Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Sprzedam faceta: Data pierwszej rejestracji grudzień 1977. Egzemplarz okazowy, duże gabaryty, tył lekko zgarbiony, poduszka powietrzna z przodu, ropniak, możliwość jazdy na gazie, wrażliwy na pedały. Drążek ergonomiczny, położony centralnie, prawie niewidoczny. Najlepiej posuwa na obwodnicach. Na trasie bierze wszystko jak leci. Uwaga, lekko stuknięty. Dużo pali. Lekkie problemy z wtryskiem. Niemiłosiernie smrodzi z tylniej rury. Zapas gum gratis. Wszystkiego najlepszego dla nowej właścicielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze się pochwalić ,mój syn został dzisiaj inżynierem atomatyki przemysłowej,Hanka który jesteś rocznik bo widze ,że masz podobne wiekowo dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei@onet.eu
Mario mam juki ale sa male nie kwitly nigdy ;(i po zimie byle jakie sa.A jakie masz fajne kwiatki w swoim ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Zazdroszczę ci Gabi. Chciałabym być pedantką ale na chęciach się kończy. Ja też uwielbiam gotować. Jeśli chodzi o okna to ja w całym domu mam 13 i 2 drzwi balkonowych przeszklonych i niestety nie są to plastiki ale na szczęście też nie rozkręcane tylko takie podwójne. To i mycia jest podwójnie. U mnie nie jest tak wymuskane jak u ciebie. Nie mówię że mam bałagan ale zawsze mogłoby być lepiej. Planowałam na przyszły rok kupić okna plastikowe ale mój syn na przyszły rok chciałby się ożenić. Trzeba więc przycisnąć pasa i zbierać na wesele. Teraz to niestety ogromny wydatek. Okna muszą poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Zamówiłam sobie trochę ładnych nowych drzewek i krzewów. Na obrazkach wyglądają pięknie. Nie wiem czy je znacie: cesarkie drzwo szczęścia, płonący krzew, Parocja perska, śliwa dziecięca , Kalmia i parę innych. To drzewko szczęścia można też zamówić nasiona i to tano bo po 3 zł za 100 nasion. Tylko po co mi 100 drzewek? No i czekać trzeba dłużej. A ja zamawiam 2-3 letnie drzewka w cenach 18-25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Moje gratulacje Mario, Teraz jeszcze żeby znalazł dobrą pracę. Mój najmłodszy syn skończył w ubiegłym roku licencjat na filologii angielskiej i magisterkę robi już zaocznie bo trafiła mu się praca w szkole w gimnazjum. Teraz odrabia staż i na przyszły rok mam nadzieję że będzie magistrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co tak cichutko mam nadzieje ze wszyscy cali i zdrowi po wczorajszej wichurze:) zimno palic w piecu trza bo nie da rady:( u mnie jutro swiniobicie wiec zbierajcie sie na swierzynke milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam ale wieje wczoraj wiało ale było ciepło a dziś niedość że wieje to i zimno co taka cisza życzę miłego i ciepłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u nas też dzisiaj wieje ,Amadei umnie wszelkie kwiatki w ogródku,ale najbardziej cenie róze wielkokwiatowe,sieje też jednoroczne,bo kwitną całe lato,przez naszą wieś przechodzą wszystkie pielgrzymki z północno wschodniej Polski to tez zobowiązuje.W lipcu goszcze górali a w sierpniu dwukrotnie pielgrzymów z Warszawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario jestem rocznik 63 mam syna 22 studiuje zaocznie rolnictwo w olsztynie i pracuje corcia 21 studiuje politologię potem córka 19 uczy się w technikum architektury kraobrazu syn 17 w technikum rolniczym i syn 15 w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Hanka , dobra jesteś. Ja mam tylko 3 dzieci a zawsze marzyła mi się jeszcze córka. Po trzech synach straciłam nadzieję na córkę. Za to mam koleżankę co ma 5 córek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Haniu ja tylko o rok jestem starsza i mam czterech najstarszy ma 26 lat skończył technikum elektroniczne a studia prawo celne i ma swoją firmę z wiązaną elektroniką drugi też skończył technikum górnicze a pracuje w areszcie śledczym i studiuje trzeci też po technikum mechanicznym i tez studia w tym kierunku a czwarty liceum wojskowe teraz kończy 18 lat drugi ma 24 a trzeci 21 lat w jakim miesiącu będziesz miała wesele na drugi rok bo ja 1 września 2012 i już praktycznie najważniejsze rzeczy mamy po zamawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem rocznik 64 ,syn ma24 studiuje na politechnice,córka 22 l jest na adninistracji,trzecia corka 20 l studiuje pierwszy rok budownictwo i mamjeszcze dwie córki 12 i 10 lat i sunka 4 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Hej dziewczyny wieje jak diabli aż strach żeby prądu szlag nie trafił,Gabi lece na świerzynke,ja jestem 72 rocznik,syn 19 córka 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
To było do Halinki w jakim miesiącu się żeni przepraszam za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
