Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

hej jestem witam roboty po same pachy ale jest tak sucho że teraz już do ogrodu się nie chce iść . córka ma już po maturach teraz czekać na wyniki.Pozdrowienia dla wszystkich a GABI lulla pewnie swoje słodkości .PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty PSL
narzekaliście na brak dopłat na czas ale na PSL się głosowało? tempaki jedne jak was czytam, to płakać się chce, wiocha jak nic składnia zdań świadczy o was jełopy jedne, całe pracujące społeczeństwo /inteligencja płacą na wasz KRUS śmieszny, jesteście uprzywilejowaną tępą nie wykształconą i ograniczoną grupą społeczną na którą pracuje całe społeczeństwo i jeszcze mordy drą że nie dostali kasy na czas od arimr bo się należy i już! Jak wyście prowadzili "te swojo gospoidarkie " bez tych doplat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Do anty PSL ty pojebańcu jebanyx spierdalajx gdzie pieprz rośnie jełopie wszawico po hujx tu piszesz prosił cię ktoś a żeby nie nasza gospodarka to zdechł byś z głodu bo nie miał byś co żreć więc morda w kubeł !!!!!!!!!!!!!!!!!!! rzygać mi się chce na ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka nie denerwuj się ten anty coś tam to pisać specjalnie nie potrafi literki mu się mieszają i pewnie nikt go nie chce słuchać a czytać to pewnie też nie. POZDROWIENIA DLA STAŁYCH BYWALCÓW FORUM skoczków nie potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do anty p żeby nie ta wieś to i miasta by nie było heh.Any P przeprowadz sie na wieś załóż gospodarstwo i tez dostaniesz doplaty.Poki co nie poniżaj ludzi,którzy mieszkaja na wsi najpierw soba trzeba cos reprezentować aby tak tu pisac jak Ty.I naucz sie szacunku dobra rada na przyszłośc.A odnosnie inteligencjii to widac ze taka wypowiedzia reprzezentujesz bardzo niski poziom tej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich,nareszcie dziewczyny zaczynacie pisać,a anty widać inteligencją nie grzeszy,miłej niedzieli zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny jakoś mnie długo nie było jakoś jestem zawalona robotą jak wieczorem przychodzę z pola jak nie było wnusia to szłam poklikać a teraz idę się pobawić z wnusiem a ja mam jeszcze i wnusię i też i też nie daleko mnie mieszka Gabi jest już szczęśliwa że swoją pociechą ,dziewczyny jak u was przezimowały truskawki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani.no w koncu juz w czworke. w sobote wyszlysmy z coreczka ze szpitala.mala najwazniejsze zdrowa. wazyla 3550 i 54 dluga.teraz czekaja nas nie przespane noce ,kolki,zabkowanie a potem to juz z gorki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pozdrowienia ,witamy Gabi oj tam kolki mamusia wszystko wytrzyma przechodziłam to 5 razy a teraz jak dzieci prawie dorosłe to pewnie wolałabym te grymasy niż "hormony nastolatków" trzymajcie się. A jak córcia ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hejka ooo Gabi witaj jeszcze raz gratuluję córeczki dobrze Haniu mówisz mamusia wszystko wytrzyma :):):):):) .Jak dobrze widzieć Was na naszym forum Iwonki i Basi jeszcze nie ma pewnie zaginęły w akcji heheeh u mnie Kobietki już fasola szparagowa kwitnie i pomału ogórki też ale jesio pod włókniną trzymam ale u mnie dziś zzzimno psa z kulawą nogą nie wygonisz brrrr znowu kurczaki nam się wylęgły ale teraz mój stary wstawił do inkubatora ozdobne jajka ma fioła na tym punkcie no ale cóż każdy ma swojego fiołka hehhehee Dziewczyny Pozdrawiam i do sklikania .Halinko jak mąż się czuje Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Idzie Jasio z ojcem przez miasto, w pewnym momencie zauważają dom z czerwona latarnia. Jasio pyta: - tato, a co to za domek z czerwona latarenka? Ojciec zmieszany, po chwili odpowiada: - noo... wiesz synku, tutaj