Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Żona mówi do męża: - Ale Ty jesteś pierdoła... Jesteś taki pierdoła, że większego na świecie nie ma.... Wszystko za co byś się nie wziął, zaraz chrzanisz. Gdybyś wystartował w konkursie na najwiekszego pierdołę, zajął byś drugie miejsce. - Dlaczego drugie? - Bo taka jesteś pierdoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga maj
witam jadę zaraz sprawdzić może i mnie przelali decyzja 03.12.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien bauer z Bawarii chciał sobie kupić Mercedesa C180 D, ale strasznie go denerwowało to, że za każdą drobnostkę trzeba było ekstra dopłacać. W końcu zacisnął zęby i kupił wymarzony samochód. Wkrótce potem sprzedawca samochodów kupił sobie letni domek w poblizu gospodarstwa bauera. Do pełni szczęscia brakowało mu tylko krowy. Bauer był jedynym hodowcą krów w okolicy. Sprzedawca samochodów kupił więc od niego krowę. Jakież było jego zdziwienie kiedy zobaczył rachunek: Rachunek: Krowa sztuk 1 - wykonanie standardowe cena podstawowa 4.800,00 Euro Model dwukolorowy (czarno-biały) dopłata 300,00 Euro Pokrycie - skóra bydleca dopłata 200,00 Euro Pojemnik na mleko dostosowany do warunków letnich i zimowych dopłata 100,00 Euro 4 kurki na mleko a' 25,00 Euro razem 100,00 Euro 2 urzadzenia do kłucia z prawdziwego rogu 70,00 Euro Półautomatyczny odganiacz much 60,00 Euro Urzadzenie do nawożenia (BIO) 120,00 Euro Dwuzakresowy system hamowania (na przednie i tylne kopyta) 800,00 Euro Instalacja do wielogłosowej sygnalizacji 270,00 Euro Zamykane halogenowe detektory drogi 300,00 Euro Możliwosc pracy na róznych rodzajach paliwa 2.500,00 Euro Razem: Cała krowa z wyposażeniem 9.620,00 Euro Cena nie obejmuje dostawy na miejsce oraz łańcucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch gości popija sobie winko pod sklepem. Nagle podjeżdża elegancki samochód z którego wysiada jakieś zamożne małżeństwo. Kupują w sklepie niegazowaną wodę i zaczyną ją sobie popijać. - Popatrz - mowi jeden z pijaczków - Piją wodę! - No - mówi drugi - Jak zwierzęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawały spoko,zwłaszcza ten z krową,tak się uśmiałam,że spaliłam naleśnika,bo chciałam robić dwie roboty naraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sliwy; no to go zrobili w ch.. a konkretnie to ci doradze.znajdz dobrego ogiera zimnokrwistego z licencja i pokryj ta 3 latke.masz dobry start.te 2 klacze po wyzrebieniu kryj na dziewiatke.I nie sprzedawaj jak nie musisz.jezeli masz konie masz tez laki to nie widze zadnego problemu.acha,jeszcze jedno czy wujek nalezy do zwiazku hodowcow koni jezeli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Hanka tak się uśmiałam z tego kawału o krowie ,że się domownicy zlecieli .szkoda że nie możecie zobaczyć jakie mieli miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochani!!! cos jest nie tak.Pare moich postow zaginelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Pozdrawiam Was wszystkich,uwielbiam Wasze wypowiedzi i kawały,fajnie tu i miło i mimo iż dopłaty dziś wpłynęły mi na konto(decyzja 7.12) wiernie będę kibicować oczekującym i piszącym na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga maj
posypalo się dzisiaj mnie też decyzja 03.12.2010 nadal dopinguję oczekujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE WSZYSTKIM CO OTRZYMALI PIENIAZKI.a my z klubu golaskow miejmy nadzieje ze nam sie sypnie w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
jest kasa$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ zaszaleje (Ludzkie)zaszaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
pozdrawiam wszsystkich:) airon men:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
czy ktoś tu jest na tej stronie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
gdzie ten klub golasków? bo ja nie należo do niego czy kasa komuś wpłyneła w tym tygodniu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .Haniu śmiałam się w głos, ten o krowie najlepszy i proszę o więcej. U mnie w domu też patrzą jak na wariata kiedy wybucham śmiechem po przeczytaniu kawałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
