Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość krolola
Mam nadzieję że nie macie mi za złe że zaśmiecam forum jakimiś swoimi prywatnymi żalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
krolola ;) głowa do gory ;) jak bys sie nie postawiła na weselu to i tak Cie obgadaja nawet gdybys miała najpiekniejsze wesele nikomu nie dogodzisz . a chyba Cie nie pociesze z wypłacaniem kasy z tego co widac to rzeczywiscie chyba ostatnie przelewy poszły siodmego i dochodza wczoraj i przedwczoraj a teraz juz nic nie słychac .jesli chodzi o marzec to tez watpie czy cos skapnie duzo ludzi z listopada niedostało ;((((a co dopiero my . Krolola usmiechnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej GOLASY!!!!!!Krolola-jesteś bardzo mądrą dziewczyną.Wesele to jedna noc,a zrobić długi potem kilka lat je spłacać-przesada.Moja córka też przyjęcie chciała,było fajnie,a swoją ferajnę,przyjaciół,zaprosiła za tydzień na wypad pod namioty na Mazury,tam się zabawili.Najważniejsze chyba w tym wszystkim,jest to że będziecie razem,zaklepiecie to,reszta się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam ja w tamtym roku miałam u syna wesele z obu stron było 200 osób to wyszło nam na osobę nie całe 100 zł oprócz orkiestry i kamerzysty było w 17 lipca największe upały wszystkiego nam dużo zostało po weselu a ja dwa tygodnie przed weselm zmarła mi mama to sobie wyobraż jakie ja miałam wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Macie rację to będzie najrozsądniejsze. Moja mama będzie bardzo ucieszona bo jest trochę schorowana i takie wesela to nie na jej zdrowie (zawsze mi tak powtarzała). Dzięki dziewuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
To przykro mi z powodu mamy. Rzeczywiście z jednej strony pewnie się cieszyłaś że syn się żeni a z drugiej ci było strasznie smutno że babcia wnuka nie widzi i że jej nie ma z wami. Tyle osób taki szum a ty pewnie chciałaś być sama. Kurcze moja siostra też miała duże wesele a miesiąc przed ślubem zmarł ojciec młodego po krótkiej chorobie nowotworowej. Chcieli przekładac wesele ale ojciec jeszcze za życia im zabronił. Powiedział że nie chce stać się powodem zmiany planów. I tak wesele się odbyło bez orkiestry tylko magnetowid ale to była kicha bo to bardziej dużą stypę przypominało a nie wesele. Tyle się natracili że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
najlepiej kocham tych co mają niezłe ogony,niekoniecznie w głowie mądrość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,że Krolola nie ma czym się przejmować,bo w gruncie rzeczy chodzi tylko o was,jak wy zadecydujecie tak będzie,a ztego co piszesz to obydwoje jesteście gites,bo nie wymyślacie cudów na kiju,to jest wasza noc,wasze święto.Maja ja też wieki temu miałam wesele na ponad 100 osób,matka flaki prawie wypruła,też jedzenia zmarnowało się,że głowa mała,same straty,żadna radość,za to mojej siostrze zrobiła przyjęcie w domu,ja do tej pory pamiętam jak fajnie było,a ze swojego pamiętam tylko rozpacz matki i nawalonych gości,i.....trochę pustych kopert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
witam wszystkich KAROLA ja swoje wesele mniałam w stodole było w czerwcu to siana jeszcze nie było zgromadzone wesele było na 200 osób zaproszonych ale wiadomo ze tyle nie było jakieś 150 osób i tak cielaja w łeb świniaka też żarcie już było znaleziliśmy nie drogie kucharki i kelnerki orkiestre mieliśmy troche taniej bo znajomi kamere mieliśmy swoją tylko załatwił mąż kolege do kamerowania wódke moja świetej pamieci mama z rosji nawoziła suknie odkupiłam za grosze była śliczna ciasta kupowaliśmy i wcale nas to drogo nie kosztowała w karzdym razie sie wruciło podwujnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortografia się kłania
kosztowała w karzdym razie sie wruciło podwujnie kazdym wróciło podwójnie ortografia sie kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
a propo wesele trwało do czwartku a co do stodoły 3 dni jamyliśmy karczerem i stroiliśmy gałeziami brzuzki balonami bibułą mało tego podobało sie wszystkim za rok nasi światkowie też zrobili swoje wesele w stodole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
niech sie kłania mam to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortografia się kłania
to widac i czuć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ty ortografia strzelił cie ktoś kiedyś w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
EJJJ!!!!1!!!!!!! Ja o tych ogonach na górze nie napisałam !!!!!! Ktoś się pode mnie podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
morzliwe to ten od ortografi znowu wrucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Nie przeymuj się czy się pisze DUPEK czy DÓPEK wszyskto jedno wiadomo o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
muszę się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
ja sie nie moge zalogować narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
karola chyba zły link podałas bo nie odnaleziono tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
u mnie wyświetla sie ze nie znaleziono strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny widze ze mialyscie ciekawy temat tylko znowu jakis wirus siedzi na forum i zaczyna swoja filozofie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ach jak milo powspominac no ale ja na dzien dzisiejszy tez bym zrobila tylko przyjecie dla najblizszych i przyjaciol ja m5 lat temu slubowalam bylo na prawde super ale jak sie potem okazalo ludzie ktorzy byli mi bliscy(ciocia)powiedziala ze bylo dno i 5 lat nie utrzymuje kontaktow ona ma ogromne pieniadze i myslla ze bedzie brala udzial we wszystkim od sukienki po przyjecie ale my sami z mezem wszystko zalatwilismy i sie zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
SŁUCHAJCIE ZNACIE MOZE KOGOS KTO BY CHCIAŁ KUPIC PRZYCZEPE SAMOZBIERAJACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiecie może czy to prawda, ze do końca miesiąca nie będzie już wypłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×