Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Pawel1
Zastanawiam się dlaczego minister rolnictwa Sawicki poraz kolejny skłamał .Decyzja styczeń dopłat zero ,onw zero . wypłaty onw rozpoczęto w pazdzierniku,czyżby dla potrzeb wyborczych PSL do gmin,powiatów , kolejna obietnica bez pokrycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawicki i ta reszta chołoty to BADZIEWIA!!!!!On wiecznie przepita morda.Dziewczyny a moja sąsiadka to robi jakieś ciasto,coś cycki tylko nie wiem czyje,bo to takie małe jak u mojej suki.Dawajta jakiego kawała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ziomki!!!!!Strasznie listopadowo dziś i ma wiać-koszmar!Woda w piwnicy podchodzi,kurwa obym nie popłynęła.Gabi,spiszę i ja te przepisy,a jakie inne część ciała tego Adama może masz?Nie wiem co dziś na obiad,chyba jakiej kartoflanki upitolę,chlebem się popcha.No kurde śnieg z deszczem daje....ale bida.Wstawajta dziewuchy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogula łódzkie
Witam... ja robię taki placek którym się wszyscy zajadają ...biszkopt przekładam kremem takim oto gotuję na kompocie zjagód budyń [2 łyżki maki ziemniaczanej i 2 pszennej] ucieram z kaśką na wierzch pół litra śmietany{od mojej krowiny się ubija}z 2 galaretkami z owoców leśnych.Jagody się juz skończyły to kompot z truskawek biorę i galaretkę truskawkowa kompoty oczywiście razem z owocami gouje smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto kokosowe SkładnikiPrzepis Na ciasto: 0.5 kostki margaryny 1 szklanka cukru pudru 3 jajka 1 szklanka wiórków kokosowych 1.5 szklanki mąki 1 łyżeczka proszku do pieczenia 1 szklanka gęstej śmietany 18% 5 łyżek mleka Na lukier: 0.5 szklanki wiórków kokosowych 0.75 szklanki cukru pudru sok z cytryny Margarynę utrzeć z cukrem, dodać jajka i zmiksować. Mąkę połączyć z proszkiem, a mleko ze śmietaną. Do masy dodawać na przemian mąkę z proszkiem i mleko ze śmietaną, po każdej porcji zamieszać. Do masy dodać wiórki. Wylać na natłuszczoną blachę i piec 40-45 minut w 170oC. Zostawić do ostygnięcia. Przygotować lukier ucierając cukier z sokiem cytrynowym i dodając wiórki. Rozprowadzić na zimnym cieście. Lukier jest kwaśny, jeżeli komuś takie połączenie przeszkadza, sok zastąpić mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich,u nas leje jak z cebra ,ale jest dosc ciepło,widać jak wszystko rośnie,Gagi jak ty tak dużo pieczesz ,czy się nie boisz ,że elana ci się upasie.ja osobiście najbardziej lubie makowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam stronę z fajnymi przepisami ,często korzystam a najwięcej z przepisów na ciasta www.wielkiezarcie.com/ -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no porazka pogoda pod psem iwona wykombinowalabym cos jeszcze tego adama banany mam wiec... USTA ADAMA: 30 dag okraglych biszkoptow i powidla lub dzem CIASTO: 1 margaryna 1/2 szkl.cukru 3łyżki kakao 5łyżek wody 6 jaj 1 i 1/2 szkl.mąki 3 łyżeczki proszku KREM: 1 budyń 1/2 l mleka 6 łyżek cukru 3 żółtka łyżka mąki i kostka margaryny POLEWA ja zawsze w nie wielkiej ilosci mleka rozpuszczam tabliczke czekolady biszkopte smarujemy dzemem lub powiblami i sklejamy po 2 do kupy i ukladamy na blasze obok siebie margaryne,cukier,kakao i wode gotujemy 5 min.studzimy,dodajemy jajko i 5 zoltek,make i proszek do pieczenia i dokladnie mieszamy. na koniec bijemy piane i lekko mieszamy z ciastem.tym zalewamy biszkopty i