Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość beti4826pomorskie
hej dziewczynki ;) dopiero wrociłam z pracy i odrazu pisze ;) decyzje miałam 26 styczen na onw i powiem wam szczerze ze jestem w szoku ze juz wpłyneły ;) ciekawe jak reszta im pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
co to tak dzisiaj cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Twój narzeczony jest atrakcyjny? - Jeszcze jak! Po matce ma niebieskie oczy, a po ojcu willę i mercedesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnej nocy żona zauważyła swojego męża przy kołysce ich nowonarodzonego dziecka. W ciszy obserwowała męża. Kiedy patrzył w doł na spiące maleństwo, zauważyła na jego twarzy mieszanke emocji: niewiare, wątpliwość, rozkosz, zdziwienie, zauroczenie, sceptycyzm. Wzruszona tym niezwykłym przejawem głębokich uczuć, kobieta podeszła do męża i przytulila się do pleców, obejmując go ramionami. - Dam grosik za twoje myśli - szepneła mu do ucha. - To niesamowite! - odpowiada mąż - Po prostu nie mogę sobie wyobrazić, jak oni robia takie kołyski tylko za 29.99 zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
Pozdrawiam wszystkich serdecznie,Hanka Cz.świetne kawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Hej! dzięki Iwonko jak na razie mamy tylko lód. Ja już z tą dopłatą nie mogę, jadę na pożyczonych pieniądzach a czekam dopiero miesiąc a co dopiero Ci z listopada to ja sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. no kazda okazja dobra zeby swietowac! najlepszego dla wszystkich! a co z toba iwonka sie dzialao? no i co z reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę roboty było,potem balanga u sąsiadów,wczoraj tajałam,dziś mam święto,zima kur...a wróciła,zimno jak cholera a na koncie NUL!Też na pożyczonych lecę,no bo co robić,a te kur...y z arimr-u z naszych se żyją,żeby ich pokręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
ciekawe czy dzsiaj coś poleci. Iwonka życzę żeby ten listonosz ci w końcu doręczył dec a jak nie to jemu życzę dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przymroziło gile pod nosem marzną,trzymajmy się ciepło kochane Walentynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien góral okrada bank w Nowym Jorku. Ukrył się za niewielkim pagurkiem i zaczął liczyć pieniądze. Po pewnym czasie odnalazła go policja i krzyczała do niego: -Police! Police! A on: -Dziękuję sam se police.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek i życzę wam kasy bo wiem co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemacie.....słucham przez sobotę i niedzielę że kurwa PSL sobie listy układa .....ZNACZY KTO PIERWSZY A KTO OSTATNI NA LIŚCIE......jak ja na nich zagłosuję to tak jak te przelewy wysyłają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
trafiłem tu przez przypadek , pośmiałem sie z niektórych wypowiedzi , ciekawie piszecie a jak chodzi o dopłate to i ja jej jeszcze nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
czesc dziewczynki ; ) i chłopcy . własnie wrociłam z miasta trzeba było zrobic opłaty ;( chyba skonczyła im sie kasa na serio nic nie słychac cisza z przelewami. Iwonka jak tam listonosz ?Żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
wczoraj Sawicki wypowiadał się że rolnicy nie mają powodu do narzekań przez te cztery lata a dziś mówił że rolnictwo jest tak rozwinięte że jesteśmy na 1 miejscu w unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti,listonosz na razie jeszcze żyje,nie było go nawet widać.Maja Sawicki jest już skończony,zresztą czas najwyższy,upasł się na tym korycie jak knur.No to co dziewczyny?Po maluczkim w walentyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
ale tutaj spokojnie ;( gdzie wyscie sie wszyscy podziali ? jestem padnieta po pracy weekendowej i uciekam juz odpoczywac . miłego wieczoru zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×