Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IwonaKbh

Boze... jacy ci polacy sa beznadziejni :(

Polecane posty

Gość vixen1987
Ważne jest charakter, a nie wygląd. Brzydki są fajniejsi na charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszni jestescie i tyle :) to co napisalam nie bylo po to aby sie czyms chwalic... nie mam zadnych kompleksow ani problemow z psychika... :) zal wam, ze jestescie dla mnie beznadziejni???? Jan z Janovic nie osadzasz ludzi??? a kto napisal, ze w slamsach mieszkam??? wiec czytaj i pisz ze zrozumieniem... Jesli ci sie temat nie podoba, poczytaj inny :) pisze tutaj o polskich ciotach i bede pisac dalej :) bo mi sie tak podaba... probujecie mi udowodnic, ze jestem brzydka, stara, gruba, kurwa itd itp :) smiac mi sie tylko z was chce... typowa postawa facetow... wy kobiety od kurew wyzywac mozecie :) ale jak tylko kobieta napisze cos o was... to zaraz wyzywacie, ze ma cos z psychika :) :) :) zadufane w sobie dupki... PS: Jan... ty juz stary dziadek jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vixen1987
Lubię dziewczyny brzydki bo są fajni ludzie...Po prostu daje możliwe życie i uczucie....A nie sex. Najważniejsze jest miłość i uczucie. :) A ci faceci lecą dziewczyny bardziej seksowni blondynki i najładniejsi bo to gówno prawda..to jest chore.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan widze, ze czytac nie umiesz... zal ja zeby zaczac studia... musialam nauczyc sie jezyka najpierw... A twoja zona w jakim jezyku studiowala???? chyba po niemiecku prawda??? czy po francusku, wlosku albo angielsku???? mam pelne prawo do wypowiadani swoich opinii :) a moja opinia jest taka, ze polscy faceci to zlamane kutasy :) :) ;) i co??? zal wam dupe sciska, ze ktos o was tak wypisuje??? chamy i damscy bokserzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
Autorko, mogę wiedzieć dlaczego tak strasznie chcesz się podzielić swoją pogardą wobec połowy społeczeństwa (zwłaszcza polskiego ale z twoich wypowiedzi wynika, że generalnie masz uraz do facetów)? Śmieszne są twoje wywody i tyle. W Polsce, jak i w Danii, Niemczech, Chinach, Malezji, Republice Południowej Afryki i we wszystkich innych miejscach na świecie są faceci nieudzacznicy, średniaki i ludzie sukcesu... z kobietami zresztą jest podobnie (choć nie ma co ukrywać, nawet w takiej Danii pensje facetów są statystycznie nieco wyższe od kobiecych). Zatem uspokój się, przestań patrzeć przez swoje okulary nienawiści i pogardy, a napewno kogoś fajnego znajdziesz :). No chyba, że nie chcesz, to już inna sprawa. Tak czy owak twoje zachowanie jest żałosne, myślisz, że ta pseudo-feministyczna i anty-narodowa postawa sprawia, że jesteś lepsza? Osobiście byłem w kilku miejscach na świecie i wiem, że wszędzie ludzie są w gruncie rzeczy podobni, a twoje uwielbienie Danii i krzywe zwierciadło Polski tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Janowic
IwonaKbh ,ale jak mogę cię ocenić,skoro cię nie widziałem?Oceniam jedynie twój charakter i twoje problemy emocjonalne.Ja jakoś nie miałem problemów i nienawiści do kobiet w wieku 27 lat.Pewnie dlatego że żadna mnie nie zostawiła.Czemu nie chcesz mi odpowiedzieć na pytanie czy jesteś sama czy też może masz dziecko?Aż takie trudne pytanie? A co do slamsów to przyszło mi to na myśl,po twoim wpisie jak opisałaś że spotykasz Polaków którzy piją,kradną,śmierdzą i jeszcze nie wiadomo co.Tu też żyją Polacy i ani jednego takiego nie znam,więc skoro mi opisałaś że koło ciebie tacy żyją,to pomyślałem że chyba w jakiś slamsach żyjesz czy w jakiś melinie,bo tego nawet w Polsce nie spotykam.Co najwyżej zdarzy się jakiś bezdomny dziadek. Co do mojego wieku,to nie poradzę na mój wiek.Czuję się dobrze,mam żonę i dwójkę dzieci,myślimy jeszcze o trzecim.Mam firmę,która dobrze zarabia,nie mam długów,kredytów,więc czego chcieć więcej?Moja żonka dba o siebie,ja zresztą też i po prostu żyjemy.Nie narzekamy na cokolwiek tak jak ty i nie robimy jakiś sztucznych problemów.Moja żona mi podpowiada że na 100% jesteś samotną matką:D Twierdzi że jej koleżanka,co ma dziecko i facet ją zostawił to mówi tak samo jak ty:D,z tym że u niej to Austriacy są beznadziejni bo akurat Austriak ją zostawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do IwonaKbh
