Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

hej dziewczynki ajlin jesteś teraz pod opieką lekarza na pewno bedzie dobrze nie mówię ze już w tym miesiącu bo musi sie wszystko unormować potrzeba troche czasu a przecież tobie sie aż tak nie spieszy uwierz mi prze tobą slub a samo poczucie w ciąży a szczeście z jej powodu nie zawsze oznacza to samo, wiem po sobie jednego dnia czuje sie super a drugiego katastrofa.ja czekałam na swoje dwie kreski rok i sie udało. ajlin nie podawaj sie :) kasia pewnie nadal u teściowej bez dostępu to forum a może wielkie urządzanie sie w nowym lokum. pewnie wszystkiego po troch. madzik zapracowana choć kto wie czy nie przysypiasz na biurku hihi dian i ania pewnie szykują sie do małego bara bara oby było owocne ale na łonie natury nie polecam bo trawa kuje :P gruchaweczka a co tam u ciebie praca napisana :) dalej na zwolnieniu czy już wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Misia, Misia... widzę że humor dopisuje :) A Ty Misia masz jakieś dolegliwości ciążowe czy na razie spokojnie jest? Ajlin myślę że Misia ma rację, że wszystko powoli musi się unormować, więc się nie przejmuj, będzie wszystko dobrze :) A starać się przecież możecie nawet bez dwóch kresek na testach owu :) Trzymam kciuki! Madzik cieszę się że dobrze się czujesz i dzidzia też :) Diana jak staranka? Kasia jak przeprowadzka? Na razie chyba jesteś na zwolnieniu z tego co pamiętam. Gruchaweczka co u Ciebie? Jak zdrówko? W porządku wszystko? My zrobiliśmy sobie projekt sypialni, tzn mój P. zrobił :) Najbardziej mi się spodobało to że już zaplanował miejsce na łóżeczko :) Mamy problem tylko ze znalezieniem miejsca na meble które aktualnie stoją w tym pokoju w którym będzie sypialnia. Coś się wymyśli :) W sobotę mamy wesele, więc pewnie od przyszłego tygodnia bierzemy się za malowanie i zamawiamy meble. Miłego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,u mnie dziś 24 d.c. a @ zazwyczaj mam 30 dc więc czekam do wtorku,jak dostane to mam pierwszego dnia @ zadzwonić i wyznaczą mi termin laparoskopii. Ja będe miała zabieg a moją szwagierke czeka operacja usunięcia macicy,tak mi jej żal Obie będziemy pod narkozą jakoś się nam dziwnie to złożyło. Gdyby jednak udały się staranka, uniknęłabym tego zabiego, którego się bardzo boje.Ale co ma być to będzie.Ajlin,Aniauu musimy wierzyć , że i my zostaniemy mamusiami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj humor nawet mi dopisuje jestem taka szczęśliwa ze nie dopuszczam do siebie żadnych negatywnych myśli:) aniu czyje sie różnie jestem bardzo wyczulona za zapachy, miałam małą przygode w autobusie rano nie było miejsca wiec stałam i tak połowie drogi zrobiło mi sie gorąco zawrót głowy i utrata równowagi och ta dzidzia daje osobie znać całemu światu :) ajlin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, no Misia, swietnie, ze humor Cie nie opuszcza, tak trzymac :) Diana- jestem pewna, ze wszystko bedzie u Ciebie dobrze, a moze faktycznie starania sie udaly i nie bedziesz musiala przechodzic operacji. Aniau- fajnie, ze na wesele jedziecie, a remont moze poczekac te kilka dni, wybaw sie dobrze za nas wszystkie :) Ajlin, mam nadzieje, ze u Ciebie juz lepsze samopoczucie. Ja powoli przygotowuje sie na wakacje, jeszcze niecaly miesiac i w droge. Juz sie nie moge doczekac spotkan z rodzinka i przyjaciolmi :) A jako, ze przed wyjazdem czekaja mnie jeszcze 3 wizyty u lekarzy to mam nadzieje, ze na jednej z nich poznam juz plec naszego groszka :) Tak strasznie juz bym chciala wiedziec, chociaz troche sceptcznie do tego podchodze, bo znam wiele dziewczyn, ktore byby przekonywane o jednej plci a podczas porodu okazywalo sie zupelnie odwrotnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) U mnie właśnie się pogoda zepsuła, miałam jechać dzisiaj do rodziców, ale nie chce mi się wychodzić na ten deszcz, także czeka mnie rano bardzo wczesna pobudka ;/ Mam pytanko do dziewczyn już w ciąży, mianowicie o Waszą pracę - jaka jest czy siedząca, stojąca, musicie się nachodzić, nanosić?? Ja mam pracę biurową, ale mam bezpośredni kontakt z klientem, więc niestety czasem się nalatam w ciągu tych 8 godzin,i czuję się potem bardzo zmęczona, a jak jest u Was?? Ajlin, będzie dobrze, ja trzymam za Ciebie ciągle kciuki, przyjdzie @ a później rozpoczniecie staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique, ja pracuje w biurze tyle, ze spedzam tu 10 godzin dziennie, praca siedzaca, ktora nie wymaga zadnego wysilku fizycznego. Czasem musze