Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Iwona(dolnośląskie)
Witam was KOCHANIUTKIE!!!!!Nie mam komputera,rozpitolił się,czekam na dopłaty,to se kupię,chyba prędzej to zreperuję stary.Nie mogłam się powstrzymać i jestem u swoi sąsiadeczki i korzystam z komputera jej wnuka.Dziewczyny dzis byłam w powiatowej-decyzja będzie w poniedziałek,tylko kasy teraz wyglądać.Na kwietnia może cusik będzie.Gabi-rybko-nie wkurzaj się,olej to ciepłym moczem,nie warto psuć se nerwa padliną.Pozdrawiam was wszystkie.Jutro też mi pozwolili przyjść na kompa-haha-tylko rano,jak wnusio będzie jeszcze spał.Do jutra!Trzymajcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Zorka ależ ja zawsze byłam i zaglądałam na kaffe tylko czasem taka cisza była że aż strach, lubię jak się coś dzieje i nasza kaffe tętni życiem. Iwonka no nareszcie jesteś ale z wrażenia że się do kompa dostałaś aż dwa razy się wpisałaś ale to nic jak najczęściej korzystaj z gościnności sąsiadów! Haniu wszystkiego naj dla mężulka, to się wesoły weekend zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzięki za życzenia no może być wesoło choć z umiarem bo post Pozdrawiam!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolniczka zach-pom
witam tak przegladam kafe i rolnicy ,doplaty ja wlasnie przymierzam sie kupic ziemie od ANR tak sie boje kredytu,bo na roli roznie bywa,i jak trudno przez to przejsc,tyle papierow moze ktos juz to przeszedl w zeszlym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) Ludzie nie miałam netu bo zdechł modem:( Nie chcieli uznać gwarancji (choć miałam go pół roku) i kupiłam nowy.Dostałam niedawno rolnośrodowiskowe i juz ich nie ma:( Maja gratulacje :) Gabi: pies jej mordę lizał i małe szczeniaki też!!!!! Iwonka my mamy coś ze sobą wspólnego:) Jak Tobie cuś wysiada to mnie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Cześć i czołem!!!!!Mam nowy komputer-na raty,z gwarancją,obacem ilo pochodzi-haha-póki dziatwa nie dorwie się do niego.Czekam na kasę,jak większość,no i na tulipana jutro,zobacze czy stary bedzie pamiętał,bo ja jestem przygotowana-na każdą ewentualność.Basia!-chyba tak,mamy cosik ze sobą wspólnego-hej,Mazowsze,jakie cudne.....-będę,na starych śmieciach,chyba w ten długi majowy weekend,na święta nie dam rady,bo roboty za dużo będzie,no i nie chcę nikogo obarczać opieką nad dobytkiem(starego bym zabrała na te ekskursje).Dziś na obiad zrazy ze słoninką i ogóraskiem,wbijać się,zrobię więcej.Miłego dzionka-Wiosna idzie wielkimi krokami(oby kasa szybci szła jak ona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam witam ! no Iwonko teraz będziesz nas częściej odwiedzać. u mnie na obiad żurek z jajeczkiem ,pogoda piękna słoneczko świeci, ale w ogród jeszcze czas bo ziemia jeszcze zmarznięta teraz chcemy jeszcze chałupę odświeżyć i wymalować jak ja to lubię ale na jakiś czas będzie czysto.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no ja tez w zeszlym tygodniu troche odswiezalam domek bo czas sie przygotowac na godne przyjecie naszej coreczki:) u nas pogoda w miare ale zboza chyba nam poszly sie walic!!! zal patrzec:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej BAbeczki!!!!!!-Naaaaaaaj,naj,w Dniu Naszego Święta-wszystkim Wam i sobie życzę!Dziś serwuję zupę chmielową(piwko) i cos na winie(czyli co się staremu nawinie niech spożywa)-urlop na żądanie!Tylko cosik zimno dziś,śniegiem sypnęło w nocy,no....powinno się rozpogodzić-Taki Dzień.Czekam na starego i LUTYPANA-haha-wyjął mi z portfela 5 dych i poleciał,chyba do kwiaciarni,no za tylo kasy co by mi się gdzie nie zapodział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ dzisiaj obiadek dobry chłopy dostaną a po obiedzie jedziemy z córcią na miasto same sobie zrobimy święto polatamy po sklepach i wieczorem