Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

a chyba ze tak - to faktycznie dużo już nie zostało :) to musi być wspaniałe usłyszeć bicie serca maluszka :) eh... ja też bym już chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie juz doczekac, całymi dniami buszuje internet zeby wiedziec co sie teraz dzieje z moim malenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) super :) ale to musi być niesamowite jak się za pierwszym razem udało :) powiedz, a jak określiłaś dni płodne? kalkulator, śluz temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna powiedziec ze nie dokonca zwracałam na to uwage, pierwszy raz kochalismy sie dzien po @ moja kuzynka tak wpadła pozniej dzien przed płodnymi i na koncu wiec w sumie nie do konca zwracalismy na to uwage, pozniej na jakiejs stronie internetowej policzyłam mniej wiecej kiedy te płodne były i akurat udało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze nie było zadnego cisnienia ze własnie zaczynaja mi sie płodne to musi byc sex, sex był wtedy co była na to ochota dlatego naprawde nie wierzyłam ze teraz sie uda a tun prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to, że najbardziej pomogło Ci wyluzowane podejście :) tak czy inaczej bardzo Ci gratuluję :) będzie super jak już będziesz mogła podzielić się tą wiadomością z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie powiem ci ze mam kilka kolezankek ktore jak miały cisnienie to wlasnie czekaly z miesiaca na misiac i nic, a jak ktos sie wyluzował to udawało sie odrazu, jednak ta psycha tez ma znaczenie, i tak Wam wszystkim radze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie tak łatwo :) szczególnie jak ma się tak jak ja (1 cykl 36 dni a ten trwa już 54 i nadal nic) :) człowiek świruje jak tak długo nie ma @ :) chciałabym mieć normalnie @ wtedy na pewno byłoby łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem teraz to mi tak łatwo mowic jak mi sie dwie kreski pokazały, 54 to niezły wynik...Tobie to obliczyc dni płodne teraz to niezłe wyzwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka, the oleska, ajlin - a ku ku :) czesc dziolszki :D no i czesc do innych :P gruchaweczka, jak tam u Ciebie? kupilas sobie ten termometr rteciowy? :) Gratulacjie dla zaciazonej... czytalam kilka wczesniejszych stron, nie pamietam niku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała wyluzować, mam nadzieje że od nowego cyklu jakoś dam radę, zresztą u mnie i tak sprawa jest prosta - mąż jest tylko na weekendy więc wtedy są intensywne przytulanka:P To też może utrudniać sytuację bo nawet jak na tyg będę miała owulkę to nic z tym nie zrobię przecież sama:P ally cześć:D teraz mierze dwoma:P co u mnie?? napisałam Ci na tamtym topiku, generalnie ciąży nie ma, są tylko wszystkie jej objawy:P łącznie z wysoką temp w 37 dc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany znowu mnie mdli :( chyba coś jest nie tak :( w poniedziałek może do lekarza pójdę, bo przecież to nie jest normalne :( Myślicie, że to może być na @? boli mnie dziś brzuch i piersi - a to wskazywałoby właśnie na @ :( za to mdli mnie cholernie i mi się ciągle spać chcę - a to raczej grypa :( a tak się cieszyłam cały dzień, że lepiej się czuję :( eh... straciłam dobry humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak gruchaweczka ciezko jak sie ma swojego m tylko w weekend...ajlin moze faktycznie to grypa tak czy siak do lekarza idz . ally witaj i dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie poszły się o dzidzie starać :P niedziela dzień wolny - można ćwiczyć cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki,co tam u was? ja dopiero z pracy wróciłam ,i jestem padnięta.objawów ciążowych brak,pokusiło mnie i zrobiłam test, negatywny oczywiscie:(już się nie łudzę,napewno dostanę tą wstrętną @ na tescie było napisane ze wykrywa ciążę 6 dni przed @,i można go robić o dowolnej porze,może w następnym cyklu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam samopoczucie?? ja własnie wrociłam po niedzielnym obiadku u babci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam samopoczucie?? ja własnie wrociłam po niedzielnym obiadku u babci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosiu,ambrosiu poczekaj jeszcze do tych walentynek i zrob drugi, ja tez byłam pewna ze nie bedzie pamietasz co mi wtedy pisałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,ale ja wiem po prostu że sie nie udało,przeczucie takie mam:)pozatym zero jakichkolwiek objawów,zero po prostu zero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez tak mowiłam! widze je dopiero teraz, ja czułam sie na @ i byłam w 100%przekonana ze bedzie a tu niespodzianka:) głowa do gory dopoki nie przyjdzie@ to nie ma co mowic nie wszystkie kobiety maja odrazu objawy...none przychodza duzo pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok będę czekać do @:):):)jesli przyjdzie ,to przecież kolejny cykl przed nami:) wkońcu się uda a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie i takie nastawienie chce slyszec a nie smucenie mi sie tu:) poczekaj a poza tym do 14 to jeszcze wiecej niz 6dni... nie prawda? :) wiem ze kusi bo ja tez robiłam wczesniej niz powinnam i wychodził negatywny, :) a ja sie bardzo dobrze czuje nic innego, zadnych mdłości ani nic... jedyne co to to ze ziewam cały czas i nic mi sie nie chce hehe ale to tez spowodowane moim urlopikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niewiem ,niewiem,ale nie będę sie śmucić,za krotko sie staramy zeby do głowy sobie brać,najwarzniejsze żeby sie udało ,a kiedy to nie ma ąż tak dużego znaczenia,zobaczymy dobrze ze nie męczą cie wymioty,bo to podobno katorga a kiedy idziesz na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale z drugiej strony to gdzies wyczytałam w statystykach ze kobiety ktore wymiotuja caly czas sa mniej narazone na poronienie... ale ile w tym prawdy to niewiem... w czwartek bo lekarz powiedział ze wczesniej to by tylko moglo zaszkodzic płodowi a w czwartek to juz seduszko powinno bic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie niczym,niedługo zobaczysz twoje serduszko,i o tym myśl jak masz jakies wątpliwosci to pytaj lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie smiałam z moim M ze udało nam sie dzieki niemu bo on ma grupe krwi 0 wiec "pasuje" do kazdej, a jak jest przeciwienstwo to ciezej zajsc w ciaze to tez trzeba wziasc pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarzowi to ja juz spokoju nie dam hihi tak sie martwie zeby bylo wszystko ok... naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosiu spadam na dzis ide sie przytulic do mojego M i isc lulu bo za nami ciezki dzien, do jutra :) i pamietaj glowa do gory za wczesnie na zmartwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko będzie dobrze!!!! myslę że taki strach jest normalny,napewno każda kobieta w ciąży ma wiele obaw:) nie martw sie już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×