Ale nie napinaj się tak bo Ci żyłka pierdząca w tyłku pęknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do IwonaKbh
Wszystkie Iwony to tylko tak - RAZ I VON :D, jak w serialu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
kto pierdzi? kto? ja chce powochac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta iwona to jest
stary polski gej a wy się dacie podpuszczać albo offerma, najadł się kupy, ma fazę i nadaje na facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do IwonaKbh
ta iwona to jest Nie podniecaj się tak, grunt to dobry humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK SMIERDZACY
to ten oferma je kupe tak jak ja :D mondry z niego facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan nigdy nie napisalam, ze tacy polacy mieszkaja obok mnie... czy tez takich spotykam w zyciu osobistym... w zyciu bym sie z takim nie spotkala... za to mam duzo prosb i blagan od polakow :( bo sobie nie radza :( ale na kobiety (polki szczegolnie) to maja wiele do powiedzenia... kurwy, dziwki, puszczalskie, leca na kase itd itp... dla mnie to wlasnie polacy sa chamy i debile... a co cie to obchodzi czy sama jestem czy nie??? ja wiem, ze dla ciebie to juz w tym wieku powinnam miec meza i 5 dzieci (polskie myslenie) jestem singlem i dobrze mi z tym :) spotykam duzo fajnych facetow :) niestety polacy nie sa fajni :( moj temat jest odpowiedzia, na wasze wyzywanie polek :) teraz mozecie sobie poczytac... jakimi frajerami jestescie wy dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do IwonaKbh
"spotykam duzo fajnych facetow " Mówiłem że RAZ I VON :D : D : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Janowic
IwonaKbh ,a jak długo zamierzasz tym singlem być?Po za tym czy samotna matka może być singlem?Singel to człowiek co nie ma dziecka. A po za tym fajnie jest,jak przed chwilą moja 6 letnia córka,powiedziała mi że mnie kocha.W kominku się pali ogień,a moja żona właśnie się do mnie przytula i próbuje rozszyfrować to co piszę po Polsku:D Ale co ty możesz o tym wiedzieć,pewnie nawet twoje dziecko ci nie mówi że cię kocha.Pewnie z twoim charakterem to nikt szczerze ci tego słowa nie powie,jedynie jak ktoś będzie chciał od ciebie seksu albo wizę,to ci powie że cię kocha.Niestety smutne to jest,ale skoro tak chcesz to twój wybór.Żegnam,bo żona właśnie zaczęła się do mnie dobierać i już się nie cierpliwi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor fajna
Wlos sie jezy na glowie...hmm..ciesze sie,ze na ten CUDOWNY TEMAT wypowiedzialo sie kilku mezczyzn,bo stracilam wiare,ze ten swiat niw wywrocil sie do gory nogami. Otoz problem w tym droga autorko, ze jesli jestes tak cudowna ,jak to sie dzieje, ze szukasz poklasku na forum internetowym.???Kobieta tak niezalezna i piekna jak ty powinna miec rozbudowane zycie prywatne i byc aktywna na Dunskich forach internetowych na tematy o wiele bardziej aktrakcyjne dla takiej Cosmo-Girl jak ty. Ja jestem polka i pracuje jako tlumacz,ale moja pasja jest socjologia.Jestem w szczesliwym zwiazku z anglikiem i uwierz mi moje zdanie na ich temat bylo takie samo jak twoje na temat Polakow.Wymagalo to tylko troche czasu,zeby zrozumiec,ze jesli mnie nikt nie traktuje jak Polke tylko jak ososbe, ja sama nie mam prawa skreslac nikogo,bo nie chodzi o pochodzenie ale o CZLOWIEKA. Sztuczne podsycanie emocji na zasadzie MY POLKI ZA GRANICA JESTESMY LEPSZE nic ci nie da, bo po mordzie mozesz zarobic i od Dunczyka moja droga.Miej to na uwadze, bo to ze bylas na kilku imprezach nie oznacza jeszcze,ze Dunczycy kochaja cie za niezaleznosc...a jesli Mozg jest twoja najatrakcyjniejsza czescia ciala,po co sie mizdrzysz do lustra kazdego dnia??? Oto wiec jest ta przedstawicielka polskiej INTELIGENCJI ktora musi frustracje kazdego dnia wyrzucac na polskich forach,zeby