Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

hej Pikaaa! Fajny login:) 6 miesięcy to jeszcze nie jest długo, choć domyślam sie, że cięzko co miesiąc czekać na miesiączkę... Ja wcześniej myślałam, ze jak sie chce dzidzię to sie nie zabezpiecza i juz, ale kilka dni temu oglądałam program na tvn style i podobno co 5 para jest bezpłodna, a za 20 lat będzie co 3... statystyki mnie przeraziły... kiedyś nie było takich problemów, a teraz niby technika idzie do przodu a jest coraz gorzej...:/ciekawe jak będzie u nas... czytałam na innych forach to kilka miesięcy oczekiwania jest normą, więc sie nie martw, po 12 cyklach dopiero mozna zacząć się martwić... ale każdy chciałby od razu, ja też;) Piwkaaa w jakim jesteś wieku? Staracie się z pierwszym dzieciątkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie mam @ :( to niesprawiedliwe to już 38dc i ani ciąży ani nowego cyklu do starań... to pewnie przez ten stres przed obroną, ale to i tak nie fair :( A co do Lusi to moja ma teraz cięży dla mnie okres. Ma 6 miesięcy, bardzo już nas pokochała i... ciągle płacze. Bywają dni, że do toalety nie mogę pójść bo ona zaraz staje pod drzwiami i strasznie beczy... :) Moje starsze kotki też tak miały w tym wieku, ale nie na taką skalę :) jak gdzieś zaśnie i się wyjdzie z pokoju, a ona się obudzi i to zauważy to oczywiście ryczy! Czasami to szału można z nią dostać. Szczególnie jak przyjdzie coś chce i nie wiadomo co... na raczki nie, zabawkę nie, chrupki nie... i nie wiadomo co a ona beczy - zazwyczaj się okazuje, że ona się nudzi :P hehe czasami to się śmieje, że jakbym małe dziecko miała :) ale powtarzam sobie, że niedługo jej przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kii Kasia
Ajlin a robilas bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... no do tej pory to by już raczej wyszło. poza tym nie mam żadnych objawów ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kii Kasia
a testy robilas takie zwykle? Bo chyba gdzies musialam przeoczyc Twoja wypowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak te o czułości 25. Ale to już tyle dni, że chyba nie ma szans żeby się pomyliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już próbowałam kupić jakiś test o większej czułości ale nigdzie nie ma... niby centrum miasta a w aptekach nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramencik123
Czy i ja mogę się do was dołączyć? Wiem, że jesteście już zgraną grupą, znacie swoje problemy itd. ale może jeszcze przyjmiecie i mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramencik123 pewnie zapraszamy :) powiedz coś o sobie :) ile się strasz ile masz lat, co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramencik123
Za kilka dni będę miała 28 lat. Starania właściwie dopiero rozpoczniemy w następnym cyklu. Biorę już 3 miesiące Folik, zrobiłam podstawowe badania krwi, na toksoplazmozę i różyczkę. Najbardziej chciałabym zajść w ciążę tak, żeby urodzić pod koniec listopada lub w grudniu, ale koniecznie jeszcze w tym roku. Co do płci to nie mam specjalnych życzeń. Mam już synka, więc z praktycznego punktu widzenia fajnie byłoby mieć drugiego chłopca, bo ubranka, zabawki itd. Ale z parką też będzie fajnie :) Na razie najważniejsze żebym zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramencik123
Dziewczyny, wielkie dzięki za miłe powitanie. Filip ma 2,5 roku :) A czy Wy macie już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje:) Narazie tak oficajlnie sie nie straramy:) Narazie sie przygotowujemy, lykam witaminki i musze sie zaszczepic. Ale w oecnym cykle zdarzylo nam sie zaszalec, wiec nie wiadomo co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie jesteście. pewnie dbacie o swoich M. ja właśnie jem obiad choć powinna to byś kolacja. Nie wiem jak wy ale ja ciągle jem nieregularne posiłki i mało owoców. staram sie to zmienić i czesto robie sałatki, surówki. woda mineralna tylko nie gazowana zero psełdo soków tylko czasem kusze sie na pepssssssi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gdzie jesteście. pewnie dbacie o swoich M. ja właśnie jem obiad choć powinna to byś kolacja. Nie wiem jak wy ale ja ciągle jem nieregularne posiłki i mało owoców. staram sie to zmienić i czesto robie sałatki, surówki. woda mineralna tylko nie gazowana zero psełdo soków tylko czasem kusze sie na pepssssssi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie dolacze, bo tak sobie czytam Wasze posty i stwierdzilam, ze czas sie przedstawic :) Ja mam 27 lat (wlasciwie to w tym roku skoncze 28) i staram sie o pierwsze dziecko. Jestem na poczatku staran- dopiero 2 cykl i obecnie czekam na @, poki jestem w 33 dc, ale niestety pojawiaja sie juz symptomy @... gdzies tam gleboko mam jednak nadzieje, ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to podobnie jak u mnie 2 cykl i oczekiwanie na @ :) tylko u mnie to 38dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poprzedni cykl trwal 40 dni i strasznie sie nakrecilam, ze sie udalo a tu klops... Dlatego teraz planuje poczekac ze zrobieniem testu jeszcze tydzien.. Chociaz cierpliwosc nie jest moja najlepsza strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam test wczoraj i wyszedł negatywny, więc mi się raczej nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlym miesiacu doszukiwalam sie objawow za wszelka cene, zrobilam dwa testy (obydwa negatywne) dlatego teraz juz sceptycznie do tego testowania podchodze. Ale kurcze w koncu musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×