Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość ania, warmińsko-mazurskie
Witam, czy jest tu ktoś, kto miał jakieś kontrole z agencji i otrzymał już decyzje ONW? U nas były kontrole pól i decyzji ani widac ani słychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , nie chcę cię martwić ale ja jak miałam kontrole to ONW dostałam w marcu a bezpośrednie 29 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak tam u was pogoda?dostaliscie cos deszczu??u nas porazka susza az strach:( dostal ktos juz decyzje o bezposrednich?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten bardzo mglisty poraneki suchy bo wczoraj to było ciepło i słonecznie i mogło by być tak do niedzieli bo w sobotę mam syna wesele a decyzje na dopłaty bezpośrednie to powinny być lada dzień a gdzie ta nasza Iwonka pozdrawiam was ciepło gabi czy już wież chłopiec czy dziewczynka bardzo dbaj o siebie i maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam maju nie martw sie w sobote ma byc chlodno ale bardzo slonecznie wiec niech tego slonca twoim dzieciakom w ten wyjatkowy dzien nie zabraknie!! no ja staram sie jak moge ale ostatnie problemy mnie przerastaja:( szwagier jest w stanie krytycznym,zatrul sie tabaka bo pali taka czysta od chlopa bez obrobki i doszlo do zakazenia kwasica:( 2 dni temu zmarl wujek na zapalenie pluc a wczoraj na rozancu pogotowie zabralo ciotke zaslabla a ma juz bajpasy wszczepione:( staram sie nie stresowac ale mimo woli nie mozna na wlasnie a co z iwona?co sie dzieje?nikt nie ma z nia kontaktu?ja mialam jej numer skype ale gdzies zgubilam:(iwooooonnnnaaaa?? pozdrawiam i milego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) O Gabi daj spokój ale masz przejścia:( Ja palę ale co prawda kupowane albo papierosy albo tytoń ale w sklepie. Iwonka właśnie ,gdzie ona się podziewa?????? No i reszta ekipy? Mnie osobiście szla trafia bo decyzji na ONW nadal nie mam:( No koorwa jego mać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale mgła dziś że czubek nosa trudno zobaczyc i do tego zimne zgniłe powietrze Gabi nie zazdroszczę kłopotów ale myśl bardziej o dzidziusiu i sobie a reszta musi jakoś byc Maju dużo słońca życzę i w sobotę i w niedzielę :))) pozdrowienia dla wszystkich nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , w końcu trochę słoneczko się pokazało bo przez te mgły to można w deprechę wpaść do tego jeszcze taki nieciekawy tydzień w rodzinie ale już jest lepiej.Gabiś trzymaj się kobietko bo chcemy mieć chrzciny na forum. Pozdrowienia:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. napisali że agencja wysyła decyzje na dopłaty bezpośrednie , teraz najbardziej pożądanym facetem będzie listonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no masz hanka racje jak listonosz podjedzie to bedzie radosc:) a gdzie to kobietko wyczytalas?? milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kochaniutkie i Kochaniutcy hihihhi to teraz na bezpośrednie oczekujemy Pozdrawiam Serdecznie i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
witam . oczekujemy oczekujemy ;) onw juz dawno zapomniane . ciekawe jak bedzie z bezposrednimi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
jest jest jest przed chwila decyzja z bezposrednich . nie wierze ze w tym roku tak szybko szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no beti szczesciaro ale teraz to juz nadzieji narobilas nam miejmy nadzieje ze wszyscy nie dlugo bedziemy mogli tak sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
u nas na wsi prawie wszystkim dzisiaj przyniosł listonosz decyzje o bezposrednie . pomorskie . zobaczymy jak z kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 246
cześć dziewczyny ja już po weselu i synowe mam w domu ale wesele było udane ja w tamtym roku miałam też syna starszego wesele to to było tamto było fajne ale to jeszcze lepsze jak ja miałam kontrole z agencji i rolnosrodowiskową i wszystko się zgadzało to ciekawe kiedy dostanę decyzję na dopłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Beti to gratulujęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęe decyzji :):):):):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
dzieki ;) do Zorki nie martw sie ja wtamtym roku miałam tez kontrol z rolnosrodowiskowych w listopadzie decyzje dostalismy w styczniu i kasa tez była w miare szybko . ale w tym roku to chyba nagroda za te wszystkie lata kontroli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
do maji ;) sorky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam maja super ze weselicho sie udalo teraz tylko dbaj o synowa i nie badz ta wredna tesciowa z opowiadan i dowcipow:) beti ty jestes z pomorskiego ja z kuj-pom,to rzut beretem!moze i mnie sie w najblizszych dniach sie poszczesci:) od dzis od14-15 bede siedziala w oknie i z nadzieja wypatrywala donosiciela:) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja kontrolę miałam na początku września a jestem spłukana kas a by się przydała i dlatego się pytam gabi jak sie czujesz i to twoje maleństwo czy skończyły się tresy bo moja synowa w lutym już rodzi ale nie chca wiedzieć co będzie ale ja juz mam wnusie ma 4 i poł miesiąca ale jest super pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było na forum bo miałam spore kłopoty. Mój mąż miał zawał i czeka go operacja na bajpasy. Mąż zdecydował się na operację w Bydgoszczy chyba dlatego że z Bydgoszczy pochodzi. To bardzo ciężka operacja . Wiem bo 4 lata temu miał mój brat z Warszawy. Nie wiemy jeszcze kiedy ale pewnie nie tak szybko bo wszędzie kolejki. Modlę się żeby wszystko poszło dobrze. Nawet na decyzje specjalnie nie czekałam ale teraz jak męzuś już w domu to i kasa by się już przydała. A tu ani decyzji o bezpośrednich ani rolnośrodowiskowych. O ONW już dawno zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam halina nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze:)ja wiem ze to jest ciezka operacja ale dzisiejsza technika tez poszla do przodu ja wsrod swoich najblizszych mam 4 osoby z bajpasami w tym jedna ciotka ma 77 lat i miala robione 3 lata temu nie dawali szans ze wzgledu na wiek a do dnia dzisiejszego jest wszystko ok i malo tego ma jeszcze stemulator serca myslcie pozytywnie bo przeciez to dla dobra twojego meza:) ja tez jestem z bydgoszczy i slyszalam o dobrej opini na temat szpitala wojskowego i zabiegow tego typu tam robionych i jeszcze torun milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH,JA TEZ CZEKAM NA DECYZJE,BO JAK NA RAZIE ZADNEJ NIE MA,KASY OCZYWIŚCIE TEZ BRAK ,POZDRAWIAM ;) POCZEKAMY ZOBACZYMY..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ci Gabi za słowa otuchy. Myślę pozytywnie i nie dopuszczam czarnych myśli ale zawsze odrobina niepokoju pozostaje. Wiem że ta operacja jest po to aby było lepiej. Jeszcze raz serdeczne dzięki. A tobie Gabi życzę zdrówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Beti niom tak my o decyzji ONW już dawno zapomnieliśmy u nas z agencji wyszło 500 kopert z bezpośrednimi teraz któregoś dnia :):):):):) . Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
to na dniach bedziecie sie cieszyc z decyzji tak jak ja i zacznie sie oczekiwanie ale na przelew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×