytalam-co piles-doslownie siedze z tylu on-z przodu ,po prawej stronie-nic wysiadlam i napisalam-wyjezdzam na swieta a ty bedziesz mogl pic ile chcesz,on odpisuje-popierdolilo cie,lecz sie na leb przyjechal wieczorem po 20tej po mnie do pracy wiec mu mowieze sobie nie zycze,zeby tak mi pisal o on-popierdolona jestes,jeb sie w leb,lecz sie,nie rob ze mnie pijaka,sama chlejesz herbatki z rumem,pojebalo cie,od dzis bedziesz zapierdalala na piechote,to cie nauczy,bo my ci laske zrobilismy a ty mi taki wstyd przynosisz zamurowalo mnie,15min tak sie darl,ja nic nie mowilam,siedzialam i sluchalam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona i ???????????????????????? efa nie przejmuj sie,pamietaj, nigdy sie nie zadreczaj przez zadnego faceta ( ewentualnie ,wylacznie syna), reszta na to nie zasluguje.Organizuj sobie czas i przeczekaj, sam przylezie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj komentarz napisalam w trakcie jak ty opisalas cala sytuacje. Teraz to co innego...ja na twoim miejscu,odpuscilabym do tego stopnia,ze chodzilabym na nogach...oj, musialby sie baaaardzo X postarac zebym sie do niego odezwala po takiej akcji...komandos musial by wypieprzac z domu gdyby doslownie tak do mnie powiedzial jak X do ciebie.Albo bym mu przypier........tak zdrowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach🌼 ale po co ma przylezc?zeby mnie znowu z blotem zmieszac?zrownac z ziemia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja tylko zapytalam co pil-moze zupelnie niepotrzebnie,moze niepil,zapytalam a on tak wrzeszczal,tak mnie wyzywal:( gdybym sie odezwala to chyba my mnie uderzyl byl taki agresywany za co?za to,ze wspieralam,pomagalam,dbalam czuje sie jak smiec taki zwykly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueoczko ja raz też miałam aką randke, że po niej aż mi się płakać chciało, że aka głupia jestem, że jade na spotknie z factem, potem muszę czekać poltorej h do autobusu bo olesiowi sie nale gdzis spieszy , jaiś zakupy itp) no ale taakiejednostki się zdarzają Efa Twój facet jest alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
🖐️setunia na pewno jest chamem,zwyklym chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
rano sie pytal czy zawieac mnie do pracy:O podziekowalam on naprawde mysli,ze jak mnie czasami zawiezi,to na tym sie rola konczy w domu nic ,po prostu nic nie zrobi,nie mozoze,nie pomysli,nie kupi chleba,papieru,nic rachunki,zakupy,sprzatanie,pranie,jakis obiad,zmywanie,swieta,organizacja,wpuszczanie spisywaczy licznikow itd to WSZYSTKO robie ja on nawet zje 3 osttanie kromki chleba rano i nie kupi swiezego mimo,ze ja jestem w pracy do 21wszej od samego rana a on ma wolne bo schodzi np po nocce jego nic nie interesuje ani ja,ani dom,ani syn ,ani grob bo to moj syn,grob mojego ojca i moje mieszkanie Drach komandos pomaga Tobie?robi cos sam z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa ja ciebie bardzo dobrze rozumiem, tez mam czasami takie momenty ze mam wrazenie ze komandos jest lykniety i pytam, ale ten to sie boi skoczyc, mnie to i tak lata czy sie boi czy nie.Tak robi w domu, nastawia pralke i wiesza ubrania na suszarce i opowiada to tak jakby wszystko juz robil.Zakupy zrobi sam, kuka do lodowki czego brakuje, chemia jak mydlo , papier,proszek itd. tez kupi sam, dla kota zwirek i jedzenie tez kupi