Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość wadi
jeszcze wszyscy śpią ? miłej niedzieli ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Kto śpi,to śpi ja już mleczko odstawiłam.Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brac. nie spimy o tej godzinie to tylko mieszczuchy spia bo mialy ciezki tydzien w pracy!!! u nas wszystko porobione,kawa wypita,wykapani i do kosciola na sume! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie weszlam na poprzednie forum i ... Dresazowa 21.01 urodzila coreczke Liliane bedzie impreza,matki chrzestne szykowac sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
Witam w te mrożne niedzielne przedpołudnie ,widze że bociany się pojawiły ,gratulację dla Dresazowej niech się córeczka zdrowo chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gabi oto przepis na bananowe monte ,dodam , że polewę zrobiłam wg. wlasnego sprawdzonego przepisu.Monte bananowe SkładnikiPrzepis Biszkopt; * 6 jajek * łyżeczka proszku do pieczenia * 1,5 szklanki mąki * 1 szklanka cukru * 3 łyżki kakao Krem; * budyń śmietankowy * łyżka mąki pszennej * łyżka mąki ziemniaczanej * 0.5 l. mleka * 3 łyżki cukru * opakowanie śmietany 30% * 2 żółtka * 1,5 k. margaryny lub masła * 4 banany Polewa; * 0.5 kostki margaryny * 4 łyżki kakao * 5 łyżek cukru * łyżka wody * 2łyżki śmietany 30% undefined Biszkopt; Białka ubić ze szczyptą soli,wsypać cukier. Pod koniec ubijania dodać żółtka, wsypaćmąkę, proszek i kakao i lekko wymieszać. Piec ok 25 min w temp 180*. Gdy będzie zimny przekroić na pół. Krem; Wpół szk.mleka roztrzepać budyń, żółtka, obie mąki, resztę mleka zagotować z cukrem, wlać roztrzepaną mieszankę i ugotować budyń.Wystudzić. Śmietanę ubić a 2 banany pokroić w kostkę, pozostałe 2 w talarki. Margarynę ubijać z budniem po czym na koniec dodawać po łyżce śmietany im mniej na początku tym lepiej i mixować na najwolniejszych obrotach. Podzielić na 2 części, do 1 dodać pokrojone w kostkę banany Polewa; Margarynę rozpuścić,dodać resztę składników i wystudzić. Przełożenie; Na 1 część biszkoptu wyłożyć masę z bananami, Przykryć 2 częścią biszkoptu,oblać polewa i poukładać pokrojone w talarki banany,na to dać 2 część masy, opruszyć czekoladą lub oblać polewą i wstawić do lodówki. Najlepiej konsumować na drugi dzień Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
hanka mam pytanie : jak bardzo słodkie jest to ciastko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest aż takie słodkie bo przed chwilą jadłam polewa jak polewa musi być słodka a w kremie są tylko 3 łyżki cukru.mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet budzi się po kilkutygodniowym piciu. siwy, zarośnięty,idzie do łazienki staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać , intensywnie przy tym myśląc. nagle słyszy z kuchni - Mietek zjesz śniadanie? na to facet wali się w czoło mówi: - Właśnie....Mietek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu za tydzień spróbuję upiec twoje monte bananowe pewnie jest pyszne. U mnie tylko tradycyjna karpatka.A tak w ogóle gdzie się wszyscy podziali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka dzieki juz mi slinka leci.juz po przepisie widac ze jest mniam ,mniam no wlasnie gdzie reszta? iwona co z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr>Łódzkie
Witam wszystkich Forumowiczów i Forumowiczki czytałem z mamą wszystkie wasze komentarze i powiem wam tak dobrze mówicie o dopłatach i ja się pochwalę w sobotę dzwoniłem do naszego kochanego banku i co i co ?? i są nareszcie decyzje 09.12 pozdrawiam a apropo ciasta upiekę jak jutro po kaskę pojadę bo na razie nie mam kaski nawet na papier do podtarcia się:) pozdrawiam!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
oj gabi , czy aby napewno mniam mniam gdy jest tylko 3 łyzki cukru ??? samych dobrych wiadomości z nowym tygodniem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
