Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

pozdrowienia dla wszystkich nieobecnych,faktycznie troche za cicho na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Cześć Nieobecni ale ciszaaaa żeby taka cisza i spokój był u nas w rządzie to by wtedy było ok jak tam idą przygotowania do świąt , śliczną mamy zimę tej wiosny :):):):):) buziaczki życzę ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH MOKREGO DYNGUSA BOGATEGO ZAJĄCZKA :):):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
HEJCIE WSZYSCY!!!!!!No dziś pada to w domu coś do roboty,w polu było trochę pracy,jak to na naszym padole w obejściu cały czas.Kasy zero,do ty pieprzony Warszawy nie da się dodzwonić.Pies ich i małe pieski,jakoś te święta przeżyjemy.Dziś piekę mięsa,w piątek ciasta i sałatki,jajca i cuda na kiju,a od soboty leżę odłogiem,jedynie co ze święconką wyjdę.Święta spędzamy ze starym przed telewizorem,bo dzieciom się nie opłaca przyjechać,wyleniem się za całe wiosnę.Dawajta przepisy,zawsze coś fajnego podajecie.....a rekina mięsko jadłam,ponoć jest ono wyłącznie z płetwy,ale jest smaczne.Ja w tym roku kupiłam połówkę strusia,będą strusiowe święta,no jakby co nie wyszło to szynka w zanadrzu z blast.Pozdrawiam,jeszcze wdepne,bo dziś stacjonuję w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy pełnych wiary , nadziei i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Kochani Zdrowych Wesołych Świąt Wielkiejnocy :):):*oraz Mokrego Dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka246
Życzę wam wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt Wielkanocnych, oraz Mokrego Dyngusa...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa z zachodniopomorskiego
Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy pełnych wiary , nadziei i miłości :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam trochę czasu. Mąż już po operacji i czuje się dobrze. Bieda tylko że przez pół roku nie wsiądzie ani na ciągnik ani za kierownicę samochodu. Jestem teraz jego prywatnym kierowcą. Dziś byliśmy na kontroli w Bydgoszczy. Wszystko o key . Teraz tylko trzeba czasu. Dobrze że mam synów to pole obrobią bo byłaby bieda. Najważniejsze że wszystko poszło dobrze. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam Halina ,pozdrowienia dla męża niech zdrowieje , nic nie jest ważniejsze od zdrowia i dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam Wszystkich Halinko dla męża Najszybszego powrotu do zdrowia Cieszę się że wszystko w porządku :):) Kochane jak po świętach ja przed następnymi ;p bo w tym tygodniu świętują prawosławni u mnie we wsi jest mieszane towarzystwo ale do środy laba bo oni mają 3 dni i niedzielę razem 4 dni chopla dostanę nic nie robiąc hehhehehehee Pozdrawiam i życzę milego weekendu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zorka za życzenia dla męża. Mąż był zaskoczony że mam takie wspaniałe koleżanki na forum z którymi dzielę się troskami i radościami. Mężuś z dnia na dzień czuje się lepiej ale do pełnego wyzdrowienia i powrotu do pracy droga daleka. Mam teraz sporo obowiązków i rzadziej zaglądam na forum. Pozdrawiam wszystkich i buziaczki od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam trochę mnie nie było bo jakieś chorubsko nas pokręciło nie szło ruszyć ani ręką ani nogą najpierw syn potem ja następnie córka a dzisiaj jeszcze mężuś melduje że go stawy zaczynają boleć nikomu nie życzę bo jak chłop chory to prawie agonia.nawet tabletki nie może sobie wziąć a zrobieniu herbaty to nie ma mowy taka ceremonia jakby to była jego ", "ostatnia herbata" Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witajcie :):):) heheheh Haniu skąd ja to znam hihihihih mój też tak potrafi robić hehe a gdzie Iwonka z Basią i inni utknęły heh Buziaczki dla Waszystkich do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia pomorskie
he he oj Haniu tak to jest z tymi naszymi chłopami :) znowu zmianka w dopłatach już nie będą przesyłać decyzji no chyba że cosik będzie nie tak albo że będzie kontrola co roku coś innego wymyślają pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hejcie kochaniutcy!!!!!!No wreszcie dostałam kasę!!!!!!Ale marna to pociecha,długów jak cholera,jak na krechę weżmiesz to teraz jak w prowidencie odsetki chcą,ale cóż robić było jak kasy ni widu ni słychu a robotę w polu trza robić.Jak na złość internet wyłączyli,bo nie płacone było,dobrze choć prąd opłaciłam jakoś.Teraz na chwilę z długów się wyjdzie,przyjdą żniwa i z powrotem będziemy w dole,ale najważniejsze zdrowie żeby było.Dajta jaki przepisik na ciastka,może bym co na majówkę