Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość andzia pomorskie
no w końcu kaska przyszła uratowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
andzia z kiedy decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Decyzja z listopada a kasy brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia pomorskie
decyzja z 28 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Kochani Witammmmmmmmmm jak zwykle pusto i cisza hahhaha już w nowy rok jajka wstawiliśmy do inkubatora i będą kurczaki, na 21 stycznia będą się kluły :):) z 66 jajek zostało 50 szt a nie wiem czy wam mówiłam mamy kurę taką co znosi zielone jajka autentycznie są zielone :):) na Wielkanoc gotowe pisanek nie trzeba haahahaa co u Was słychać ciekawego :):) Pozdrawiam Was Kochane i Kochani i do s klikania :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
zorka wyslij takich pare jajek bo one sa bez choresterolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic cisza na koncie a tu córka ma studniówkę 28.01 i co dziennie dzwoni czy dopłaty weszły co począć ? ale rolnik silny ! a jak podobają się wam składki zdrowotne? bi mi wcale , znowu skorzystają rolnicy z marszałkowskiej co ma 2 ha ziemi i płaci sobie krus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no u mnie tez cisza decyzja 5.12 i dzwonilam do departamentu to kasa w lutym:( jestem tez na naszyn poprzednim forum i jakis bizon stwierdzil ze jestesmy tam tylko jak w grudniu nie dostaniemy doplat!!!co za kretyn!! tylko nie wie ze przez caly rok jestesmy tutaj a nie tylko w okresie wyplaty doplat tak jak on!! i znowu sie zdenerwowalam!!!a to juz 6 miesiac i dzidzia sie burzy na moje nerwy!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, nie rozumiem dopłaty nie są na jedzenie, ani na studniówkę, ani wyprzedaże to są pieniądze, które TRZEBA zainwestować w nakład na kolejny rok, one mają POMÓC,to DOFINANSOWANIE cieszcie się, że cokolwiek dostajecie, a nie narzekacie, że jeszcze ich nie ma... gospodarny rolnik, ma zabezpieczone pieniądze na życie, inwestycje z poprzedniego sezonu :) a dopłaty z tego roku wykorzystuje w następnym - wtedy nie ma gderania, że już wiosna i kaski nie ma :) czego sobie i Wam życzę :) sadowniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
dejotka niebadz taka madra jak ci ojciec byt zapewnil to idziesz do pszodu ale jak jest mroz to stoisz pod drzewkiem iplaczesz a wtenczas w agrobiznesie mowia tylko o takich jak wy pozdrawiam i zycze ci powodzenia i bogatych rodzicow uwarzaj na mroz zakup agrowuknine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu jestem obiektywna przedsiębiorca nie płaci ponad 300zł na kwartał składek, tylko 800zł miesięcznie, prawdopodobnie swojej firmy nie odziedziczył, tylko ciężko na nią zapracował, aby teraz płacić kolosalny podatek od wszystkiego 300 x 4= 1200zł, wystarczy mieć półtora hektara a z samych dopłat się zwraca... od pracowników składek nie odprowadzamy UE darmo daje kasę, wielu gospodarzy z niej nieźle się urządziło Także, nie narzekajmy, że nam źle i niedobrze. Rolnicy są bardzo uprzywilejowaną grupą społeczną.. Nie zaprzeczycie? Praca na SWOIM, spokojna..aczkolwiek ciężka, nie przeczę .. Patrząc po moich sąsiadach DA SIĘ ... Tylko nie należy czekać na gotowe.. trzeba brać się do pracy i kombinowania:) Gdy zlikwidują krus, wprowadzą podatek katastralny oraz wprowadzą szereg innych obwarowań i opłat ... te dopłaty będą kroplą w morzu potrzeb... Jak się na to zapatrujecie? Ja naprawdę nie chcę być złośliwa.. Po prostu, widzę że w polskim rolnictwie nadchodzi przełom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 7 lat jestem na pełnym rozliczeniu i nie mogę się doczekać na podatek dochodowy w rolnictwie na pewno będzie mniejszy niż obecnie rolny a te dopłaty to tylko wielka ściema niech zabiorą w całej unii i dadzą nam cenę na nasze produkty . a dejotkę zapraszam na inne forum.Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Małgosiu123 jak więcej uzbieram to wezmę od Ciebie adres i przyślę Ci Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka zgadzam sie z toba!!! niech zabiora nam oplaty a z szaczunkiem zaplaca za nasze produkty i prace!!! a jak zrownaja to jestem tez za zrownaniem podatku i skladek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol.may