przychodzą mężczyźni, żeby doznać prawdziwej rozkoszy. Po powrocie do domu Jasio pyta ojca, czy da mu na kino 10zł. Ojciec się dziwi, no, ale w sumie syn nie chce Bóg wie, jakiej sumy, wiec Jasio bierze pieniądze i idzie... do domu z czerwona latarenka. Widzi lubieżnie ubrana panią stojącą przy ladzie, no wiec zagaduje: - dzień dobry, jako prawdziwy mężczyzna chciałbym zaznać tutaj prawdziwej rozkoszy! Kobieta sobie myśli - co tu robić? No przecież nie zrobię mu tego, co reszcie klientów... Idzie na zaplecze, przynosi chleb, masło i duży słoik dżemu. Smaruje 3 kromki masłem i bardzo grubo dżemem. Po powrocie do domu Jasio idzie do ojca, ten zdziwiony, no, bo który film trwa tylko godzinę? - Jasiu, czy ty, aby na pewno byłeś w kinie? - Nie tato, byłem w domu z czerwona latarenka. Ojciec w szoku, z głowa pełna myśli samobójczych pyta: - no, ale... Synu... Co ty tam robiłeś? - Tato, powiem ci tak - dwóm dałem rade, ale trzecia to już tyko wylizałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto z wiórkami Składniki Przepis Spód: - 4 jajka - pół szklanki cukru - szklanki mąki - pół łyżeczki proszku do pieczenia Krem budyniowy: - 2 szklanki mleka - 4 łyżki mąki ziemniaczanej - 2 żółtka - 1 szklanka cukru pudru - 25 dag margaryny Kasia Wiórki: - 20 dag wiórek kokosowych - 12,5 dag margaryny Kasia Spód: Białka ubić ze szczyptą soli, dodać cukier i nadal ubijać. Dodać żółtka i jeszcze ubijać. Następnie dodać mąkę, proszek do pieczenia i delikatnie wymieszać. Ciasto wylać do wysmarowanej tłuszczem prostokątnej formy o wymiarach 25 x 36 cm. Piec około 25 minut w temperaturze 170 C. Ostudzić. (ja wstawiam do rozgrzanego do 180 C piekarnika i po 15 min jest gotowy, aczkolwiek wcześniej mając piec gazowy trzymałam ok. 30 min) Budyń: Jedną szklanką mleka zagotować. W drugiej szklance mleka rozmieszać mąkę ziemniaczaną, żółtka i wlać do gotującego się mleka. Ugotować budyń i ostudzić. Miękką margarynę Kasia utrzeć na puszystą masę z cukrem pudrem, dalej ucierając dodawać ostudzony budyń. Gotowy krem budyniowy wyłożyć na ostudzonym biszkopcie. Trzeba pamiętać, żeby bardzo dokładnie i raczej energicznie mieszać budyń, gdyż w przeciwnym razie tworzą się grudki, których później nawet przy miksowaniu z margaryną jest ciężko się pozbyć! (nie dodaje całej margaryny, a gdzieś tak 3/4, dzięki czemu krem jest troszkę lżejszy:) ) Wiórki: Wiórki kokosowe zrumienić na margarynie, ostud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich nieobecnych i zapracowanych,dziewczyny coście na euro wyjechały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadłużeni na maxa
cześć! moze wy mi pomozecie? zakladalam osobny temat ale nikt nie napisal. tez mam gospodarke i ogromne dlugi wkleje tu moje pytanie Mamy gospodarstwo rolne, które nie przynosi zysków a same straty bo nie mamy swoich maszyn wynajmujemy ludzi i płacimy za wszystko co się później nie zwraca nawet w połowie. Wszystko jest w rozsypce, dom, chlewy wszystko. Po wypłacie jak oplaci się rachunki nie zostaje zupełnie nic (kredyty, raty itp) idą sianokosy a nawet na zrobienie bel nie będzie pieniedzy. Jak z tego wyjść? Pokrótce napisze co mamy: -20 sztuk bydła w tym 12 krów dojnych reszta cielaki,jałówki. -21ha ziemi nic na niej nie uprawiamy, służy tylko do koszenia trawy i wypasania bydła. -dom,chlew,stodoła,stary ciągnik który ledwo żyje,kosiarka i przewracarka. I tyle. Do tego kredyt na hipotekę jeszcze 3 lata po 2 raty w roku 1600zł czyli jakies 10tys. Co robić?ktoś zna się na tym? sprzedać? bo zainwestowac nie da sie bo nie ma pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Cześć Kobitki hehheeh pewnie powyjeżdżały na koko euro hhehe ale dziś łomot dostaniemy od Rosjan :):):):):):):):):) ;) Kolego a pro po twojego gospodarstwa ja na twoim