Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

sernik z mlekiem w proszku Składniki Przepis składniki: 1 kg twarogu 8 jajek 1/2 szklanki mleka w proszku 1/2 szklanki mąki tortowej aromat śmietankowy 0,5 l śmietanki 36 % 2 cukry waniliowe jako spód ciasta ułożyć na blaszce herbatniki Twaróg + żółtka zmiksować, dodawać mleko w proszku, mąkę pszenną i aromat śmietankowy. Schłodzoną śmietanę ubić z cukrem waniliowym, dodać do masy z twarogu i razem delikatnie wymieszać łyżką. 8 białek ubić na sztywną pianę z cukrem pudrem (3 łyżki). potem pianę z białek dodać do masy serowej i delikatnie razem połączyć. Prostokątną formę o wymiarach 25 na 36 cm wyłożyć papierem do pieczenia. Dno formy wyłożyć herbatnikami, a na nich rozłożyć masę serową. Całość włożyć do nagrzanego piekarnika. Piec 50 minut w temperaturze 180 C. udekorować polewą czekoladową lub cukrem pudrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sernik z mlekiem w proszku Składniki Przepis składniki: 1 kg twarogu 8 jajek 1/2 szklanki mleka w proszku 1/2 szklanki mąki tortowej aromat śmietankowy 0,5 l śmietanki 36 % 2 cukry waniliowe jako spód ciasta ułożyć na blaszce herbatniki Twaróg + żółtka zmiksować, dodawać mleko w proszku, mąkę pszenną i aromat śmietankowy. Schłodzoną śmietanę ubić z cukrem waniliowym, dodać do masy z twarogu i razem delikatnie wymieszać łyżką. 8 białek ubić na sztywną pianę z cukrem pudrem (3 łyżki). potem pianę z białek dodać do masy serowej i delikatnie razem połączyć. Prostokątną formę o wymiarach 25 na 36 cm wyłożyć papierem do pieczenia. Dno formy wyłożyć herbatnikami, a na nich rozłożyć masę serową. Całość włożyć do nagrzanego piekarnika. Piec 50 minut w temperaturze 180 C. udekorować polewą czekoladową lub cukrem pudrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie
witam!! może ktoś podać numer do Wa-wy gdzie można się dowiadywać o przelewy???? Dzięki!! Ja mam decyzję z 20.12. i oczywiście nic kasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam numer to 225950300-02-03 dodzwonienie graniczy z cudem!!!ja dzwonie od wczoraj i nic!!!decyzja 6.12 na koncie 0000 odchodze od zmyslow!!!szlak ich jasny by trafil,zlodzieje!!!ile mozna czekac na cos co nam sie nalezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika lubelskie
dodzwoniłam się do Lublina i pani u przejmie poinformowała mnie, że terminy przelewów nie są zwiazane z datą wydania decyzji tylko z pracowitości danej osoby, która wystawia w powiatówce dla danej gminy decyzje oraz tworzy listy wypłat. Jednocześnie pani powiedziała, że dopłaty idą na bieżąco, ale kto kiedy dostanie to zależy od składania w/w list!!!! I CO WY NA TO??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa,sa przed chwila wplynely!!! no to chwila wytchnienia dla mnie i dla mojej dzidziuni!! pozdrawiam i szybkich przelewow dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia6566
Gabi a powiedz prosze z jaka data mialas decyzje? I czy to kasa za obszarowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sernika to biorę mielony z wiaderka 'łowicki " i on jest słodki albo jeżeli sama mielę to daję ok szkl. cukru pudru. GABI gratulacje ciesz się kochana życie będzie spokojniejsze i dzdzi się to udzieli Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witajcie Kochani Gabi GRATULUJĘ :):):):):):) ale cisza a gdzie się podziały te nerwowe hahhahaha Basia i Iwonka hihi Pozdrawiam i do sklikania :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxf
PRECZ Z ACTA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
CZEŚĆ WSZYSTKIM!!!!!!!Gabi!-to ja biorę dziewczyny i walimy do ciebie na balety.No i się wreszcie doczekałaś.Ja już lachę położyłam na te wyczekiwanie.Serniczek z przepisu Halinki udał się-pychotka.Ja dziś pitole bułeczki z serem-wpadajta,a co byśta się nie zapchały,to popitka będzie 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hania sorry-to o ciebie chodziło z tym sernikiem.Tak to jest z głową jak się kanarki zagnieżdżą-haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka246
