Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość beti4826pomorskie
nie ;) spokojnie kasa rozdysponowana juz co do złotowki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
ale juz blizej niz dalej do nastepnych dopłat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka.Cz.
Beti zostaw trochę na uciechę , na obiadek dzisiaj "oszukane gołąbki", na dworze zimno,ale dobrze że nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka.Cz.
dzisiaj w radiu mówili że polacy którzy mieskają blisko granicy jeżdżą po cukier do niemiec po 2,80 a w czechach po 3,20 ,to tak samo jak z nawozem poski nawóz w niemczech możnapodobno kupić za połowę naszej ceny i to mają być równe szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka.Cz.
Dzwonek do drzwi... Kobieta otwiera, a tu tuż za progiem stoi żebrak. - Dzień dobry Pani, czy poratowałaby Pani biednego człowieka kawałkiem suchego chleba? Kobieta spojrzała na niego z litością i mówi: - O widzi pan! Właśnie zrobiłam tort, to panu dam kawałek. - Nie, nie! Proszę się nie fatygować, suchy chleb w zupełności wystarczy. - Ale, proszę pana, jutro może się zdarzyć taka sytuacja mnie i wtedy może to pan mnie poratuje. Po dłuższym okresię sporu żebrak w końcu zgodził się przyjąć kawałek tortu. Idzie z nim przez ulicę i mruczy pod nosem: - Torcik! Kurwa torcik...! A na chuj mi torcik? Jak ja kurwa przez niego denaturat przepuszczę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Skąd dziewczyny wy bierzecie te kawały? Czy tą wodę brzozową to się pije czy co z nią robi? Mi też podoba się magnolia ale ja za bardzo na północy mieszkam i mimo ogacenia na zimę nie przetrwała. Już 2 razy sadziłam. Tą drugą jeszcze mam ale zawsze kwiatki marzną bo jakieś przymrozki w maju i kicha. Za to pięknie mi kwitną azalie bo rododendron też mi czasem kwiatki szlag trafia. Obok mnie mieszka małżeństwo co prowadzą szkółkę drzew i krzewów ozdobnych. Często od nich dostaję coś za darmo , jak coś trochę krzywe . U mnie się naprostuje ale za forsę nikt tego nie chce. Część drzewek też od nich kupuję. Problem w tym że nie za bardzo lubię robić w ogrodzie. Lubię jak jest ładnie ale ja nie kret. Robię bo muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam pracowac przy kwiatach,mam ogródek typowo wiejski w ktorym sa prawie wszystkie kwiaty,nawet przy zabudowaniach gosp.posadziłam wysokie rudbekie,nie podobaja mi sie tuje ,bo kojarzą mi się z cmentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kochani ale frajda u nas na skupie 4,15 świnie w poniedzialek brali kurwa ale cena no extra wysoka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioski
WItam mam pytanie czy przyszly komuś wnioski na 2011rok?Od wczoraj mozna skladac ,a nie dostalam jeszcze.W oczekiwaniu na doplaty za 201o ja wiekszosc tutaj.Dobra wiadomosc na dzis ,ze brat bedzie mial syna;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.zorce siie poszcześciło takie drogie świnie.u nas stara bida.kawały świetne,najleszy ten z denaturatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzi blondynka do lekarza: prosze pana,ostatnio mam zaniki pamieci -czy pije pani denaturat -tak,10 litrów dziennie -to nie wie pani że denaturat wysysa pamieć -przecież jestem blondynka-głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miastowy kupuje konia. -ładny koń-mówi -kary-słyszałem że pan takie lubi-chwali sie jeden rolnik -przecież on jest gniady-mówi grugi rolnik -nie chodzi o to,mi sie maść podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Wnioski na ten rok dostaliśmy już z miesiąc temu, gorzej z kasą bo nadal nie mam rolnośrodowiskowych a decyzja 13 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Hmm a ja wniosków nie mam jeszcze, to niesprawiedliwe skladac wnioski mozna od wczoraj tylko jak kiedy wniosku sie nie otrzymalo,lubelskie kuleje pod kazdym wzgledem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak te wode z brzozy sie pije! boze a gdzie taka cena swin?? ja kocham ogrodki i tez 5 lat temu porobilam wszedzie gdzie mozliwe porobic skalniaki i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta woda brzozowa to na co jest najlepsza?Ja uwielbiam kwiaty i pracę w ogródku i w warzywniaku, wtedy odpoczywam, jak to się mówi wiatr mi z głowy wieje.2 lata temu kupiłam sobie glicynię i teraz czekam cierpliwie aż mi zakwitnie.Przykro tylko jak taka roślinka