Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

przychodzi gola baba wymalowana cala na bialo na bal przebierancow ludzie pytaja za co sie przebrala?! a ona ostro otchylajac jedna noge na bok mowi: za dziure w zebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas123PP
jak goscie sa jednodniowi to ok ale jak zaczynaja sie wakacje i rodzina chce zmienic dzieciom klimat to juz wtedy nie jest smieszne.to musze byc zwarta i gotowa 24 na h.to juz jest sajgon jak cholera. tylko mojego dziecka nikt k....a nie zapraszal.no bo wypoczywa sie na wsi a w miescie sie z........a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jas sie pyta taty jaka jest roznica miedzy cipą a cipką?! pokaze ci synu i odkrywa koszule nocna mama tlumaczac ze to jest cipka jas-ooo moj boze ojciec-cicho synu bo cipę obudzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani w szkole pyta sie jakie miejsca dzieci znaja do spania? -lozka,tapczan,wersalka....-odpowiadaja dzieci jasio krzyczy ze jego tata spi na linie! -na linie jasiu ale jak? -tego to prosze pani nie wiem ale co dziennie rano mama krzyczy do taty: spuszczaj sie szybciej bo do pracy nie zdazysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
witam.ja dopiero teraz pisze bo mam zapiździel.nie dosz że jak wczoraj pisałam dziś temu małemu robimy roczek to jeszcze dziś wymienamy dzrzwi.ale dzwi już zrobione a na impreze sie wszystko gotuje to popisze zaraz pare kawałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
przedszkole jasio zwala wszystkie zabawki.podchodzi do niego nauczyciel: -co robisz? -bawie się -w co -w kurwa mać gdzie klucze od samochodu dwóch ludzi poszło na polowanie.jeden został przypadkowo postrzelony.drugi dzwoni na pogotowie: -chalo pogotowie mój kolega nie żyje został postrzelony -najpierw prosze sprawdzić czy napewno nie żyje.po chwili słychać strzał -dobra nie żyje.co robić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykaja sie po latach dwie emerytki;trzymasz sie dobrze,-tak trzymam sie dobrze tylko puscic sie nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
witam wszystkich , czytam te wasze kawały i sie śmieje ale jak przeczytałem maji ten " na pieska " to w głos parsknąłem hehehe , tak trzymać , pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na babskiej imprezie rozmawiają trzy mężatki. Pierwsza mówi: Wiecie jak kocham się z moim Zenkiem, to on zawsze ma zimne jajka. Druga mówi: Faktycznie, jak ja się kocham z moim Frankiem, to on także ma zimne jajka. Na to trzecia: Wiecie, ja nie wiem? Nigdy nie sprawdzałam jakie ma jajka mój Jacuś w trakcie stosunku. Po dwóch dniach ponownie się spotkały w tym samym gronie. Trzecia mężatka (ta od Jacka) przychodzi cała poobijana, z potarganymi włosami i ubraniem. Pozostałe dwie pytają się co ci się stało? Ona odpowiada: - Kochałam się z Jackiem, sprawdzam te jego jajka i tak mu mówię: - Jacek !!! Ty masz w trakcie kochania tak samo zimne jajka jak Zenek i Franek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka wraca do domu z zakupami z supermarketu i mówi do matki: - Mamo, na warzywach widziałam dziś przepiękne ogórki! Miały chyba z osiem centymetrów grubości (pokazuje „fi dłońmi) i co najmniej pół metra długości (rozkłada ręce na pół metra). Na to jej stara, głucha babcia, która była przy rozmowie: - Ooo. to jakiś ładny kawaler! Żeby cię ino chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka wraca do domu z zakupami z supermarketu i mówi do matki: - Mamo, na warzywach widziałam dziś przepiękne ogórki! Miały chyba z osiem centymetrów grubości (pokazuje „fi dłońmi) i co najmniej pół metra długości (rozkłada ręce na pół metra). Na to jej stara, głucha babcia, która była przy rozmowie: - Ooo. to jakiś ładny kawaler! Żeby cię ino chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
hanka widać odrazu co śni sie matce hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