poczuc sie lepiej. Gdyby los przyslal mi Polaka to bylabym w siodmym niebie,ale stalo sie tak,ze pokochalam Anglika a on mnie.I szczerze mowiac moi polscy przyjaciele kochaja go ,bo jest rowny gosc,a nie dlatego,ze ma inne pochodzenie. Ja o Polskich mezczyznach wyrazam sie z szacunkiem,bo jak same nie bedziemy dostrzegaly pozytywnych cech naszego narodu,to same nie bedziemy szanowane.I tego tobie tez zycze,glupiutka laseczko,zycze ci jak najmniej przeplakanych nocy,kiedy rozjasnianie wlosow i malowanie paznokci,nie bedzie juz wystarczajace ani dla Polaka,ani nawet Turka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor fajna niestety mylisz sie :) na dunskich forach tez rozmawiam... jednak fajnie jest posmiac sie czasem z polskich mezczyzn :) domyslam sie, ze juz nie raz czytalas forum, na ktorym polacy wyzywaja polki w zwiazkach z obcokrajowcami... Jan.. widze, ze masz wybujala wyobraznie... tak trzymaj :) tak czy inaczej... polacy sa strasznie nudni, nie atrakcyjni i beznadziejni :) :) :) i nie pisze, ze tylko za granicami Polski jestesmy fajne :) kazda polka jest fajna nie wazne gdzie mieszka :) wiekszosc polek jest fajnych niz polakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
Autorko, "zaiste powiadam tobie" jesteś niereformowalna . Jesteś takim damskim odpowiednikiem tutejszych frustratów forumowych: Bagna i offermy. Muszę cię zmartwić, wszyscy normalni ludzi po nich jadą i to samo będzie z tobą jak się zaczniesz tu udzialać zbyt często :). Zatem wracaj na te swoje duńskie fora (zgaduję, że tam prowadzisz podobną kampanię) i nie zawracaj ludzion głowy. ... Tak swoją drogą to było by nawet fajnie jakby ci jakiś Duńczyk przylał :), może byś trochę otrzeźwiała ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor fajna
A co cie interesuja takie pustaki,ktore obsrywaja Polki na forach??????Zebys ty wiedziala co Anglicy mysla o Angielkach ktore wiaza sie z Pakistanczykami!!!!!Musisz zrozumiec ze WSZEDZIE JEST TAK SAMO. P.S Zapewniam cie,ze jesli jestes niezalezna i masz otwarty umysl,to komentarze Polakow pracujacych za granica,czasem tylko sezonowo,nie powinny cie obchodzic.I troche mi glupio,bo moja kolezanka angielka prowadzi salon fryzjerski ze swoim mezem Turkiem i nie widze problemu,zeby moje dzieci bawilyly sie z jej. P.S To co pisza Polacy na forach to czysta frustacja, w glebi duszy moze i minimalne wyzwaniw, bo 20 lat temu nie musieli uczyc sie jezyka by walczyc o kobiete.ALE CZY MY POLKI NIE JESTESMY O NASZYCH PANOW TROSZKE ZAZDROSNE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor fajna
Frustraci forumowi.SWIETNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szanownej autorki
przeczytałam tylko Twoje 3 pierwsze posty - jako "tłumacz" mam nadzieję że nie piszesz hope less :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚOZ-Znów na mnie najeżdżasz?Mówiłem ci że baby są popierdolone,i tu masz czysty przykład,a ty się na mnie uwziołeś Problem Polaków polega na tym,że my nie chcemy kobiet z dziećmi,kobiet grubych i brzydkich.A murzyni i araby to biorą wszystko jak leci.Polak woli być samotny,niż brać jakiś wybrakowany towar.A oni nie wybrzydzają,a Polki głupie i naiwne,a potem płaczą że ich nikt nie szanuje.Skoro się same nie szanują to niech nie żądają szacunku od innych.A arab to nigdy kobiety,która wskoczy mu do łóżka nie będzie szanował,skoro z nim się szybko puściła to ma świadomość że z innymi też się szybko puszczała i taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor fajna
I jeszcze jedno.Moze ktos zauwazyl,ze swiat sie dzieli TYLKO NA POL. KOBIETY I FACECI i WALKA zawsze bedzie.Nie sadze tez,zeby inteligentnych ludzi dotykalo co mowi OLEK27 albo MAGDA15,bo nic o nas nie wiedza. Co do autorki : jeszcze wypelnisz luke w swoim zyciu,bo nie ma ludzi ktorzy maja wszystko.Niektorzy tylko internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor fajna
i przyszedl taki BAGNO I DAL SIE PODPUSCIC.Mowie ci autorko sa FAJNI POLACY ale jest tez BAGNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