sie przejsc kawalek do innych biur czy warsztatu, ale to nawet lepiej dla mnie :) a poza tym staram sie czesto wstawac, a to wizyta do kuchni a to softowanie dokumentow itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, no ja niestety się troszkę nachodzę, bo a to ktoś kawkę chce, a to telefon dzwoni do kogoś i jakoś dziwnym trafem nie odbiera i trzeba się do tego kogoś pofatygować i zanieść mu ten telefon, Także w ciągu 8 godzin pracy, to połowa to chodzenie. Nie zrozumcie że narzekam, ale troszkę mnie po całym takim dniu, boli brzuszek, kręgosłup, jestem czasem po prostu padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique, to normalne, ze jestes zmeczona po calym dniu. Ja tez zazwyczaj nie mam zbyt wiele energii po pracy, ale staram sie jakos to wszystko zorganizowac i w sumie nie jest tak zle. Tez czesto oddbieram telefony ale jako, ze pracuje w duzej firmie -nie trzeba osobiscie informowac kazdego o telefonie, wystarczy zadzwonic :) A po powrocie do domu robie jeszcze obiad na nastepny dzien albo wybiore sie na silownie i tak czas szybko ucieka, ze nawet nie wiem kiedy i juz kolejny dzien sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Madzik, Monique myślę że dobrze że trochę się poruszacie, bo praca cały czas siedząca też może dawać bóle kręgosłupa, więc dobrze że się ruszacie, choć wiadomo że potem jest się zmęczoną po całym dniu. Diana oby @ nie przyszła. Wiadomo że narkoza to stres ale mam nadzieję że staranka się udadzą i nie będziesz miała zabiegu. Misia dzidzia daje o sobie znać, więc uważaj na siebie! Ajlin jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie ja moge mieć najgorsze objawy ciążowe, bylebym tylko zaszła w ciąże:)) Narazie mam obolałe piersi jak to przed @ , czekam do wtorku. dziewczynki dbajcie o siebie. Dziękuje że trzymacie za mnie kciuki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem nad morzem :) dziś już 17 dc i ani razu test owulacyjny nie wyszedł pozytywnie :( jajniki bardzo mnie bolą, ale najgorzej było dwa dni temu :( chyba znów przegrany cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin to troszke odpoczniesz nad morzem:)) Mnie jajniku kłują od dnia owulacji do dziś,nie wiem czemu tak długo. Ajlin może w następnym cyklu będzie owulacja,może organizm potrzebuje troszke czasu,aby się to uregulowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wróciliśmy do domku. Zmęczona jestem tą jazdą samochodem :( ale było bardzo fajnie i dobrze było się stąd wyrwać choć na te kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin super że wyjechaliście i odpoczęłaś :) Pozazdrościć takiego wyjazdu nad morze, też bym chciała. Ja wreszcie odespałam wesele. Bawiliśmy się do samego rana, było super, a jedzenie po prostu pychota :) A co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniauu fajnie, że się dobrze bawiliście :) moje już za pasem :P nam się znowu samochód zepsuł :( jakoś ostatnio wszystko pod górkę :( dalej bolą nerki (a może jajniki) nie wiem, ale dziś lepiej to jutro może już będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin nie ma się co przejmować samochodem, naprawi się szybko :) Jaką mieliście pogodę nad morzem? Bo u nas w niedzielę padało cały dzień. Ja już troszkę zaczynam się stresować wizytą u gina, czy wszystkie badania wyjdą ok i będziemy mogli już niedługo się starać o dzidzię. Jedna z moich przyjaciółek ma wesele w sierpniu i chciałabym żebyśmy już we troje na nie poszli. Z resztą ona już od naszego wesela się dopytuję czy już jest dzidzia, więc bardzo bym chciała. No ale zobaczymy, różnie bywa, ale jestem dobrej myśli :) Dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda była kiepska. W sobotę było tylko ładnie, ciepło. Mnie bolą nerki, a mój ma przeziębiony pęcherz... więc to mówi samo za siebie, co do temperatury :) a mi smutno, że w tym cyklu też nici z dzidzi :( testy owulacyjne były cały czas negatywne niestety :( no nic czekam ma wizytę u gin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam was cieplutko aljin nasza biedulko kiedy to sie poprawi, ze by tylko gin coś wymyślił jak tam sie czujecie bo ja tak sobie zasypiam gdzie popadnie mało tego dziś nawet spaliny autobusu brały mnie na wymioty kiedy to sie skończy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA 83 ANULKA współczuje tych mdłości :( ale za to za 9 miesięcy dostaniesz ślicznego bobaska za cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie to napisałaś Ajlin :) Misia myślę że niedługo pewnie Ci miną te