Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekam aż się wypowiecie

Jakie dokumenty zabrać na sprawę o podwyżkę alimentów?

Polecane posty

Gość czekam aż się wypowiecie

Złożyłam taki wniosek po raz pierwszy. Na rozprawę czekam już dwa miesiące. Napiszcie co mam ze sobą zabrać do sądu? Rachunki za prąd, gaz, ogrzewanie? Faktury za meble do dziecka pokoju? Co jeszcze? Nie chcę wyjść na idiotkę i proszę Was o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrafisz czytać?
ciężko tobie wejść w google i poszukać odpowiedzi na wszelkie pytania? w kafeterii ten temat wałkowany jest stale!! w tej chwili wychodzisz na idiotkę!! leń z ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Weź zaświadczenie ile zarabiasz i ile mogłabyś zarobić. Uzasadnij też dlaczego dzieciak jest z Tobą a nie z ojcem. Weź też zaświadczenie ile czasu się malujesz i korzystasz z suszarki. Czyli ile zużywasz prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam aż się wypowiecie
Panom dziękuję za wypowiedzi. Domyślam się, że jesteście ubodzy i alimentów nie płacicie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Pani zaś jest uboga i alimentów żąda. A argumentów słuchać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam aż się wypowiecie
Może i szukać w googlach umiesz ale z rozumkiem już coś nie tak...Gdyby mnie było stać na adwokata nie pytałabym tutaj o takie bzdety, wszechwiedzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Poco pytać o bzdety jeśli to bzdety są?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam aż się wypowiecie
A po co ci odpowiadać, głąbie kafeteryjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrafisz czytać?
ale chyba nie jesteś aż taka głupia i potrafisz czytać-POCZYTAJ A ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ NA SWOJE PYTANIE!! NIE MASZ W SWOIM NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU NIKOGO KTO BY TOBIE PODPOWIEDZIAŁ? a może ktoś poczyta z tobą i wspólnie znajdziecie odpowiedź chodzi o to,że ten temat jest wałkowany stale na tym forum a żadnej z was nie chce się trochę poświęcić czasu i poszukać a jedynie zadać ponownie takie samo pytanie i czekać na gotową odpowiedź zadaj sobie trochę trudu,czasu a znajdziesz mnóstwo odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×