Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Witam co się stało w tym roku na tym forum że tak pusto czyżby wszyscy pozamarzali dziś było -23 ale pieniądze idą z dymem a dopłat niema pozdrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
płacą cos u was ze stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już wszystkie dopłaty na koncie. Zapraszam na balety. Hanka możesz przyjechać z plackiem bo ja nie lubię piec ciast. Co do reszty to znajdzie sie i zapitka i przekąska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Teresa
Zapraszam wszystkich do siebie na górny śląsk mam deser z biej śmietany zb czekoladą oraz domowe wino. Dopłaty dotarły bezpośrednie ale już rozeszły się. Przepraszam nie przestawiłam się mam na minię Daria Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Dario Tereso! No to wszystkie wbijamy się do cb Halinko wezmę ze sobą ciasto skoro tak nie lubisz piec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Halina ciasto zapakowane i walę do ciebie na te balety tylko [podaj azymut ja z pomorskiego to na wschód , południe czy zachód się udać. A tak poważnie to wybieramy się dzisiaj na balety KGW organizuje potańcówkę oby takiego mrozu nie było bo powroty mogą być ciężkie dzisiaj było -17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia799255
Witam wszystkich,mam pytanie może będzie ktos wiedział,bede wdzieczna.czy jak ktos ma kontrole np.pomiary ziemi,środki ochrony roślin,to czy musi przyjsc protokoł pokontrolny czy jesli wszystko ok to moga od razu decyzje przyjsc? czy w każdym przypadku musi przyjść taki protokół? wiem że dopłat mogę się pewnie spodziewać bardzo pozno przez te kontrole ale bede wdzieczna jesli ktos udzieli mi odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, jestem z wielkopolski z okolic Piły. Co do kontroli to musi przyjść najpierw protokół pokontrolny. Ja kilka lat temu miałam w lipcu kontrolę, protokół dostałam w grudniu, decyzję w marcu a kasę dokładnie 28 czerwca. Myślałam że mnie szlag trafi bo kasa potrzebna była na zasiewy.Zadłużyłam się wtedy tak że przez 3 lata nie mogłam wyjść z kredytów. Dopiero ubiegły rok zakończyłam bez zadłużenia. Ale w tym roku mam wesele syna na 130 osób i pewnie bez kredytu się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Halina to w sumie niedaleko mam do Ciebie! wczoraj -24a dzisiaj -21 dość mam już tego ciągłego odmrażania, poidła bydłu zamarzają ciągniki to lepiej nie mówić SZAŁ! BYLE DO WIOSNY .zACHWILĘ WEJDĘ NA KONTO BO TRZEBA JAKIŚ PRZELEW ZROBIĆ TO ZOBACZĘ CZY COŚ WESZŁO PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma kaski decyzja z 16.01.czekamy dalej Pozdrawiam , trzymajcie się ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia 69
sprawdzajcie i piszcie czy coś u was płacą dec 10 01 oooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej kochani!!!!Jest tak zimno,że nic robić się nie chce,ale trzeba,zwierzakom nie powie się,że żreć nie będą bo zimno nie chce się wyjść.Kasy zero oczywista,a jakże by inaczej,zapasy zboża się sprzedaje aby przeżyć.Ręce opadają na to wszystko,żeby całą tą Wiejską jaki buldożer rozpierdolił!!!!!Ale ta cała pojebana Unia nas wycyckała,bida i nędza,tylko te warchoły przy korycie mają co tylko im trza.Dziś grochówa,co by ciepli w nocy pod pierzyną było.Kurwa mać i na tę bidę jeszcze ten cholerny mróz.Trzymajmy się cieplutko-miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam Kochani tak tak Iwonko masz rację szczerze mówisz zapraszam do mnie u mnie mięsa pod dostatkiem to jakoś razem przeżyjemy te chlodne dni a już rozsyłają na następne dopłaty hahahahahaha buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich,Halina jak u was kształtują się ceny,bo ja tez mam zaplanowane wesele na pazdziernika na 120 osob,cena 240zł od osoby na 2 dni w domu weselnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich,Halina jak u was kształtują się ceny,bo ja tez mam zaplanowane wesele na pazdziernika na 120 osob,cena 240zł od osoby na 2 dni w domu weselnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ceny są niższe bo 170 zł z poprawinami oczywiście plus alkohol i napoje oraz ciasta i owoce. Z tym że umowa była podpisana u ubiegłym roku w czerwcu. Ci co podpisują nowe umowy płacą już 190 zł. I tak jest prawie we wszystkich domach weselnych. Trzeba tylko poszukać gdzie za tą samą kasę dają więcej żarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
płacą coś u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
dzisiaj coś ruszyło z przelewami ale jakoś cicho na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , myślałam że zrobią mi niespodziankę na urodziny dzisiaj a tu nic stara bieda. Rano było - 11 to prawie ciepełko w porównaniu z tym co było w niedzielę. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
sprawdzę przed zamknięciem banku dec mam z10 01 czy warto już pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