Witam Gabi gratulacje nareszcie odetchniecie z niunią Iwonko no to wybieram się na te bułeczki morze jeszcze trochę ci zostało tego serniczka , nareszcie dziś dostałam obie decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia wielkopolska
Dziękuje Halina za namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Wpadajcie na świerzynke dziś kiełbasy robimy a wczoraj czerwony krawat daliśmy lecę napychać jelita bo wołają buziaczki Kochani Moi do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pojechałam do banku dziś po rodzinne a tu bardzo miłe zaskoczenie dopłaty wpłynęły trochę radości było a potem czy wystarczy na te wiosenne wydatki I jak tu człowiek może byc czoc trochę szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich to gratulacje Anetko co tak cicho czy wszyscy już kasę dostali jak nie było zimy to nie było a teraz nas mrozi i wieje pozdrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę przymarzły łącza a dopiero za tydzień ma być -32 to kto to wytrzyma?młodzież młodsza ma ferie a starsza sesje na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia69
Kiedy będą płacić styczniowe decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem ciekawa kiedy bo mam z 16.01. decyzję obszarową OJ JAK TAM U WAS DZISIAJ RANO BYŁO -14.NA POMORZU,trzymajcie się ciepło pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Siema Kochani nie po zamarzłyście czasami u mnie na Podlasiu rano było -20 st zzzzimno :):):):):) mamy nowego czworonoga na podwórku owczarka niemieckiego potężne bydle ale nikt nie wejdzie na podwórko :):) ehhh i jeszcze nie długo zamkną nam nety pojeby genetyczne ale cóż i gdzie tu wolność słowa . Grzejcie się bo idą jeszcze sroższe mrozy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zimno -17 dzisiaj rano ale wytrzymamy nie wymrożą nas . ja mam owczarka niemieckiego od szczeniaka długowłosy ,czujny jak nie wiem co od czasu jak nam rąbnęli paliwo z ciągników to musi być pies porządny mam też rotwailera wzięłam go ze schroniska 2 lata temu ale on zaszczeka jak owczarek da pierwszy głos ,ale wrażenie robią .Pozdrawiam cieplutko na konto nie zaglądam bo po co? OJ nie wspomniałam o moim niby jamniku ten to dopiero jest "gwizdek" nikomu nie przepuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten mroźny wieczór oj widzę że coś nasze rozmowy na psy zeszły:))) u mnie od niedawna jest maleńka sunia ulubienica domu mała czarna sarenka i też nikomu nie przepuści.Jej odwaga jest odwrotnie proporcjonalna do wzrostu i to się nazywa pies obronny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Kochani Witajcie ale zzzzzzimno brrrr u mnie -26 st dziś rano było hahahhaa nie idzie iść na dwór a mój pies dziś wszedł sąsiad rano wpuścić wpuścił ale już niestety ale nie wypuścił bandyta pewnie że tak pies porządny powinien być a mamy taką ciotkę obok nas mieszka i narzeka że po co nam taki wielki pies ale jak zwykle postawiliśmy na swoim ale cóż nam wykluło się 47 kurczaków mój stary już 2 raz wstawił jajka do inkubatora szalony tak zzzzimno ale siedzą pod kwoką ciepło im :):):):):) życzę miłego wieczorku i do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto z kremem jogurtowym Składniki Przepis Ciasto : - 2 szklanki mąki - 6 jajek - 8 łyżek oleju - 1 szklanka cukru - 2 łyżeczki proszku do pieczenia - 1 torebka cukru waniliowego Krem jogurtowy : - 400g jogurtu naturalnego (może być grecki) - 2 galaretki cytrynowe - mandarynki do dekoracji Jajka ubić w misce z cukrami, stopniowo dodawać mąkę z proszkiem do pieczenia i olej. Gdy ciasto będzie jednolite, wylać na blachę i piec 40 - 45 minut w piekarniku nagrzanym do temperatury 180 stopni. Po upieczeniu i wystudzeniu ciasto przekroić. Galaretki rozpuścić w dwóch szklankach gorącej wody, gdy zaczną tężeć, zmiksować je z jogurtem. Krem wylać (odrobinę odłożyć do dekoracji) na biszkopt i przykryć drugim ciastem. Udekorować resztą kremu i mandarynkami. Ciasto lekkie, nie za słodkie ale bardzo dobre i łatwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×