Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość wadi
witam iwona i inni decyzje mam juz ponad miesiąc tyle ze nic z tego nie wynika , wczoraj słyszałem ze najbardziej wzrosły dochody w rolnictwie w polsce i jeszcze gdzieś ( bułgaria , węgry ?) to pewnie doszli do wniosku ze nie takie pilne te przelewy a jak chodzi o polityke to myśle ze wszyscy siebie warci ; dobrego dnia wszystkim ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
dziendobry ;) nowy mrozny dzionek co ? ale juz bez zadnych nadzieij;(odebrali nam te nadzieje ze juz nic nie przeleja w lutym a co z marcem tez pewnie nic . dzisiaj sprobuje dodzwonic sie do Warszawy zapytac czy rolnosrodowiskowe to na takich samych zasadach jest wypłacany ? bo o bezposrednie to nie ma co pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtekzachpom
Beti ,rolnośrodowiskowe wypłacaja z innej puli (chyba!),ja decyzję dostałem 27 stycznia a kasa wpłyneła do pko bp 11 lutego,byłem w szoku!!!zachodniopomorskie.Czekaj cierpliwie może któregoś pięknego dnia zdziwisz się tak jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
tez sie zastanawiałam ze to jest inna kupka dzieki za pocieszenie bo do nich sie dodzwonic to masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam w ten piękny przed wiosenny poranek tylko szkoda że taki duży mróz Beti a gdzie ty pracujesz w łykendy jeżeli możesz powiedzieć bo ja sobie trochę dorabiam na weselach jako kucharz lub obsługa teraz mam sezon martwy od kwietnia do końca pażdiernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Golce i Golaski!Mrożno!!!!!Pustki na koncie.Wadi-my jesteśmy liderem we wzroście stopy życiowej na wsi(tak twierdzi Sawicki)tak samo i Bułgaria,ale wystarczy wejść na sprzedaż nieruchomości,tam dopiero widać jak całe wioski spieprzają ze wsi,jest tyle domów na sprzedaż,że głowa mała,to samo będzie u nas,jeszcze chwila.A ten KOK rosołowy Sawiccak,jest tak ułomny jak osioł,zresztą wszyscy ci rządzący to wielka tragifarsa-po wystąpieniu w europarlamencie indyjskiego deputowanego,który nawet nie wiedział co czyta z kartki przez godzinę,a tam zapadają decyzje na wysokim szczeblu,można tylko pośmiać się.Tak jest wszędzie kukiełki,marionetki w teatrzyku lalek,ale Polska to lider w tworzeniu komicznych ról.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
ja dorabiam w barku studenckim obsługuje przyszłych magistrow ;( makabra uwierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
niestety nasze rolnictwo to równia pochyła a w tych czasach jeśli ktoś uwierzył i postawił na modernizacje gospodarstwa biorąc kredyty to sam załozył sobie petle na szyje ; czemu ja księdzem nie zostałem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzech studentów opowiada sobie o wrażeniach z Sylwestra. - Ja chłopaki byłem na Majorce - mówi pierwszy - jaki wypas!!! Plaża, drinki, dziewczyny w bikini... - A ja byłem w Alpach - mówi drugi - śnieg po pas, narty, a jakie panienki...mmmm - No stary a ty gdzie byłeś? pyta milczącego dotąd trzeciego żaka - Chłopaki ja byłem w tym samym pokoju co wy ale ja nie paliłem tego świństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Waldinku na księdza to tża mieć zdrowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dziewczynka wraca do domu po zabawie w parku. Po chwili mama zauważa, że jak na sześcioletnie dziecko, ma ona bardzo bogaty zasób różnych słów uznawanych za wulgarne. Pyta więc: - Skąd ty znasz takie słowa? - A, taka dziewczynka tak mówiła. - Jaka dziewczynka? - A nie wiem, taka w sweterku w żółte paski. Następnego dnia mama biegnie do parku i owszem - po chwili znajduje dziewczynkę w sweterku w żółte paski. Podchodzi i pyta: - Czy to ty jesteś tą dziewczynką która mówi takie strasznie brzydkie słowa? - A kto pani powiedział? - Ptaszki mi wyćwierkały. - No to kurwa pięknie! A ja te skurwysyny bułeczkami karmiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebrak stuka do drzwi bogatej damy i pyta: - Czy ma pani jakieś butelki po piwie? - Oburzające! Czy ja wyglądam na osobę, która pije piwo? - Och przepraszam. Czy ma pani jakieś butelki po wódce ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brac! no mrozno jak cholera ale lepsze to niz deszcz!ja wczoraj przy drzewie caly dzien robilam a dzis zdycham!porazka!ale my na wsi mamy tak dobrze ze nikt nie ma lepiej od nas! ja wczoraj dostalam pismo z KRUS i musze splacic zaleglosci miedzy moja praca(ZUS)A PRZEJSCIEM NA KRUS obliczyli ma 4678 i termin platnosci 14 dni!co ja zrobie to nie mam pojecia! sznurek na szyje albo kamien i na wisle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi trzymaj się nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej.sama wiem coś o tym czekaj a sytuacja jakoś się rozwiąże,nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
do Gabi,napisz podanie w Krus i rozłożą na raty,miałam podobną sytuację ,nie robili żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria to wiem ale skad brac na splacanie tego! przeciez to kupe pieniedzy! i jeszcze skur.....y jakies odsetki karne naliczyli prawie 650 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie wcinam tak po angielsku, ale wyrzucili nas z tamtej stronki.jestem z tej samej branzy i jedziemy na tym samym wozku.dlugi czas utrzymywalam kulture slowa ale wczoraj juz nie wytrzymalam i napisalam prawde no i mnie wyrzucili.przygarniecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokańczam bo kurwa prąd wyłączyli,,,smrodem przez 3dni zajmowała się żona z synami,,,,Mówię wam odpoczołem ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyślałem i doszedłem do wniosku że to nasze życie na wsi to tylko....dom-obora-dom-obora.....co to kurwa za LUKSUS....tylko smród i nic więcej..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
Gab-i niestety w kruzie nie odpuszcza ani dnia,ja mam raty po 150zł miesięcznie,czuje sie jakbym AGD na raty wzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona a co z tobą......są jakieś ruchy ze strony listonosza.....pozdro........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolola
Marmurek Ty gdzieś tam pisałeś i nie mogę tego znaleźć jak oni wypłacają tzn w jakie dni i wtedy się sprawdziło bo wypłacili 11.02. i teraz nie mog znaleźć kiedy. Pomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×