jest kasa wpłyneła 3 02 dziwne troche bo w tym dniu sprawdzałam przed zamknięciem i nie było pozdrówka dla wszystkich i szybkiej kasy życzę mało coś nas tutaj a bardzo lubię tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin Mario taniej by cię kosztowało wynajęcie sali i zamówić kucharkę z obsługą świnie masaż wyrobił ciasto kupione ja robiłam dwa wesela jedno 2010 a drugie w tamtym roku w listopadzie to mi wyszło na osobę po 100 zł czy ktoś się orientuje kiedy płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Powiedzcie mi dlaczego poprzednimi laty dopłaty były wypłacane rolnikom jeszcze przed przyjściem decyzji lub dwa ty. po otrzymaniu a teraz juz 3 tyg.po decyzji i cisza?Czy to chodzi o to by rolników podpuszczać niech pożyczają?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej wszystkim!!!!!Hanka-WSZYSTKIEGO NAAAAAAJ Z OKAZJI URODZIN!!!!!Dziś mróz zelżał,za to sypie śniegiem cały czas,jak tak dalej pójdzie to z szopki na sankach będę zjeżdżać,bo już ją do połowy zasypało.Kasy brak-normalne,ratujem Unie.Nie wiem,taka drożyzna,wszystko w górę,co te dopłaty przyjdą to jeszcze szybciej się rozejdą,bo trza będzie spłacić to co wzięło się na krechę.Nie mam słów,POpierdolony ten kraj!!!Dziś gołąbki z kaszy wiejskiej ze skwarami,jak kto lubi to wpadać,a i jaka kołomyja na zapitkę się znajdzie.Fajnego dnia życzę,nie popadajmy w skrajność-MY SE RADE DAMY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
HANIU NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !!!!!!!!!! :):* Witajcie co słychac u Was u mnie +12 hahahhahahahaha dziś słońce grzeje ale znowu straszą mrozami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapientia_victoria@o2.pl
Mam pytanie Czy ktoś z was miał kiedyś wypadek? Stłuczkę, upadek na ulicy, coś poważniejszego? Nie macie pojęcia ile pieniędzy można dostać z OC sprawcy wypadku! Nie ważne czy to nasz krewny (on płaci taką składkę ubezpieczeniową jaką płacił wcześniej- odszkodowanie w razie wypadku nie kosztuje go ekstra), urząd miasta czy właściciele oblodzonego kawałka ulicy. Ubezpieczalnie proponują nam najmniejsze kwoty odszkodowań, które i tak wydają nam się nie małe. Można dostać znacznie więcej pieniędzy. Pozyskuje klientów dla agentów Europejskiego Centrum Odszkodować (nie mylić z Unijnym Centrum odszkodowań- firmą o której jest ostatnio głośno w mediach i to bynajmniej nie z dobrych powodów). Jeśli ktoś z was chciałby uzyskać pomoc w uzyskaniu NALEŻNGO odszkodowanie proszę o kontakt sapientia_victoria@o2.pl - Firma EUCO jest największą tego typu firmą w Polsce, posiadamy spółkę akcyjną na giełdzie. - Posiadamy stwierdzoną, największą skuteczność w uzyskiwaniu NALEŻNYCH odszkodowań (po odjęciu naszej prowizji wciąż dostaniesz więcej pieniędzy z odszkodowania niż u innych tego typu firm). - Posiadamy własnych prawników i lekarzy, nie boimy się iść do sądu w Waszym imieniu. - Firmy ubezpieczeniowe dobrze nas znają i nie chcąc zaszkodzić swojemu wizerunkowi, od razu idą nam na rękę. - Docieramy do KAŻDEGO ZAKĄTKA POLSKI. - JEDYNYM wynagrodzeniem jakie otrzymujemy jest prowizja od uzyskanego odszkodowania- w przypadku (mało prawdopodobnej) porażki NIE PŁACICIE PAŃSTWO NIC. Jeśli chcesz uzyskać kilka-kilkanaście razy większe odszkodowanie niż proponuje Twój ubezpieczyciel to napisz: sapientia_victoria@o2.pl Pryzmujemy sprawy w których: -Jest sprawca i ma wykupione OC (Nie obawiajcie się walczyć o odszkodowania z polis krewnych- to ich nie kosztuje dodatkowo) - Jeśli istnieje jakakolwiek dokumentacja medyczna JAKICHKOLWIEK obrażeń (można ją załatwić w przeciągu 2 tygodni od zdarzenia). - Przyjmujemy sprawy, które zdarzyły się: Kolizja- 3 lata wstecz, wypadek- od sierpnia 1997, - Sprawy w których było już zasądzone odszkodowanie ale BEZ UGODY ZASTRZEGAJĄCEJ DALSZE POSTĘPOWANIE. - Jeśli istnieje jakikolwiek protokół policyjny o stłuczce bądź wypadku. Wygogluj sobie nas ;) NAPISZ, Powiem Ci więcej i umówię z agentem naszej firmy. Póki nie wywalczymy Twojego odszkodowania NIC NIE PŁACISZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam ale badziewie jak będę miała stłuczkę to mam swojego ubezpieczyciela i on mi pomoże a po za tym to pomyliliście fora tu o rolnictwie piszemy a no tak stłuczkę możemy mieć z kurą albo z psem na podwórku hahahhahahaha albo jak bydlak kopnie wtedy też odszkodowanie uzyskacie ;););)Kochane co u was u mnie -25 dziś było rano nie po zamarzełyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej!!!!!Zorka-popieram z tą stłuczką,a najlepiej to w mordę dać i po bólu,tak dla fasonu.Nogę kiedyś złamałam,pod urzędem miasta na nieposypanym chodniku,to pies ich jebał,wysokość obcasa im sie nie spodobała(ubezpieczycielowi),ale urzad w ramach zadościuczynienia odpalił mi coś tam.Tak że wiemy o co chodzi z tymi ubezpieczycielami,chałupę mi zalało,piec do wymiany był,to przyjechali opisali i 1000zł dali na drzwiczki do pieca chyba,w tym roku chałupy nie ubezpieczam,wolę se flachę za tę składkę kupic,wyżłopać i bodajże odchorować.Dziś śniegu po kolana,zimno jakoś tak przenikliwie,no przynajmniej słońce świeci,to w domu trochę weselej.Konto puste jak głowy tych głąbów co im zawierzyliśmy.Dajta jaki fajny przepis na pączki inaczej,albo coś fajnego na Walentego.Miłego dzionka!Gabi gdzie jesteś?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×