Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

hehe jak ci sie chce to poczytaj sobie dwie ostatnie stronyn wszystko dziewczyna opisywałam, a w sumie to zadnnych konkretnych ale tez robiłam testy tak jak ty chcesz teraz i wychodziły negatywne stad wiem ze ci nie powiedza dopiero jak zrobiłam w dniu @ to pokazały sie dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabełłłek
własnie poczytałam a od kiedy piekły cię brodawki,ile przed miesiączką i jeszcze te wymioty ile przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana myslisz ze pamietam kiedy to było hehe nie no bolało mnie jakos tydzien po zapłodnieniu tak mi sie wydaje a wymiotowałam troche wczesniej tak jak pisałam wydaje mi sie ze wtedy jak plemniczek trafił w jajeczko :) ze organizm tak zareagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale mi dzisiaj niedobrze :( zna ktoś sposób na powstrzymanie grypy jelitowej? strasznie mnie mdli i mi się spać chce... kto może aspiryna albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin,wiesz co mnie chyba tez cos bierze,tez mnie mdli i do tego bardzo boli żoładek,niewiem co to,zrobilam sobie miętową herbatę,zawsze mi pomaga na takie dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wszystkiego próbowałam... herbaty gazowanych napojów owoców i nic :( ciągle wraca... to już 3 dzień, ale dziś wyjątkowo bardzo źle się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie herbatka już zadziałała,ale tak mnie żołądek bolał,że zwijałam sie przez godzinę z bolu,na szczęscie już przeszło ajlin skoro to już od 3 dni to może do lekarza idz,a jest możliwośc ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie grypa jelitowa (czy coś podobnego) trwa zazwyczaj tydzień, więc jeszcze poczekam. Nie wiem czy możliwa ciąża... byłam 1,5 tyg temu u gin i nie mówiła nic o ciąży. Robiła mi usg więc jakby coś to by widziała. Chyba, że po doszło do owulacji (bo wcześniej nie było - cykl bezowulacyjny)... ale to już by objawy były? byłoby super, ale wydaje mi się, że nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam :) może jutro... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób jutro ten test,będziesz miała pewność,a napewno ci nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie poczuję się lepiej to zrobię. Wydaje mi się, że to przypadek, bo nic poza sennością i mdłościami mi nie jest (no może od kilku dni mam jakieś duże piersi i mrowią trochę - ale to pewnie na tą spóźniającą się @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh to tobie się jeszcze @ spóznia,no nie, rob ten test:)powodzenia życzę ja mykam ,bo na rano do pracy,wieczorem napewno tutaj zajrzę, paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie o czym pisać :P przecież ginekolog nie mógł nie zauważyć ciąży :) ale zrobię dla świętego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogł mogł:) takiej wczesnej :) zrob:) bedziesz pewniejsza, ja wam powiem ze mnie boli cały dół brzucha co jakis czas, ale jedynym "ukojeniem" jest jak moj facet mnie w tym miejscu pogłaska... chyba moja fasolka czuje ze jest przy niej tatus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) bardzo fajny środek przeciwbólowy :) też bym chciała taką fasoleczkę... ale z moimi nieregularnymi cyklami to pewnie jeszcze długo poczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin oj super srodek super, powiem ci ze takie masowanko przynosi mi super ulge a do tego jest niesamowicie przyjemne normalnie odpływam... zobaczysz nim sie obejrzysz to tez bedziesz miała i to ty bedziesz nam sie chwalic jak to mezus cie po brzuszku głaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin zrób test bo może i to ciąża choć nie nastawiaj się za bardzo bo możesz się rozczarować jak ja:P same objawy ciążowe miałam a ciąży brak - to się nazywa mocna psychika, choć powiem Wam że cały czas mnie te piersi bolą i kuje lewy jajnik, temp dziś wzrosła i mam 37.1 wczoraj było 37, to jest mój 37 dc i tak się zastanawiam czy ja czasami teraz nie będę mieć owulki, skoro temp rośnie. Wczoraj dzwoniłam do gina ale nikt nie odbierał, więc zadzwonię w pon może się uda wcisnąć we wtorek a jak nie to i tak wizyta już zaklepana na środę. nunusia takie głaskanie po brzuszku jest super, ja w ciąży nie jestem a i tak bardzo lubię jak mężuś dotyka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka oh jest super :) idz do gina bo nie wiadomo co jest z Toba dziewczyno grane, jakis powod musi byc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) dziś już lepiej :) troszkę mnie muli, ale mdłości przeszły na szczęście :) ciesze się bo 3 dni to i tak za dużo :P test robiłam, ale oczywiście negatywny - nawet gdybym miała owu po wizycie u gin i zaszła w ciąże to i tak za wcześnie! teraz to by się mogło co najwyżej zagnieździć, tak więc to przypadek, albo to kolejne oznaki @ :) tak bardzo bym chciała żeby przyszła sama :( obawiam się jednak, że dopiero po wizycie u gin za tydzień coś się ruszy :( ale się rozpisałam :P miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin nie chce Cie nakręcać ale nunusia pisała że wymiotowała jak jej się prawdopodobnie zagnieżdżał zarodek więc kto wie??? może jest szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ałsnie racja, tak strasznie mi sie wtedy chciało wymioyowac ze myslałam ze nie dobiegne do pracy bo to z rana tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie myślę, że to może być owu - choć śluzu mało. Bo w grudniu chyba miałam spóźnioną owu to też się źle czułam - wtedy od zapachów mnie mdliło strasznie. Myślę, że co by nie było to dobry znak - hormony zaczynają działać a tego mi właśnie brakuje by zajść w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin co ma byc to napewno bedzie dobrze :):):) ja bym juz chciała sie dzielic wesoła nowina z wszystkimi juz sie doczekac nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze nie powiedziałaś rodzinie? :) ja bym chyba nie wytrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic jeszcze nie powiedziałam bo czekamy az usłyszymy bicie serduszka, w czwartek mam wizyte i mysle ze wtedy juz bedzie wszystko wiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×