To pięknie Mario pewnie ślicznie u Ciebie.Ja mam kilka róż, georginie sadze,mieczyki, astry tulipany mam i takie inne wiosenne i w tym roku lilie tygrysie i do skrzynek kupuje petunie a tak to innych nie mam a kocham kwiaty wszystkie;)Pozdrawiam serdecznie.Ps a tych wiatrów wichrów tez mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.u nas cały czas paple,wczoraj była wichura i w nocy nie było pradu a wcześniej robiliśmy płot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co było pierwsze:jajko czy kura? -Pan Bóg. Jakie zęby pojawiaja sie u człowieka najpóźniej? -Sztuczne. Jaka jest najlepsza czapka dla Żyda? -Kurtka. Kto nie wybacza błedów? -Kobiety i tetris na 19 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Planuje na 25 sierpień ale jeszcze nic nie mamy załatwione. Z tym że u nas jeśli ma się kasę to nie ma problemu z miejscami. Tylko ceny zabójcze bo od 200 zł wzwyż od osoby. Plus poprawiny. A wesele będzie na 120-150 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
W żadne sztuczne diety nie wierzę. Jeśli chce się schudnąć to trzeba ograniczyć jedzenie a przede wszystkim słodycze. Przez zimę przytyłam 10 kilo i teraz korzystając z postu, zrezygnowałam ze słodyczy. Schudłam już 6 kilo. Mam nadzieję że do lata wrócę do formy bez suplementów diety. Poza tym przy moim wzroście 179 waga trochę ponad 80 kilo to nie jest aż tak dużo. Trochę mam brzuszek ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina ja mam tylko 176,ale za to 85 kg,też prubuje schudnąć bo w czerwcu idę na wesele do męża rodziny,Amadei ja do skrzynek na okna od drogi sadze surfinie zawsze biało różowe,a od podwórka pelargonie,gieorginie też lubie i koniecznie maciejka i tytoń oskrzydlony dla zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Wyłączam komputer bo u nas ciągle wyłączają światło ,, aż się boję że mi się popsuje komputer. Maria nie przejmuj się ja 4 lata temu ważyłam 90 kilo. Nie dość że wielka to jeszcze gruba. Wyglądałam i czułam się jak słonica. Dopiero jak pojechałam na zjazd klasowy i zobaczyłam moje koleżanki po 30 latach ( wszystkie szczuplejsze ode mnie choć w szkole to ja byłam najszczuplejsza) to tak się zmotywowałam że w pół roku schudłam 12 kilo i na następne spotkanie już byłam do przyjęcia. W tym roku też mamy latem spotkanie 3 dniowe więc muszę być laska. Gorzej że jadę z mężem bo on z mojej klasy. Ha,ha, ha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Halinko morze ty robisz w resteuracji bo ja mam piękną wiejską świetlicę która jest przystosowana na wesela ja w tamtym roku robiłam ja mam zamówione masarza kucharkj ę i orkiestra bo u nas jest z tym problem u nas też ma być 120 i 150 ja też uwielbiam róże mietczyki dalie ja uwielbiam kwiaty a w lecie zazwyczaj jest czas w niedziele przy kawie siedzę i podziwiam moje kwiaty bardzo lubie lato chodz jest dużo pracy jak to na wsi dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
No niestety ja robię wesele w restauracji bo u nas nawet sali nie ma a u młodej jest ale taka byle jaka że byłoby mi wstyd przed gośćmi. Poza tym to ostatni syn to chcę zrobić extra imprezę. W większości koszty pokrywamy my bo rodzice młodej cieńko stoją z kasą. U nas też za dużo nie ma ale starczy. Starsi synowie tez mieli wystawne wesela to i ten wyskrobek niech ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ale dziś wieje:(Ja też bardzo lubię kwiaty, krzewy a nie znoszę takich sztucznych wiecznie tak samo kwitnących- tandeta i lenistwo. Moja juka ma już kilka lat i co roku zawsze pięknie kwitnie, bardzo lubię też ostróżki i jeszcze trochę innych.Halinka gdzie te wszystkie roślinki zamawiasz i w jakim stanie docierają do ciebie?Ja jestem rocznik 74 i mam dwie córki 13 i 4 lata a za sprzątanie biorę się po niedzieli. ŻYCZĘ SPOKOJNEJ NOCY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poleci po kosztach dziewczyny ja swoje wesele robilam w wiejskiej swietlicy ale z ekskluzywna obsluga,wystojem sali kosciola i bylo bosko a co do wagi mam 160cm i zawsze warzylam 63kg od 4 lat od porodu ma 48 i nic nie moge zrobic zeby przytyc a wygladam jak wieszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam dokąd to tak będzie wiało i zimno co dziś będziecie pichcić na obiad bo ja mam zamiar zrobić forszmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.u nas znowu ciepło,gnojówke właśnie wypompowałam i mam przerwe.halina,ja mam 160 i tylko 65 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Sadzonki zamawiam na stronie www.sadzonkikwiaty.pl W ubiegłym roku dostałam w dobrym stanie. Nawet hortensja mi zakwitła. W tym roku dopiero zamówiłam 12 różnych roślin ale jeszcze nie dostałam. Gabi nie przejmuj się że jesteś szczupła . Ja długi czas przy wzroście 179 ważyłam 62 kilo. też bardzo chciałam przytyć. Teraz z wiekiem zaczęłam tyć na potęgę. I ciągle walczę z nadwagą. A muszę ci powiedzieć że fizycznie czułam się znacznie lepiej będąc chuda niż teraz. Nawet skarpety gorzej się ubiera. Pamiętaj lepiej być za chudym niż za grubym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×