Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Dziewczyny ściskam Was mocno i ślę pozytywne myśli! Znów spojrzałam na test z rana i teraz ta kreska jest bardziej widoczna niż ta z wczoraj... ale po tym czasie to się już nie liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna jest dobrej myśli znając mnie kupiła bym jeszcze z 5 testów :) hihih Kochana ja trzymam kciuki aby fasolka rosła !!! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek78 ja mam jeszcze 4 testy w szufladzie :D teraz 2 razy dziennie robię :D dziś rano poszły dwa w ruch :) a i tak zostało jeszcze 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum ja się skusiłam wczoraj 23dc ;-) ale oczywiście 1 kreska.... liczę jeszcze że może za wcześnie .. choć czasem to już myślę że i tak @ przylezie i nie ma co się nastawiać @ mam mieć 18 to będę informować ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
AnnaAnna84 ja też robiłam pierwszy test po kilku dniach od terminu spóźniającej się @ i krecha była blaaaada, oj blada, zostawiłam sobie ten test i na drugi dzień była mocniejsza i też niby się nie liczyło :P a tu proszę, ponowny test za kilka dni i taka była ta druga krecha mocna, że aż bardziej zabarwiona niz testowa :D JEST NADZIEJA! :) a to plamienie to może dopiero jajeczko się zagnieżdża i hcG niskie to i na teście ledwo widać, ja jestem dobrej myśli, myslę, że gdyby nic nie było to by nie było nawet zarysu kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zuzka, mam nadzieje że może jednak uda mi się do Ciebie dołączyć :) Zuzka pamiętasz od kiedy męczyły Cię mdłości i kiedy w ciągu dnia były najgorsze a no i kiedy minęły? Moniek78 to już nie długo, ja też się nie nastawiałam wręcz przeciwnie byłam pewna że dostane @ a na razie cisza... Dziewczyny miło mi się z Wami spędza ten czas oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
AnnaAnna84 mnie mdlości zaczęły męczyć dopiero jakieś 3 tyg od wykonania drugiego testu, to był 8 tydzień ciąży i wtedy poszłam do lekarza na pierwsze usg a skończyć to się nie skończyły do dziś a jestem już w 16 tyg. oczywiście zmalały znacznie ale nadal miewam chwile załamania :P z początku najgorzej było rano i pod wieczór, mialam sucharki przy lóżku i zanim wstałam to musialam przegryźć bo mnie takie ssanie męczyło w żołądku, że myślałam że zwymiotuję, później to juz całymi dniami mnie to męczyło, później znowu zmalało i tylko rano było, a objawy z początku miałam takie jak na @ więc tylko na podstawie testu i braku @ mogłam twierdzić że w ciąży jestem, dopiero gdy lekarz potwierdził to się zaczęło z tymi wszystkimi dolegliwościami.....ehhh najgorzej jest z zapachami, mega intensywne i wszystkie brzydkie, przynajmniej ja tak miałam - jak do lodówki to tylko z zatkanym nosem,baaa nawet widoki suchej torebki od herbaty mnie potrafiły zemdlić, balsamy do ciała poszły w odstawkę, perfumy tak samo, nawet proszek do prania był nie do zniesienia :D ale to wszystko to dopiero w końcówce 2 miesiąca sie zaczęlo objawiać więc nie tak prędko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
aha no i zwiększona ilość wydzieliny po implantacji, wkólko latałam do WC bo wydawalo mi się, że dostałam @ i tak przez jakieś 1,5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka z tym lataniem do wc po implantacji to też się zgadzam tylko kurcze boję się że to czasem to i tak na @ małpe .... ale zaobserowałam to dziś poczułam jak by mi już @ poleciała ale nic, ja zawsze przed @ mam kilka dni rozruchu taki moj urok bo progesteron mam w 2 fazie ok dlatego też juz w tym 23 dniu latam i sprawdzam :) Anna ja jeszcze trzymam 1 test ale staram się wytrzymać :) choć ten z wczoraj już mi popsuł nastrój ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka dzięki za te informacje Moniek78 mnie też pierwsze testy załamywały i dopiero ten w dni @ coś lekko pokazał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczzynka32
Cześć wszystkim.. dołączam do tematu :) U mnie to trochę dziwnie wszystko wygląda.. staramy się od jakiegoś czasu ostatnio odpuściłam myślenie i liczenie bo miałam trochę zawirowań i nie miałam nawet czasu żeby zaznaczać terminy@ a o liczeniu dni owu to już wogóle...ALE od ostatniego cyklu zaczęłam się "pilnować" i wydaje mi się że coś może już być..ostatnie akcje 01.05 ( owu tak na oko wg mnie powinnam była mieć 05.05) , dziś obudził mnie ostry ból brzucha w dole..tak jakby pęcherz i bardzo często od wczoraj wieczór ganiam do wc. do tego piersi obolałe i bulgotanie -takie przelewanie wody w podbrzuszu.. Czy Waszym zdaniem to mogło się udać? Cykle zwykle miałam regularne ok 28 -30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczzynka32 witamy na forum :) według mnie może odczuwasz bóle związany z implantacja zarodka. Niestety czy się udało czy nie dopiero koło terminu @ najpewniej się dowiesz. Ja miałam mieć @ w sobotę do dziś mam jakieś plamienie i test pokazuje bladą kreseczkę wiec dalej na 100% nic nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczzynka32 witamy na forum. Myślę że może odczuwasz ból związany z implantacja zarodka. Ale na pewno to dowiesz się w okolicach daty @. Ja @ miałam mieć w sobotę do dziś mam plamienie i blada kreskę na teście i dalej na 100% nic nie wiem. Trzymamy za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczzynka32
