Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Aniauu, to nie ja mam taką miłą kierowniczkę, tylko Gruchaweczka :) Moja jak się dowie o ciąży to zaraz będzie gadanie, a jak pójdę np na zwolnienie lekarskie to dopiero zacznie gadać, bo niestety ona tak już ma. Może nie jest złą kobietą, ale niestety lubi narzekać. U mnie się rozpadało, a było tak ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, oj weekend zlecial tak szybko, ze nawet nie zdazylam do Was zajrzec... Mielismy w domu remont lazienki i powiem Wam ze mam juz dosc.. Kurz powlazil chyba w kazdy mozliwy kakamarek. Takze wczoraj z moim mezem spedzilismy chyba ze 3 godziny na sprzataniu... ale przynajmnej teraz mamy ladna lazienke i w domu zapanowala czystosc. Dzis znowu poniedzialek, i znowu w pracy... Mam nadzieje, ze szybko zleci ten dzien. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zmieniam temat chciałam sie pochwalić jadę z koleżanką do wiednia w ten czwartek już sie ciesze. najlepsze ze mój sie też cieszy bo nie bede mu nudzić ze jestem sama w domu bo bardzo tego nie lubie. mało tego zarezerwowałam bilety do angli jak ja teraz na to wszystko uzbieram kase:) a co do zmywarki to ja kupiłam mamie i jest zachwycona, przyznaje tylko ze troche rysuje szkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj monique pomyliłam Was. W sumie to Ty jeszcze trochę czasu masz żeby powiedzieć o ciąży w pracy :) Madzik mieliście dużo pracy w weekend, ale super że nowiutka łazienka jest! Misia super że jedziesz do Wiednia, piękne miasto podobno. Oby pogoda Wam dopisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmywarkę w piątek będę miała zamontowaną :) jeszcze muszę wybrać jakąś :P boli mnie dzisiaj brzuch, tak po lewej stronie - chyba jajnik. Robiłam znów test, tak mnie tak bolało i negatywny. Ja jeszcze czekam, bo wygląda na to, że owulacja faktycznie mogła być tego 25 dc (choć to bardzo późno). Więc powinnam w tym tygodniu dostać @ (bo jak dziś 11 dni po to test by już wyszedł chyba). Jak nie przyjdzie to się załamie i pójdę do lekarza... odechciewa mi się tych starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin może po prostu cykl Ci się przedłużył. Najlepiej sprawdź to u lekarza. Ja też mam jakieś bóle z lewej strony, w ogóle jakiś zły nastrój mnie dopadł, to pewnie przed @ Mam nadzieję że zmywarka będzie dobrze działać. Widziałam kiedyś cenę tej mniejszej zelmera - 799zł chyba było także nie drogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:))Fajnie że poniedziałek minął,najgorsze to poranne wstawanie,jestem spiochem:)) aniauu,tak malutka,to będzie nasza chrześnica,wczoraj przebrałam jej pieluszke,ale wyczyn.Dałam rade:)) Monique,to super że zobaczysz swojego skarba w czwartek. To dobrze Gruchaweczka,że masz wyrozumiałą szefową,możesz spokojnie pracować i nie stresować się utratą pracy. Misia,w takim razie udanej wycieczki,byłam kiedyś w Wiedniu ale tylko przejazdem,pięknie tam. Ajlin,ciekawe co z twoim cyklem,ale to już tylko lekarz może zbadać,ciężko tak się domyślać.Współczuje ci tego czekania.Oby się wkrótce wyjaśniło:)) A u mnie śluz jest, ból owulacyjny też:)) ale tempki nie mierze, nie mam już siły na tą kontrole.Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jeszcze mam nadzieje :P że @ sama przyjdzie, albo że test wyjdzie pozytywny :) ale powoli mija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin daj sobie troszkę czasu, ale wizyta u lekarza i tak moim zdaniem powinna być. Diana troszkę nabierzesz wprawy w opiece nad maluszkiem dzięki bratanicy :) Ja też tak miałam z chrześniakiem. Szczerze powiem że o niektórych rzeczach nie miałam wcześniej pojęcia. Teraz dużo lepiej się orientuję w temacie i nie mam stresu przy małych dzieciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin ja mysle ze koniecznie musisz isc do lekarza, bo cykle nie moga byc az takie dlugie:( i fajnie by bylo jakbys zaczela mierzyc temperature:) a ja termin mam na poczatek pazdziernika, ale z ostatniej miesiaczki wychodzi 10 pazdziernika a z usg juz 1. Bo dziecko jest troche duze jak na swoj tydzien:) A wy na kiedy laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Jak minął Wam dzień? Ja dziś dostałam @ więc problem z normalnym funkcjonowaniem, bo ból robi swoje :( Kici Kasia niedługo po wakacjach już będziesz miała swoją Dzidzie,super :) Ciekawa też jestem kiedy Wy dziewczyny macie terminy porodów? Ajlin jak tam zmywarka, oglądaliście coś? No i jak zdrówko? Misia jak przygotowania do wyjazdu? Piękna pogoda dziś u mnie. Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki munie dziś pada deszcz i jest zdecydowanie zimniej. och dziewczyny zastanawiam sie co jest grane od kilku dni od czasu do czasu kuje mnie podbrzuszu a raczej tak nie mi sie nie zdarzało sama nie wiem co mam myśleć bo do miesiączki jeszcze troche powinnam dostać dopiero 12 kwietnia. ajlin może powinnaś zrobić sobie badania PROLAKTYNA I TSH zły wynik często wpływa na nie regularność owulacji lub jej brak ja właśnie wybieram sie jutro bo warto przed wizytą ugi sobie zrobić skoro masz takie problemy co do kosztów powiem jutro jak zrobie. ania przygotowania na całego dziś małe pranko i wybieranie najlepszych ciuszków. torbe spakuje jutro bo w czwartek mam mało czasu i na biegu bedzie troszke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin kochana na prawdę radze ci zabrać się za mierzenie temp. To po pierwsze a po drugie to popieram dziewczyny, że powinnaś iść do jakiegoś dobrego ginekologa bo to nie jest normalne mieć takie cykle, z tego co pamiętam to tamten trwal chyba ponad 50 dni tak?? musisz się skonsultować z ginem i porobić badania. Misia super że jedziesz do Wiednia, zazdraszczam:) ania ja mam termin na 26 listopada:) kochana na ból związany z @ no-spa albo cos silniejszego:) diana trzymam kciuki za owocne przytulanka w tym cyklu:D Madzik, monique jak się czujecie?? Ja właśnie objadałam się kruchymi ciasteczkami z marmoladą mojej mamy:) pyszności. A tak to siedzę i piszę pomału pracę magisterska bo i tak jestem z tym strasznie w tyle i nie wiem czy się wyrobie. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam dziś na moje bóle z @ ibuprom duo i powiem Wam że jestem w szoku, bo ból jest dużo mniejszy i jakoś mogę funkcjonować :) A co do no-spy to raz wzięłam i bardzo mnie rozregulowała więc więcej nie biorę. Misia może tuż przed @ warto zrobić test? Gruchaweczka też bym pojadła takich ciasteczek :) A co do pracy mgr to się nie przejmuj, przyjdzie natchnienie to szybko napiszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim, U mnie dzis troche zakrecony dzien, bo z rana musialam po urzedach biegac, ale wczesnie wstalam i udalo mi sie zalatwic wszystkko w zadziwiajaco szybkim czasie. Co do samopoczucia to nie moge narzekac, bo wszystko w jak najlepszym porzadku. Kasia- to jestes z trminem miesiac przede mna, mi wyznaczyli na 2 listopada... ale tak czy siak moze byc 2-tygodniowy pozlizg... Zobaczymy jak to faktycznie pojdzie. Aniau- nie zazdroszcze bolu @... ale mam nadzieje, ze jakos sie trzymasz, jeszcze kilka dni... Ajlin, zgadzam sie z dziewczynami, powinnas znalezc naprawde dobrego specjaliste, Twoje cykle wydaja sie co najmniej dziwne... Misia- zazdroszcze podrozy, we Wiedniu bylam raz i tylko na jeden dzien, a na dodatek daaawno temu ale pamietam, ze bylo wspaniale. Zycze Ci udanej wyprawy i swietnej zabawy, zrelaksuj sie tez za nas :) Diana- do dziela :) trzymam kciuki za owocne starania :) Gruchaweczka- ale mi apetytu na te ciasteczka narobilas... powodzenia z praca magisterska.. Pamietam jak ja pisalam swoja, tez mialam czasem problemy, zeby sie za to zabrac. Monique, mam nadzieje, ze Twoja kierowniczka ponarzeka tylko troszke jak jej powiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka ja jestem z 28 listopada:) strzelce to fajni ludzie;d hihi kurcze laski bedziemy mialy dzieci w jednym wieku:) Misia ja Tobie tez strasznie zazdroszcze, wieden jest piekny. Polecam wizyte na Praterze, to takie ogromne wesole miasteczko:) Juz sie nie moge doczekac do czwartku, znowu zobacze do mojegobąbelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) dzięki za rady, ale ja się boje lekarzy i nie potrafię tak do nich co chwilę chodzić. Poza tym robiłam prolaktynę i tsh i wszystko jest w normie. Najbardziej prawdopodobne, że to moja psychika (mi się potrafił z nerwów okres przy tabletkach anty spóźniać nawet :P ) więc zamiast się nakręcać na lekarzy staram się wyluzować. Zmywarka będzie w piątek... ale jeszcze nie wybrałam :) gruchaweczka najlepszą weną