Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość madzia mazowsze
chyba mi odwala już ale trzeba kombinować zeby nie zwarjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nadbagaż ja sie łapie:D Chuda jestem to walizki wlize:) Własnie dzwonił mój ze świata tom się nagadała i naostrzegała ze hej:D Co tam pijeta? Wlejta troche,szukam chłopaków ale żadnego nie ma ani Ediego ani Czarnego,pewnie obydwa się zabunkrowali gdzies i lolki palą i łamigłówkę piją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
basia chamuj ty chłopaków nie szukaj bo jak sie twój stary dowie to może być cierzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Chodżta na wściekłe psy.Miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Agus...daj namiary na bankomat,jeszcze dwa sznapsy i podjadę,może mi też co da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
iwonko jak ja bym sie z domu wyrwała to o cho cho a jak bym wruciła to w domu bym mniała wściekłego meżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
basia ja bym tak nie ryzykowała na ten nadbagaż bo dziewczyny po drodze by se po piły i zapomniały by o tej walizce albo nie mniały by siły jej ciągnąć i wrzuciły by tą walizke do jakiegoś kanału ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
basia masz nową ksywe BASIA RYZYKANTKA IĆ NA CAŁOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia hahahahahah dobra jestes:D Masz racje ja w walizce zostane i to może w Egipcie a one pojadą dalej:D Co do mojego starego to nie mówta mu o tych chłopakach:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze brac biedna czy bgata to humorki dopisuja kazdy jakiegos sznapsika golnal ajakze niech te buraki z agencji i z rzadu poczytaja ze my choc na dlugach jedziemy to i tak zawsze do przodu i nie cofamy sie w rozwoju ani tez do tylu nikt sie nie oglada na ich laski jak to mowie bida przedemna ja za nia a w parze razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ok morzesz na mnie liczyć nic mu nie powiem niech sam sie domyśla ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska wejdzcia na strone 'Fundusze UE.infoBGKterminy platnosci trzecia z koleji informacja 'Bank placi 'Oni sami gubia sie w tym co pisza ohujeli zupelnie i kit wciskaja popaprancy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH!!!!!!1TROCH MNIE NIE BYŁO,ALE JUZ JESTEM!SAMI WIECIE...A TO CIAGNIK NAWALI,A TO JAKAS INNA RZECZ.DOSTAŁEM ROLNOŚRODOWISKOWE WIEC TRZEBA BYŁO KASE POODDAWAC...ROBOTY OD GROMA....POZDRAWIAM SERDECZNIE IWONKE,ZA TE "ZWIDY" HAHAH :) TY TO MOCNA JESTES....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Napiją się Mamrota i głupoty piszą,nie to co my.Basia jak na wojnie nic stary się nie dowie,my lżejsza płeć do cięższych robót(księgowość i finanse)musiem razem sztame trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
No,haha,teraz to jesteś!Ale halusa miałam,ja cie nie kręcę.A urżnąłeś się przynajmniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JASNE,ZE TAK,DLA CIEBIE TEZ OCZYWISCIE COS ZOSTAŁO,ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
To znaczy że dziś po południu nic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
czarny witamy! ej ja za nadbagaz moge robic bo mam48kg. bo na bilet to juz mi tez nie styknie ale sie nasmialam iwona!daj staremu jakies meskie zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABRYŚ,JAK TAK TO DAWAJ,CHODŻ,Z RESZTA WSZYSTKIM WAM ZA TE CZEKANIE SIE NALEZY,A CO MI TAM.......ZAPRASZAM WSZYSTKICH,IWONA PACZKÓW ZROBI I BEDZIE,OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wlkp dalej nic dziękuję dziewczyny za nr telefonów jutro będę dzwonić Pozdrowienia dla tych biednych i tych bogatych .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Dzięki,w drodze z dziewuchami do Wenezueli wdepniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
super czarny no ale zes pojechal... masz gest haha.ja fajek nakrece jakis bigosik i bedzie gitas. a iwona spi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
o nie spisz??? myslalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Gabi,w tym domu to ja portki noszę,poza tym od czasu do czasu i kieckę a tzn.że i większość tych męskich zajęć-prócz gwizdania przy goleniu-wykonuję ja,a przynajmniej staram się(żart,większość roboty stary robi,ja wydaje dyspozycje....też ciężka,umysłowa robota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Ediego trza znależć-lolków nakręci,ja sosik z halucynków na zwidy-haha,ale nas pognie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
chociaz u nas na roli jest rownouprawnienie!nikt nam nic nie zabroni!wszystko my kobitki mozemy!i to jest cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO DO FAJEK TO TEZ PROBLEMU NIE BEDZIE,BO MAM JESZCZE TABACZKI,GILZY I MASZYNKE....LEZA OD DAWNA,BO JUZ PONAD ROK NIE PALE I JEST SUPER,WAM TREZ RADZE DZIEWCZYNKI CHOC WIEM,ZE TO NIE ŁATWE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
czarny ale jak tak lubie dymka puscic!nie pije wiec se na odstresowanie choc zapale bo inaczej bym zglupiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
ty iwona u nas po wodzie tez tych halucynków rosnie tez sporo ale by byl kompot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×