Jeśli poszukujecie rozwiązania swoich problemów związanych ze związkami, kobietami itp. to polecam wam świetny sposób mianowicie kursy uwodzenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl). Potrafią w skuteczny sposób rozwiązać każdy problem, wiem, bo sam skorzystałem z ich pomocy. Nie potrafiłem stworzyć dłuższego związku, każda moja relacja z kobietą kończyła się maksymalnie po kilku tygodniach. Teraz już wiem, gdzie popełniałem błąd i dlaczego moje związki trwały tak krotko :) polecam wam serdecznie, są profesjonalni, mają pozytywne opinie i dobre oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
w dzisiejszym to tylko zlodziej sie dorobi na garbie innych jestem z podkarpacia rolnictwo stoi kiepsko i taki przewoznik skupi plody rolne od gospodarzy z polski za marne grosze agospodarz mu sprzeda bo niema wyjscia a on przywiezie na podkarpacie i ma dniowke 2000 tysiakito jest uczciwe// iktos bedzie pisal ze rolnik male skladki placi a zaco ma placic wieksze za to ze jest caly czas oszukiwany przez rzad i innych jak dzisiaj sie nastawi na chow swin wybuduje chlewnie ajutro niema gdzie tobo polski rzad towar sciagnie za granicy to wszystko jest dla was uczciwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
dzieki zorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiora73
witam zgadzam się z małgosią 123 bo stare porzekadło mówi ,,od myszy po cesarza wszyscy żyją z gospodarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
co wy spicie wogule sie nie chyba juz macie przelewy i kazdy kasa sie cieszy atych co jeszcze nie maja to wesprzyjcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0304
aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0304
cos mi się zblokowało, przepraszam za aaaa zerknijcie na forum fundusze-info, czy Wam też jakis bląd wyskakuje?? ja dec. 03.01, kaski brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Cholera, a na starym forum wyskakuje mi że przekroczono parametry serwera. O co chodzi ? Ktoś sabotuje tamtą stronę? Za dużo gorzkich słów prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Coś mi się wydaje że celowo zablokowali "tamto" forum bo przecież dziś mieli płacić . A jak zablokowane to się nie rozniesie że po raz kolejny nakarmili nas kłamstwami i nikt nie dostał !!!!!Dec.29.11 i wielkie 00000000000000000000000000 na koncie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Kuj. pom.
Dokładnie też mi tak wyskakuje... Zawsze po 12.00 i po 15.00 wchodzę na swoje konto sprawdzić, czy pieniądze przyszły, czy nie, a potem na forum sprawdzić, czy w ogóle coś płacą.. zdaje się koniec tego mojego rytuału..dec. 06.12 i oczywiście pusto w kieszeni.. ps. to chyba dla kobiet forum.. trochę mi tu nieswojo.. chociaż w dzisiejszych czasach medycyna czyni cuda... wszystko można sobie zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpl2
podkarpacie kasy zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam coś tamto forum zablokowali bo u mnie tez to samo wyskakuje co u was to wy macie decyzje to jest jakaś nadzieja na kasę a co ja mam powiedzieć jak nie mam żadnej decyzji w tamtym roku miałam decyzję w listopadzie a pieniądze w lutym a teraz to w czerwcu podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Kuj. pom.
maja 246.. pociesz się, że wszyscy zdaje się jedziemy na tym samym wózku.. z dec. czy bez, bo płacą te dopłaty jak chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Kuj. pom.
ps. dla kobiet, czy nie dla kobiet to forui... niedawno spadłem z roweru... to teraz mi wszystko jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Marcin , nie martw się chłopy też tu są. A na drugi raz to po pijaku na rower nie siadaj , na czterech bezpieczniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×