hanka cz. mam nadzieje ze w tym roku tak nie bedzie , widze ze paru osobom humorek sie poprawił a my czekamy dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airon men
czekamy hyba ja czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
airon men gratulacje tylko nie wydaj wszystkiego od razu zostaw troche na przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogula łódzkie
ja też czekam ....8.12 decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachcic łódzkie
Witam wszystkich,;) gratuluję tym którzy dostali i trzymam kciuki za tych, którzy nie dostali. Kawały są świetne, ale najlepsze kawały pisze ARiMR na swoich stronach ;) jest tylko jedna różnica, waszych kawałów ludziska zrywają boki ale przy ich kawałach nawet nie da się płakać. Decyzja 3.12.2010 a kasy 'nima' . Pozdrawiam Szlachcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam TAK SIĘ UŚMIALAM Z TEGO KAWAŁU O KROWIE ŻE AŻ POPŁAKAŁAM SIĘ ZE ŚMIECHU HIHIHHIHIHIHI ŚWIETNE POCZUCIE HUMORU !!!!!!!!!!!:):):):):):):):) A NA KONCIE JESIO NIE BYŁAM DECYZJA 2.12 JUTRO SPRAWDZĘ ALE PEWNIE JESIO NIE MA POZDRAWIAM SERDECZNIE TYCH CO DOSTALI JUŻ DOPŁATĘ I TYCH CO TAK JAK I JA CZEKAJĄ NA DOPŁATY :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia świetokrzyskie
Humory świetne i dobrze że dziś Hania pisze .bo mnie to dzisiaj szlak trafi co godzinę sprawdzam konto i nic nic nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!!! u mnie juz po obrzadku .jak co rano gssw a teraz doszlo o.dla niezorientowanych;gowno sloma ,siano woda+odsniezanie.teraz pije kawke ale zaraz otrzepie kiece i dalej polece.na obiad mielone z suszonych grzybkow w sosie smietanowym .musze sie wczesniej wyrobic.wieczorkiem zapraszam na "kopa pedzacego jelenia o aromacie lesnych ziol" no co wpadniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Golce i nie-golce!Gratki dla tych co mają.Jas,wpadam na tego drinkasa,zara dziewuchy pobudzę i lecimy,no ja dziś robię kichę kartoflaną to ze trzy pęta wezmę.A,zapomniałabym napomknąć o mojej kolejnej wizycie w powiatówce-nerwy już mi tak puściły,że było mi rybka,czy wezwą gliny,czy straż,ale kur...om udowodniłam,że siedzą w stołki pierdzą i **uj wie o czym gadają miast robotą się zająć,w poniedziałek najpóżniej wtorek decyzja będzie u mnie,a listę wysłali po moim bałaganie-tak oni wszędzie pracują,jak się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja301
jak wczoraj wieczorem weszłam na stronę i zobaczyłam,że ludzie piszą iż dzisiaj płacili,więc zajrzałam od niechcenia na konto i miła niespodzianka,są dopłaty,a pani z Warszawy twierdziła,że dostanę kasę w marcu-pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Witam tych kasiornych i tych na minusie ,u mnie jeszcze zero ,czytałam że decyzje wedle ustawy muszą rozesłać do 1.03 ,to został im tydzień ,ale listonosze będą mieli co robic u nas też jeszcze sporo osób nie dostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyskich,muszę się wygadać,jestem wku....na ,ale nie na dopłaty,te dostałam wczoraj,dzisiaj przyjechał pan w sprawie reklamacji wersalki którą, kupiłam tydzień temu,myślałam ze mi wymieni,a on przyjechał ją naprawić/uszkodzony bok i spód/ale doszedł do wniosku że chyba trzeba ją wymienić i następny tydzień czekania,gorzej jak za tydzień zowu będzie chciał naprawic.Przepraszam,że nie na temat ale musiałam się komuś wygadać a tu wszyscy są fajni....Haniu może kawał na poprawienie mi humoru.Pozdrawiam .A wczoraj tak było fajnie ze dostałam w końcu pieniądze,ale radość nie może trwać wiecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czy u was tez taki ponury i brzydki dzień, aż się nic nie chce. Hanka a może jakiś kawał na poprawę humoru. Grazia nie ma to jak pozytywnie rozpatrzona reklamacja prawda!Pozdrawiam golasów i tych co jeszcze maja coś na kątach.Moje coraz szczuplejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×