pieczemy w 180 st ok 35 min polowe mleka zagotowac do reszty dodac budyc,cukier,zoltka i make rozmieszac i wlac na gotujace mleko i gotowac do zgestnienia.zimny utrzec z margaryna krem wylozyc na wystudzony placek i polac chlodna czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.u nas nie pada ale zimno i z łóżka pisze.jednak nie opuszczam was i mam pare kawałów. baca myje kota.przechodzacy turysta pyta sie co on robi -a kota piere -przecierz kota sie nie pierze -pieze sie,pieze.za jakiś czas wraca turysta i widzi jak baca siedzi a obok kot zdechły leży -a mówiłem że kota sie nie pierze -pieze sie ale sie nie wykrenco po śmierci żona idzie do nieba i pyta sie św.Piotra gdzie jej maż.ale on przeglada w katalogo kategorie świeci błógosławieni,normalnie umarli i nie ma.w końcu św.Piotr pyta sie żony ile byli razem -ponad 50 lat -a to pewnie bedzie w kategori meczennicy baca trzyma teściowa nad przepaścia i mówi -mój dziadek zarznoł teściowa,mój ojciec zastselił teściowa,ale jo cie pusce wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja polewa do ust adama o,5margaryny, 5 łyżek cukru pudru, 3 łyżki kakao, 1 łyżka żelatyny,5 łyżek kwaśnej śmietany. Margaryne cukier,kakao i smietane zagotowujemy.Żelatynę rozpuszczamy w 2 łyżkach gorącej wody i dodajemy do polewy,mieszamy.Ostudzone ciasto smarujemy krememi polewamy chłodną polewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mówię wam,stary gada co ty pichcisz,ja mu że penisa,on,że jutro Bolesławiec przyjedzie(te czubki),chyba po niego,zrobiłam usta dziś,cycki murzynki,ale czegoś brakuje.No dziewczyny,dawać przepisy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bo bylam u mamy w bydgoszczy miala maly wypade i bylam ja troche popilnowac dopoki reszta domownikow nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Czy mogę prosić o ten przepis na cycki. Miałam kiedyś ale gdzieś mi się zawieruszył i już od kilku lat nie piekłam go a chętnie bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam co za pogodę mamy zamiast wiosny to mamy jesień no dziś Józefa no to będzie trochę impres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ludzie.my na józefa jedziemy do sasiada na cmentar i przy okazji do ojca spóżnione na zbigniewa.a u nas śnieg pda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYCKI MURZYNKI CIASTO: 9 bialek 20 dag cukru 20 dag maku 20 dag wiorek 1 lyzeczka proszku BIALKA UBIC DODAC WSZYSTKIE SKLADNIKI,DELIKATNIE WYMIESZAC I PIEC OK.45 MIN MASA: 2 budynie smietankowe 5 zoltek kostka tluszczu 2 galaretki cytrynowe 3 lyzki cukru 1 puszka ananasow W SZKLANCE MLEKA ROZMIESZAC BUDYNIE,CUKIER,ZOLTKA 2 SZKLANKI MLEKA ZAGOTOWAC I WLAC NA TO BUDYN GOTOWAC DO ZGESTMIENIA TLUZCZ ROZKRECIC I DODAWAC BUBYN I NA KONIEC 3/4 TEZEJACEJ GALARETKI ORAZ POKROJONE ANANASY na wystygniete ciasto wylozec mase na nia poukladac delicje i zalac reszta galareyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIERSI KREM; 1 margaryna 1 szk.cukru pudru 2 jaja wszystko utrzec dodać 1 szkl.maku 3 razy przekręconego Upiec biszkopt,wyłożyć krem,ułozyć biszkopty okrągłe Na ciastkach po jednym rodzynku i polac polewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3-bit. wyłorzyć wierzch biszkoptami,na nie połorzyć krem karpatka,znowu biszkopty,na nie masa krówkowa,znowu biszkopty,na nie bita śmietana i posypać starta czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×