witam was ładny dzień ,ale wietrzny kawały to dziś są super ...Młode małżeństwo ogląda wystawę sklepowa .Nagle żona zauważyła piękne majtki .Kup mi je mówi do męża. Ten żeby żona nie oskarżyła go za skomstwo mówi ;Ech masz dupę jak kombajn .Gdzie ty takie gacie włożysz .Wieczorem zebrało mężowi ,się na amory , a obrażona żona nawet nie spojrzała w jego stronę. w końcu mąż nie wytrzymał i pyta ,Eee,stara co ty dziś nie chcesz ,.Phi do jednego kłosa nie będę kombajnu rokładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
przychodzi królik do restauracii -poproszę frytki -nie ma kartofli -nie szkodzi zjem z chlebem dała matka dziecku pieniądze żeby poszedł kupił szynki na zupe.koło sklepu był cmentarz i duch.on poszedł do sklepu i kupił se cukierki.po drodze zaszedł na cmentarz,odkrajał duchowi pól dupy i przyniósł matce na zupe.jedzą zupe. -bardzo dobre to mięso do tej zupy kupiłeś.jedzą a tu wchodzi duch -dajcie mi zupy z mojej dupy -to dobre pan ma mięso,chociaż twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś,Jaguś dalas krowom-krzyczy gospodrz?: niiiii dalam oborowemu-odpowiada zduma Jaguś!!! to dla tych co jeszcze oprzataja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i niedziela minęła a jutro dzieci do szkoły bo się ferie skończyły.Monte bananowe pyszne, smakowało całej mojej rodzince tylko troszkę podważył mi się krem bo pewnie za duże porcje śmietany dodawałam.Ale następnym razem będzie lepiej.Kawały przednie boki zrywac.Nawet przy obrządku trzeba uważac co komu się daje- he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
aneta ja też z mazowieckiego to dziś mogłaś do mnie wpaść na imprezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pochodzę z mazowieckiego,jak tam będę to też wpadnę na tę imprezkę,banany wezmę co by ci do ciasta wkład włożyć,no i jakiej łamigłówki załatwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam, zapraszam wykombinujemy jakąś imprezkę a potem skoczymy do Bałtowa na dinozaury. Po drodze zbierajcie resztę bractwa. Będzie odjechana impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
placek bananowy już zrobiłam a córka bratowej była to ciorta zrobiła i jeszcze moge wam dać przepisa na sernik na zimno składniki: na spód to biszkopty,a na wierzch to: 3 żółtka,15dag cukru,1 cukier waniliowy,50 dag twarogu,8 listków żelatyny,4 białka,25dag śmietany. 1.żelatyne namoczyć w zimnej wodzie,odsączoną rozpuścić na małym ogniu 2.żółtka,cukier i cukier waniliowy utrzeć na puszystą mase,dodać twaróg,wymieszać. 3.ubić białka,a oddzielnie śmietanę,a następnie połączyć z masą serową.wlać ostudzoną żelatynę.wymieszać 4.(ja na wierzch dałam jeszcze galaretkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a zamiast tych listków żelatyny to ile dac takiej w sypanej?Następnym razem musimy lepiej dograc spotkanie naszego bractwa. Oj będzie się działo, będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co wy juz spac??? pani pyta dzieci jaka najwieksza rzecz mozna wziac do buzi? malgosia: -mysle ze sliwke -dobrze mowi pani jas: -lampe -jasiu to niemozliwe-mowi pani jas: -ale ja wczoraj slyszalem jak mama mowila do taty:zgas lampe to wezme do buzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludziska jestem🖐️ Internet jak chce to działa,jak nie to nie:( Bida ,bida i jeszcze raz bida:( Co do koorwy nędzy się dzieje??? Pytam się ja? Kiedy dadzą te pieniądze? Jak komornik wszystko zabierze? Szału można dostać:( Nawet zima przeciwko nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na kawie porannej!!!z wami smakuje lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
przynajmniej jest kawa , ta nasza strona z biadoleniem na dopłaty , fajnymi kawałami i nadzieja ... na wiosne ; pozdrawiam wszystkich cieplutko ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
no dajcie jakiś śmieszny kawał .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Witam Wszystkich też pisze się na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×