zachoruje i trudno ją uratowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brać Rolnicza!!!!!!Szaro,ponuro i do dupy,kasy brak,kurwa jak żyć.Wczoraj po wielkim wysiłku udało mi się dodzwonić do Wawy,kazano mi zadzwonić 22 marca,bo nie ma mnie jeszcze w planach,oszaleć można,a 22 marca powiedzą abym zadzwoniła znów może za tydzień i tak do czerwca.....ażeby tym skurwysynom zęby powypadały,co to robić,już na te swoje powiatówkę nie mam słów,dziś z paszportami się wybieram,kurwa chyba powybijam te kurestwa.A do ogródka zamówię se w necie po dopłatach paciorecznika,strasznie mi się podoba,zamówię nie kłącza tylko gotowe sadzonki,to na sierpnia kwiaty będą jak malowane,choruję na takie wysokie malwy,jak kiedyś pod chatami na wsi rosły,kupiłam w zeszłym roku nasiona,ale nic nie wzeszło.Jak ja kocham wiosnę,tylko żeby jeszcze ta kasa była.Wstawajta!Co dziś gotujeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka daj im czadu niech się wezmą do roboty.U mnie dzisiaj obiad szemrany tzn. od wczoraj " oszukane gołąbki"W ogródku to jeszcze za zimno żeby coś robić , czekam na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia mająca problemy z pamięcią pyta wnuczka: - Co to jest ten sex? Wnuczek chcąc uniknąć kłopotliwej odpowiedzi mówi: - To tak jakby się babcia najadła ogórków i popiła maślanką. Więc babcia spróbowała jak mówił wnuczek i dostała rozwolnienia. W drodze do kościoła tak ją przycisnęło, że już nie mogła wytrzymać, więc załatwiła się w rowie. Kawałek dalej znowu. Idąc dalej kolejny raz ją dopadło, więc zaszła się załatwić na pobliską budowę. W końcu dotarła do kościoła, ale było już niestety po mszy. Na to ksiądz podchodzi do babci i pyta: - Babciu co się stało, zawsze byłaś pierwsza, jeszcze przed mszą, a teraz na koniec przychodzisz? A babcia na to: - Bo to, proszę księdza, wszystko przez ten sex! Dwa razy w rowie! Raz na budowie! I jeszcze mi się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no pogoda pod psem,humor do dupy:( ja sobie krece pare groszy i pod koniec marca tez uderze na jakis ogrodniczy to poszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubeskie
Witam nie che się wychodzić bo wieje jak w kieleckim ale ja dziś prawdziwą wiosnę widziałam bociany przyleciały a na temat kwiatów to na tym punkcie jestem chora a szczególnie uwielbiam róże a zresztą pare lat siałam różne kwiaty zioła zbierałam suszyłam malowałam nie które i robiłam różne kompozycie z suszu i ze słomy koziołki koniki ize sznurka sizala i to robiłam do cepeli i miałam prywaciarza który odemnie i wysyłał do niemieci palmy wielkanocne jak to było że to wszystko szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Witam dostalam dzis doplaty ;)lubelskie), tzn 15juz byl przelew a dzis sie dowiedzialm,ze sa na koncie;))))decyzja 25styczeń.Kochani sprawdzajcie konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Tez kupilam kanny,ale te niskie do doniczek fajne kolory i lilie tygrysowe;)))))))))tylko słonca brak a tak to happy jestem dzis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko co tam w agencji? muszę się pochwalić moja córcia zdała egzamin na prawo jazdy ciężko było ale w końcu,teraz w szkole jeszcze na ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejta ziomale!!!!Jestem!Byłam w tej powiatowej dziś bo miałam sprawę,a że nie miałam na kim się wyładować więc skupiłam się na winowajcy-kurewniku,wszystkie żale mu wygarnęłam,bo przez niego huja nie mam jeszcze kasy,zapowiedziałam mu że dopóki nie dostanę do tąd będę go nawiedzać-kara musi być!Ale u mnie leje jak z cebra,tylko się napić,gdzie dziś balety?????Chętnie się wbiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj iwona do mnie mam golabki,krokiety,jakis sledzik sie znajdzie i butelczyna tez razem bedziemy topic smutki ja tez mam podly dzien i jeszcze ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ludzi niepoddajacych sie.dobrze iwonka,kara musi być chodz do mnie na kapuśniak,nigdzie chyba nic lepszego nie znajdziesz,ksieżycuwy sie znajdzie po flaszce na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba się do was dziewczyny przelecę,poczekajta tylko miotłę znajdę.No kurwa tak leje,do kotłowni gumaczki wkładam,już się z tym oswoiłam,niech no tylko dach zacznie przeciekać to chyba się oskalpuję.Dobra,dawajta po małym ty księżycówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×