Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nananananana28

Żony swoich mężów - na łasce męża niepracujące - opinie

Polecane posty

Gość nananan28
Jak ktoś zna jakichś dekli to my ich zatrudnimy. Wykształcenie zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preble
nanana28 daj spokój, nie dyskutuj z tym papierowym wykształciuchem...Sama zatrudniam ludzi już od kilkunastu lat i wiem że papierek w/s wykształcenia może tylko wprowadzić w błąd. Nie idzie to wcale w parze z życiową mądrością...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
I tak dzięki kolejnej lasce co pracuje w sklepie znów dyskusja spełzła na niczym... Z topiku zrobił się syf i generalnie nie ma tu już po co zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananana28
Więc uciakam już ugotowac barszcz dla moich wspaniałych pracowników z Koziej Wólki.Topik zszedł na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha nie mogę...
widać ze co niektórzy mają takie samo podejście do małżeństwa,pracy i zatrudniania ludzi.... nananananana28 w tej kwesti też Cię popieram,studia można kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAWA NA TRAWĘ
O WIDZĘ,ŻE AUTORKA ZAKŁADAŁA WCZESNIEJ JAKIEŚ DENNE TOPIKI ,Z TEGO CO WIDZĘ TO KONFABULUJESZ NA CAŁEGO.PODZIWIAM WYOBRAŻNIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
heh no fakt bo ty nawet barszczyku pewnie nie umiesz ugotować... hehe..! Laseczce się zrobiło żal że ktoś jej coś napisał do słuchu i teraz się biedna podszywa żeby odreagować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
No wiem wiem denne bo poparte swoim a nie zapożyczonym doświadczeniem... Każdy się wścieka i zazdrości czegoś...taka jest natura ludzka. Doszło do tego że na forum pisza zflustrowane babska... Ja nie wiem dlaczego tak bardzo zazdrościmy komuś... Przecież wystarczy się zabrać do roboty i też się może coś udać.. ale nie lepiej poszczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha nie mogę...
jakie te baby głupie,wyszukały topik który założyłaś i o niczym on nie świadczy a one zazdrosne znów próbują coś wmówić.I pomyśleć że ktoś te głupie baby zatrudnia.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Możebyście się tak pochwalił co wam się udało zrobić, jak wam się powodzi w życiu zawodowym.. chętnie posłucham... a potem też napluję prosto w oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz nananan28
Robisz mnóstwo błędów stylistycznych,masz problemy z odmianą wyrazów,pisz co chcesz,nie kupuję tego.Pomieszało ci się trochę w główce,współczuję twoim pracownikom takiej szefowej-kompletny brak klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlutka
widzę same podszywy,pózniej się zaczernię,teraz musze sie przygotowac do poniedziałkowych zajęc ze studentami,pozdrawiam wszystkie pracujace fizycznie i niewykształcone osoby.a tak apropo ,bez papieru am raczej by mnie nie zatrudniła ,z całym szacunkiem do mojej wiedzy popartej kilkunastoletnim doswiadczeniem.nananan28-zyczę dalszych sukcesów tak w zyciu prywatnym jak i zawodowym.zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlutka
aha,wpisy ha ,ha niemoge sa z tesgo samego ip co nanana28.teraz już naprawdę zmykam.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha nie mogę...
marlutka już nie wiesz co wymyślić..........ale tu komuś zal dupe sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
No super że masz studentów... a co wykładasz , jakie ćwiczenia prowadzisz ??? napisz pochwal się... Moimi klientami też są takie oszołomy jak np profesor polonistyki na Uniwersytecie nie powiem którym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFETARIANECZKA
Autorka jest jakaś niezrównoważona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha nie mogę...
teraz to ty pokazałaś klase...ale się dziś z mężem uśmiejemy,oczywiście mu to pokaże,zazwyczaj nie zajmuje się takimi bzdurami ale to swiadczy jakie baby są ZAZDROSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta auroka na innym topiku
pisze: SYNEK MA 2,5 ROCZKU, ON TWIERDZI ŻE JEST PŁACZLIWY I WRAŻLIWY PRZEZE MNIE. OGÓLNIE JEST MAŁYM HULIGANEM ALE WSZYSTKO EGZEKWUJE PŁACZEM. MĄŻ MÓWI ŻE TO PRZEZ TO ŻE CZĘSTO GO PRZYTULAM I CAŁUJE, DENERWUJE GO ŻE MAŁY NAŚLADUJE NP. TO ŻE MALUJE SIĘ. CZY TO RZECZYWIŚCIE MOŻE MIEĆ TAKI WPŁYW NA DZIECKO ZE W PRZYSZŁOŚCI BĘDZIE MIĘKKI JAKO MĘŻCZYZNA? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4544338 teraz sobie sami odpowiedzcie na pytanie: czy ona jest normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
No i same widzicie... żadna nie pochwali sie niczym konkretnym... a ile złości w tym żeby kogoś zdołować... Ktoś próbuje wywrzeć wrażenie że pracuje na uczelni... Znam ludzi z naprawdę wyższym wykształceniem i lekarzy i prawników i sędziów i nie robia na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Może tylko trochę bardziej radzą sobie pod względem elokwencji. Zupełnie normalni ludzie bez zachwytu specjalnego to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Moja droga nigdy tego nie napisałam. Nawet nie umiesz powiedzieć jak znalazłeś ten przypadkowy topik. ale brawo za pomysłowość. Ja nie jestem aż tak denna :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam prezydenta
i co z tego? Ty naprawdę nie możesz napisać niczego sensownego tylko chwalisz się, a raczej na siłę sama przekonujesz się, że jesteś szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhahahha
"Nawet nie umiesz powiedzieć jak znalazłeś ten przypadkowy topik."- buhahahha ale debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Sprawdz sobie jakie jest IP komputera tych dwóch osób. Ktoś napisał podobny nick jak mój ale ofiara myśli i tak swoje bo jest ograniczona :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat praca na uczelni
to nie byle co, a Twoja firemka, w której nie macie ruchu przez cały dzień to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Dobra szkoda czasu na półgłówków... Jadę na zakupy... Trzymajcie się Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat praca na uczelni
jedz,ale nie zapomnij zamknąć"firmy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklkl
Nie musi sama zamykać-ma pracowników od tego :D Stara jestem,ale ludzie nadal mnie zaskakują:D,szkoda,ze najczęsciej negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Laska ma kompleks bo napiera jakby miała coś z głową... Mam dziś wolne. Od tego mam idiotko pracowników żeby sobie czasem zrobić wolne... a ty jak pisałaś że masz urlop to się nie gub teraz w zeznaniach i nie pisz ze idziesz uczyć studentów...bo to jakaś kpina.. osoba inteligentna się tak nie zachowuje...to poniżające... idz juz nie piernicz...bo robi się nie dobrze od tej twojej jadowitości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat praca na uczelni
wy nawet ksiegowej nie macie, taka to wasza 1osobowa firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×