Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nananananana28

Żony swoich mężów - na łasce męża niepracujące - opinie

Polecane posty

Gość faceci to złamasy
a ludzie są w większości chujowi i tyle w temacie właśnie szukam faceta na którego łasce bądź niełasce mogłabym być :D nie chce mi się pracować ale facet oczywiście odpowiedni raczej jestem wybredna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
No piszciez bo mi tu nudnawo się zrobiło.. muszę się pośmiać z Was jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
i mężą mam dobrego i kase i klase.a jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
a wy mi zazdrościcie podłe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
No piszciez bo mi tu nudnawo się zrobiło.. muszę się pośmiać z Was jeszcze... Wszak nie codzień zdarza się tak powygłupiać... nie myślałam że tak bedzie na tym topiku...ale jednak babska zazdrość górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Ho ktoś się podszył pode mnie brawo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
TO PISAŁY PICZE Z BUDŻETÓWKI BO O 15.30 SKOŃCZYŁY PRACĘ... EH... Widzicie na co idą nasze podatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Wymiękły wszystkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Trza przyznac że mam język giętki i ostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Normalnie nic mi nie poradzicie ? Tak tak mąż mnie zostawi wiem wiem... a normalnie to bedę musiała w supermarkecie pracowac bo nic nie umiem, a pani z akademii medyczne j potrafi... heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Dziewuszki dziewuszki no co jest ? Pani właścicielka firmy was tak zdenerwowała ? Halloo .... Co jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie jest
modlimy się o ciebie żebyś wyzdrowiała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
No popatrzcie się obraziły się jadowite żmijki... to się Wam udało...no faktyczie nie dam sobie rady w życiu potrzebuje jeszcze posłuchać jaszczurek.... ONe wiedzą najlepiej... siuś majtki.... Jak Wam sie prauje w Biedronce ? Moja znajoma tam pracuje i ma 1800zł. chwali sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha nie mogę...
to se te co w biurze pracują 15.30 poszły do swego nudnego domu....współczuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Ale poszły zmyte wszystkie...jak jedna się nie ostała... Coż juz nic nie są mi w stanie poradzić ???? Oe same biede nie wiedziały co mają robic ale wyśmiewne były... Jakaż to szkoda że was nie ma... A taka fajna zabawa sie wywiązała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Widzisz teraz moja koleżnko jakie są kobiety ???? widzisz jaka zazdrość przemawia przez nie... Jak się doczepiały żeby tylko udowodnić że mają rację... to takie smutne... ale w życiu realny też tak jest. Tylko się pochwal to się nie opędzisz o podchodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż żonyyy
ja nigdy nikomu nie zazdrościłam chorby, więc nie wiem czego ci mam zazdrościć. Tego, że masz powazny problem i z tą myslą załozyłaś ten topik? Cóż ci poradzić...może przestań się izolować tak od ludzi, miej swoje życie, swoją odrębną przestrzeń życiową, zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko tego topiku
a czemu ty myślisz ,że one ci zazdroszczą? jest czego/? nie sądzę ale lepiej ludzką zazdrość sobie wmówić niż zdystansować się do siebie i nabrac pokory. oj dziewucho napisz za kilka lat na tym topiku ale mam nadzieję ,że nie wylądujesz w rubryce: zdradzone i porzucone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Tylko po co jak mi dobrze ? Weź sie wysil bardziej to nie warzywniak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Same zgorzkniałe baby tu są i jakcy cinkciarze co się wypowiadają ot tak bez sensu... między mai jest ogromna przepaćś intelektualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dedykacją dla ciebie
autorko: Jan Brzechwa - SAMOCHWAŁA Samochwała w kącie stała I wciąż tak opowiadała: "Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem , Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię, Wiem, gdzie Wisła jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powabna, A w dodatku, daję słowo, Mam rodzinę wyjątkową: Tato mój do pieca sięga, Moja mama - taka tęga Moja siostra - taka mała, A ja jestem - samochwała!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Nie wiem może zazdroszczą mi że mam coś swojego , że nie muszę się podlizywać szefowi, że jeżdżę na urlop co roku, i mam wolne kiedy potrzebuję, że płacę Zus bo i takie tu były wypowiedzi, ba nawet polise na życie też...mam co chwila inny model telefonu, jeżdzę nowym samochodem, i mam świetnego męża hehhehe no same pozytywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z tym
to prawda, przepaść intelektualna jest ogromna, bo ty intelektualnie jesteś na poziomie pantofelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
A laski się męczą w sklepie i nic już nie osiągają jak tylko napiętnować kogoś na forum kto się pochwalił że coś ma...że mu się poszczęściło... No może tylko potrafia powiedzieć że mnie mąż zostawi... i tyle... ale czego ja się spodziewałam ? Przecież tu same sflustrowane babska są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiemy że masz nowe auto
bo napisałam to z innego nicka. Wiemy tez, ze sasiedzi ci go zazdroszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre jak zauważyłaś
pracują na uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dedykacją dla ciebie
jeszcze raz autorko bo nie doczytałaś: Jan Brzechwa - SAMOCHWAŁA Samochwała w kącie stała I wciąż tak opowiadała: "Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem , Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię, Wiem, gdzie Wisła jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powabna, A w dodatku, daję słowo, Mam rodzinę wyjątkową: Tato mój do pieca sięga, Moja mama - taka tęga Moja siostra - taka mała, A ja jestem - samochwała!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
A jaką ty masz czelność mówić pusta pani o intelekcie, skoro nic ważkiego nie napisałaś o sobie i swoim życiu... ?! Nic ciekawego nie masz do powiedzenia...tylko głupiutki wpisik na forum...malutki rozumek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nie wyobrazam, ze majac male dziecko i meza, musialabym isc do pracy. To bylaby porazka, no i wstyd, ze maz nie potrafi utrzymac rodziny na poziomie. pozdrawiam ''siedzace'' w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana28
Ludzie którzy coś mają moga się pochwlaić a jak nie masz czym to się wstydź...i siedż po cichu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×