annaanna84 dziękuję i trzymam kciuki za Ciebie:) wiesz blada kreska to zawsze kreska więc trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczynka witamy :)) w kupie zawsze raźniej która z nas nie ma miliona objawów ciąż :):) ale poczekaj jeszcze troszkę cierliwości. Dziewczyny zastanawiałam się dziś nad krótką II Fazą czy któraś z Was ma późną owulacje ? dziś przeczytałam na innym forum że pewna P. Doktor zalecała przytulanie około 5 dnia po @ ciekawe co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczzynka32 witamy :) :) annaanna, jestem pełna pozytywnych myśli co do tej bladej kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek78 ja mam zawsze szybko owu, a 5 dzien po @ to chyba szybka owulacja? czy coś mi się mylnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek78 ja mam w tym cyklu na pewno późną owulację. Zawsze miałam cykle ok 31 dni ostatnio miałam 34 a teraz będę mieć pewnie ok 36 bo mierzę temp i 2 faza zawsze jest taka sama u mnie 13-14 dni. 1 faza może być inna w zeszłym miesiącu byłam chora więc może to, a teraz stres w pracy no i stres że owulacja nie nadchodzi;/ więc błędne koło. Przez to że tak długo na nią czekałam raczej nic mi w tym miesiącu nie wyjdzie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka to szybka owu ;) ale właśnie ja się tak nad tym zaczęłam zastanawiać :) robiłam testy owulacyjne i wyszło ze słaba kreska druga pokazała mi się w 10dc, biorę bromka na prolaktynę i zastanawiam się czy to ma jakiś wpływ Tantum ja już nawet nie wiem jakie mam cykle przy tym leku chyba sie okaże teraz :) zawsze liczyłam od 1dc 14 dni i to był wyznacznik :) choć wiem że nie każdy cykl taki sam :) czy dziś któraś testuje ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna czekamy na wieści !!!!! oby ta druga kreseczka była już wyraźna :) malina a Ty jakie masz cykle ilu dniowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia z wawy
Witajcie. 22 kwietnia miałam ostatnią miesiączkę a 3 maja pękła nam gumka i nastąpił wytrysk do środka .10 maja pojawiło się plamienie i podwyższona temperatura . Jeśli zrobię test ciążowy dzisiaj to wynik może być już wiarygodny ? Jakie są inne objawy implantacji zarodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniek78 mam nieregularne, 25-27dniowe, owu w 11-13 dniu zazwyczaj :) Zosia z wawy to może być implantacja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, najlepiej zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki, gdyż robiony przed dniem @ może ciąży jeszcze nie wykryć. Kiedy masz mieć @? Dziewczyny, pytanie do wszystkich: bierzecie kwas foliowy? :) (ja biorę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
AnnaAnna84, jak tam? :) co do kwasu foliowego to ja nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia z wawy
malinka 20 mam mieć @. Moje cykle trwają 28 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę kwas. Nie odżywiam sie na tyle zdrowo i regularnie, żeby cały czas mieć go na odpowiednim poziomie. zosia, poczekaj najlepiej do misiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka191
zosia z wawy jak dla mnie to ty w ciązy jesteś bo 3 maja to u ciebie wychodzą dni płodne . Podejrzewam, że nie będziesz się cieszyć jesli okaze się wynik pozytywny ?Chyba ze sie mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An(g)ielska dusza
ja często dzień, dwa przed spodziewaną @ mam podwyższoną temperaturę ciała . Więc to nie musi być objaw implantacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka86 Jak Ci mija czas do testowania? Mnie ogarnia coraz większa niecierpliwość. A za każdym razem jak poczuję jakieś kłucie w dole brzucha to mam milion myśli w głowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja implantacja okazała się jak domniemuje nie implantacją tylko nie wiem czym ... dziś zrobiłam tsh, ft3 i 4 i jutro idę do endokrynologa-ginekologa. Myślę też że zrobię monitoring bo jakoś nie ogarniam owulacji niby testy ja pokazały a jednak @ małpa nadciąga :( wiecie jakie to przytłaczające .... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×