wrócimy padnięte a chłopaki niech popracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Przyjmij życzenia Babo Kochana od drugiej Baby z samego rana .Niech dzień cały będzie radosny trzymaj się Babo byle do wiosny !Szczęścia życzę Tobie i sobie i kobietom na całym globie:).My dziś drinki i kaweczki nasze święto dziś Babeczki !:):* Dzisiaj Dzień Kobiet więc cycki w górę i zrzuć z twarzy gradową chmurę niech żyje celulit i kurze łapki bo i tak jesteśmy fajowe Babki :):):*:* Kochane przyjmijcie i ode mnie spóźnione życzenia z Dniem Kobiet :):):):):) wczoraj nie miałam jak wejść tu bo prąd nam zabrali a mam laptopka więc długo bateria nie wytrzymała :(:(:(:(:(:( i dopiero nam dziś oddali prąda co u Was słychać my dziś już zaczęliśmy prace w polu nawozy posiane już na oziminę hehe Buziam Kochani i do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam gdzie się podziałyście ? bocianów wypatrujecie ? u mnie jeszcze nie ma ale może lada dzień Pozdrawiam];

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto kasztankowe Składniki Przepis - 5 jajek - 35 dkg cukru -15 dkg mąki - 5 płaskich łyżek kakao - 4 łyżki oleju - 25 dkg masła lub margaryny - 1 op. cukru wanilinowego - 20 dkg cukierków kasztanków - 1 budyń waniliowy - polewa czekoladowa - 1 płaska łyżeczka proszku do pieczenia Żółtka oddzielić od białek i utrzeć je z 15 dkg cukru i cukrem wanilinowym. Dodać przesianą mąkę, kakao i proszek do pieczenia. Ubić pianę z białek i dodać do reszty składników. Na koniec dodać olej. Ciasto wylać do wysmarowanej i wysypanej mąką blachy (przepis na małą blachę lub małą tortownicę) Piec w 160 st. ok 45 min Ugotować budyń wg. przepisu na opakowaniu i wystudzić. Masło utrzeć na puch z pozostałym cukrem l ub zastąpić zwykły cukier cukrem pudrem to się lepiej uciera i dodać zimny budyń. Do masy budyniowej dodać pokrojone na kawałki kasztanki. Ciasto przekroić na 3 blaty i przełożyć je masą. Całość polać polewą i posypać kasztankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
HEJ!!!!A gdzie to żeśta się podziali???Przepiękny poranek,słońko niczym teściowa w ślepia daje.Kasy zero,do ty pierdolony Warszawy nie sposób się dodzwonić,chyba z lokum to i telefony wymienili.Dziś tylko kiełbacha do żarcia,roboty ful,lecę na pastwisko czyścić koniki,z lunchem,do jakiej 17:00 się zejdzie,to cusik jak w biurze-haha.Aha-ciasto wypróbowane-PYCHOTKA!-na święta też zrobię.Mi8łego i słonecznego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ tam witam ! chałupa wymalowana odświeżona jeszcze trochę kosmetyki i będzie słońce świeci ciepełko w końcu Pozdrawiam lecę dalej sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam Was Kochaniutkie hehheeh jak wiosna to i sprzątanie ja w sobotę posprzątam generalnie i za okna się wezmę ;p bo aż same się proszą po zimie buziam Was i lecę rosół gotować bo moj stary zaciążył chyba hheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam Mam do sprzedania ciągnik rolniczy Renault 160-94TZ z radiem na kartę SD/MMC stan B.Dobry sprzedaję go ponieważ mam za mało hektarów do niego .Silnik MWM taki jak w Fendzie.Podnośnik sterowany elektronicznie.Skrzynia multischift żółw i zając .Rok produkcji ciągnika 1996r.Cena do małej negocjacji cena 54.000zł.więcej zdjęć prześlę mailem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak u was przezimował rzepak bo u nas 50 % do zaorania a pszenica jeszcze czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie wchodziłam na to forum bo zajęłam się porządkami na święta. Mój mąż ma 25 ( niedziela) zgłosić się ona operację na bajpasy. Pewnie poleży do świąt w szpitalu. Ja w tym czasie będe w Bydgoszczy u koleżanki która mieszka w pobliżu szpitala. trochę mam cykora czy wszystko dobrze pójdzie. Dlatego nawet już mięso popiekłam i zamroziłam