Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość aldona wielkopolska
Kaja dzięki za twój wpis ,to przywraca wierę że jednak są ludzie z poza gospodarstwa którzy nas rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
iwona! hello co z toba? nie ma cie od rana? ja nie mam krow tylko bydlo miesne i trzode! i tu dopiero jest porazka!no ale co?nic nie trzymac?serce sie kraja jak odstawiasz piekne,polskie tuczniki wychodowane na swoim za 2,9 za kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
kaja dzieki za mil slowa!to wazne !kazdy z nas jest czlowiekiem i powinien byc tak traktowany a nas niektórzy traktuja jak podkategorie!ale my sie nie damy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
i co cisza dziś z dopłatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Hej ZIOMALE!!!!-jestem,kur...a na tą bidę prądu nie było tyle czasu.Na koncie goło,na minusie.Co to się kur...a wyprawia?Pogonić te szmatławce trza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Witajcie widzę że u Was dalej bieda tak jak i u mnie dobrze że P. z ARMIR już nie zachodzi i zamętu nie sieje...Macie gdzieś ten nr telefonu gdzie sprawdzają kiedy wychodzą przelewy dla danego rolnika jak by ktoś mógł napisać była bym wdzięczna ...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
iwonka co im zrobisz oni nie mają sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ja też czekam na ten nr telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
tamto forum znowu zablokowane;( widze ze styczniowcy beda musieli poczekac do kwietnia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga maj
witam dostal ktoś dopłatę decyzja ..03.12.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Ja to chyba do czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
kochani ja to chyba zwarjuje lewa reka mnie dziś swedziała mówią ze to na kase akurat przyszedł następny rachunek do zapłacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
Iwonka listonosz nie zajechał do Ciebie ? ja pamietam jak mocno oczekiwałam na decyzje a teraz jak juz jest jestem zła ze to moze potrwac tak strasznie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
jak dobze zrozumniałam to na tamtym forum zaledwie 1 osoba dziś dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
co oni z nami robią już nie mam słów na nich skurwysynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Nie przyszedł listonosz z decyzją,ani ręka mnie nie swędzi,zła jestem jak cholera.Pierd....y system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Iwona - szmatławce , radio i telwizja ma ważniejsze sprawy na głowie Smoleńsk , Egipt bo tam to się zle dzieje a unas to midzio no teraz też będą mieli bardzo ważny temat ,czy marszałek powinien pozwolić jechać posłom na pielgrzymkie czy nie no i co pół miesiąca z głowy najmej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
W moim banku zero przelewów 149 zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Już ten Smoleńsk to tak wkur...a,że poezja,albo co nas obchodzi Egipt,no nie mają czym się zająć,i te nasze pieprz...e media,to gogulo(gówno z cebulą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie/ wenezuela
NIC! NIC! NIC! ZAJEBIŚCIE DBAJĄ O ROZWÓJ ROLNICTWA!!!!!!!!!!!!! JAK KARZĄ NAM CZEKAĆ DO CZERWCA TO DZIĘKI KUPIONYM ZA DOPŁATĘ NAWOZOM, BĘDĄ MIELI TAKIE PLONY, ŻE IM DUPĘ ŚCIŚNIE . NIE BĘDZIE SAWICKI JEŹDZIŁ DO NIEMIEC NA TARGI ŻYWNOŚCIOWE , BO ŻYWNOŚCI NIE BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA MAM JUŻ DOŚĆ!!!!!!!!TO PRZESTAŁO BYĆ ZABAWNE DAWNO TEMU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
nawet w programach rolnych nie poruszają tego tematu . No ale ale to tak jest , że media sprzyjają zawsze rządzącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie/ wenezuela
MOŻE MY POWINNIŚMY PÓJŚĆ ŚLADAMI EGIPTU I WYJŚĆ NA ULICE! TYLKO CZY NAM TO COŚ DA? NIE CZAJĘ BAZY O CO BIEGA. DLACZEGO PŁACĄ GRUDZIEŃ A LISTOPADA NIE!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Bo im sprawnie to idzie.W **uja cięcie też zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
kurwa płakać sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie/ wenezuela
jawne skurwysyństwo blokują stronę bo niby co??? ktoś tam prawdy nie pisał? jeszcze trochę to zablokują internet na wioskach--kurwa mać nie trzeba oglądać tv , żeby poczuć się jak w Egipcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekzachpom
LUDZIE,COS SIE CHYBA DZIEJE!!! NIE WIERZE ZE TAMTYCH SUMIENIE RUSZYŁO ALE GOD EXIST!! ZACHODNIOPOMORSKIE DECYZJA Z 24.11 WPŁYNĘŁA OBSZARÓWKA DO PKO BP PO 17.O5 (OSTATNIA SESJA PRZELEWÓW Z PKO) JESTEM Z WAMI ,CZEKAM NA ROLNOŚRODOWISKOWE. A WCZORAJ TAKI JEDEN ŁAZIŁ MI PO DOMU I NALEPIAŁ KARTECZKI.WIECIE O KIM MÓWIE,JEDEN DZIEŃ A TYLE NIEPOTRZEBNYCH NERWÓW.NIE PIJĘ ,ALE CHYBA WALNĘ SETĘ CO STOI JUŻ ZE DWA LATA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warmia
Witam wszystkich. Dostałam dziś bezpośrednie, decyzja z 19 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Wojtek i Warmia gratulacje,schlejta się na szpadel,za to oczekiwanie.Wojtek golnij druga sete za komora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikła
Kochani przyszły dzisiaj dostałam dopłaty.Przed chwilą przyszedł sms huraaaaaaa. Decyzja 23.11.2010 pomorskie pow. człuchowski. Życzę i wam żeby wasze konta też się napełniły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×