Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

witam.teraz to nie wiem o której patrzyć internet mam jak basia.ale jetem.POBUDKAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
gabi z twoim starym juz wszystko ok. mam nadzieje hehehe ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
aga tu raczej wszyscy dawno powstawali , a ty o której wstałaś ze tak krzyczysz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam!!!!Wadi,to napewno idzie wiosna,tylko że ma takie przyśpieszenie jak nasze dopłaty.Gdzieśta wszyscy wczoraj zwiali?Na kukanku sie było?!U mnie mrozek,ale słońce świeci,już ze starym przyczepę drzewa pocięliśmy.Nie miałam zapału,ale w ramach jogingu,jaki se obiecałam po czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
wiem aga wiem , z nas tu chyba nikt nie wstaje o 10 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego kot jest podobny do faceta? 1. Wrzeszczy kiedy jest głodny. 2. Zawsze pcha się do łóżka. 3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry. 4. Kiedy ktoś go pogłaszcze - zaraz domaga się więcej. 5. Lubi ocierać się o twoją przyjaciółkę. 6. Nie lubi obcinania pazurów. 7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety. 8. Ciężko przemówić mu do rozumu. 9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa. 10. Nie sprząta po sobie. 11. Wpycha nos do każdego garnka. 12. Nie wyjaśnia dlaczego zniknął na cały dzień. 13. Cały czas by spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiezie chlop do szpitala żone nauczycielke polskiego.na następny dzień dzwoni do żony: -no i jakie to dziecko -rodzaj:żeński;liczba:mnoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
pozdrawiam,co tak pusto,czy wszyscy u Czarnego na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziska :) U mnie wnuczek ,więc mnie mało jest. Od Czarnego z imprezy wróciłam cholera jasna po mokradłach jakichś i po ciemku wlazłam w jakieś chaszcze a Iwonka buta zgubiła w zaspie bo u Czarnego na Podlasiu to zima na całego jeszcze:D:D:D Jakoś do domu dotarlim:P Gdzie reszta? Pogubiliśta się czy co? Mówiłam razem wracać:D:D:D Bużki się robi tak; Wcisnij dwukropek i nawias albo dwukropek i duze D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.u nas bida zara dam kawała jedzie chłop pijany motorem.kręci sie,ściga z taryfą,wpada pod tramwaje,w końcu wjeżdza w rów,a tam już ktoś leżał -do domu jedzierz-pyta ten co leżał -do roboty kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)kowalscy jadą na wakacje -wracamy-mówi rzona-zapomniałam zakręcić gaz -nie przejmój się porzaru nie bedzie-mówi mąrz-ja zapomniałem zakręcić wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj mnie nie bylo bo caly dzien moj synus goraczkowal:( porazka siedzialam jak na iglach dzis odpukac jest lepiej i mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie poprawa:)tak mi zal takiego malego czlowieka jak jest chory czemu nie moge wziac cierpien jego na siebie pogoda pod psem milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie facet przez pustynię i bardzo chce mu się pić. Nagle patrzy - jakaś budka. Podchodzi do niej uradowany i szepcze: - Wody, wody. - Niestety, mamy tylko krawaty. - Po co mi na pustyni krawat - myśli sobie. Idzie dalej. Nagle patrzy, jakiś budynek. Podchodzi bliżej, patrzy - bar. Idzie do niego uradowany i szepcze: - Wody, wody. - Przykro mi, ale bez krawatów nie przyjmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzech ludzi naszła chęć na ogórka.ale nie na pizdrycha ze sklepu tylko na takiego dryblasa swojskiego.jeden mówi: -przecierz nasi sąsiedzi mają ogródek z ogórkami -no-mówi drugi-tylko tam teraz ogrodzili i psa ustawili -to weź pan podkop i psa kiełbasą zanęci-mówi trzeci-a my będziemy pana przez lornetke oglądać.i poszedł przekopał,psa odwabił i zrywa ogórki. -oou-mówi-źle będzie.potem oklejają go plastrami -no to pana urządzili -panie!banda emerytów na mnie napadła to co innego miało być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystcy skacowani po baletach u czarnego:D.ja na szczęście nie byłam bo nam małego przywiezły(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje as cisza tu jak makiem zasial:) wczoraj ostatnia sobota karnawalu to dzis na pewno kac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam trochę mnie nie było trochę net nawalał trochę mam roboty bo od trzech tygodni mam w domu remont muszę w zimie bo jak przyjdzie wiosna to już pużniej nie ma kiedy a mąż wszystko sobie sam robi Gabi nie lekceważ tylko udaj się do lekarza nie wiem ja jestem przewrażliwiona ja miałam ze swoim najmłodszym ze znalazło sie dziecko w szpitalu teraz to dmucham na zimne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
wczoraj chyba wszyscy mocno po kukali u czarnego a dziś leczą kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ja bylam w czwartek u lekarza! grypa ale dzis na szczescie do tej pory jest juz bez goraczki i mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej:)ale jutro podskocze do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ,zdrówka dla twojego skarbusia,ja mam 5 takich skarbów ale najmłodszy ma 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatnia w łaźni. Na wieszakach wiszą ubrania. W pewnym momencie w jednym z nich dzwoni telefon komórkowy. Rozbierający się obok mężczyzna wyciąga komórkę: - Cześć kochanie, o co chodzi? (...) - A ile to futro kosztuje? 5000? Trochę drogo, ale, dobrze, kup sobie. Po zakończeniu rozmowy facet bierze komórkę i wchodzi do pomieszczenia łaźni. Już od drzwi wola: - Chłopaki, czyj to telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×