Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Cześć Pracy!!!!!!Jestem!Mróz w nocy był,tak że nie wiem czy kwiatom nie zaszkodziło,która się zna niech mi poradzi.Dziś rosół z bażanta-zapraszam.Kluseczki robione-zacieraki,nie za duży ale dziewczyny smaczny jak poezja,jak przyjedzieta zatnę jeszcze jednego i się pogościem.Baranina mi poszła do sąsiadów-jakby nogi miała,ale zdechłabym bez tych ludzi,pomocni jak mało kto.Miłego dnia wszystkim życzę,jadę na giełde zaraz,dobrego byczka kupie,bo mój cosik nie gorliwy,a trza krowy zapłodnić(stary mój nie da rady-haha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam zimno wieje w nocy zero zrobiła się jesień ja gotuje mielone buraczki i ziemniaczki i jeszcze żadnych ciast trochę trzeba z rzucić po zimie miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to niedzielne ,wietrzne popołudnie, tak czytam o naszych dzieciach jakie są mądre i chcą się uczyć a do tego jeszcze muszą pracować i pomagać w gospodarstwie,miastowe przejdą się po gospodarstwie to muszą zaraz odpoczywać. A co do diety to najlepsza jest "M Ż" ( mniej żreć) i ruch przede wszystkim my w wolnej chwili chodzimy z kijkami ,na początku się na nas dziwnie patrzeli a teraz są całe grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Popieram Hanka. Ja też chodzę z kijkami. Ale ja mieszkam na uboczu i jak chodzę to nikt mnie nie widzi bo pewnie też by się śmiali. Ale mi to absolutnie nie przeszkadza. Moje zdrowie ważniejsze. Bo niestety nadwaga wiąże się z chorobami i obciążeniem dla serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troche mnie nie bylo ale roboty:swiniobicie i tatus mi szklarenke stawial dzis miesiwo porcjowalam wiec zapraszam wpadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam nareszcie przestało trochę wiać ale zimno i minus 2 mnie jak by zobaczyli z kijami to by powiedzieli że mi na głowę coś padło ja jeżdzę na kajaki na bug jest super ja nie mam tak postępowych takich sąsiadek tylko są same dziwolągi i tak mi mówią że nie wyglądam że jestem ze wsi bo po prostu dbam o swój wyglądja bym nie mogła pójść do sklepu co sie chodzi przy obrządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny,u nas też ładna pogoda,a co do zdrowego trybu życia,zanim przyszłam do męza przed 25 laty to też biegałam,jeżdziłam konno a tu zacofane stare dewotki, teraz dużo jeżdze rowerem,a jak jest ciepło to gram z dziećmi w siatkówkę u nas na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co racja to racja nie wieje ale wszystko wisi w powietrzu na deszcz:( co do kijkow to nie ma mowy wiocha powiedzialaby ze mi odbilo,jak na rower wsiade to mowia ze nie mam na paliwo i ze taka bida ze musze rowerem jezdzic:( wiocha zabita dziurami,do dupy milego dnia i wbijajcie sie na swiezyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi u nas dużo ludzi jeżdzi i nik się nie dziwi,a ja mam kłopoty z kolanem i ortopeda mi poradził ,że rower to najlepsza gimnastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
ja myślałam że tylko u mnie na wsi są tacy ludzie starzy i są mniej zacofani niż ci młodsi jeszcze pare lat temu jak mieliśmy mniejsze dzieci to było inaczej często żeśmy się spotykali a teraz już nie ma tego zrobili się ludzie zazdrośni mściwi nie wiem jak tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Proszę powiedzcie mi czy juz mozna sadzic georginie do gruntu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Gdy kwiecień chmurny,a maj z wiatrami, dobry rok przed nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sportu to niby dość przy obrządku jak stado bydła ryczy ale to inne ruchy ,na początku nikt mnie mógł przekonać do kijków a teraz nawet po całym dniu roboty chętnie się przelecę mój średni dystans to 5 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Haniu dobra jesteś a gdzie sie podziała Iwonka chyba u niej jest pogoda bo u mnie pada deszcz od czwartej zaczeło padać i po gracowaniu ja już wszystko po wysadzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Mario czy mozna juz siac astry do gruntu i czy georginie mozna juz sadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewuszki,ale mnie zmoglo ażem się oparła na sorze w Jeleniej,takie duszności miałam co myślałam że pierdolne.Ale żyje,i żyć będę.To chyba przez ten nadmiar kasy-haha-i niewiedza gdzie te kurwe upchać,co by komornik nie ganiał.Jużem się nią nacieszyła,ale kieckię se fundnęłam i szpilki jak poezja,a co-raz w roku se zaszaleję,bo następny raz daleki.Mróz był dziś u mnie w nocy i kwiatki mi przymarzły chyba,kurwa co bida to bida!Dajta jakiego kawała,może się rozweselem-co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka,mówisz i masz: Z powodu mrozów wczoraj odwołano koncert grupy ich troje.który to raz przyroda ratuje ludzi? Blondynka,brunetka i ruda staja przed lustrem,które jak ktoś kłamie to wciaga.Podhcodzi brunetka: -Myśle że...jestem najpiekniejsza-wciagneło ja.Podchodzi ruda: Myśle że...jestem najmadrzejsza-wciagneło.Podchodzi blondynka: -Myśle...-wciagneło ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
dziewczyny to nie są moje wpisy ktoś pisze jakieś głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona a mężowi to też coś kupłas,bo z reguły nie są wymagający,Amadei ja dalie sadze tak jak ziemniaki,około15 Iv i kwiaty jednoroczne też,w tym roku marzy mi się kupić złotokarp ,niedaleko mnie jest bardzo dobra szkółka z krzewami i jak coś kupuję to koniecznie juz z kwiatami i w donicy,mam wtedy pewnośc co nabywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja musisz sie zaczernic bo ktos pisze za ciebie:( ja tez wszystko mam juz w ziemi no to iwona zaszalalas,powiem ci ze ja nic sobie nie kupilam:(ale co do dusznosci to od 2 dni strasznie mnie dusi a dzis jest strasznie,cholerna astma i tarczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Dziękuję czyli mozna ju sadzic fajnie;)nawet nie slyszalam o zlotokarpie ale zaraz spojrze poszukam w net.Dziewczyny a jak sie zaczernic?ja tez nie chce aby ktos tak jak u Mai sie podszywal to okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to mamy posiane można składać następne wnioski 12 ha rzepaku trzeba było zaorać bo przymarzł. Na obiadek dzisiaj grochówka na lepszy pęd do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeii
Ok dziekuje ale klopoty z haslem i nie daje sie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Gabi mialam klopoty z haslem cos sie nie dalo i musialam zmienic na amadeia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×