sam.Pyta sie dzieci co ma kupic slodkiego jak jedzie na zakupy, najpierw sie przypieprza do dzieci ze nic nie robia,nie sprzataja itd ( mamy to gleboko w czapce :P )a pozniej jak maly zadzwoni ze szkoly ze cos zapomnial, to komandos napieprza kilometry zeby malemu to cos zawiesc do szkoly, starszy ma 20 lat, ale jak cos zapomni ( ostatnio zapomnial pieniedzy)to komandos zwolnil sie z pracy,pojechal do mlodego do szkoly, zeby erik nie umarl z glodu :) i to wszystko co robi komandos...acha i jak jestem glodna to zwalnia sie z pracy i przywozi mi jedzenie.On jest takim przypieprzajacym sie typem, szukajacym dziury w calym,dlatego musze nim potrzachnac od czasu do czasu zeby zostawil mi wiecej przestrzeni. Spokojnie daje sobie z nim rade, ale czasami juz tak potrafi mnie wk...zdenerwowac :P tymi wszystkimi glupimi pytaniami, a gdzie kupilam poduszki i a skad przyszla ta nowa torebka itd itd. Nie mam ochoty wychodzic za maz, nie zalatwiam zadnych dokumentow, on chyba zauwazyl ze mam to w czapce...nie potrzebuje zadnego slubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
to naprawde duzo robi.X ma w czapce czy cos jest w lodowce,chleb,papiwer,pasta do zebow,cos do chleba,pranie moze wisiec miesiac na balkonie-on nie zdejmie nic ,po prost niczym sie nie zainteresuje ja w tym roku swiat nie robie,moze wyjade nie wiem po co mam planowac,marwic sie,w sobote tez pracuje Mlodym to on sie nie interesuje wcale,nie wime czy w tygodniu zamieni z nim choc jedno zdanie,czesc i tyle jak mlody pojedzie w piatek do wroclawia to on czasem w niedziele zauwzy,ze mlodego nie ma a czasem nawet i to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a u Ciebie skad te dylematy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem w domu jutro ide do spitala mam spotkanie ze specjalista o 11 30 ale juz dzis uslyszalam tekst zze bedzie druga operacja wdala sie tez infekcja... Drach gratuluje pomyslu zmiany pracy i nowego biznesu Efa co to za teskty... brak szacunku ja bym go kopnela w dupe to juz za daleko sie posunelo.... Setunia oj tam nieudane randki sie zdarzaja dobrze ze tak szybko dowiadujemy sie czasem jakim facet jest idiota! Kijanka sie martwi dzwonil dzis 5 razy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona tak jak myslalam jakis stan zapalny,bakteria wspolczuje:(ale zrobia i bedzzie ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) O matko ale sie tu dzieje :) efa kochana powiem ci ze tak jak wszytskie tutaj to za daleko poszlo ja tez z bylym tak sie obrazalam strasznie takie slowa masakra jak to rani ... nie dalo rady zyc z nim... Nie bedzie lepije to ciagle stoi w martwym punkcie jemu dobrze tak ma dach nad glowa ma co jesc placisz za wszytsko luksik ... zyc nie umierac a to ze jazgoczesz ze pije to ma w czapce... wiesz co poiwnnas zrobic ale jestes w pewnym sensie od niego uzalezniona nie potrafisz tego zakonczyc bo przciez znam twoja historie i wiem jak to jest i bylo... nic sie nie zmienia .. choc czasem byly super gesty i romatyczne akcje .. z tego co opowiadalas... ale dla mnie powiem Ci szczerze liczy sie wswparcie i bezpieczenstwo a Ty musisz liczyc tylko na siebie z tego co widac...Moj byly m zawsze mi pomagala sprztac gotoc prasowac itd zakkupy.. akurat w tej kwesti byl niezrownanay kanapeczki do pracy fartuszki do pracy prasowal itd ...ale musisz to przemyslec