Soory Bagno, poprostu chciałem podać przykład. Natomiast muszę ci rację przyznać w tym miejscu po częsci - ta baba jest popierdolona :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Światowa Organizacja Zdrowia
Profesor fajna, "Moze ktos zauwazyl,ze swiat sie dzieli TYLKO NA POL. KOBIETY I FACECI i WALKA zawsze bedzie.Nie sadze tez,zeby inteligentnych ludzi dotykalo co mowi OLEK27 albo MAGDA15,bo nic o nas nie wiedza." - Otóż to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... Nie wiem, czy zauważyła Pani, droga autorko, iż ja nie powołuję się na opinię publiczną, jak to Pani określiła, tylko na własne doświadczenie życiowe. Pan Jan to, zdaje się, porządny człowiek, szkoda, że Pani tego nie dostrzega. Żal mi go, bo się z Panią na dwie strony użera, a Pani tak czy owak nie przyjmuje do wiadomości argumentów innych ludzi i na siłę pokazać, iż ma Pani rację. Pod koniec, gdy wszystkie inne metody zawodzą, zaczyna Pani używać wulgaryzmów. Można by Panią zatem podpisać pod stereotypem Polaczka, który mówi dużo, anie słucha wcale. Wątpię, aby dało to Pani do myślenia, ale może chociaż Panu Janowi zostanie oddana słuszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość localocaloca
no i bardzo dobry temat na wątek, tylko szkoda że tylu osłów tu takie głupoty wypisuje zamiast jakichs konkretnych argumentow... Prawda jest taka ze najładniejsze i najfajniejsze z moich kolezanek mają chlopakow obcokrajowcow (nie tylko Arabow ale tez Francuzów, Anglików itp) albo są singilekami... chyba o czyms to świadczy. Ja tez jakos jak wyjeżdżam zagranice odrazu kogoś poznaję, a tutaj to nawet za bardzo nie ma okzji sie z kims zapoznac, no bo przeciez Polak zeby zagadac do dziewczyny to sie najpierw musi upic... w innych krajach faceta mozna poznac w codziennej zyciowej sytuacji, a u nas nie! pozatym mam takie odczucie ze jak koles troche lepiej wygląda i jest w miare wyksztalcony to mu sie wydaje ze jest jakims bogiem i laska się powinna cieszyc ze on sie wogóle z nią umówil. szkoda tylko ze nie wezmie pod uwage tego ze ta laska jest czesto mądrzejsza i ładniejsza od niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego nikt nie przebije
w polsce facet przekroczy magiczny próg 30 lat i się robi zwiędłym, obleśnym kutasem :O trudno powiedzieć czy on ma 32 czy 45 ni chuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada na patyku
wszyscy generalizujecie. Nie kazdy Polak jest Polaczkiem, nie kazdy obcokrajowiec jest bogiem, a nie kazda Polka pelna seksapilu inteligentna kobieta z klasa. Po czesci rozumiem autorke, sama mieszkam za granica i widze, ze te z glowa na karku wyjechaly, poznaly przy okazji obcokrajowcow i wychodza za nich. Ale te, ktore zostaly w kraju wcale nie sa gorsze, ot, maja inne ambicje, inne plany na zycie, patrza na nie z innej perspektywy. Rowniez nie wszyscy Polacy to pijane knury bez manier, bo przeciez jest wielu takich, ktorzy koncza dobre studia, maja calkiem sensowne pensje, maja ambicje, jak wlasny dom gdzies w gorach, wyjezdzaja na wakacje i bardzo dobrze sobie zyja. Kazdy ma takie zycie, na jakie pracuje. Niektorym dobrze jest w ciasnej norze, ba, nawet nie znaja innego zycia i takie nastawienie przekazuja nastepnemu pokoleniu. Niektore Polki to dziolchy z waskimi horyzontami, ktore chca koniecznie wyjsc za maz i urodzic dzieci zaraz po ukonczeniu liceum, bo nie maja pomyslu na zycie. Zazwyczaj powielamy bledy naszych rodzicow, bo nasiakamy takim zyciem juz w dziecinstwie. Niektorzy tylko widza, jak nedznie zyja rodzice i staraja sie ze wszystkich sil to zmienic z roznym skutkiem. Najwazniejsze to zyc w zgodzie ze soba i zostawic innych w spokoju, o ile nam nie wadza. Polacy kochaja generalizowanie, krytykowanie i uzywanie stereotypow. Wyobrazcie sobie, ze inne nacje niekoniecznie patrza na was jak na glupich Polakow, tylko widza w was ludzi. Dlaczego wy nie mozecie widziec w Iranczyku, Hindusie, Niemcu, itd. czlowieka? Co wam przeszkadzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×