Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość do Naastoletniaa
no tasz mu dupy? obciągniesz mu? no przecież on cie kocha! to nie moze sie skonczyc przynajmniej bez jednego loda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Nie słuchaj go. Jesteś piękną laską,można naprawdę długo patrzeć w twoje fotki,mało kiedy można spotkać tak piękną dziewczynę jak ty.Szkoda że nie umiesz uwierzyć w to że naprawdę się podobasz facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-A czemu nie wierzysz w to że mogę się zakochać?Uważasz że nie jestem zdolny do miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2099
bagno, nie pierdol, przecież nie lubisz kobiet, wszystkie cię drażnią, więc nie strugaj podrywacza, ani powiernika nieletniego dziewczęcia, bo jesteś w tej roli śmieszny co poczułeś, że nastolatki są mniej wstrętne, czy może mniej się jej boisz, bo ma tylko 15 lat? przypominam ci, że kobiety to materialistki i nudziary, nastolatki też nie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2099
nie jesteś, bo nie lubisz kobiet, przypomnij sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2099
piętnastolatka ma więcej rozumu od ciebie pierdoło bagienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Znam cię z kafe i z fotoblogu.Stwierdziłem że jesteś bóstwem,bo ludzie tak pięknie nie wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2099
jest, potrzep sobie to ci przejdzie tak jak za każdym razem, kobiety to ty jedynie tolerujesz na zdjeciach czego ty od niej chcesz gdyby chciala sie z toba umowic to bys z piwnicy przez tydzien nie wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2099-A cię to tak interesuje?Dziewczyna mi się podoba.Masz coś przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2099
bagno, pamietaj ona ma pochwe i niczym sie nie interesuje i pewnie ma komórkę i kto wie, może zrobi prawo jazdy i będzie miała samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2099
mam coś przeciw, jej wiek i twoją chorą psychikę na wszystkie kobiety narzekasz, ośmieszasz je, opluwasz wręcz i nagle jakaś nastolatka, której na oczy nie widziałeś wpadła ci w oko to jest po prostu smieszne i smutne jednoczesnie poczules się pewniej bo jest mlodziutka? co mozesz jej zaproponowac? swoje kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2099-jak na razie nie ma prawka.A jak trzeb będzie to już jutro będę miał auto i komórkę.Autem jeździć umiem bo przez parę lat jedzidziłem,więc o co ci jeszcze chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2099-Mogę jej dać całego siebie.Dziewczyna mi sie podoba,więc nie wiem o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2099
o to, żebyś jasno powiedział, zmieniłeś zdanie o kobietach, dopuściłeś do swej swiadomości, że może są jakieś, które nie są materialistkami i nie są głupie? i o to także, że strach byłoby ciebie przy niej zostawic, bo nie wiadomo, czy ją zgwałcisz, gdy ciebie nie zechce, czy jesli zechce, od razu nie zajdzie w ciążę przez ciebie i spierdolisz jej życie a także o to, że jest to trochę niesmaczne, że się przypiąłeś do piętnastolatki, jakbyś nie miał odwagi zając się dorosłymi kobietami a poza tym strach dać ci samochód bo pewnie jeździsz jak te pierdoły, które zawsze blokują lewy pas i nigdy nie ustawią się tak aby można było obok nich skręcić w prawo, gdy oni jadą prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2099-W życiu nie zrobiłem krzywdy żadnej kobiecie ani dziewczynie,a co dopiero gwałty czy jakieś wykorzystania seksualne.Przez 26 lat nie miałem seksu ,wiec spokojnie wytrzymam jeszcze kilka lat.Gosia mi sie po prostu podoba,jest w niej to "coś".A o moje umiejetności jazdy się nie martw.Prawko straciłem z powodu swojej głupoty a nie z powodu niemiejętności prowadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bagno
co prawda to kurwa prawda, ta głupia pietnastka ma wiecej rozumu od ciebie kretynie :D rozumie glupia cipa ze nie mozna sie zakochac w kims kogo sie nie zna :O a ty co najwyzej sie debilu zauroczyles w jej obrazie jaki powstal w twojej wyobrazni na podstawie jej wypowiedzi kurwa z kafeteri pojebusie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bagno
a zreszta to co ty bys kurwa z nia robil? pewnie bys sie spuscil od samego trzymania dziewczyny za reke, ja zreszta tez :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bagno-Nieznasz się i zazdrościsz,wiec zamilcz nocna łajzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bagno
a czego mam ci kurwa zazdroscic? ze jestes zbokiem i podoba ci sie pietnastka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bagno
ja przynajmniej mam kurwa godnosc i nie startuje do pietnastek :O a ze mnie kobiety w moim wieku nie chca no to siedze kurwa w swojej piwnicy :O ale lepsze siedzenie w piwnicy jak kurwa zakochiwanie sie w pietnastce z netu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bagno-Nie jestem zbokiem.Ona jest już dziewczyną a nie dzieckiem.Skończyła 15 lat,kiedyś dziewczyny wychodziły za mąż jak miały 14 lat.Poczytaj "Pana Tadeusza"czy historię Słowian.Więc się ode mnie odwal,i tak jest mi ciężko,bo się w niej zabujałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bagno
i w ogóle to po chuj cytujesz tego hitlera w stopce? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bagno
Bagno jest zakochany w Hitlerze a nie w nastoletniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×