czy chcesz miec pasozyta na glwowie i miec kogos czy byc sama ale miec swiety spokoj... buziaki.... sciskam Cie bardz mocno... drach komandos jest jaki jest ale jest totalnie za Toba... ale on widzi ze go zlewasz i pewnie go to boli ale sie stara...oddany w cholere. Powiem Ci szczerze ze ja jestem za slubem legalizacja itd .. ale w Twoim przypadku chyba widze ze szczescia Ci to nie da... setunia wyszlo jak wyszlo porazka na maksa.. bo nakrecil sie koles co obiecywal co juz marzyl sobie jka bedzie.. a tu nie jestesmy w swoim typie i papap.. krotka pilka :P po cholere to wszytsko ;) a ona ona Co Ty sie nacierpisz a zrobilas to zeby bylo lepije.... ale bedzie wiadomo bylo ze infekcja jak nie wiem co a te cymbaly nic z tym nie zrobili ..tylko przeciwbolwe. sciskam i powodzenia buziaki!!!! aa anja ?????????????????? milczy ?:P :P ? Jutro mam randke z M. (z tym co we wtorek nie wypalilo bo do warszawy w delegacji musial jechac) pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka trzymam kciuki za randke:)moze tym razem bedzie lepiej bo gorzej chyba nie moze X mi daje pieniadze na dom.Mowi,ze cala wyplate,ktora zarabia w firmie ale to nie jest tak duzo znowu.Wystarczy i nie o pieniadze tu chodzi a o wsparcie,pomoc a ona ona-jak sie czujesz? drach za duzo myslisz anja co u Ciebie? setunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa tak być nie powinno, że wszystko Ty! Czy tak było zawsze? czy wcześniej może on był aktywniejszy ? ciekawe jaki będzie mój jak razem zamieszkamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa powiem Ci ze mam nie chec po ostatnim wiec dzis mi sie nawet nie chce isc 1 raz tak mam masakra ;) nawet bym odwolala...;)bo mi wszytsko jedno ;) a z takim nastawieniem isc to chyba porazka ;) a co do kasy itd to ogolnie mowilam bo przciez nie wiedzialam jak jest u Was... chodzilo mi ze sie tym zajmujesz wszystkim jak wspomnialas...buzka setunia na poczatku bedzie miodzik haha a potem zobaczysz...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueoczko zobaczymy;) u mnie jest o tyle inaczej, ze on pracuje za granica wiec moze nie bedzie tak zle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia bedzie dobrze ;) 3malyscie chyba kciuki .... bo randka sie udała :))) bylo milo ... nawet bardzo juz pytal kiedy nastepny raz... odebralam wyniki tarczycy rewelacji nie ma buzka a teraz do pracy ;) ech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello melduje sie ze zyje ...ale mam taki zapier... :P nie mam czasu kompletnie na nic ..praca mnie kiedyś wykończy ;) efa to bardzo przykre co napisałaś ... nie pozwoliłabym sobie nigdy na takie traktowanie :( jednym słowem to żal mi BARRRRDZO Ciebie! ale wiem ze wydaje sie to proste patrzac z boku natomiast bedac w takiej sytuacji to już nie jest tak różowo i zawsze nam łatwiej doradzać i krytykować :( trzymaj sie ! buziaki a_ona_ona fatalna sprawa ... az tak długo pozwalaja sie Tobie meczyć ??? gorsza służba zdrowia od naszej w pl ! aaaa zapomniałam Wam napisać ze mam oficjalne zaproszenie na kawe do Roberto w pierwszy dzień Swiąt :P jeszcze przemyślę czy pojde bo jakoś mam STRACHA :P :D pozdrowienia dla Wszystkich ja tymczasem pomykam na ENGLISCH ;) miłego wieczoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja ty sie niczego nie boj tylko zrob sie na gwiazde ( no nie napracujesz sie przy tym ;) i zrob super wrazenie na jego rodzinie.Dlaczego masz nie isc? moze bedzie super :) a ona ona ten facet ktory mial we mnie ( tzn. w moje mozliwosci) zainwestowac,wycofal sie, zadzwonil do komandosa i powiedzial ze dla niego to za szybko,ze ja jestem bardzo konkretna ( a jaka mam byc w biznesie? :P ) i ze on kiedys zrobi ta firme,tylko nie teraz, to niech pocaluje mnie w.....Bo to juz tak jest, facet ma miliony i jest przyslowiowy platwus, on ma czas, tlumacze mu, ze mam klientow,chca przyjechac,ciezkie pieniadze zaplacic,a ten jeszcze mialczy.Jakbym miala towar ( duuuuzzzoooo towaru) to bym byla przeszczesliwa ze ktos przysylalby do mnie klientow z pieniedzmi, z calego swiata.zyc nie umierac, siedze w domu, nie robie doslownie nic,tylko biore kase. I tak dalej musimy pracowac w naszej parszywej firmie, jest coraz gorzej, coraz ciezej pracujemy, nie mam juz sily.O i dzisiaj powiedzieli ze w sobote mamy wszyscy pracowac,wszyscy tzn. ja,anja i martina, faceci maja wolne.No skur*****y,po prostu :O efa no co ja moge ci powiedziec, zostaw go?nie zostawisz, bo juz na tyle cie znam,ze wiem ze tego nie zrobisz.To ze cie wk...denerwuje :P czasami, to tak juz po prostu z facetami jest,i po takim czasie jak jestescie razem,on nagle sie nie zmieni.Powiedz mu tylko, ze nie zyczysz sobie zeby cie ponizal przy innych ( powiedz to calkiem spokojnie) bo nastepnym razem moze sie przeliczyc dostanie po gebie.Ja nie uderzylam nigdy faceta,ale moze nie bylo okazji :P To ze sie ludze kloca, normalne, NIE WOLNO SIE PONIZAC !!!!!!Jak obie strony sie ponizaja, to zwiazek jest ( dosadnie mowiac) chu....y. Komandos przegina, on wk...mnie prawie codziennie :D...ale mi nie ublizyl nigdy, nawet jak sie ze mna kloci to z ogromnym uczuciem wymawia moje imie, dziwne.Ja mu robie jazy, wyrzucam z domu itd...ale nie ublizylam mu nigdy,nie ponizylam, pewnych rzeczy sie po prostu nie robi :) blueoczka za ktoryms razem w koncu sie uda :) ;) machne lapka do setuni,dammar ( irlandie zasypalo? :* ):( ja dolacze i jarzebinki i do warszawy ;) itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylam w szpitalu, mialam wizyte z lekarzem ktorego nie znam, powiedzial ze infekcji nie widzi , i ze operacji teraz nie zrobia ani porzadnego badania bo bedzie mnie bolec, ze to powinno zejsc, do tygodnia. Dostalam antybiotyki, wiecej srodkow przeciwbolowych i do domu, obserowac. Wedzialam ze obok jest moj lekarz u ktorego mialam konsultacje wiec zapukalam do niego po druga opinie, podzielil zdanie pierwszego.. no ciekawe... czy prawde mowia byla ze mna mamusia pozniej przykladala mi oklady z soku z cytryny i zamrozona oliwe na zmiane heheh czytala ksiazke i poszla :) Efa nikt nie powie Ci zze masz odejsc jak to Draszek powiedziala, zadna z nas takiego prawa nie ma, ale to nie jest w porzadku ze on tak sie odzywa, to jest brak szacunku a mi smutno czytac ze chcesz zasnac i sie nie obudzic,kochana nie warto nie wolno Ci nawet tak myslec ! pewnie boisz sie byc sama i dlatego tak sie go trzymasz, jakby mi facet wypominal ze mnie gdzies podwozi to bym sie na niego wypiela ! Drach ech tak to jest ja tez zostalam wyrolowana przez mojego trenera bo jego zonka jest walnieta no coz, moze kiedys cos same damy rade :))) Blueoczka gratuluje udanej randki Anja -Roberto to super facet :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×