Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

hejka,dzisiaj to nawet mysli zamarzaja .Pozdrawiam wlkp.Iwona pisz, bo twoje posty mnie mobilizuja do bycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha-dzięki.Co tam dziś pitrasimy do żarła?Słuchajcie jest tak kur...wsko zimno,że faktycznie myśli zamarzają.Zeby tylko tym popaprańcom kasa nie zamarzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z mroznego kuj-pom(-25) sped przeszedl kolo nosa bo przeciez ku..a swinie nam by na kolowce pozamarzaly!! no wlasnie iwona dlaczego sie tak opuszczasz? milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
:) :) :) jest kasa :) :) :) decyzja z 10.12 aż dziwnie się czuje jak na koncie jest więcej jak stówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Witam cieplutko,zimno jak diabli dawajcie jakieś kawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Aldona to szykuj grzańca,wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Syla wpadaj ,zapraszam zaszalejamy po drodze reszta niech też sie przyłączy i do mnie na grzańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko,oczko u nas dziś -21 trzeba się rozgrzewać dziś na obiadek będą gołąbki, a potem herbatka z wkładką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
dawać ludziska do mnie do grzańca będzie sałatka i zrazy z sosem grzybowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jak poznać, że mężczyzna robi plany na przyszłość? - Kupuje dwie skrzynki piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbijam sie!jak po drodze nie umarzne! hanka teraz na 2 skrzynki piwa malo kogo stac!teraz chlop mysli albo probuje myslec przy buzunie! iwona ja tez mam depreche ale to forum mnie troche odrywa od codziennosci wlasnie maz wrocil ze wsi :wegiel podrozal,nawozy jeszcze bardziej,siew kukurydzy kosmiczne ceny az mnie zaczelo dusic!trza uzyc przyjaciela:inchalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon do biura podróży: - Dzień dobry! Planujemy z żoną urlop, chcielibyśmy odpocząć. - Świetnie się składa. Jaką kwotą państwo dysponują? - Mamy 500 złotych. - Aaaa... to se odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góral przyprowadził swoja żonę będącą w ciąży na badania okresowe. Lekarz zbadał gaździnę, przyjął honorarium, pożegnał. Do gabinetu wchodzi mąż i pyta o zdrowie żony. Lekarz odpowiada: - No cóż, u waszej żony jest ciąża pozamaciczna. Chłop zbladł i nerwowo sięga po portfel. - Nie trzeba, gazdo, żona już płaciła. - Panie doktorze, macie tu 1000 zł, i nie mówcie nikomu, że pozamaciczna, bo jeszcze chłopy mnie wyśmieją, żem nie trafił tam, gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie króliczek do sklepu i widzi ogromną kolejkę. Zaczyna się wpychać i po chwili na sam koniec wyrzuca go małpa: - Ty mały, spadaj na koniec! Króliczek znowu zaczyna się wpychać i tym razem wyrzuca go zebra: - Spieprzaj na koniec nie widzisz kolejki! Królik wkurzony ponownie próbuje dostać się na sam przód i wypycha go żyrafa: - Won na koniec! Na to króliczek: - Kur*a, nie otworzę dzisiaj tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecą balonem Chińczyk, Rus, Niemiec i Polak. No i zaczęli przechwalać swoje kraje. Mówi Chińczyk: -My to mamy w kraju tyle ryżu, że cały świat można by było nakarmić. Rus: -My to mamy tyle hełmów, że każdemu na świecie można by było założyć. Niemiec: -My to mamy taką flagę, że można by każdego na wojnę wyrwać. Polak myśli i myśli i wreszcie mówi: -A my mamy takiego orzełka, że cały ryż by zjadł, do hełmów by nasrał, a flagą sobie dupę podtarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest pole truskawek a obok niego zakład psychiatryczny. Pewnego dnia pole to było nawożone przez traktorzystę. Z zakładu wychodzi mały chłopczyk i podchodzi do tego traktorzysty i się pyta: - Przepraszam, a co pan robi? - Widzisz synu ja nawożę truskawki. - Aha - i poszedł. Chwilę potem ten sam chłopczyk podszedł do tego samego traktorzysty z pytaniem: - Przepraszam, a co pan robi? - Nawożę truskawki. - Aha - i poszedł. I tak 10 razy. Za 11 pytaniem, gdy ten sam chłopczyk podchodzi do tego samego już wkur***nego traktorzysty z pytaniem - Przepraszam, a co pan robi... traktorzysta odpowiada: - Posypuję truskawki gównem. A na to chłopczyk: - Aha, gównem je pan posypuje, no my posypujemy cukrem, ale my jesteśmy popier***oleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa dwóch Polaków przed sklepem monopolowym. - Wezmę dwie. - Weź jedną, tyle nie wypijemy... - Wezmę dwie, damy radę. - Nie damy, zobaczysz. - Damy radę. Biorę dwie ... Wchodzi do sklepu: - Poproszę skrzynkę wódki i dwie lemoniady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani nauczycielka pyta się dzieci czy widziały kiedyś Matkę Boską. Nagle Jasiu krzyczy: -ja widziałem. Nauczycielka pyta Jasia, kiedy? Jasiu na to: -gdy sprzątałem w ogródku księdza - z plebani wyszła jakaś pani a Ksiądz na to o Matko Boska, żeby cię nikt nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lew zwołał zebranie zwierząt i mówi: - Zebraliśmy się tu po to... A żaba powtarza: - Zebraliśmy się tu po to... Lew popatrzył na żabę i zaczyna jeszcze raz: - Zebraliśmy się tu po to... Żaba przedrzeźnia: - Zebraliśmy się tu po to... Lew nie wytrzymał i mówi: - To zielone z wybałuszonymi oczami niech odejdzie! A żaba na to: - Krokodyl, spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baca popił na imieninach i na drugi dzień na kacu poszedł doić krowę. Mówi do niej: - Oj krasula jak mi się nie chce ciebie doić A krasula się obraca i mówi: - To ty trzymaj cycki a ja będę skakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny bez zwidów i jaj -tęskniłam/tęskniłyśmy za tobą,a gdzie to nasz Edi przepadł?Kawały zajeb...te,aż dwa razy kartofle posoliłam....stary zje,no bo co,będzie się kłócił o głupie kartofle?Bo kot nie ruszy za słonych,może mu zaszkodzić.Aldona-mam butelczynę taką konkretną biorę naszych i walem do cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona !u mnie mrożno jak diabli,ale jakoś sie wytrzymuje,drzewa naszykowałem to ciepło az z domu wychodzic sie nie chce,noc nie przespana,bo krowa lada chwila sie wycieli,ale jakos nie spieszy sie....... :( trza co chwile zaglądac.... :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Iwona zapraszam zrazików wystarczy dla wszystkich a i grzańca się doszykuje jak będzie trza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystkich nas zmroziło,ale do wiosny jakby nie było już nie daleko.Mi drzewo idzie jak chleb,a leśniczy jeszcze nie raczył zajrzeć do mojego lasu-amoruje się-no niech no mi się gdzie napatoczy.Dobrze że mam jeszcze trochę tego węgla drzewnego,bo piec w zasadzie na dzrzewo,ale trochę tego i trochę tego,jakoś tam się pali,no ciepełko jest nie powiem,a i ten stary rupieć po takim zalaniu o dziwo działa.Najgorzej w oborze...woda zamarzła,trza poić to wszystko wiadrami,w ramach fitnesu.Ale takie są uroki naszego mozołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×