Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

miejmy nadzieje diana22 :) ja jestem taka mega nerwowa, że szkoda słów... sama ze sobą wytrzymać nie mogę :( męczy mnie to już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Gruchaweczka - moja gratulacje :) Ja dzisiaj też testowałam, ale niedawno i test wyszedł negatywny ;/ Dzisiaj mam 32 dc, cykle mam 28-31 dni, mam objawy że tak powiem dziwne, bo nigdy nie miałam takich na @, ale jednak test wyszedł negatywny ;/ szkoda, ale podejrzewałam że raczej to nie fasolka ;( Ajlin, 3mam mocno kciuki za Ciebie i za inne dziewczyny też, żeby nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 dziękuję :) współczuję, że się nie udało :( może @ niedługo przyjdzie, a może nie? może jednak jakaś opóźniona owulacja była? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Ajlin co to, ale zaczyna mnie to wkurzać, bo @ mogłaby przyjść, s tutaj ani @ ani fasolki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 🌼 współczuję Ci... wiem jakie to męczące :( mam nadzieje, że szybko się wyjaśni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique przykro mi:(( Ja też dziś smutna moja temperatura bardzo spadła na 36.54 więć też nic:(( dziś 29 dc. @ jeszcze nie ma ala zjawi się napewno. A szkoda. Ja już też nie mam sił,jutro wizyta w poliklinice dość długo czekałam na moją kolejke,może dowiem się w końcu gdzie jest problem.Cykle mam regularne,owulacje niby też jest i ciągle nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique a moze poprostu owulka sie przesunela:) jak @ nie przyjdzie zrob za kilka dni test:):* a jakies objawy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości zmierzyłam temperaturke teraz i jest 36.97 znów podskoczyła,wprawdzie nie ma ona raczej znaczenia, ale aż taka może być różnica między tą poranną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana22 jutro sprawdź temp, bo to może być też zagnieżdżenie (czego oczywiście szczerze życzę) - podobne wtedy może spaść temp na jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj wiesz co dianka, taka tempka po poludniu raczej nie jest miarodajna:( moze skoczyc o nawet jeden stopien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby wszystko ok:) ale popisuje tez na innym topicu dziewczyn juz w ciazy i dzisiaj znowu jedna fajna babeczka napisala ze poronila:( to jest dla mnie taki straszne:( i tak strasznie sie boje. Zastanawialam sie, bo chodze teraz w ciazy prywatnie, czy chocic tez na kase do starego doktorka, nie ma on ani sprzetu dobrego ani jakos nie bardzo mu ufam, ale chociaz na usg zobaczylabym ze chociaz jest ok. Teraz wiem ze pojde na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja mam objawy takie- nabrzmiałe piersi, nie bolą mnie a zazwyczaj na @ mnie bolały, i takie ciągnięcie w dole brzucha, nigdy mnie tak nie bolalo, raczej to był inny ból, do tego w ciągu dnia mam coś takiego jakby mi w gardle stało, czasem mam takie jakby uczucie nagłego gorąca. Nie wiem co to za objawy, ale już się nastawiłam że to nie na fasolkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm mni akurat bardzo bolaly piersi, ale co do ciagniecia to wlasnie jeden z objawow, bo macic sie naciaga:) ja bym poczekala jeszcze kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici Kasia a jak Cię piersi bolały? bo mnie strasznie po bokach bolą... a do @ jeszcze 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, dzisiaj np piersi mnie zaczynają boleć :( Wczoraj mimo że nie nastawiałam się za bardzo na fasolkę, to po zrobieniu testu było mi strasznie przykro i smutno, że aż się popłakałam, emocje wzięły górę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 to może jutro jeszcze raz zrób test? albo na betę? skoro masz regularne cykle to może jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie poczekam ajlin, może ze stresu mi si spóźnia @, tym bardziej że ciągle zabiegana jestem i to może dlatego, zobaczymy. Nie chcę kolejnego rozczarowania, ale jeśli w tyg nie dostanę @ to pójdę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta, witam Was w pierwszy dzien wiosny :) Monique, moze to faktycznie bylo jeszcze za szybko na test... Poczekaj jeszcze kilka dni i zrob jeszcze raz. Kasia, zrelaksuj sie troszche, bo stres na pewno Ci w niczym nie pomoze, tylko sie niepotrzebnie denerwujesz. Ja tez sie martwie czy z moja ciaza wszystko bedzie dobrze, ale trzeba zachowac zdrowy rozsadek, bo sie wykonczysz. Staraj sie myslec pozytywnie. Diana, glowa do gory, zobaczysz, ze juz niedlugo i Ty bedziesz sie smiala, ze sie tak przejmowalas. Daj nam jutro znac jak w klinice poszlo. Ajlin, mnie przez ostatnie kilka miesiecy tez po bokach piersi bolaly, zaczynalo sie wlasnie mniej wiecej na tydzien przed @. Ale powiem Ci, ze teraz mnie tak samo