Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

Gość migotka30kl
Hej dziewczynki. Nie mogłam się powstrzymać i nie zajrzeć tu. Mam nadzieję, że topik odżyje. Jutro dzień testowania. Brrr! Denerwuję się. Wymyślam 100 różnych powodów dlaczego ta wredna @ nie przyszła. Lecz to tylko strach, że rzeczywiście mogę się zawieść ponownie. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka30kl
Hej. Nie mogłam w nocy spać, taka byłam podekscytowana tym wszystkim. Przed chwila wstłam i zrobiłam test. JEDNA KRECHA! K****! Juz teraz sie pogubilam. Ewidentny brak @ w terminie, delikatny ból w podbrzuszu, zero objawów jak co miesiąc. Podświadomie byłam pewna, że będą II. Jeszcze nie powiedziałam M o tym, tak smacznie śpi... Pewnie się jeszcze bardziej rozkleję. W przyszłym tyg idę do gina niech powie co jest grane. I chyba trzeba w życie wprowadzić testy owulacyjne. Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) witaj mężatka:) migotka,może jeszcze poczekaj kilka dni i powtórz test,wiesz jak to jest z tymi testami dziewuszki pisać mi tu!!!! nunusia co u ciebie,jutro wielki dzień:) a ja czekam na @,na bank przyleżie, właśnie dostałam smsa ,ze moja kuzynka będzie miała bliżniaki,ale jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosia ale numer z tymi bliźniakami... ja bym się bardzo bała mieć więcej niż jedno naraz. Mój tata ma teraz maluchy z odstępem 1,5 roku i mi się wydaje, że to też mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) co tu tak cicho?? hmm?? ja wrociłam z urlopiku i za niedługo wychodze bo jedziemy do lekarza, juz sien doczekac nie moge:):):) WITAM NOWE DZIEWCZYNY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snilo mi sie ze zaspałam do lekarza a pozniej nie chcial mnie przyjac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorskie powietrze chyba dobrze na nas zadziałało bo wydaje mi sie ze jeszcze bardziej sie do siebie zblizylismy z miom M, myslałam ze juz bardziej sie nie da a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tu kto?? byłam u tego lekarza, 6tydzien... mam zdjecie mojej fasolki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze:( niestety:( za tydzien dopiero jak cos... wczesna ciaza, dał mi roznych tabletek witamin eh... chyba z wrazenia dzis nie zasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to dobrze, że dał dużo witaminek :) fajnie, że już fasolkę widziałaś :) jak wrażenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widziałam widziałam zdjecie mam :) wrazenia niesamowite az ciezko to opisac... badan musze duzo porobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? nie wiedziałam, że dużo ich trzeba od razu robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,miałam zepsutego kompa więc nie mogłam tu zajrzeć, nunusia 6 tydz super,jejku jakie to musi być fajne uczucie zobaczyć swojego maluszka, a ja już czuję sie na @ ,boli mnie podbrzusze ,więc na pewno dzis albo jutro przylezie,koniec złudzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę śię przyłączyć mam problem robiłam test owulacyjny w trzecim dniu wyszedł pozytywny więc działaliśmy , za dwa dni poszłam na sprawdzenie USG pani doktor powiedziała że owulacji nie było więc nie wiem co myśleć kto się pomylił . Dała mi CLO od następnego cyklu aby wywołać owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś słyszał o takim przypadku że testy wychodziły pozytywnie a jajeczkowania nie było , albo lekarz śię pomylił napiszcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kala wiesz co teraz mnie załamałaś,ja tez robiłam testy i wychodziły mi pozytywne,ale w sumie to nie słyszalam o tym zeby testy wychodziły a owulacji nie było,chociaż kurde test wykrywa tylko pik lh a pęcherzyk może nie pęknąć,tak myslę więć to może być możliwe,niewiem mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) no cudowne uczucie cudowne, rodzinka mojego M juz wie hehe teraz czas na moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazał mi zrobic tak:owa,hbs,grupe krwi,mocz,morfologie,gluko cos tam(nie doczytam sie) i cytologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie sporo :( ale fasolka najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co tu tak cicho,a mi dzisiaj temp spadła więc wredny małpiszon przylezie ,własciwie sie tego spodziewałam,a wczoraj zrobiłam test i była 1 krecha więc sie tylko upewniłam,nic trzeba sie starac dalej nunusia jak tam u ciebie? PISAC MI TU LASKI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosiu głowa do gory:) a ja dzis wykupiłam reszte witaminek, wczoraj dalismy w ramke nasze pierwsze zdjecie dzidzia i na biurku lezy, eh... powoli to do mnie dochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co tam u was?my z moim walczymy od wczoraj:Dale jakos bez jakiegos przymusu terz sie nie uda ale moze za miesiac lub dwa ,mam nadzieje ze tak:) biore olej z wiesiolka i kwas foliowy od jutra od dzis testuje z testami owulacyjnymi milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theoleska ja tez brałam cały czas przed ciaza kwas foliowy ale teraz lekarz zalecił mi branie PRENATOLU podobno duzo lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!!! ja tez biorę kwas,olejek z wiesiołka,od tego cyklu zacznę brac femifertil.i myslałam jeszcze o jakis ziołkach hihi dużo tego,ale co mi tam jak ma pomóc the oleska,trzymam kciuki nunusia ja tez chce takie zdjęcie!heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm!!!! ja własnie dostałam @ ,cieszę sie tylko z tego ze mi sie nie spózniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde trochę sie martwie ze testy owulacyjne wychodziły mi pozytywne,a bobaska nie ma,moze cos jest nie tak ,jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosiu nie martw sie, widzisz ile dziewczyny sie staraja i nic... jak za rok o tej porze nie bedziesz w ciazy to dopiero bedziesz sie miała o co martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×