iwona czy ty nie przesadzasz ? wy i tak macie najcieplej w kraju , ciesz sie ze nie mieszkasz w suwalskim , ja mam tylko -10 a poza tym jak zima to musi być zimno ... hehehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeginają z tym mrozem -20 ciągniki nie zapalają ,poidła przymarzły,i kurczę dopiero do domu od rana zlądowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Siemka Wszystkim u mnie-12,ale wole to niż śnieg.Przepis wykorzystam w sobote,będzie coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolskawi
witam wszystkich u mnie 18 na minusie ale za to słonka świeci ,wieczorem wybory sołtysa -ale się będzie działo-życze wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wadi bedzie mniam mniam bo jest bita smietana!!! iwona co z toba opuszczasz sie!? u nas -18 a jutro sped w zeszlym tygodniu nie dojechal maz bo traktory zawiodly a teraz na mus trza jechac bo przerosna milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiecie czy może dziś coś płacą? i jak to jest , wypłaty do 21 czy od 21 lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi króliczek do nowego sklepu misia: - No, misiu, ładny masz sklep. To ja może kupię od ciebie tak z pół kilo soli. - Wspaniale, króliczku, tylko jest jeden problem. Bo widzisz, nie kupiłem jeszcze wagi, więc postaram się nasypać Ci na oko... - Do dupy se nasyp, debilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca dresiarz z Paryża i opowiada swojej żonie, co tam widział: - Wiesz, Zocha, idę, patrzę, a tu wielki plac! Patrze na lewo... ochujeć można! Patrzę przed siebie... O żesz kurwa mać! Patrzę na prawo... O ja cie pierdole... Zocha zaczyna płakać... Dres pyta: - Zocha, co Ci się stało? Ta odpowiada: - O Boże, jak tam musi być pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! ja dopiero teraz zeszlam z podworka.jeszcze chwila i plulabym kostkami lodu.troche sie zagrzeje i jade do banku.I oby te pieniadze tam byly!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
ja sprawdzałem dziś stan konta i niestety bez zmian .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
oj gabi , gabi bita śmietana to nie wszystko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Gospodarz z gospodynią jadą wozem w pole. - Franek - zagaduje męża gospodyni. - Coś mi się widzi, że nasza Magda w ciąży. - ... - Tylko jak to możliwe? Chłopaka nie ma, na dyskoteki nie chodzi, w nocy z nami śpi w łóżku... - A bo z wami tak zawsze! - zdenerwował się gospodarz. - W nocy się porozkrywa, dupy powystawia i po ciemku poznaj która czyja! Wczesnym rankiem przychodzi do obory rolnik, mocno zmęczony po całonocnej libacji. Stawia wiaderko i zaczyna doić krowę. Po jakimś czasie krowa pyta: - Co piło się wczoraj? - Troszkę się wypiło. - Boli główka dzisiaj, nieprawdaż? - Oj, jak boli - mówi rolnik. - No dobrze to złap za cycuszki to ja poskaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Do zasłużonego rolnika przychodzi pani redaktor z TV: - Naczelny zaproponował mi, abym przeprowadziła z panem, jako chlubą naszego powiatu, wywiad w TV. - Och, nie wiem czy podołam... - zaskoczony rolnik nie wie co powiedzieć. - Nie ma problemu, jak tylko powie Pan coś nie tak, chrząknę porozumiewawczo i wtedy poprawi pan swoją wypowiedź. Ostatecznie rolnik zgadza się. Po paru dniach spotykają się w programie. - Oto przedstawiam Państwu najbardziej zasłużonego gospodarza - Józefa Krympala. Rozpoczyna się wywiad: - Panie Józefie, jak tam żniwa w tym miesiącu ? - O, w tym miesiącu zebrałem około 2 tony żyta i pszenicy... - Hrmmm... - wtrąca znacząco pani redaktor. Rolnik orientuje się w sytuacji: - ...oczywiście dziennie! Sumarycznie wyszło to w okolicach 60 ton. - To doskonale! A jak tam rodzina? Tak doskonale pracujący człowiek ma z pewnością liczna rodzinę? - Mam jedno dziecko... - Hrmmm... - ... oczywiście to brata, sam wychowuje piętnaście cudnych maleństw. - Jakże wspaniała rodzina! A jakie ma pan hobby? - Słucham? - No, zainteresowania, konik... - Czternaście centymetrów... - Hhrrrrmmmmm!!! - ...oczywiście w zwisie, bo jak stanie to pół metra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×