Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość żelek sie wszystkim po
kolei nadstawiała :D a offerma to ja aż musiał przeganiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko - moze sie boja nie wiem co. ja mowilam o facetach. bo mnie w ogole ci w moim wieku nie interesuja. jedynie starsi. wiec po obserwacjach tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia boją się raz żę samotności dwa zegar biologiczny tyka trzy co rodzina powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-I bardzo mądrze z twojej strony.Po za tym ty jesteś za młoda na związki,poczekaj przynajmniej z 5 lat.Dużo piszę rzeczy do ciebie, które mam nadzieję że bierzesz z przymrużeniem oka,czyli o twoim biuście itp;) Więc nie bądź na mnie zła,muszę się na kimś wyżyć;) I uwierz w siebie bo naprawdę ładna laska z ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek sie wszystkim po
nie pisze na czarno, a dlaczego to ją trzeba by pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek wybrała
Kalibana i jakoś ich nie widać na kafe... są ze sobą czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - nie, nie, nie, nie uwierze w siebie! no ja wiem ze to o moim biuscie to nie mam sie za to obrazac czy cos. nie jestem taka ze strzelam focha jak tylko ktos mi cos nie tak powie. Nie mój styl. Ja was lubie, fajnie mi sie z wami pisze po prostu. Na pewno wole pisac z wami niz sie spotykac z moimi znajomymi. Ja juz tak mam. A pierwszego chlopaka to nie wiem kiedy bede chciala miec... Jeszcze o tym nie mysle. kapselko - ja tam mam podejscie do dzieci niekobiece. ja za bardzo lubie cisze. ale moze kiedys... ale to kiedys tam jak juz. nie w najblizszych 10-15 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dawno Cię Milena nie widziałem na prawikowych tematach;) już myślałem że jakiego amanta masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam kapsełko, wpadłam ostatnio w taki letarg, nawet nie myśle o tym za często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u facetów też jest jakiś zegar biologiczny? Bo mój chyba przestał chodzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjanos mówiłem o kobietach z tym zegarem biologicznym. Czytaj uważnie następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia bo jesteś młodsza sporo od nas. Nasze negatywne nastawienie to wynik naszych negatywnych doświadczeń z płcią przeciwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kryzys wieku średniego:-o Połowa mojego życia poszła w pizdu.A nastoletnia nie chce ze mną stracić prawictwa.Milena 20 - a może ty sie skusisz ze mną stracić dziewictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno zachowaj resztki godności. Chyba nie będzie każdej dziewczyny tu męczył żeby się z Tobą przespała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - ja moglabym stracic jedynie dziewictwo. bo prawictwa to ja nie mam. ale błony tez nie mam. nie wiem czy byś mi to wybaczył. Jaka polowa. nie przesadzaj.. No dlatego moze przydalabym sie wam jakas wiara? w cokolwiek. Faith wierzy ze spotka dziewczyne w 2012 i ma jakis sens zycia. niech jedynym sensem zycia nie bedzie smierc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Pomyliło mi sięmchciałem napisać dziewictwo a moje prawictwo.A czemu nie masz błony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko-Chciał bym mieć dziewicę w życiu,to chyba jest oczywiste że dziewice są najlepsze i najbardziej wartościowe.Najgorsze jest to żeby kupić dziewictwo to potrzeba kupa szmalu i jest z tym kłopot.Więc przynajmniej próbuję jakąś dziewicę zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Ale twój wypadek czy wypadek ginekologa lub jakiegoś chłopaka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalinkaaaaa
FHG ma już blisko 400 wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - moj wypadek. do ginekologa mi sie nie spieszy. ze mna wszystko w porzadku nie potrzebuje zeby mi obcy facet miedzy nogi patrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×