Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

hej gruchaweczka :) no to we wtorek razem bedziemy przechodzic chwile stresów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia ja nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj - niestety jedna kreska, ale podchodzę do tego spokojnie bo się nie nastawiałam na 2, ale zawsze wiadomo trochę przykro jest. Natomiast dziwi mnie to jak mój organizm funkcjonuje w tym cyklu - bóle podbrzusza, kucie jajników, spóźniająca się @, biały śluz - dużo, ,,ogień" w piersiach, podwyższona temp - wczoraj miałam 37,5 dziś 37,1. Wszystkie objawy na ciąże a jednak mój organizm płata mi figle:P Widocznie hormony szaleją po odstawieniu tabletek. No nic teraz czekam na @ do następnego weekendu a potem zobaczymy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo,skurcze jajnikow a piersi to z dnia na dzien bola bardziej z tym ze ja mam jeszcze pare dni do @ a Tobie pewnie faktycznie po tabsach hormony szaleja i nie ma @, zawsze przykro ze zamiast 2 upragnionych pokazuje sie 1 no ale trzeba sie pocieszac ze wiecej "staran" przed Toba i ktoregos dnia pokaza sie 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że musiała mi się owulacja przesunąć bo przewidywałam że cykl będzie miał ok.28 dni więc powinnam ok. 14 mieć owulacje i fakt zauważyłam wtedy śluz płodny ale wychodzi na to że i tak nie wyszło.no nic czekam na @ i dalej staranka:) nunusia trzymam kciuki żeby u Ciebie była fasolka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz bardziej trace nadzieje na ten cykl no ale coz:) duzo staran przede mna za pare dni sie okaze a poki co zaczynam urlopik 2 tygodnie odpoczynku od pracy:) szukam pomysłu na jakis udany wyjazd "zimowy" zeby odpoczac ale gdzie tu jechac w taka pogode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak myslimyn nad paryzem sie zastanawiamy ale to sie jeszcze okaze :) pozwiedzac poki jestesm sami bo pozniej jak sie malenstwo pojawi to nie bedzie tak łatwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey witam bede ciocia siostra brala ślub 18 wrzesniu ub.roku jest w 8 tygodniu ciazy termin ma na poczatek wrzesnia cieszyalm sie gratulowalam im a z drugiej strony nie umialam powstrzymac łęz poszlam w kąt i zaczelam wyc jak bóbr ah z jednej storny szz szczesliwy dzien a zarazem smutny i dolujący noi termin ma tydzien przed 1 rocznica slubu no to beda mieli prezent niema co kiedy mnie spotka to szczescie nie mam juz sily na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheOleska mi też by było smutno a co dopiero Tobie jak jesteś po takich przejściach. Zazdrości sie nawet jak czlowiek chce w sobie to uczucie zdusić, ja przyjamniej tak mam, ale to nie jest jakaś chora zazdrość tylko własnie bardziej jakis taki smutek. Trzymaj się, będzie dobrze:) U mnie nadal brak @, zastanawiam się czy w innym terminie nie doszlo u mnie do owulacji i może w niedziele bylo za wcześnie żeby test wykrył?/ Kurcze dopóki nie dostanę @ to będę mieć takie fazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theoleska to gratulacje dla siostry :) prezent beda miec faktycznie super ale zobaczysz Tobie tez taki prezent w koncu sie dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam plemien wiec jutro @ przyjdzie mam co 28 dni a odtanie 2 miesace co 27 ale mozna sie bylo spodziewac ze @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny własnie wrociłam z całodziennych zakupow :) udanych, dostałam dzis jakies plamienia delikatne przestraszyłam sie ze to @ ale nie...jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kobietki witaj gruchaweczka co tu tak cicho,widze ze topik nie da rady:( no ja teraz cekam na @ 14 lutego ma przyjść,kurde mam nadzieję ze się udało,zwariuję do 14, nunusia a jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien mnie w domku nie było dopiero wrociłam a nie testowałam dzis jeszcze poczekam ze dwa dni... i wtedy sie okaze:) no cos cicho dziewczyny sie obijaja:) ambrosiu Ciebie tez tu dawno nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ambrosia:) no ja czasami zaglądam ale straszna cisza więc się nie udzielam. Czekam cały czas na @, już 5 dni mi sie spóźnia, szału można dostać bo wolałabym już żeby przyszła to zaczęłabym nowe staranka:) ambrosia trzymam kciuki. nunusia no właśnie miałaś dziś zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nunusia ,czyli okresu nie ma?dobry znak:):):) mnie tu nie ma za często,bo pracuję 4 dni po 12 godz,i 4 wolne więć jak pracuję to od rana do wieczora,a jak wracam to marzę tylko o łóżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak jest, ja tez mam taka prace ze siedze całymi dniami a jak juz wroce to tez mi sie łóżeczko marzy... nie ma okresu nie ma :) zobaczymy jak to bedzie, juz mnie brzuch przestał bolec i piersi coraz mniej jakos tak dziwnie... wiesz moze akurat bedziesz miała prezent na walentynki:):):) tez bym taki chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to supcio,bo ja tam widziałam ze miałas kilka dni temu plamienie,ale widzę że ustało,myslę że gdyby to była @ to już by sie rozkręciała;0 no fajny byłby prezent ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam miałam ale poczkam jeszcze ze dwa dni... powiem wam szczerze ze boje sie troszke ze bedzie jedna kreska no ale poki nie zrobie to sie nie dowiem :) obiecuje ze jutro najpozniej po jutrze zrobie:) no chyba ze przyjdzie @ chociaz mam nadzieje ze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcie cos nie chce zeby NASZ topic zniknał:) halo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny co z wami,zaraz będzie po topiku:( ja tak sobie teraz siedzę i myslę ze w tym cyklu musi sie udac,obiecałam sobie ze nie będę sie nakręcać ,ale nie idzie przez pierwsze dni mi się udawało nie myślec ale teraz to już sie nie da:( mam nadzieję że sie nie rozczaruję:) gruchaweczka i nunusie robiłyście testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosia ja robiłam dzisiaj po południu bo już nie wytrzymałam ale wyszedł negatywnie:( zapisałam się do gina na 9 lutego na 18.30. Do tego czasu może w końcu @ przyjdzie. Najgorsze są te objawy: ciągły ból piersi,ale nie taki przy dotyki - hmmm mam takie uczucie jakby rosły, pęczniały kurcze nie wiem jak to nazwać. No i caly czas kucie któregoś z jajników, ból podbrzusza, do tego cały czas mokro i śluz jest rzadki i biały. wiem że to nie musi świadczyć o ciąży ale brak @ i to wszystko daje mi non stop do myślenia. Zastanawiam się czy nie zrobić sobie w piątek bety - będę wiedziała na pewno na czym stoje i w końcu może napije się winka:P a za ciebie trzymam kciuki oby się udalo:D i za resztę dziewczyn też oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja juz po okresie wczoraj dostalam a dzis juz niema:/ niewem co sie dzieje w sumie 2 dni tylko byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka a ile ci się spóżnia? faktycznie te objawy mogą świadczyć o ciąży ,oby:)może za wczesnie zrobiłaś test, the oleska no u ciebie też ta @ podejrzana:)a może wkoncu sie udało trzymam kciuki za was dziewuszki,musi nam się w koncu udać,no nie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×