upitoliła.Słoneczka wszystkim Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , jeszcze mnie choroba trzyma jestem na antybiotyku przez kilka dni ani ręką ani nogą ale po niedzieli trzeba wpaść w ogródek a tak poza tym wszystko w najlepszym syn zdawał egzaminy gimnazjalne następny przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy c, córka za tydzień zaczyna zdawać maturę a 2 studentów ma obecnie sesję i spoko . Pozdrowienia! a co u naszej Gabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Kochani Hejcia zapraszam jutro na grilla będziemy robić z napojami procentowymi :):):):):):) jak tam samopoczucie Pozdrawiam i Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernikowy tygrysek Składniki Przepis Wielkanocny tygrysek na masę ser na serniki 1,30 kg jajka 5 szt cukier 1 kopiasta szklanka mleko 3/4 szkl kasza manna 2 łyżki budyń (jasny) 1 szt budyń czekoladowy 1 szt na ciasto mąka 3 szkl kakao 2 kopiaste łyżki żółtka 4 szt margaryna albo masło 1 kostka (250g) cukier 1/2 szkl proszek do pieczenia 2 łyżeczki Do mąki dodać cukier, kakao, proszek do pieczenia i pokrojoną w kostkę margarynę. Wszystko wymieszać siekając nożem. Dodać żółtka, zagnieść ciasto i odłożyć do lodówki. Gdyby ciasto było zbyt suche można w trakcie zagniatania dodać śmietanę. Do miski wybić jajka dodać cukier i zmiksować na puszystą masę. Dodać ser, mleko, dowolny aromat i kaszę mannę. Wszystko zmiksować i podzielić na połowy. Do jednej części dodać budyń jasny np waniliowy a do drugiej czekoladowy. Wymieszać każdą część osobno. Żeby czekoladowa część sera była bardziej wyrazista można dodać trochę kakao. Dużą blaszkę natłuścić i rozkruszyć palcami na nią 2/3 ciasta. Wylać najpierw jedną masę serową, a potem drugą. Widelcem fantazyjnie zmieszać obie masy. Sernik będzie w prążki. Na wierzch masy serowej rozkruszyć pozostałe ciasto. Piec ok 60 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem jestembylam 2 dni w szpitalu bo dostalam skurcze ale wypuscili mnie jeszcze do domu, za 2 tygodniu bede po wszystkim bo na 15 mam ustalona cesarke trzymajcie kciuki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! piękną mamy majówkę Hania wypróbuję serniczek następnym razem bo właśnie upiekłam ale ten z rosą. Gabi czekamy na maleństwo! Pozdrawiam:)))) A gdzie się podziewa reszta naszego towarzystwa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich nieobecnych,u nas nareszcie pada,jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam pusto tutaj ale pewnie prace się spiętrzyły bo i ogród u nas koszą żyto na zielonkę , dzisiaj było -1 w nocy .Gabi jak samopoczucie? pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placek Rabarbarowy Składniki Przepis Ciasto: kostka margaryny do pieczenia np. Kasia 2 łyżki smalcu 2 łyżki śmietany 3/4 szklanki cukru 5 żółtek 3 szkl. mąki 2 łyżeczki proszku do pieczenia Owocowe nadzienie: 75dag rabarbaru 1 opakowanie jasnego kisielu 2 łyżki cukru Piana: 5 białek szklanka cukru 1 opakowanie jasnego kisielu Kruszonka: 100g mąki 100g masła 50g cukru Miękką margarynę, smalec, śmietanę, cukier i żółtka zmiksować. Dodać mąkę i proszek, ponownie zmiksować do uzyskania gładkiej masy i wylać do natłuszczonej formy. Rabarbar pokrojony w kostkę wymieszać z cukrem i kisielem (nierozpuszczonym - w formie proszku), wysypać na ciasto. Z białek, szklanki cukru i jeszcze jednego kisielu (też nierozpuszczonego) ubić pianę i przykryć nią rabarbar. Zagnieść kruszonkę i pokruszyć ją na ciasto. Piec ok. godziny w 175 stopniach. SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hejka Kochani co słychać ja dziś w domku siedzę wczoraj udaru dostałam od słońca fasola już urosła mi ale okryłam ją włókniną heheehe śmieli się ze mi zmarznie ale nie dam jej zmarznąć heheh Gabi 3-maj się cieplutko :):* .Reszcie zyczę miłych prac polowych i ogrodowych Pozdrawiam i Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich,Hanka bardzo dobre ciasto rabarbarowe,milej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jestem!!!:D Kasa pooooooszła już dawno,wnioski złożone teraz czekamy na kasiorkę znów:) Dawno mnie nie było ale mąż zjechał i narazie został:D:D:DW polu rośnie,krowy na łące tylko zimno jak cholera:( Gabi już się córeczką cieszy pewnie,pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam Kochani Gabi Gratulacje niech córeczka się zdrowo chowa :):):):) u mnie fasola zaraz będzie kwitła i ogorasy też :):):):):):):):):) pozdrawiam Wszystkich nieobecnych i obecnych Basia sie znalazła a Iwonka gdzie :):):):):) pozdrawiam i do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×