mdłości tak jak innym dziewczynom :) Diana, Madzik, Monique, Kasia co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor, u mnie jakos sie wlecza ostatnie dni... Moze dlatego, ze sama jestem, maz mi w delegacje polecial juz w niedziele, ale na szczescie wroci jutro wieczorem wiec juz czekam z niecierpliwoscia, bo jakos tak niespokojna sie czuje bedac sama w domu. W nocy co chwile sie budze. Chyba sie odzwyczailam od tych jego wyjazdow... A moze to przez ciaze taka niespokojna jestem.. Sama nie wiem. A tak poza tym to nic nowego u mnie. Czekam z niecierpliwoscia na kolejna wizyte z USG, ktora bedzie za tydzien i moze sie dowiem wreszcie kto sie kryje w tym moim brzuchu :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a jednak będzie laparo.Dziś dostałam @ a jutro koło 15.00 mam zadzwonić co wyznaczą mi termin. Aniauu to fajnie że wesele było udane,a tych pyszności to najbardziej się chce jeść po weselu. Misia a próbowałaś dodawać imbir do wody czy herbatki, on łagodzi mdłości. Aniauu bądz dobrej myśli, może latem będzie mieszkał dzidziś w twoim brzuszku,ja też mam nadzieje że może latem będe już w ciąży. Madzik, to prawda czas się dłuży, ja też nie lubie jak mój mężuś wyjeżdza.Ajlin ale cię męcza te bóle,współczuje.Ja dziś też obolała od @ a nie miałam ze sobą tabletek i męczyłam się w pracy.Ale już jestem w domku i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Mi już lepiej. Mój kupił jakiś żurawit sos na 5 dni kuracji, dziś 3 dzień i już mogę się normalnie ruszać i prawie nie boli :) za to mi smutno, że te starania się nie udają. Jakoś średnio sobie z tym radzę... to już 7 miesięcy :( jak tak dalej pójdzie to sobie chyba pieska sprawię, by pozbyć się potrzeby opiekowania się kimś, bo inaczej oszaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam wizytę u gina. Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku. Choć już się trochę stresuję. Miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana22 współczuję, że będziesz musiała mieć zabieg :( mam nadzieje, że dasz sobie radę i dzięki niemu szybko zajdziesz w ciąże :) aniauu to powodzenia :) mam nadzieje, że będzie dobrze i od razu zaciążysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, nono juz prawie piatek :) Diana, trzymaj sie dzielnie i daj znac co i jak. Bedziemy trzymac kciuki zeby wszystko gladko i sprawnie poszlo. Aniau- jak tam u lekarza bylo, wszystko w porzadku? Ajlin trzymaj sie cieplo i glowa do gory! A co tam u pozostalych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) Diana, będę trzymać kciuki podczas zabiegu, na pewno będzie wszystko ok. Aniauu, jak po wizycie u lekarza?? Ja dzisiaj też byłam na kontroli, miałam robione usg na przezierność karkową maluszka, wszystko jest ok, rośnie mój skarbek, ma już 61 mm, i usg wyszło super, także jeden kamień z głowy. Mam tylko ciśnienie niezbyt satysfakcjonujące, także za 2 tyg znów kontrola. Ale najważniejsze że z maluszkiem wszystko jest ok. Jestem niby w 13 tyg, piszę niby bo od ostatniej @ wychodzi 13 tyg, ale maluch jest za mały jak na 13-ty tydzień. Co u Was kobietki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Pani doktor bardzo fajna, byłam u niej pierwszy raz. Wszystko mi tłumaczyła, pokazywała. Także jestem bardzo zadowolona. Na usg wyszło że mam podwójną macicę, ale obie części są w standardowych rozmiarach, a szyjka jest jedna, ale to nie jest problem przy staraniach o dzidzię. więc jak na razie wszystko jest ok, tylko muszę czekać na wynik cytologii, i jeszcze muszę zrobić badania na toksoplazmozę. Mam nadzieję że dobrze wyjdą. Ale staranka pewnie dopiero w czerwcowym cyklu. Po wizycie jestem pozytywnie nastawiona:D Kupiliśmy farby i zamówiliśmy tapetę do sypialni, zaraz przyjeżdżają wymierzyć nam meble. Także remont po woli zaczynamy :) Monique super że z maluszkiem jest ok i ładnie rośnie :) Dziewczynki co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique to najważniejsze że twój skarbek ma się dobrze, Aniauu badanie masz za sobą,prawidłowa budowa , to najważniejsze,a twoje staranka tuż tuż :)) ja mam zabieg 30 maja, myślałam że zaraz po miesiączke pójde a to wtedy będzie 13 d.c. więc dzwoniłam do ginekolog z Polski i pani mnie uspokoiła,że przed owulacją też robią laparo i można odrazu współżyć i wiele kobiet właśnie wtedy zachodzi w ciąże. Ale nic nie myśle na zaś, aby zabieg się udał.Tak więc jeszce dwa tygodnie czekania.Wiem że to zleci ale jak się na coś czeka to się dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×