Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość sliwa220
Wiecie może ludziska po ile chodzą konie?? Interesuje mnie cena za kg?? Bo handlarze u nas to strasznie kiwają ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziaaa
Jest kas dzisiaj!! decyzja z 26 listopada)) wreszcie doczekalismy sie jest szał;)) 3mam kciuki za wasza szybką kase ;)) Oby jak najszybciej a teraz ide sie cieszyc z rodzina;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż budzi w nocy żonę - Kochanie, Kochanie obudz się - mam dla Ciebie pigułkę na ból głowy. - Ale misiu, mnie przecież nie boli głowa... - Haa! Mam Cie.. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
jestem ludzie hudego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemacie.....widzę że znowu jakieś gówno sobie chadza jak smród po gaciach.....może domestosem je trzeba potraktować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie decyzja listopad.......i 000000000000,,,ale nie załamuje sie tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
jest jest jest ;) wpłyneły dzisiaj ONW . dwa tyg od decyzij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
dziendoberek ;) mowie wam jaka miałam wczoraj niespodzianke . rano załatwiałam w banku konto internetowe na koncie nie było zadnego przelewu całe 40 zł ;( jak wrociłam wieczorem z pracy chciałam sprobowac wejsc poraz pierwszy na internetowe konto a tam miłe zaskoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
to jak można załorzyć konto internetowe trzeba iśc najpierw bo banku po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Beti a kiedy ty miałaś dec bo nie pamiętam? Grudzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no iwona kac gigant jest? no tak zeby zalozyc konto z dostepem do inter trzeba isc do banku nie kazdy bank posiada takie udogodnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti ale3 masz radosc co? weekend no i walentynki za 2 dni oj bedzie sie dzialo! zapraszam wszystkich do Chełmna miasta milosci z relikfiamii sw.walentego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi,jestem,jestem-kac gigant,piciowstręt i takie tam różne dogodności polibacyjne.Jadę do Chełmna,ale jak kasę dostanę,zrobię se wtedy Walentynki.O Beti,robisz imprezkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
dzięki za zaproszenie ale ja i bez tych 'relikwii' i bez tego walentego kocham swojego narzeczonego a taje święta to my sobie robimy zawsze jak się widzimy (a widzimy się rzadko, ale to nie długo potrwa) po zresztą nie lubimy takich świąt nasączony komercja i podsycanych madiami. Cieszę się że co do tego oboje się zgadzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam was wszystkich w czoraj byłam u znachora i odebranych wynikach byla troche załamanka a dziś nie było neta bo u nas wiejejak w Kieleckim Beti ja do ciebie mam nie daleko jak będzie tak wiać to mnie morzetam przywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
MAJA moja córeczka ma na imie maja po co chodzisz do znachora ja cie wylecze powiec tylko co ci dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Madzia bardzo chętnie wziełam się w garść mam problemy kręgosłupem wysokie ciśnienie ,bardzo duży cholesterol i niedokrwistość od wczoraj jest scisła dieta zioł i leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×