Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

gruchaweczka dobrze sie czuje dobrze,:) to chyba jeszcze za wczesnie na jakies dolegliwosci, chociaz jak tak mysle to powiem wam taka ciekawostke ze w momencie w ktorym przypuszczam ze moja fasolka sie zagniezdziła przez pare dni niesamowicie bolały mnie same sutki, ale to tak strasznie ze biustonosz mnie uwierał, dziwne to było i pozniej przestało i jakos po paru dniach zaczeły mnie ormalnie juz ca,le piersi bolec i tak jest cały czas a zwłaszcza rano jak wstane to jest masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia wiesz co???? miałam identycznie jak Ty!!!!!!!!!! był taki czas że bolały mnie same sutki, ale wtedy jak się dotykałam, myłam a potem przeszło na parę dni a od dwóch dni strasznie mnie bolą cycki, tzn. nie tyle że tak bolą ale mam wrażenie jakby rosły i tak hmmm pęczniały, i były takie gorące.... kolejny objaw wskazujący na ciąże. Ja chyba zwariuje.wyniki po 15tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka dziwne, że aż tyle objawów a testy negatywne... aż tyle to by Ci chyba nie zrobiła psychika... trzymam za Ciebie kciuki i czekam do 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz nie długo a jaki test robiłas? mogłas powtorzyc kupic dwa odrazu, testy sie myla ja tez zaraz bede robic tak dla upewnienia tylko czekam na siku :) kazdy z innej firmy zeby miec pewnosc tak dla samej siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jak przeczytałam o tych sutkach to aż mnie zmroziło:P miałam identycznie, w tamtym tyg tak przez dwa, trzy dni mnie bolały samiuteńkie sutki, a teraz całe piersi. Dziewczyny aż mnie mdli tak się boję bo jeżeli to nie ciąża to chyba urojona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czuje jakby peczniały teraz to widze bo wczesniej na to uwagi nie zwracałam traktowałam to jako normalny bol, ja sie tylko zastanawiam jak moje cycory beda za jakis czas wygladac juz teraz sa jak dla mnie mega duze bo nosze D a co dopiero pozniej, chyba bede musiała szyc na miare hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka moze nie jest tak zle, nie urojona... za godzinke juz bedzi wszystko wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja tez robiłam wczoraj ten pink dzis jeszcze kupiłam Quick vue wiele osob go chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz urojona :P może się udało :) ale dziwne z tymi testami... ciekawe czy były już takie sytuacje, że dziewczynom negatywne tak długo wychodziły, a ciąża była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin pewnie ze tak!! nie czytałas chyba naszego topiku od poczatku :) moja kolezanka tak miała ze lekarz powiedział jej ze jest ciaza a test pokazywał brak... dopiero jak była w 5tyg to pokazały sie dwie:) dlatego gruchaweczka głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam. Dopiero od dwóch dni zaczęłam tu zaglądać :) to skoro tak jest to duża nadzieja, że te objawy nie są urojone :) już niedługo się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale chwilowo brak @ po odstawieniu tabletek anty - tak stwierdził lekarz. Miał przyjść w tym tygodniu, ale nie ma. W przyszłym idę na wywołanie ;( więc na razie jestem smutną staraczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka teraz to chyba najgorsze oczekiwania jakie cie ostatno spotkały byle do 15 co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba się za bardzo teraz nakręciłam, fakt że dużo objawów się zgadza ale nie dają mi spokoju te negatywne testy:( boje się że zadzwonię i będzie że to nie dzidzia a tyle objawów!!! masakra jakaś. Ale tego kucia jajników i bólu piersi na pewno sobie nie wmówiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapraszam do naszej tabelki znajdziesz ja na 6 stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak miałam w pierwszym cyklu po odstwieniu... ale aż tylu objawów nie miałam :) też zrobiłam betę, bo wtedy człowiek ma czarno na białym. Mam nadzieje, że będzie u Ciebie ta fasoleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, gruchaweczka ,no ciekawa jestem co tam z tobą,chociaż tak pocichutku myślę że ty w ciąży jesteś,:)mojej siostrze testy zaczęły wychodzić dopiero 1,5 tyg po spóżnionej @,takżę głowa do góry,pisz odrazu jak odbierzesz betę. nunusia ty szczęśćiaro!!!a,jeszcze raz ci to powiem:)hihi mam nadzieję dziewczynki że nas teraz nie zostawicie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska......28........27..........01.02.2011....... 0 .......śląskie NUNUSIA........22........1............03.02.211.........0 .......MAŁOPOL. ambrosia........30.......5............13.02.2011hmm....0. ......anglia malami1.......25........3............13.01....0......wlkp babyblues.......29......42!..........20.01............... ..0..........cypr gruchaweczka...26.......1...........28.01.2011..........0 .....świętokrzyskie ajlin...............23.......2..............19.01.2011.......0.....dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi byc jakis powod twojego samopoczucia ja sie tak wczoraj trzesłam jak galareta jak zobaczyam pierwszy test rece nie mogły mi przestac chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosiu,ambrosiu, na Ciebie tez przyjdzie dzien słońce!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nunusia tabelkę popraw,bo cos mi sie tu nie zgadza hmmmm:):):):)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawie,poprawie jak mi pan doktor pokaze bicie serduszka mojego malenstwa moze wtedy tak naprawde uwierze hehehehehehe bo dalej to do mnie nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nunusia że wkońcu przyjdzie czas i na mnie:) na wszystkie przyjdzie czas:) dzisiaj znowu miałam sny które zwiastują nadchodzące szczęście hmm:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia uwierzysz już niedługo:) gruchaweczka ,15 min dzieli cię od szczęścia,mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×