miejscu to sprzedałabym to dawno ;) ale to moja sugestia a ty zrobisz jak zechcesz . Kochane eurowiczki Pozdrawiam i do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Albo co jeszcze bym zrobiła to bydło sprzedała i oddała za kredyt ile tam trzeba i sprzedać 1-3 hektary ziemi i wyjdziesz na swoje . Ale tak ja bym zrobiła . A ty zrobisz jak Ci sumienie podpowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! no i nie było tak źle wczoraj, nie jestem zagorzałym kibicem ale oglądałam od gwizdka do gwizdka. Podobało mi się świetny strzał Kuby Błaszczykowskiego:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam oczywiście oglądam mecze z całą rodziną i jak na razie to super zobaczymy w sobotę . u nas pogoda nieciekawa a jeszcze siano do pozbierania ale to się wszystko da najważniejsze żeby zdrowie i chęci były a zadłużonym radzę nie męczcie się bo wam to nie wychodzi praca na roli ma przynosić zyski i zadowolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kobietki co słychać mamy kilka dni jako takiej pogody ładnej juz 1 siano dziś zbelowaliśmy znajomy polatał a sąsiad klnie bo kilkanaście dni temu skosił i zwiózł zgniłą do domu hehhehehe ;) życzę miłej pracy Kochane w ogrodach i w polu Pozdrawiam i do sklikania aaa słyszeliście ze w tym roku niby mniejsze będą dopłaty ;( niż w tamtym roku jak wyliczylismy ze starym to o ok 2000 tyś mniej będzie mogliby sobie pacany obciąć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej mam do Was pytanko jak u Was się zachował koperek bo z kilkunastu wsi ja mam tylko koperek u ludzi poginął albo straszna mszyca im zjadła pytałam ich czy pryskali a oni że tak silnym jakimś środkiem ;):):):):):) przynoszą mi nasienie żeby im zasiać hehhehehehe .;):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! mój koperek mszyce zjadły ten co opryskałam się uchował a ten co specjalnie zasiałam w ogóle nie wzeszedł :(mam nadzieję że się nie sprawdzi powiedzenie że jak koperek udany to i ogórki bo będzie bieda Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
A u mnie ogórki na gruncie krzaczki mają ok 20 cm a zatrzęsienie ogóreczków małych kto nie ma zapraszam do siebie i na ogórki i na koperek ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w ogródku kiepsko marchew wcale nie wzeszła musiałam siać drugi raz chyba nas kantują na nasionach jak zbierałam kiedyś swoje nasionka to wszystko rosło a teraz to deszczu jest dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
u mnie wszystko ładnie rośnie oby tak dalej ;):):):): a dziś jedziemy ze starym do Szepietowa na targi rolnicze ;):):):) miłego weekendu Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich nieobecnych,dziewczyny coście jeszcze z euro nie wróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Cześć nieobecni już kilka dni mam gruntowe ogórki i fasole szparagową ;):):):):) Miłego dnia . Wczoraj u mnie było oberwanie chmury i burze szalone do sklikania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kochani jak u Was te gradobicia i szalone burze przeszły mam nadzieje że u wszystkich spokojnie u mnie spokojnie na razie .Oglądaliście dziś na TVR mówili że w tym roku nie dostaniemy decyzji na dopłaty bezpośrednie tylko kasa będzie wpływała na konta ciekawe ile w tym prawdy .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jakie Pani mają fajne pomysły na letnue obiady?ja pl;anuje dziś wiśniankę z wydrylowanych wiśni takie sa lepsze czy w calosci gotowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam trochę mnie nie było bo po euro wyjechałam na krótki urlop żeby zregenerować się przed żniwami Wichura była też i u nas 20-letnia wierzba przewróciła się na budynek gospodarczy ale na szczęście nikt nie ucierpiał Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×