bola. W dzien nie jest tak zle, ale w nocy ten bol troszke sie nasila. Misia, na Ciebie tez przyjdzie pora, szybciej niz przypuzsczasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 na pewno masz rację, na pewno wszystko będzie dobrze :) właśnie przyszły moje testy ciążowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik983 mnie przed @ zazwyczaj bolały bardziej sutki i tak jakby pęczniały... teraz inaczej, ale to jeszcze żaden objaw. Bolą coraz bardziej i to mnie denerwuje :( ostatnie dni to tylko wieczorami bolało, a dziś o rana męczą. Myślę sobie, że coby to nie było, to dobrze, że wreszcie jakieś hormony się we mnie obudziły :) Może wreszcie cykl się unormuje i będzie łatwiej się wstrzelić w dni płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Ajlin... nie jest to przyjemne uczucie, ale tak jak mowisz, to znaczy, ze hormony daja o sobie znac :) Trzymam kciuki zeby wszystko do normy powrocilo. A jak przygotowania do slubu? bo czas pedzi jak szalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin, i jak testujesz?? Powiedz mi kupiłaś na allegro testy?? I od razu z owulacyjnymi czy tylko same ciążowe?? U mnie przygotowania do ślubu stanęły, tzn musimy tylko zaliczyć poradnię przedmałżeńską, i kupić alkohol oraz napoje, a tak już wszystko mamy :) Jedynie z księdzem mam przeboje, ale mam nadzieję że uda mi się w końcu załatwić głupie zaświadczenie do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 przygotowania stoją na razie. Jakoś mamy do tego dużo dystansu i załatwiamy coś jak przyjdzie akurat możliwość. Nie wiem kiedy testować... najlepiej byłoby poczekać do 28.03 zobaczymy. Zamówiłam te testy o większej czułości (wykrywają niby 2-3 dniową ciążę). Nie brałam owulacyjnych na razie. Nie wiem poczekam chociaż do piątku - a przynajmniej się postaram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zrobiłam test 2 dni po spodziewanej @ i wyszła bladziutka 2 kreska także jest jeszcze monique szansa:) trzymam kciuki. Dzisiaj byłam rano na pobraniu krwi, jutro mam wyniki i boję się jak nie wiem, stresa mam strasznego że jednak wyjdzie że w ciąży nie jestem:( jakieś takie głupie myśli mnie nachodzą. Co do objawów to mnie dopiero podbrzusze zaczęło pobolewać i cycki jakieś 2-3 dni przed spodziewaną @ wcześniej nic kompletnie nie czułam. Trzymam za Was wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka na pewno będzie dobrze :) trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka, będzie dobrze zobaczysz. Ja raczej dostanę @, dzisiaj mnie bardzo brzuch boli więc to chyba na zbliżającą sie @ Aljin, masz jeszcze czas także nie ma co na zapas się stresować :) Ja kupiłam test w aptece, niby bardzo czuły, także chyba mam pewność że to nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka nic sie nie boj, ja mialam to samo:) hihi ale to napewno ciaza:):* szkoda ze nie zrobilas sikacza, to by Cie uspokoilo :):) ajlin szkoda ze nie kupilas owulacyjnych, bo moze to by Ci pomogloo jakos ogarnac ten Twoj zwariowany cykl:) chociaz mam nadzieje ze kolejny bedzie juz jak w zegarku:) (chyba ze to bedzie juz ten bezowulacyjny:D:D:) monique ja bym zrobila jeszcze jeden test:) i mozesz sobie mowic ze sie nie bedziesz nakrecac i tak wszystkie wiemy dobrze ze sie nakrecasz i to jest w 100% naturalne:):* mnie piersi bolaly cale, myslalam ze mi wybuchna, a w nocy strasznie, jak lezalam na jednym boku i one tez sobie spokojnie lezaly w bezruchu to bylo ok, ale jak sie podnosilam zeby sie przekrecic to cos strasznego:( a teraz juz tylko boli mnie tak w okolicach i pod sutkami, tak jakby ktos mi cos wbijal w sutek... ale juz mam 2 rozmiary wiecej:) jupii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wy sie testujecie a ja ze jestem dopiero po krwawieniu to daleko mi od takich myśli. za to dziś siostrunia wyciągnęła mnie na jedzonko na wage kupowane ale powiem ze nie polecam strasznie słone i w ogóle sobie nie pojadłam. pochodziłam po sklepach i w końcu wpłaciłam pieniądze i na konto och dumna jestem z siebie :) że na nic sie nie skusiłam w końcu zbieram na wakacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka jutro się upewnisz ale napewno jesteś w ciąży:)) Test się może pomylić w drugą strone ,ale jak ukażą się dwie kreski to pewne,ale beta cię uspokoi. Misia a my z mężem na początku roku kupujemy skarbonke dużą świnke :))albo dostajemy ją pod choinke i wrzucamy pieniążki nawet centy i przed wakacjami ją rozbijamy.Naprawde aż dziw, ile można uzbierać w ciągu kilku miesięcy:)) @ nie dostałam,bólu brzucha też nie mam.Piersi były wrażliwe trzy dni wcześniej a teraz są większe ale nie bolą.Nie wiem czy coś oby się nie rozlegulowało.Zobaczę jutro co będzie. Uciekam do łożeczka,śpijcie dobrze dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×