bo czasem możemy wrócić d wielką sobotę. Gabi , cieszę się że to już niedługo jak będziesz się mogla cieszyć córeczką. Zawsze marzyłam o córce ale mam 3 synów. Dobrze że choć mam 2 wnuczki. Pozdrawiam wszystkich i odezwę się po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam halina nie martw sie na pewno wszystko dobrze pojdzie!! takie operacje juz dzis sa na porzadku dziennym i dobrze ze sa no i obawy i ryzyko jest mniejsze. ja mam w rodzinie 2 osoby po bajpasach i to osoby po 70-tce i wszystko jest ok!!wiec glowa do gory i pocieszaj mezulka:) a co do zboz to u nas jest masakra!!! chyba 10 h pszenicy bedzie do przesiania:( ja ostatnio zauwazylam ze lekko sie zieleni ale moj maz poszedl na pole i stwierdzil ze zieleni sie ale perz!!!!porazka:)material siewny strasznie drogi a na dodatem ma bardzo slaba sile kielkowania!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka lepsza niż po grecku Składniki Przepis Składniki: * 1/2 kg filetów rybnych * 3 średnie cebule * 1 słoik papryki konserwowej * 8 ogórków konserwowych * 2 łyżeczki vegety * 1 łyżka ketchupu * 2 łyżki przecieru pomidorowego Zrobić ciasto naleśnikowe i dodać do tego ciasta 1 łyżeczkę vegety. Zamoczyć filety rybne w tym cieście i usmażyć na złoty kolor. Zalewa: Na patelnie wlać 2 łyżki oleju, i wrzucić pokrojoną w kostkę cebulę i usmażyć na złoty kolor. Ogórki i paprykę także pokroić w kostkę i połączyć na patelni z cebulą i na małym ogniu zeszklić. Następnie dodać przecier, ketchup, vegetę, i ze 2 łyżki wody i jak się troszkę pogotuje to przekładać farsze ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Kochane witajcie u nas na Podlasiu zboże w 100 % przezimowało na razie git nie wiem jak rzepaki ale żyto ,pszenżyto bajki pszenica też ładnie przezimowała zobaczymy jak pokaże omłot ;):):):):) Buziaki Halinko nie denerwuj wszystko się uda się mój wujek miał na bajpasy operację i teraz zachowuje się jak nowo narodzony a jest po 70 już skacze co 2 schodki :):) BĘDZIE DOBRZE.Mój stary na jesieni ma mieć też operacje na przełyku bo skurwiel mu spieprzył gastroskopie i powstała prze puchlina ale oczywiście do Warszawy go zawiozę też poważna operacja . a pro po operacji wiecie że u mnie w szpitalu odmówili operacji wyrostka bo oni nie robią żadnych już operacji pojebanex to moja koleżanka zawiozła syna na pogotowie bo źle się czuł a oni odesłali do innego szpitala oddalonego o 100 km z rozlewającym się wyrostkiem :/ to po co ten szpital ehh powalone Buziam Kochane i do Sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Dodam tylko że ta moja koleżanka dowiozła go do szpitala w ostatniej minucie lekarz jej powiedział ze jeszcze minuta i po nim było by .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy. Staram się myśleć pozytywnie ale ziarno niepewności jednak zawsze jest.Pozdrawiam wszystkich. Buziaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Witam rozumiem z tym ziarnem niepewności ja też je mam .Haniu przepisów nie podam ale polecam rekina z rybek ośći nie ma są steki z rekina ale pyszny i nie dużo wody odchodzi ma tylko kość karkową ;):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Kochane Hej Wam ale cisza Wszystkie pomału Święta witają ja też juz chałupa ochajtnięta okna pomyte została łazienka znowu reklamują jakieś badziewie !!!!!!!!!!!! Buziam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam nie było mnie trochę bo mój synuś kończył 18 lat i trochę przygotowań było tak jak on mówi przyjęcie dla vipów bo dla kolegów będzie po świętach.Pogoda piękna rzepaki zaorane bo zmarzły z 20 ha może zostanie 4-5 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest tak mocno zajęte czy co? do nas wróciła zima jest biało i zimno a co u Gabi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×