Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

tak,tak z tą reklamacją to aż się boję,jak przeczytałam na forum tej firmy jak oni traktuja swoich petentów,to włos się na głowie jeży,ale jak to mówią mądry Polak po szkodzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej GoLASKI MAM NOWINĘ WPŁYNĘŁY WCZORAJ DOPŁATY DECYZJA Z 2.12 POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI ZA TYCH CO JESZCZE NIE DOSTALI :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
grazia 12 nie musisz przepraszać ,na tym forum są sami fajni ludzie dzięki tym opużnieniom w dopłatach jesteśmy jak dobrzy sąsiedzi,zawsze znajdziesz tu zrozumienie .Mnie też już nie raz ktoś pocieszył i dodał otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak aldona wiem że tu są fajni ludzie,czytam to forum od jakiegoś czasu i jestem pod wrażeniem jak tu jest fajnie,a nawet prawie rodzinnie,ale dopiero teraz odważyłam się zabrać głos,dzięki za zrozumienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Grazia nie bój się reklamować,mnie w media tak robili z telefonem w ..ja,że się wkurzyłam i do rzecznika spraw konsumentów oddałam sprawe i wygrałam nowy musieli dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,jestem wiecie jak to w sobotę trochę roboty,i do tego jakieś ciasto trzeba wymyślić ,dzisiaj zrobiłam Monte bananowe i nie powiem całkiem apetycznie wygląda a jak smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Hanka nie rób apetytu kobito mniam ale by się zjadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas123no dziewczyn
hej, dziewczyny jestem w temacie bo w zeszlym roku musialam wymienic kuchenke.no i zaszalalam,oj zaszalalam.fundnelam sobie .dla mnie full wypas.ale cieszylam sie tylko pare miesiecy.strasznie czuc bylo gazem wiec do serwisu a tam powiedziala mi ze mam czekac 2 tygodnie na serwismena.a bylo to na poczatku grudnia. przepykalismy na suchym prowiancie pan przyjechal powiedzial ze kuchenka jest zalana ale widzial ze w oczach mam pioruny.co jak co ale kuchenka u mnie zawsze jest na glanc,no i jeszcze przed swietami i powiedzial ze uzna ta usterke. przjechal dopiero po nowym roku wymienil zawor i mowi ze ze regulacje 50 zl kosztuje.a my placilismy instalatorowi za regulacje przy montazu.no przeciez on ja rozlegulowal.acha,i jeszcze powiedzial ze gowno kupilam bo najlepsze sa plyty indukcyjne.maz stara kuchenke oddal na zlom a ja bym ja przeprosila. teraz to marze o piecu w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,witam no jak to w sobote troche wiecej robotki ale sie obrobilam ja karpatke upindolilam hanka dawaj przepis na te cudo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jas123no masz racje piec to piec,cieplo no i ta atmosfera przy piecu no ale chcielismy wygody i teraz za nia musimy placic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas13
no nareszcie GABI!!! wal do mnie , Iwona bedzie u mnie.po kopie juz nam nalalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
widze ze nie tylko dopłaty na topie ale na kulinaria w sobote czas nadszedł ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok zbiram sie tylko mnie troche zasypalo i nie wiem na ktora dotre ale odlewaj w sloik to pozniej nadrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na a co wadi! jesc sie chce a zolada byle czym nie napchasz a ja w moj to bym mogla pchac i pchac i efektow nie widac a i pozniej to i tak jest tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
ja tam moge byle czym aby słodkim a z tym twoim objadaniem to miej umiar bo ci w bioderka pójdzie ... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi spokojna twoja przez ostatnie 5 lat jadam co bozia da,slodkosci pozeram calymi kupami i nie moge za cholere nic przytyc a przydaloby sie choc wskoczyc na 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Gabi pozazdrościć,ja to muszę uważać bo zaraz oponka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze takiej to dobrze nie musi się odchudzać,a wczoraj w telewizorni słyszałam,że wymyślili jakieś tabletki z tasiemcem na odchudzanie,co prawda to pani dziennikarka odradzała ten specyfik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
ale wy nic nie łapiecie , gabi poprostu wie jak kalorie spalać ..... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
grazja to ja już wolę omijać słodkości i tak jak mówi Wadi spalać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech zdradzi ten sekret,ja to mam dietę jak się wkurzę tak jak dzisiaj,mogę nie jeść cały dzień,ale wtedy i z roboty nici.Dzisiaj miałam się uczyć obklejać jajka styropianowe tasiemką,takie ozdobne na wielkanoc,ale powizycie pana od reklamacji nie mogę się skupić na tej robocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo rano sex,w poludnie sex,wieczorem sex i po oponce!!!!!! w miedzy czasie stajnia,gnoj i te sprawy no i dochodzi odsniezanie a w przerwie miedzy sexem a stajnia sprzatanie chalupy! polecam efekt murowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście ,czekam aż dzieci pójdą spać,nie ma kawałów hanki to chociasz Ty trochę rozweselisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
no to juz gabi zdradziła sekret , teraz świat bedzie dzielił sie na te szczupłe no i te z oponką a wszyscy bedą wiedzieli przyczyną czego (a raczej braku czego ) jest ta oponka hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
grazia ja też tak mam ,gabi dobre tylko się boje czy ten mój da rade haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz syla te nasze chlopy to moga hoho twarde sa nie to co mieszczuchy przy biurkach spadam scielic dziecku lozko i gotowac mleczko bede kolo 20.30 wpadnijcie na piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
:):):):):):):p:p:p:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×