Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Witam was dziewczyny u nas to w nocy są przymroski rano to siwo na trawie widze że dziewczyny szaleją przed świętami a ja szaleje jeszcze dziś z graczką ja jutro poszalej w mieście gabi nie za wcześnie tych garach życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu miałam kurczaki to pierwsze nie dostały szczepionki i dosyć dużo padło a w drugim rzucie dostały i tylko jeden padł. No przymrozek -2 dzisiaj ale teraz piękne słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mario za kurki nioski placilam 3.20zl za sztukę.Bylam zapisamna na 10 wzielam 15ale mam njuz 11tylko.Kupilam im polfamix witaminy moze to im pomoze bo do weterynarza nie mam kiedy pojechac moze w piatek.Zawsze mamay swoje kurczaki i zdrowe a teraz kupione aj.Trudno moze juz bedzie ok.U mnie piekny sloneczny dzien,posialam ogorki pod wloknina nieduzo.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam malo nas teraz goracy okres u nas tez przymrozki nocne ale dzien piekny dzis pierwszy raz trawniki kosilam na koszulce bezrekawkow no i opalenizna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadei ja z zeszlego roku mam25 niosek,w tym roku wezme tylko broliery w maju 60 szt.,a witaminy daje od pierwszego dnia tylko w mniejszych ilosciach niz pisze na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Cześć wam Dziewczyny!!!!!!Nie miałam neta,bo nie opłaciłam,ale już jest.WSZYSTKIM WAM,PRZYJACIÓŁKOM składam najserdeczniejsze życzenia na ŚWIĘTA-ja jadę do wnusia.Nie wymalujta za ostro chłopom jajek!!A żeby ten rok dla nas rolników był jak to forum-niezawodny!!!!!!Na to wszystko pójdę do Kościoła i pomodlę się,ażeby NAM przynajmniej chleba nie zabrakło.W przyszłym roku przejdę chyba na ekologię,jak która jest w tym to opiszcie jak to się robi.Dla wszystkich BUZIAKI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszyscy intensywnie pracują. Ja też cały dzień siedziałam przy garach a męska część rodziny sprzątała w obejściu. Na jutro zostało mi do zrobienia 1 placek, jaja faszerowane i wymyskać chałupę. Życzę wszystkim z okazji świąt samych radości, większych dopłat i przynajmniej 2 razy w roku. Bogatego zajączka i mokrego dyngusa, urodzaju i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pracusie jak widac robota aż się pali bo kafeteria chwilowo opustoszała. Życzę wszystkim zdrowych wesołych Świąt Wielkanocnych jajek pięknie malowanych, baranka słodkiego, mnóstwa kasy i obfitych plonów przez cały rok. WESOŁYCH ŚWIĄT:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja tez dzis czesc rzeczy robie by jutro miec lzej i posprzatac jeszcze po tych przygotowaniach do swiat.Ja rowniez zycze wszystkim Zdrowych ,wesolych i pogodnych Świat Wielkanocnych i doplat o czasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.ja przez cały tydzień nie miałam neta ale i tak nie patrzyłam bo kupa roboty.Życze wszystkim:wesołego jajka,mokrego dyngusa,smacznej święconki,dużo forsy,robotnych chłopów,i takie różne.ja przez tydzień wszystko już porobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz obrobiona jest tradycyjna baba i mazurek,barsz bialy wlasnie wstawilam i powolutku do wieczora bedzie sie pyrtolil zycze wszystki zdrowych ,pogodnych,radosnych i rodzinnych swiatWielkiej Nocy!! smacznego jaja,bogatego zajaca no i tradycyjnego ,mokrego dyngusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życzę wam wesołych zdrowych pogodnych świąt smacznego jajka mokrego dyngusa i obfitych plonów ja już się obrobiłam i wieczorem do kościoła ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Swiąt Wielkanocnych i mokrego dyndusa zyczę wam wszystkim,u nas piekna pogoda,można się opalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*. (*. .*) .*) .(*) WESOŁEGO ALLELUJA (*) (.*(.**.)*.) . W te piękne Święta, gdy Pan Zmartwychwstanie. Życzę smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i oby te święta trwały bez końca Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!!! ....-------- ....---------------------- .--------------------------- ..---( \( \---------/ )/ )------ .----(=' :' )-----( ': '=)------- .---(..--(")(")--(")(")..-)--- (###################) ..(#################) ..(###############) ...(##############) ...(############) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kochani nam dziśiaj w inkubatorze wykluło się pisklaki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajowo Zorka inkubator masz dla siebie czy tez na sprzedaz?a moje kurczaki juz dzis na spacerze byly na swiezej trawce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta i po świętach. Z powrotem do roboty. W te święta to jedno wielkie obżarstwo i leniuchowanie. Dobrze że już się skończyły. U mnie non stop zjawiali się goście i cały czas spędziłam przy garach. Dobrze że zmywaniem zajęły się synowe. Ale tak ogólnie to było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dobrze że to już po świętach no teraz trzeba wypalić te kalorie ja dziś będę robić ogród warzywny bo już czas najwyższy zawsze robiłam do 20 kwietnia a że w tym roku popadł wielki tydzień mam nadzieje że żeście się nie po przejadali i nie po przepijali bo niedziela to była butelkowa pogoda życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam po swietach szara zeczywistosc znow zawitala ale przynajmniej mozna sie zajac jakas praca na podworku mi tez sie wykluly w wielka srode 10 a wczoraj 7 bez inkubatora milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani witam po świętach, niedziela była w rozjazdach u rodziców i u teścia a poniedziałek w domu ,pogoda piękna opalać się można z utęsknieniem czekamy na deszcz ale jakoś nie widać. wczoraj wieczorkiem przeleciałam się z kijkami nawet namówiłam męża.,a dzisiaj to dzień spędzę w ogródku ,wybrałam ziemniaki do posadzenia,a teraz w warzywniak na obiad jeszcze świąteczne dania i biada jak ktoś będzie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja dzis sie przepprowadzam i tez mam skret.Dobrze ze juz po siwetach wole zwykle szare dni i zajecie trzeba spalic te kalorie,jeszcze pare mieczykoew posadze to beda pozniejsze.A i plewienie ogrodu mnie czeka po swietach bo tak na raty sianie zaczelam juz od konca marca.U mnie silny wiatr pewnie przyniesie deszcz.Aj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po świętach,ja też posialam warzywa i buraki,ziemniaki,mam trochę luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nareszcie mamy piękna pogodę dziewczyny co was tak mało po świętach myślę że te 5 minut można rano lub wieczorem zajrzeć ale to ciągnie ja też teraz co dzień gracowanie póżniej zbiór i znów gracowanie i zbiór i tak do przymrozków ale zimę mam wolną mogę jechać na w czasy życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×