jest uciekający termin :P jak miałam mało czasu na oddanie pracy inż to od razu weny dostałam :) Kici Kasia jak ja Ci zazdroszczę tego bąbelka :P pozdrów go ode mnie :) aniauu współczuję bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Madzik, na razie nie wspominam w pracy że jestem w ciąży, wiedzą tylko moje 2 zaufane koleżanki którym powiedziałam. Nie mogę się doczekać czwartku aż zobaczę mojego bąbelka :) Mój narzeczony idzie ze mną i tez się cieszy :) Dowiem się też kiedy będę miała spodziewany termin porodu. Ajlin, ja tam nadal trzymam kciuki za to żeby to była fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique222 dziękuję :) to miło z Twojej strony :) ale mi się wydaje, że to tylko psychika opóźnia @ i nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin ja tez trzmam kciuki za fasolke:) chociaz i tak uwazam ze musisz sie skonsultowac z lekarzem:( monique mozesz sobie sprawdzic na kaukulatorze, on tak samo liczy jak lekarz:) moj gin tez pierwsze co to sie zapytal czy juz sobie patrzylam w internecie:) bo oni tez z takiego kulka licza, patrza na date i im tam wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Na szczęście moje bóle związane z @ powoli mijają, najgorsze są pierwsze 2 dni a potem już z górki. Oj ajlin chyba spać nie mogłaś wpis o 1 w nocy :) Ja popieram monique i nadal też mam nadzieję że może to jednak fasolka. Monique już jutro Wasza wizyta, super że narzeczony z Tobą idzie :) Gruchaweczka Ty też masz chyba wizytę jutro u gina? z tego co pamiętam. Misia ja trzymam kciuki oby Twoja dzidzia pojawiła się wkrótce :) Dzisiaj pakowanko a jutro wyjazd - mam nadzieję że wypoczniesz i pozwiedzasz trochę. Diana, Madzik co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś ostatnio tak mam. W dzień bym spała, a wieczorem nie mogę zasnąć - a to mnie coś boli, a to w brzuchu coś bulgocze, a to nerwy, że @ nie ma... :) poza tym ja nocny marek jestem :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś braki dzisiaj. A mi jakoś spać się nie chce. Mam nadzieję że jutro zajrzycie dziewczyny :) Buziaki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu dzisiaj takie pustki?? wiem że Misia wyjechała do Wiednia ale reszta?? Ja mam dzisiaj mega mdły dzień, mam wrażenie że za chwile puszczę pawia. A pić mi się chce jakbym co najmniej na kacu była:) U mnie dziewczyny pochmurno a niedawno nawet przeszła burza - taka wiosenna i tylko patrzeć jak się wszystko zacznie budzić do życia:D aniu ja mam wizytę dopiero 15 kwietnia, nie mogę się doczekać:D ajlin jak samopoczucie??? przyszła @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)) Cieżki mam tydzień w pracy,a tak to ok. chyba już po owulce i czekamy co dalej. Miłego wieczorku życze wszystkim w objęciach ukochanego:)) Gruchaweczka na mdłości pomaga imbir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki;d Ja juz po wizycie Wszstko ok, dzidzia lezala sobie na glowie i z nic nie chciala sie polozyc normalnie Takze dobrzez ez bylam w szczecinie bo przeziernosci dzisiaj nie dało rady zrobic A tak to wszystko ok, dzidziol ma ponad 8 cm Jutro pokaze Wam zdjecia no i lekarz pokazal nam cos wystajacego miedzy nogami, wszyscy stwierdzilismy ze to "fistaszek" , no ale moj lekarz mowi ze to zdecydowanie za wczesnie zeby jednoznacznie stwierdzic Ale mam nadzieje ze tak bedzie:) Ciekawe jak tam Monique:) ajlin dostalas @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Pogoda się u mnie popsuła, wieje, pada... Kasia cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku :) Monique daj znać jak po wizycie. Diana oby się wkrótce pojawiła fasolka, trzymam kciuki! Gruchaweczka pij dużo wody:) Ja byłam na zakupach z moim P., dostaliśmy bony, więc trochę się kupiło. Mam nadzieję że pogoda szybko się poprawi i wróci już wiosna na stałe. Trzymajcie się dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) rzadko zaglądam, bo @ dalej nie ma i jak gdzieś się odezwę to mnie zaraz do gina wysyłają. Fakt dołuje mnie to, że nie ma, ale ustaliłam, że pójdę jak jak się spóźni 2 tygodnie i już. Ryczeć mi się chce z tej bezsilności :( co jeszcze gorzej robi bo stres jeszcze bardziej mnie blokuje :( Już nawet nie robię testów, bo ileż można tą jedną kreskę oglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×