Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość wadi
miłego dnia wszystkim , tylko ten poranek z -16 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim!!!!Troszkę zimno,ale Wadi u ciebie to zajeb.....e!Teściowa świeci na horyzoncie od rana,wioooooosna idzie!!!!Ferajna dziś robię pączki......wbijać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
cześć iwona , wiosna idzie tylko nie w moje strony , ja sie rozglądam czy białe niedzwiedzie gdzieś nie wychodzą , normalnie arktyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj witam,witam -15 mgła i nic nie widać na 20 m. dzisiaj piekę pączki ,zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do sex shopu i mówi:- Proszę tą gumową lalkę.- Przecież tydzień temu już pan kupił?!- Eee Tamtej już nie kocham!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.no mrozi -16 i tez mgla jak cholera. ja paczki jutro bo dzis nie mam sily kulac pol nocki w chlewni bo pierwiastka nam sie prosila!a od dzis zaczynam zarabiac na splate swojego KRUS-u bede pilnowala dziecka milego dzionka A wiecie kto powiedzial"ostroznosci nigdy nie zawiele!" ZIĘĆ zamykajac trumne tesciowej na klodke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim!przepraszam ,ze wczoraj sprzedalam wam dola ale jeszcze tak zle nie bylo jak w tym roku.tak jak wadi napisal dawalismy rade i teraz damy.p.......c to wszystko!!! no moje kukulki i kukulku gotowac sie na balety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jas nie martw sie!!!wszyscy mamy dola i problemy mniejsze lub wieksze!ale musimy brac sie w garsc i do przodu... ja od przed wczoraj nie mam ochoty gadac z moim!jechal do miasta zlozyc wniosek o zwrot akcyzy i prosilam zeby jechal jak dziecko do przedszkola odwieziemy a on nie bo ble ble ble no i sie zaczelo...wygarnelam mu ja tu przyszlam 5 lat temu i bylo tak wszystko zapuszczone ateraz... wszyscy co przyjezdzaja(tesciowej znajomi)mowia ze od razu widac ze nowa miotla rzadzi ale do ku...y nedzy ja nie jestem z kamienia i nie dam sie zrobic wiejska baba(jak z opowiadan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi,ja tez mam taka elane i wiem jedno im wiecej sie starasz tym wiecej sa niezadowoleni.doszlam do wniosku ze bohaterowie polegli na wojnie.daj luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
iwona niestety dziś nie przyjade ani sam ani z dziewczynami , rano musiałem przywieźć węgla bo mi sie kończy a zima niema zamiaru sie wynosić , tyle ze w obiad słonko ładnie świeci to przez chwile czuć oddech wiosny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Witam wszystkich cieplutko,wadi nawet nie wspominaj o węglu bo mnie trzęsie tyle kasy na to idzie ale co zrobić grzać trzeba bo w domu grypsko panuje.Gabi,rozumiem cię,ja już nie mam teściowej,ale miałam oj miałam.Przyszłam na gospodarke mając 18lat(głupi rozum haha)ale dałam rade i w kasze nie dałam sobie nadmuchać.słoneczko świeci a mnie k...wica bierze maciorka się oprosiła i co z tego jak chora i już 3prosiaki poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elana-jakie to zajeb...e,no ja bym w życiu nie wpadła na to-haha,teściową miałam fajną(tą pierwszą),drugiej nie znałam,już dawno nie żyje,ale mam znajome-haha,które mieszkają z teściowymi,nie daj Bóg,naprawdę elana.A przychodzi do mnie też sąsiadka,która jest teściową sąsiada(kolegi),Jezusiczku,nieraz to krew się burzy jak napierdziela na niego i na córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona,moja elana wszystkim opowiada jak ciezko tyrala a ja jeszcze nie widzialam zeby cokolwiek robila procz gadania.co do paczkow to b.lubie ale nie mam na tyle czasu i mam przepis na szybkie paczki.1szklanka maki,250g serka waniliowego homogenizowanego,3 jajka,1 lyzeczka proszku do pieczenia,1 lyzka cukru, szczypta soli,lyzka octu,cukier puder.Make wymieszac z proszkiem, dodajemy serek,jajka,cukier,ocet i sol. Wymieszac.Na rozgrzany olej kladziemy mala lyzeczka ciasto.posypac cukrem pudrem.Szybkie , latwe i tez smaczne. Lece dalej zwalac siano.Dzis znow bez obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare słów zagranicznych: po chińsku prostytutka-nagasuka po francusku sikać-lejnamur po francusku zupa-nagalaska po rusku granat-razpierdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare słów obcojęzycznych: francuski: -zupa-nagalaska -sikać-lejnamur po chińsku -prostytutka-nagasuka po rusku -granat-raspierdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejta!!!No co tam?Wszystkie poszli smarzyć pączki?Ja już mam i tych oponów i pączków nadziejnych i beznadziejnych cała wielachna micha,wbijać się!!!!Zrobiem grzańca-popaprańca co by więcy weszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
iwona i inne uwaga na te pączki bo będą odkładały sie oponki a wtedy to tylko spalanie kalorii zostanie .... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha-Wadi,to wszystko się spali,niech tylko wiosna przyjdzie i trzeba będzie ruszyć w pole.A tak wogóle to tak se wszystkiego odmawiać......a nich tam opona nawet mi urośnie-co ja zrobię,jak ja lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
haa ja tez nie wszystkiemu sie opre , hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi pijany chłop do domu. Zamknął drzwi, i na całe gardło z progu krzyczy: - Przyszedłeeeeeemm! Ostrym ruchem nogi, zrzuca lewego buta, ten ulatuje w koniec korytarza, potem, rzuca prawego, który zostawiwszy na suficie ślad podeszwy, pada na podłogę. Silnie klnąc pod nosem, i czepiając się rękoma ścian, przechodzi do kuchni, gdzie wywraca stół, taborety i bije naczynia. - Ja kuu*rrwa przyszedłemmmm! Następnie, przechodzi do pokoju, zrzuca z półek wszystkie książki, wywraca telewizor, bije kryształową wazę. I znowu na całe gardło: - W domuu jestemmm! Przechodzi do sypialni, zrywa z łóżka prześcieradło, rzuca je na podłogę i depcze nogami. - Przyszedłeeemm... W domuuu jeestemmm! Nareszcie opadłszy z sił, pada plecami na łóżko, i wzdycha: - Jak zajebiście być kawalerem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się obżarłam tymi pączkami,że chyba tego tłustego czwartku nie doczekam.W TV gadali,że jak chce się spalić te popączkowe kalorie to trza na siłownie albo 3h sprzatać,siłownia daleko,a u siebie to po kim ja będę sprzatać?Dwie stare dupy jesteśmy to i kto ma nam bałagan zrobic?Może przejdę się do sąsiadki,wrócę i zrobię jak ten stary kawaler,to jutro jak znalazł robota będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×