Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość beti4826pomorskie
zgadzam sie ja dzwoniłam dzwoniłam dzwoniłam ale u nas naprawde rzetelnie mowili mi kiedy i co . co do dnia co sie dzieje z decyzja i kiedy przyjdzie . pamietam tez ze jak dzwoniłam na poczatku jak juz wszyscy na wsi mieli decyzje z ONW a ja nie to pani powiedziała mi ze moja decyzja jest juz wydana ale czeka niewiedziałam na co az sie dowiedziałam gdy zadzwonił Pan i poinformował o kontroli wtedy znałam juz przyczyne dlaczego do mnie nie dotarła zadna decyzja tak jak do innych . ale mam nadzieje Iwonko ze w Twoim przypadku tak niejest bo Tyjuz miałas kontrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w moim przypadku to decyzja byla 29.11 a za pieniedzmi dzwonilam.w w-wie mowili co chcieli dopiero ktoregos razu jak powiedzialam ze jestem po powodzi to kazali sie powiatowce kontaktowac z nimi pan z powiatowki sprawe zalatwil,sam do mnie oddzwanial i powiedzial ze obiecali ze w ciagu tygodnia pieniadze zotano przelane i tak bylo! no ja tez lece ze starym drzewo za wal robic trza uzbierac zeby palic czym bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Hej wszystkim. Też nie zaglądam na konto bo po co psuć taki piękny dzień ( w lubelskim słonecznie). Za ostatni grosz zamierzam iść dzisiaj do fryzjera sobie trochę włosy podciąć. Jak szaleć to szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
i tak trzymaj ;) ja dopiero zaczne zagładac na konto jak rusza przelewy w marcu bo niema szans ze dostaniemy wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwa220
No tak teraz odliczanie do wpływu na konto. Tylko że w moim przypadku to było tak że ja na liście do otrzymania decyzji to byłem już w listopadzie, ale pani która miała wystawić dla mnie decyzję poszła sobie na macierzyńskie i bym sobie poczekał na decyzje jeszcze długo żebym nie narobił wczoraj hałasu w powiatówce. Zwyczajnie mój wniosek w systemie wisiał jako zaakceptowany, bo kontroli o dziwo w tym roku nie miałem, a po prostu nie było komu przy moim nazwisku wcisnąć drukuj decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
no to sobie poczekamy do tego wpływu ale głowa do gory luty krotki ale pytanie czy zachaczymy sie o marzec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijany baca wraca z wesela i zaczyna się rozbierać. - Maryna, pomóz bo ni moge kosuli sciongnoć - prosi żonę. Ta podchodzi i załamuje ręce. - Jezusicku, Jendrek, psecie ty mas ciupaske w plecach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoni telefon wczesnym rankiem. Obudzony facet odbiera i słyszy pytanie: - Klinika? - Pomyłka, prywatne mieszkanie. Za krótką chwilunię ponownie telefon: - Klinika? - Nie do cholery! Prywatne mieszkanie! - Ziutek, no co ty kumpla nie poznajesz, tu Mietek. Pytam czy strzelimy sobie klinika z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dodzwoniłam się dziś do Agencji i powiedzieli, że 7 lutego były ostatnie wypłaty w tym miesiącu bo już więcej nie ma pieniędzy. Następne dopiero na początku marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Coś Ty ściemniają żebyśmy się odwalilli z tym dzwonieniem bo im to nie pasuje. Są ludzie którzy dostali wczoraj pieniądze i dzisiaj też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
ja na to nielicze . nawet co do marca mam watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
ja już po dopłatach na browarkasobie pozwoliłam ze ślubnym małe zakupy a reszta znów wróciła do banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
witam nie było mnie bo trzeba było kasy trochę wydać a po zatym taka piękna pogoda przed wiosennato się nie chce siedzieć w domu gabi nie wykluczaj tych mdłości bo moja synowa też mowiła że się zatruła pomidoramii ją mdliło a teraz już widać ten pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wlkp
WITAM; decyzja 12.13.10 dzisiaj kasa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
wiecie ja już dostałam kasę 7 2 a dec 29 11 wiecie kiedyś nie wieżyłam ze tak można stwożyć taką pake przez internet chociaż nieraz nie mam bardzo czasu ale mówię że idę zajżeć do swoich przyjaciół internetowych my na wsi mamy podobne problemyi trzymam, za was kciuki zebyscie jak najszybciej dostali kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek wlkp
juz jestem po nie jednej setce teraz ide sie z zoną posexowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogula łódzkie
No prosze kto ma kasę to mu igraszki w głowie a tu ani kasy ...stary w delegacji i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Hej Wam. Pobudka. Ja byłam wczoraj tak jak mówiłam u fryzjera. Wydałam dosłownie ostatni grosz. Całą noc spać nie mogłąm bo jestem zmuszona zrobić zamiast wesela przyjęcie małe tylko dla rodziny (doszliśmy z narzeczonym postanowiliśmy) bo rodzice nie są w stanie nam tyle kasy dać zwłąszcza że młodego ojciec niedawno zmarł. Jak się z kredytem dowiadywaliśmy to gdy byśmy wzieli 20 000 to trzeba spłacać 40 000 i jaka to polityka tyle kasy na jedną noc picia i jedzenia a póżniej na nowej drodze życia z takim długiem lipa. Napiszcie coś wesołego np że kasę wypłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×