Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość beti4826pomorskie
słuchajcie tzn ze bezposrednie rolnosrodowiskowe i onw kazde z nich idzie na inna kupke i inaczej sa wypłacane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
aha . powiem szczerze ze straciłam nadzieje . miałam ja co do rolno i onw ale teraz juz trace nawet na marca ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk303
dalej nie mam ani decyzji obszarowej ani rolnosrodowiskowej dzwonilem do agencji pytam sie ile wydali a pani mnie informuje ze jedna trzecia kabaret zadale jeszcze pytanie co z rolnosrodowiskowa- decyzja termnin do konca lutego a jak sie nie wyrobia to przysla pismo o opoznieniu, to a sie k.rwa pytam co na robi caly rok pierdzi w stolek czy co, nie odpowiedziala na pytanie. Dam wam rade prosila o nazwisko rolnika odnosnie decyzji RS ja nie podalem odpowiedzialem ze w taki sposob ja zmotywuje do pracy aby kazdemu wydala do danego terminu bo musza jak nie ma kontrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzą 3 mrówki na drzewie i wkur..... Słonia: - Brudas! - Cwel! Słoń się zdenerwował i kopnął w drzewo, jedna mrówka spadła na słonia a dwie pozostałe krzyczą: - Ździchu! Uduś gnoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
to wspołczuje jeszcze bez decyzij tylko powiedz czy ona by cos zmieniła i tak niemaja kasy zeby płacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama każe Jasiowi kupić makaron włoski na jajach. Jasiu idzie i sobie powtarza: - Mam kupić makaron włoski na jajach, włoski na jajach, włoski na jajach... Jasiu przychodzi do sklepu i pyta: - Ma Pan włoski na jajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk303
niby nic ale jak by byla to jest a tak ja przyjdzie w marcu czy kwietniu do wyplata maj, ale wkur.wla mnie jak mowi ze wydali jedna trzecia decyzji obszarowych i caly czas pracuja , a RS odrazu sie zabezpiecza jak nie dadza rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie porzucaj nadzieje,jakoć się kolwiek dzieje" J.Kochanowski nas pociesza i nie możemy jej tracić,uszy do góry chociaż znów prąd nie zapłacony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
to tragedia tam u was . ja w sumie dwa tygodnie temu ostatnia dostałam decyzje ze wsi . wspomne ze po kontroli a inni juz dawno w tamtym roku zapomnieli o kasie . i ja myslałam ze u nas jest strasznie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekk303
a u mnie kontroli zero a wszystkich wnioskow w agencji tylko 10tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka jestes boska!!! iwona tylko nie pomyl perfumow swoich ze starego bo znowu bedzie afera! pamietaj jestes wielka i mozesz wiecej!powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
no to rzeczywiscie mozna sie wkurzyc .u mnie podawanie informacij w agencij było bardzo pozytywne i miłe o wszystkim informowali dopoki niedostałam decyzij pozniej jak zadzwoniłam zapytac jak szybko wysyłaja liste zlecen to juz mili niebyli i ja juz niedzwoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klxxxxxx
dajcie link na tamto forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsztysto wk...a doplaty placa jak chca wymogi dla rolnika nie wiadomo jakie ,swinie za 3,20 ponizej wszystkiego,ale ty czlowieku musisz placic i to na czas bo inaczej procent ci licza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ile można w waszych stronach kupić cielęta bo mój mąż pojechał po cielaki dawno nie kupowaliśmy i jaka jest cena na byki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
u nas wogóle nie przelewają kasy dec 1 12 00000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
DZISIAJ TO WOGOLE NIE SŁYCHAC O PRZELEWACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Brat dostał rolnośrodowiskowe ---- decyzja z końca stycznia ,decyzje o bezpośrednie dostał 31 stycznia.Kolega w którego wniosku mam kilka ha łąk na których prowadzona jest ekstensywna uprawa decyzje rolnośrodowiskową dostał koniec stycznia, obszarówka decyzja 20 grudzień kasy zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
rolnosrodowiskowe tak szybko to moze i ja cos mam a nie sprawdzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpital, sala operacyjna, operacja prostaty... Doktor: - Siostro, proszę poprawić penisa. - Tak... Bardzo dobrze... teraz pacjentowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
HAJ EWCIA JAK TAM TWUJ NOWY ZNAJOMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
EWA CHYBA NIE MYSLAŁAS ZE JA PODAM SWUJ NR GG ha ha ha ha teraz mam przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
probowałam sie dodzwonic do warszawy ale to chyba graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
sorki za zmyłke ewa myślałam ze ty sie nie nabieżesz ten nr był dla kogo innego przeznaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×